Pa nema se puno opcija kad se nema para, zar ne?konektovan wrote:K'o sto rekoh, ja mu samo mogu pozeljeti najbolje,[emoji12] nisam majstor, al' se necu ni izrugivati i omalovazavati covjeka, jer je u izuzetno nezgodnoj situaciji. Treba dobro odvagati, sta je najbolja opcija u ovom momentu.
Prva opcija - polazak kuci bez ikakvog popravka - trenutno najjeftinija - dugorucno vjerovatno najskuplja
Druga opcija - slep do kuce - dosta skupa opcija
Treca opcija - odlazak kod majstora - veci ili manji popravak - vjerovatno najrazumnija.
