Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

User avatar
DaysleepeR
Posts: 21065
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#6101 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by DaysleepeR »

Edin H. wrote:Pa ovaj Adidas su vrhunski klocevi :D evo dole odgovora na pitanje kada ce se moci nabaviti dresovi reprezentacije BiH i zasto nemaju nikakve informacije na website-u. Lafo, sele se, zato nema bosanskih dresova :D

Dear Edin

Thank you for your e-mail and your interest in adidas!

Due to our Warehouse moving to a new location, we currently are not able to give you a available date on any article.

Please maintain a close look on the website for it is weekly updated.

Kind regards,

Your adidas online shop team

Free Call: 0800-2794144 *
* Free call when called from a UK landline

Hours of operation: Monday-Friday 9am-9pm, Saturday and Sunday closed

Nadam se da je neko od novinara kliksa raspolozen da malo istrazi, ovi levati ocigledno nemaju pojma da je nasa reprezentacija potpisla ugovor sa adidasom.
pa dobro ovo je info samo za UK nije worldwide
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#6102 Re: AW: Dres reprezentacije BiH

Post by fosna2014 »

Edin H. wrote:
Mustang1 wrote:De pitaj gdje sele da im dodjemo na naselje sa obrazom :D
:lol: :lol: :lol:

Ima li neko e-mail centrale u Njemackoj, da i njima bacim haber :D
https://adidas-group-de.custhelp.com/app/ask

Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
User avatar
rajv0sa
Posts: 3160
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#6103 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by rajv0sa »

Kako je ovo najposjecenija vezana za problematiku dresova, da upitam kako se skida ono broj i ime sa dresa, i gdje ima u Sa da printaju isto ?
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#6104 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Romanista 101% »

OldMayor wrote:
Image


pokusavam da natjeram sam sebe da mi se dopadnu ovi dresovi al dzaba, ne ide :(
miki.ba
Posts: 4595
Joined: 11/02/2011 19:45

#6105 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by miki.ba »

Evo bas sad gledam dres Argentine i Njemacke, ma uopste se ne razlikuje od naseg.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#6106 Re: AW: Dres reprezentacije BiH

Post by fosna2014 »

miki.ba wrote:Evo bas sad gledam dres Argentine i Njemacke, ma uopste se ne razlikuje od naseg.
Pogledaj rukave i savove. Ima dosta razlike, ali i slicnosti.

Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
Crvena Tifoza
Posts: 11781
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#6107 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Crvena Tifoza »

fosna2014 wrote:
miki.ba wrote:Evo bas sad gledam dres Argentine i Njemacke, ma uopste se ne razlikuje od naseg.
Pogledaj rukave i savove. Ima dosta razlike, ali i slicnosti.

Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
Čini mi se da Kolumbija ima isti dres kao mi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#6108 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by 5 0 5 »

Crvena Tifoza wrote: Čini mi se da Kolumbija ima isti dres kao mi.
meksiko.
User avatar
studeni76
Posts: 6786
Joined: 03/06/2009 14:12

#6109 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by studeni76 »

Nekad smo i mi teški, sve nam zna smetat. Gledam ENG-PER i kontam šta bi se ovdje pisalo da imamo ugovor sa Nike i da su nam poslali ovakav bijeli dres kao kod engleza!? Osim grba ja na ovoj majici ne vidim ništa što je specijalno pravljeno za engleze,obični bijeli dres sa lagera. Osim ako se na TVu ne vide neke specijalne cake u engleskom fazonu
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#6110 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by 5 0 5 »

studeni76 wrote:Nekad smo i mi teški, sve nam zna smetat. Gledam ENG-PER i kontam šta bi se ovdje pisalo da imamo ugovor sa Nike i da su nam poslali ovakav bijeli dres kao kod engleza!? Osim grba ja na ovoj majici ne vidim ništa što je specijalno pravljeno za engleze,obični bijeli dres sa lagera. Osim ako se na TVu ne vide neke specijalne cake u engleskom fazonu
mislim da je to neki retro u kojem su nesto nekad osvojili. ne sjecam se tacno price. ali je maksuz takav.
User avatar
soccerfan88
Posts: 802
Joined: 04/08/2011 00:37

#6111 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by soccerfan88 »

