Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

weltschmertz
Posts: 672
Joined: 30/01/2009 20:07

#6151 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by weltschmertz »

http://www.footballkitnews.com/11839/ne ... home-away/

E ako je ovo prezentacija novog dresa jebi ga onda.. :o

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#6152 Re: AW: Dres reprezentacije BiH

Post by fosna2014 »

weltschmertz wrote:http://www.footballkitnews.com/11839/ne ... home-away/

E ako je ovo prezentacija novog dresa jebi ga onda.. :o

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
Kako stvari stoje tako ce i biti.

Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
User avatar
SkyLimit
Posts: 5193
Joined: 10/10/2012 15:49

#6153 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by SkyLimit »

Meni je plavi dres odličan,ljepši od većine dresova drugih ekipa na SP.
Opet,izgleda da nam kroz mala vrata provukoše da nam je plavi dres domaća garnitura a bijeli gostujući,s time se nimalo ne slažem,uvijek sam bijeli dres gledao kao na našu prvu garnituru.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#6154 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by sumirprimus »

Ma dobar je bolji nego sto je bio.haj bogavam konacno i onih carsafa da se rijesismo
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#6155 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by karanana »

KvaziExpert wrote:Jedan od komentara:

For a big name event like the World Cup, it’s quite unbelievable that Adidas cannot come up with a unique design.That blue kit looks a lot like Chelsea’s, and the away isn’t something unique either.
Such a pity for Bosnia! They deserved better!

Al' jebajiga sad, meni i nije tako los

Sent from my GT-I9505G using Tapatalk
To je to.
A za prezentaciju, vec sam piso: druge zemlje naprave show i modnu reviju od toga: igraci, pichke hodaju u tome i bude event. A kod nas slavica iz celofana izvadila dva zguzvana primjerka, uslikala na svom stolu i postavila na sajt i to je premijera dresa.
User avatar
ovajonaj
Posts: 428
Joined: 01/02/2008 11:44
Location: Bihac

#6156 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by ovajonaj »

jbt meni ovo djeluje smijesno...
mogu misliti na sta je licio taj sastanak izmedju saveza i adidasa..

Savez: Trebaju nam novi dresovi, Imate li nesto dobro?
Adidas: Imamo imamo kako da ne. i onda tiho prvom do sebe("Hans, donesi one sto nam vec deset godina stoje na lageru i niko ih nece")
Adidas: Evo ih ovo je najnovija kolekcija, vrhunski materijal, najmodernije bla bla..
Savez: :thumbup:

BH javnost nakon predstavljanja dresova: :shock: :? :run:
isx
Posts: 3912
Joined: 24/05/2014 19:12

#6157 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by isx »

Ako ista nije bajato, onda ova adidasova majica nije, sve adidas reprezentacije na WC imaju bilo domaci bilo gostujuci dres baziran na ovoj majici.
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#6158 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by karanana »

isx wrote:Ako ista nije bajato, onda ova adidasova majica nije, sve adidas reprezentacije na WC imaju bilo domaci bilo gostujuci dres baziran na ovoj majici.
Kljucna rijec je "baziran".
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#6159 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by todd_smith »

Dosadni ste sa dresom.

Ljudi fino rekli da su iz Saveza zajebali stvar i sta hocete? Bice novi dresovi za EP i kvalifikacije, ako ti ne valja, nemoj ni kupovati i zdravo. 1,000 stranica bi sada ovdje pisali oko jedne sare i sto jedna linije ide tako a ne ovako.
User avatar
Slo Burner
Posts: 5899
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#6160 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Slo Burner »

Evo stranica saveza ne radi, moda ubacuju dresove :D
isx
Posts: 3912
Joined: 24/05/2014 19:12

#6161 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by isx »

todd_smith wrote:Dosadni ste sa dresom.

