Dres reprezentacije BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#6126 Re: Dres reprezentacije BiH
Dje treba veceras stati u red da sutra kupim dres?
- fosna2014
- Posts: 7123
- Joined: 28/05/2014 15:17
- Location: ... u Francuskoj revoluciji.
#6127 Re: AW: Dres reprezentacije BiH
Sutra je nedjelja. Mislim da ce online biti pusteno u prodaju.kamen spoticanja wrote:Dje treba veceras stati u red da sutra kupim dres?
Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
Last edited by fosna2014 on 31/05/2014 08:50, edited 1 time in total.
- fosna2014
- Posts: 7123
- Joined: 28/05/2014 15:17
- Location: ... u Francuskoj revoluciji.
#6128 Re: AW: Dres reprezentacije BiH
Ok. Pogledaj razlike rukava.Crvena Tifoza wrote:Ne razumijem. Pokušaj opet.fosna2014 wrote:Pogledaj malo bolje pobugu. To vrijedi i za Mekdiko, Kolumbiju i Japan. Savovi nisu isti.Crvena Tifoza wrote: Čini mi se da Kolumbija ima isti dres kao mi.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
-
Timotije
- Posts: 1031
- Joined: 07/06/2005 20:26
#6129 Re: Dres reprezentacije BiH
Bio jucer u Adidasovoj prodavnici u Hamburgu.
Imaju dresove, kaze mi momak stoje u skladistu, ali ne smiju ih jos izloziti u radnji.
Od ponedjeljka...
Imaju dresove, kaze mi momak stoje u skladistu, ali ne smiju ih jos izloziti u radnji.
Od ponedjeljka...
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#6130 Re: Dres reprezentacije BiH
Jos pola sata
Gesendet von meinem SM-N9005
Gesendet von meinem SM-N9005
- fosna2014
- Posts: 7123
- Joined: 28/05/2014 15:17
- Location: ... u Francuskoj revoluciji.
#6131 Re: Dres reprezentacije BiH
8min.
Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
- studeni76
- Posts: 6786
- Joined: 03/06/2009 14:12
#6133 Re: Dres reprezentacije BiH
U ameriki još važi stari ugovorkaranana wrote:gotovoooooo!
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#6134 Re: Dres reprezentacije BiH
karanana wrote:gotovoooooo!
-
Tipicoti
- Posts: 2159
- Joined: 11/12/2012 01:40
- Location: Tu i tamo
#6135 Re: Dres reprezentacije BiH
+++ 1. JUNI +++
ciao LEGEA,willkommen ADIDAS
ciao LEGEA,willkommen ADIDAS
- lijek-za-sve
- Posts: 1381
- Joined: 27/05/2011 21:56
#6136 Re: Dres reprezentacije BiH
Neznam jesu li ovi u savezu o tome razmisljali ali danas bi bilo lijepo s obzirom na novog sponzora ,organizovati zajedno sa igracima predstavljanje to novog dresa.Ali kako se kod nas sve radi tj ne radi mislim da od ovog nema nista 
- Herr Flick
- Posts: 9093
- Joined: 02/04/2012 13:00
#6137 Re: Dres reprezentacije BiH
Ne objaviše "zvanično" izgled dresova(mada se već zna)
a prije 2 mjeseca je najavljen oda ce to uradit krajem maja
Btw na stranici saveza

Btw na stranici saveza

- Herr Flick
- Posts: 9093
- Joined: 02/04/2012 13:00
#6138 Re: Dres reprezentacije BiH
Bit će vjerovatno sutralijek-za-sve wrote:Neznam jesu li ovi u savezu o tome razmisljali ali danas bi bilo lijepo s obzirom na novog sponzora ,organizovati zajedno sa igracima predstavljanje to novog dresa.Ali kako se kod nas sve radi tj ne radi mislim da od ovog nema nista
- Brkooo
- Posts: 10359
- Joined: 15/12/2011 22:23
- Location: Where Eagles Dare
-
neJbzid
- Posts: 216
- Joined: 22/08/2012 23:19
- Location: tranzit....
#6140 Re: Dres reprezentacije BiH
imali gdje u prodaji u BiH ovaj dres...ili gdje ce biti..sa mogucnoscu broja i imena...
molim dres bijeli..broj 8...maestro pjanic..
molim dres bijeli..broj 8...maestro pjanic..
- Šveđanin
- Posts: 5649
- Joined: 13/06/2013 00:19
#6141 Re: Dres reprezentacije BiH
Ajd zmajevi, da vam je srecno u novom dresu.
Uzimam sigurno..
Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
Uzimam sigurno..
Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
- N.N.
- Posts: 3553
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#6142 Re: Dres reprezentacije BiH
Za 3 h im je trening, pa cemo da vidimo sve, oprema i to 
- lijek-za-sve
- Posts: 1381
- Joined: 27/05/2011 21:56
#6143 Re: Dres reprezentacije BiH
ma nista od toga,poznavajuci nas nista necemo vidjeti prije utorka na srijedu kad je tekma sa meksikomN.N. wrote:Za 3 h im je trening, pa cemo da vidimo sve, oprema i to
- Edin H.
- Posts: 53641
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#6144 Re: Dres reprezentacije BiH
Kupices klinac, kad niko ne prodajeŠveđanin wrote:Ajd zmajevi, da vam je srecno u novom dresu.
Uzimam sigurno..
Skickat från min iPhone 5 via Tapatalk
Ne zarazuje nas Adidas ni za suhu sljivu
- lijek-za-sve
- Posts: 1381
- Joined: 27/05/2011 21:56
#6145 Re: Dres reprezentacije BiH
ma haj sto se ne prodaje vec niko nezna sem nagadjanja kakav je i kako izgleda

- Dirty_Eastwood
- Posts: 120
- Joined: 11/01/2011 21:22
#6146 Re: Dres reprezentacije BiH
Kakve su velicine... Imam pivski.... Koju velicinu da uzmem..?
- insaneinthebrain
- Posts: 25543
- Joined: 12/08/2013 12:51
#6148 Re: Dres reprezentacije BiH
4-5 XLDirty_Eastwood wrote:Kakve su velicine... Imam pivski.... Koju velicinu da uzmem..?
- Dirty_Eastwood
- Posts: 120
- Joined: 11/01/2011 21:22
#6149 Re: Dres reprezentacije BiH
Ne zajebajite...
- fosna2014
- Posts: 7123
- Joined: 28/05/2014 15:17
- Location: ... u Francuskoj revoluciji.
#6150 Re: Dres reprezentacije BiH
Svi termini. Bice i poslije treninga zakazana pres konferencija. Ovo su termini po americkom vremenu.
http://www.nfsbih.ba/m/#page&ui-page=0-1
Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
http://www.nfsbih.ba/m/#page&ui-page=0-1
Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
