Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6151 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

Ambrozija wrote:
ja sam jedina koja ne voli vepra, ali nekako potajno zelim da na kraju bude sa avom :D
ti si zadnji romantik na ovom svijetu... :kontrabas: :D

ava folira emocije 8-) a vepar je tupav, niti to ne zna :-)
User avatar
RED SKY
Posts: 248
Joined: 27/03/2012 12:10
Location: Ispod drenjine

#6152 Re: Veliki Brat 2013

Post by RED SKY »

Da poredam onako kako bih ja volio vidjeti ishod.
1-Soraja-Kraljica
2-3-burazeri-ludi su ali ipak nedovoljno za frst plejs.
4-Ava-da ne bude zadnja,da je ne dotuče.Osjetljiva je.
5-papanka makedonska,nogom u debelu guzicu odmah na početku.Pa neka se tješi da su svi pobjednici koji su ušli u finale,pa tako i ona.
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#6153 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

de balzac wrote:
_nevermind_ wrote:
Ukratko :lol:
Ona tvrdila da su se njih dvoje zbarili i poljubili prije nego je Uros ispao, on poludio na to kako ona ima pogresnu hronologiju u njenA glavA :D Rekao joj kako se ona nije odvajala od Urosa dok je bio u kuci, kako su njih dvoje zapoceli tek nakon sto je Uros izasao, ona negira, k.nja :D , breca se sa sve onim njenim ludjackim pokretima, napucenim usnama i malim prstom na obrazu :D Na sve to ju je on propisno namarsek'o. Ona pobjegla u ispovjedaonicu da se kao sakrije od njega, on usao nakon nje u ispovjedaonicu i rekao velikom bratu da mu se gadi i ona i njeno ponasanje.
:roll: šta ti je bona ovo :roll: i šta će ti ovi apostrofi :D
od marš - namaršekati :lol:
kad sam skontala ko ti je favorit, namah sam se razocarala :D
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#6154 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

moda56 wrote:
_nevermind_ wrote:
Eno ga sad :lol: Taman i ogranicena ostala, nju ne zelim shvatiti :D
i da zelis ne mozes :D
Jah, sva sreca pa ne zelim :D
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6155 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

RED SKY wrote:
de balzac wrote:ava je mahnita i svoju dijagnozu umije dobro unovčiti. ja imam veći problem gledati je :roll: ništa privlačno :|

top je šugav karakter, slanineta niko, vepar odvratan, brat mu nako...

po cijenu da se ponavljam, soraja jedina autentična. sponzoruša, kurava, nema laži, nema prevare...
Tako nekako.
Baš sinoć pričam,neobavezno sa društvom,mislim da Avu ne bih opalio sve da mi se ukaže nevjerovatna prilika.
Ko bi je trpio nakon toga?Sa onim kljunom i pogledom u ranu zoru?
Aneta mi je original za pašnjaka,jeste da ima malo poveću labrnju koja kao asocira na jet set,ali je papanka,to se vidi.

makedonka je fulila rijaliti :D bolje paše u farmu :D sa krmačama
User avatar
charrrmed
Posts: 1003
Joined: 08/06/2009 13:37

#6156 Re: Veliki Brat 2013

Post by charrrmed »

Jedna anekta sa neta kaze: KO zasluzuje pobjedu?

1. Ava Karabatic 28%
2. Dragutin Topic 23%
3. Zarko Stojanovic 15%
4. Soraja Vucelic 12%
5. Vendi 8%
6. Vepar 6%
7. Aneta Nakovska 3%

a na drugoj je Dragutin prvi, pa onda Ava i zajedno imaju vise od 55% glasova.
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6157 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

nvrmnd :-D sei bitte nicht enttäuscht :plavaruza: :D wer soll es sonst sein :?: der dicke eber :?: :D
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#6158 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

de balzac wrote:nvrmnd :-D sei bitte nicht enttäuscht :plavaruza: :D wer soll es sonst sein :?: der dicke eber :?: :D
warum nicht? ''silicon valley'' geht gar nicht :D
User avatar
RED SKY
Posts: 248
Joined: 27/03/2012 12:10
Location: Ispod drenjine

#6159 Re: Veliki Brat 2013

Post by RED SKY »

Eto vidiš,u nabrajanju sam zaboravio bezličnog Topa(ima dobar nadimak)
Dobro bi bilo da ispadne rano,da se ne nada previše.
Neka i sutra i digne ruku kada budu pitali-ko želi da prvi napusti kuću?
Ja ne znam kako će ovi ukućani moći nastaviti život bez Anete.
Ipak,ona nabolje kuha,super peva,kako sama kaže super je osoba,iskrena i sve to...
Koje drkice,i jedno i drugo.
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#6160 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Kamo srece da je ove bermude ranije izvukao :D :D
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#6161 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

OBN uzivo :wink:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6162 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