Ljudi fino rekli da su iz Saveza zajebali stvar i sta hocete? Bice novi dresovi za EP i kvalifikacije, ako ti ne valja, nemoj ni kupovati i zdravo. 1,000 stranica bi sada ovdje pisali oko jedne sare i sto jedna linije ide tako a ne ovako.
Nece biti novi za EP kvale, vec na EP, tj cjele kvale nosimo ovo.
User avatar
Slo Burner
Posts: 5899
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#6162 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Slo Burner »

Moze li se napraviti neka pozajmica iz Legee da se kvalifikaciej odigraju u njima
benjamin1992
Posts: 181
Joined: 05/08/2011 14:58

#6163 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by benjamin1992 »

Je'l ga vi bacate na te dresove, sta vam je :-) Fudbal je, nije evrovizija.
Dresovi su sasvim okej. Nije bas mocan ko ovaj francuski ili ruski sa proslog EP-a, al' su dobri. :)
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#6164 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by todd_smith »

Je li vam bitnije da igramo kako treba u Brazilu ili da igramo u lijepim dresovima u Brazilu?
User avatar
mevkobass
Posts: 227
Joined: 12/01/2008 10:35
Location: MAO Zuffenhausen

#6165 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by mevkobass »

Skoro u jednoj izjavi Osim kaze da su NFSBiH trebao tim advokata da bi izasli iz ugovora sa firmom L.
Nije ni cudo kad oni malo upuceniji znaju u kakvim je govnima prosli sastav ostavio savez , i koliko ce jos vremena trebati da se to sve sanira. Isto je i sa dresovima , "L" je imala odrijesene ruke da diktira do zadnje sekunde.
Cak su bez icijeg pitanja sa gosopdom iz "prvog i jedinog" fan shopa na netu , unaprijed prezentirali dres sa kojim ce "Zmajevi" navodno igrati na SPu. Dosta musterije se zakacilo i jos uvijek se kaci. Drskost , profiterstvo i bezobrazluk , F shopa i firme "L" , je otisla tako daleko da je cak u nekim prodavnicama ponudila "L" dresove za SP i sto je sad najzanimljivije sa novim zasticenim grbom NFSBiH. Kvalitet katastrofalan (pijaca bolja) a grb nabrzinu prisiven sa jednim koncem bez obrade. Trebalo bi proslijediti savezu i tarziti odstetu od firme "L" i Fshopa.

Image
Image
Image

imam jos slika sa drugim detaljima , mislim da je ovo dovoljno za pocetak
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#6166 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by nKrkan »

Hoćel više taj trening da konačno vidim naše u adidas condvio training linij
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#6167 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

Pa proslijedi to savezu na mail,mislim da će im biti veoma interesantno :)
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#6168 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by fosna2014 »

Trening repke je u 19:00h. Vidjecemo kako ce biti sa dresovima. Ali ovo za ne predstavljanje novih dresova je tipicno za nas. Kao da se Susic pita za menedzment toga.

Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#6169 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

Legea Hvala Ti


dresove sam vidio , interesuje me izgled trenerki itd... :bih:
User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#6170 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Šveđanin »

Mene interesuje safetova nova trenerka..

Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
User avatar
Iago
Posts: 243
Joined: 15/10/2012 10:06

#6171 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Iago »

todd_smith wrote:Je li vam bitnije da igramo kako treba u Brazilu ili da igramo u lijepim dresovima u Brazilu?
Pa da igramo u lijepim dresovima, ofkors :D
xxfmanxx
Posts: 185
Joined: 02/10/2011 19:34

#6172 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by xxfmanxx »

jedno pitanje za upucene, mozda je malo glupo, al nemojte zamjerit. da li ce sad sve selekcije fudbalske reprezentacije bih, znaci od futsala do A rep. nositi ove nove dresove ili su oni samo za A rep.
isx
Posts: 3912
Joined: 24/05/2014 19:12

#6173 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by isx »

Sve selekcije. Adidas je sponzor Saveza, ne "A" repke.
User avatar
Edin H.
Posts: 53641
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#6174 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Edin H. »

Slo Burner wrote:Moze li se napraviti neka pozajmica iz Legee da se kvalifikaciej odigraju u njima
Joj jarane, ova ti zlata vrijedi :D

Bring back Legea.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#6175 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

House wrote:Legea Hvala Ti


dresove sam vidio , interesuje me izgled trenerki itd... :bih:
Image


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Post Reply