Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Da poredam onako kako bih ja volio vidjeti ishod.
1-Soraja-Kraljica
2-3-burazeri-ludi su ali ipak nedovoljno za frst plejs.
4-Ava-da ne bude zadnja,da je ne dotuče.Osjetljiva je.
5-papanka makedonska,nogom u debelu guzicu odmah na početku.Pa neka se tješi da su svi pobjednici koji su ušli u finale,pa tako i ona.
_nevermind_ wrote:
Ukratko
Ona tvrdila da su se njih dvoje zbarili i poljubili prije nego je Uros ispao, on poludio na to kako ona ima pogresnu hronologiju u njenA glavA Rekao joj kako se ona nije odvajala od Urosa dok je bio u kuci, kako su njih dvoje zapoceli tek nakon sto je Uros izasao, ona negira, k.nja , breca se sa sve onim njenim ludjackim pokretima, napucenim usnama i malim prstom na obrazu Na sve to ju je on propisno namarsek'o. Ona pobjegla u ispovjedaonicu da se kao sakrije od njega, on usao nakon nje u ispovjedaonicu i rekao velikom bratu da mu se gadi i ona i njeno ponasanje.
šta ti je bona ovo i šta će ti ovi apostrofi
od marš - namaršekati
kad sam skontala ko ti je favorit, namah sam se razocarala
de balzac wrote:ava je mahnita i svoju dijagnozu umije dobro unovčiti. ja imam veći problem gledati je ništa privlačno
top je šugav karakter, slanineta niko, vepar odvratan, brat mu nako...
po cijenu da se ponavljam, soraja jedina autentična. sponzoruša, kurava, nema laži, nema prevare...
Tako nekako.
Baš sinoć pričam,neobavezno sa društvom,mislim da Avu ne bih opalio sve da mi se ukaže nevjerovatna prilika.
Ko bi je trpio nakon toga?Sa onim kljunom i pogledom u ranu zoru?
Aneta mi je original za pašnjaka,jeste da ima malo poveću labrnju koja kao asocira na jet set,ali je papanka,to se vidi.
makedonka je fulila rijaliti bolje paše u farmu sa krmačama
Eto vidiš,u nabrajanju sam zaboravio bezličnog Topa(ima dobar nadimak)
Dobro bi bilo da ispadne rano,da se ne nada previše.
Neka i sutra i digne ruku kada budu pitali-ko želi da prvi napusti kuću?
Ja ne znam kako će ovi ukućani moći nastaviti život bez Anete.
Ipak,ona nabolje kuha,super peva,kako sama kaže super je osoba,iskrena i sve to...
Koje drkice,i jedno i drugo.
_nevermind_ wrote:Kamo srece da je ove bermude ranije izvukao
a sad zbilja, na stranu trbušina, podrigivanje, žderačina, prostačenje, kao i prilična doza devijantnog ... vepar je i karakterno fake neusporedivo više nego ava
_nevermind_ wrote:Kamo srece da je ove bermude ranije izvukao
a sad zbilja, na stranu trbušina, podrigivanje, žderačina, prostačenje, kao i prilična doza devijantnog ... vepar je i karakterno fake neusporedivo više nego ava
stvarno je vepar u svakom smislu te rijeci. Ko mu je dao taj nadimak? Bravo!
_nevermind_ wrote:Kamo srece da je ove bermude ranije izvukao
a sad zbilja, na stranu trbušina, podrigivanje, žderačina, prostačenje, kao i prilična doza devijantnog ... vepar je i karakterno fake neusporedivo više nego ava
Ne forsiraj vise kad znas da se oko toga necemo sloziti.
Sta ovo svi legli da spavaju E vala cemo se i mi konacno naspavati
Jedes ti ista??
Da je ovaj VB uduljio i mi bismo k'o Aneta i blizanci zabucili
_nevermind_ wrote:Kamo srece da je ove bermude ranije izvukao
a sad zbilja, na stranu trbušina, podrigivanje, žderačina, prostačenje, kao i prilična doza devijantnog ... vepar je i karakterno fake neusporedivo više nego ava
Ne forsiraj vise kad znas da se oko toga necemo sloziti.
Sta ovo svi legli da spavaju E vala cemo se i mi konacno naspavati
Jedes ti ista??
Da je ovaj VB uduljio i mi bismo k'o Aneta i blizanci zabucili
večeras nisam imao tako sofisticiranu kuhinju kao jučer
morao se zadovoljiti pitom
priznaj da si narezala znaš već šta
de balzac wrote:
večeras nisam imao tako sofisticiranu kuhinju kao jučer
morao se zadovoljiti pitom
priznaj da si narezala znaš već šta
Ooo otkud ti pita u tudjini
Priznajem, al' salame, nemadoh sudzuke (nekako mi sudzuka zimsko jelo)
I poslije toga mljevena plazma sa mlijekom i nutelom i slagom
Jazzy.ba wrote:Ala brate i ovaj vepar hrokce cijelu noc.
osjeca da mu se smijesi pobjeda, kako i ne bi, sta je sve radio da pobjedi.
mislim da bi ga pop.sio i sifilisticaru da dobije pare.
presudice glasovi supljeglavih tinejdzerki i nedoj.banih sredovjecnih gospodja kojima je ovaj bilmez faca.
ovaj vb je kao rat, ginu najbolji da vladaju najgori.