_nevermind_ wrote:Kamo srece da je ove bermude ranije izvukao :D :D
a sad zbilja, na stranu trbušina, podrigivanje, žderačina, prostačenje, kao i prilična doza devijantnog ... vepar je i karakterno fake :oops: neusporedivo više nego ava
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#6163 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Tu si negdje, meni su oboje odvratni. S tim da mi je Tupave malo i žao, ali ne previše. :D
User avatar
charrrmed
Posts: 1003
Joined: 08/06/2009 13:37

#6164 Re: Veliki Brat 2013

Post by charrrmed »

de balzac wrote:
_nevermind_ wrote:Kamo srece da je ove bermude ranije izvukao :D :D
a sad zbilja, na stranu trbušina, podrigivanje, žderačina, prostačenje, kao i prilična doza devijantnog ... vepar je i karakterno fake :oops: neusporedivo više nego ava
stvarno je vepar u svakom smislu te rijeci. Ko mu je dao taj nadimak? Bravo!
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#6165 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

de balzac wrote:
_nevermind_ wrote:Kamo srece da je ove bermude ranije izvukao :D :D
a sad zbilja, na stranu trbušina, podrigivanje, žderačina, prostačenje, kao i prilična doza devijantnog ... vepar je i karakterno fake :oops: neusporedivo više nego ava
Ne forsiraj vise kad znas da se oko toga necemo sloziti.
Sta ovo svi legli da spavaju :? E vala cemo se i mi konacno naspavati :D
Jedes ti ista??
Da je ovaj VB uduljio i mi bismo k'o Aneta i blizanci zabucili :lol: :lol:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6166 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

klavirdžija wrote:Tu si negdje, meni su oboje odvratni. S tim da mi je Tupave malo i žao, ali ne previše. :D

baš tako, ne previše
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6167 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

_nevermind_ wrote:
de balzac wrote:
_nevermind_ wrote:Kamo srece da je ove bermude ranije izvukao :D :D
a sad zbilja, na stranu trbušina, podrigivanje, žderačina, prostačenje, kao i prilična doza devijantnog ... vepar je i karakterno fake :oops: neusporedivo više nego ava
Ne forsiraj vise kad znas da se oko toga necemo sloziti.
Sta ovo svi legli da spavaju :? E vala cemo se i mi konacno naspavati :D
Jedes ti ista??
Da je ovaj VB uduljio i mi bismo k'o Aneta i blizanci zabucili :lol: :lol:
večeras nisam imao tako sofisticiranu kuhinju :D kao jučer
morao se zadovoljiti pitom :D
priznaj da si narezala :oops: znaš već šta :wink: :D
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#6168 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

de balzac wrote:
večeras nisam imao tako sofisticiranu kuhinju :D kao jučer
morao se zadovoljiti pitom :D
priznaj da si narezala :oops: znaš već šta :wink: :D
Ooo otkud ti pita u tudjini :D
Priznajem, al' salame, nemadoh sudzuke (nekako mi sudzuka zimsko jelo) :D
I poslije toga mljevena plazma sa mlijekom i nutelom i slagom :D :D
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6169 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

hotel mama :wink: pa u lednicu, pa ugrij i :gladna:

hajmo spavati, valja sutra duboko u noć divaniti :)
schlaf gut :sleep:
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#6170 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

de balzac wrote:hotel mama :wink: pa u lednicu, pa ugrij i :gladna:

hajmo spavati, valja sutra duboko u noć divaniti :)
schlaf gut :sleep:
Valja nam sutra zapjevati k'o na ekskurziji: ''Oj drugovi je l' vam zao, rastanak se primakao..'' :D :D
gute nacht mein kumpel :wink: bis morgen :vozdra:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6171 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

kumpel imaš pp
User avatar
astrid
Posts: 5243
Joined: 06/04/2010 21:48
Location: tu negdje

#6172 Re: Veliki Brat 2013

Post by astrid »

User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#6173 Re: Veliki Brat 2013

Post by Jazzy.ba »

Ala brate i ovaj vepar hrokce cijelu noc.
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#6174 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

Jazzy.ba wrote:Ala brate i ovaj vepar hrokce cijelu noc.
osjeca da mu se smijesi pobjeda, kako i ne bi, sta je sve radio da pobjedi. :)
mislim da bi ga pop.sio i sifilisticaru da dobije pare.
presudice glasovi supljeglavih tinejdzerki i nedoj.banih sredovjecnih gospodja kojima je ovaj bilmez faca. :cry:

ovaj vb je kao rat, ginu najbolji da vladaju najgori.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66014
Joined: 03/08/2010 19:04

#6175 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

P308 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
_nevermind_ wrote:Za nju je prekrizen i delete, a par sati poslije ce mu govoriti kako ne moze da zivi bez njega :twisted:

nema grama mozga,šta bi joj,žalosno je da će možda osovjiti velike pare na pokazivanju koliko je glupa
Ti je bas ne volis. Vecina tvojih postova je o tome kako je ona glupa i slicno. Mislim jeste, ali opet :D



eto,opet
Locked