Mustang1 wrote:De pitaj gdje sele da im dodjemo na naselje sa obrazom :D
U po frke u novinama izade zaustavljen kamion adidasa. Za divno cudo uzeli su nam samo dresove reprezentacije BiH. Drugima ni prismrdit nisu htjeli. :D :D :D
Crvena Tifoza
Posts: 11781
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#6112 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Crvena Tifoza »

505sCrtom wrote:
Crvena Tifoza wrote: Čini mi se da Kolumbija ima isti dres kao mi.
meksiko.
I Kolumbija isto. Baš sam poredio njihov dres sa našim. Ima sve one 'cake' kao naš.


Sent from my iPhone using Tapatalk
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#6113 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by 5 0 5 »

evo je. iz 1970. (wc meksiko)

Image
User avatar
studeni76
Posts: 6786
Joined: 03/06/2009 14:12

#6114 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by studeni76 »

505sCrtom wrote:
studeni76 wrote:Nekad smo i mi teški, sve nam zna smetat. Gledam ENG-PER i kontam šta bi se ovdje pisalo da imamo ugovor sa Nike i da su nam poslali ovakav bijeli dres kao kod engleza!? Osim grba ja na ovoj majici ne vidim ništa što je specijalno pravljeno za engleze,obični bijeli dres sa lagera. Osim ako se na TVu ne vide neke specijalne cake u engleskom fazonu
mislim da je to neki retro u kojem su nesto nekad osvojili. ne sjecam se tacno price. ali je maksuz takav.
Zar su oni nekad nešto osvojili :D možda je nešto retro, al je bezze i bezlično. znam samo da bi bilo teško slušati naše kritike da je naš ovakav.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#6115 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by 5 0 5 »

Crvena Tifoza wrote: I Kolumbija isto. Baš sam poredio njihov dres sa našim. Ima sve one 'cake' kao naš.
ma ima ih koliko hoces. isti template. dodaju neke cake, tu i tamo. samo sto nasi nisu imali vremena, nego onako, suh.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#6116 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by 5 0 5 »

studeni76 wrote: Zar su oni nekad nešto osvojili :D možda je nešto retro, al je bezze i bezlično. znam samo da bi bilo teško slušati naše kritike da je naš ovakav.
ovo sam nasao

Nike Football’s Global Design Director, Martin Lotti added. "Two references really stood out during the design process for the home kit. That stunning all-white kit England wore in Mexico in 1970 and the idea of the armour of English Knights."
User avatar
studeni76
Posts: 6786
Joined: 03/06/2009 14:12

#6117 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by studeni76 »

505sCrtom wrote:evo je. iz 1970. (wc meksiko)

Image
Meščini da na tom prvenstvu nisu bili ni u polufinalu, šta li im znači pa imaju retro dresove u spomen na WC70 :-)
PS: Viđo sad objašnjenje iznad
Last edited by studeni76 on 30/05/2014 23:08, edited 1 time in total.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#6118 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by 5 0 5 »

studeni76 wrote: Meščini da na tom prvenstvu nisu bili ni u polufinalu, šta li znači pa imaju retro dresove :-)
Nike have looked to the past for inspiration, the shirt baring similarities to the all-white kit worn by Sir Alf Ramsey's defending champions in 1970. England reached the quarter-finals in Mexico in that campaign. :D :D
User avatar
studeni76
Posts: 6786
Joined: 03/06/2009 14:12

#6119 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by studeni76 »

505sCrtom wrote:
studeni76 wrote: Meščini da na tom prvenstvu nisu bili ni u polufinalu, šta li znači pa imaju retro dresove :-)
Nike have looked to the past for inspiration, the shirt baring similarities to the all-white kit worn by Sir Alf Ramsey's defending champions in 1970. England reached the quarter-finals in Mexico in that campaign. :D :D
Oki-doki, hvala na objašnjenju. Brz si u traženju ovih detalja po netu
User avatar
homega
Posts: 1866
Joined: 18/05/2014 23:45

#6120 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by homega »

Edin H. wrote:Pa ovaj Adidas su vrhunski klocevi
Nadam se da je neko od novinara kliksa raspolozen da malo istrazi, ovi levati ocigledno nemaju pojma da je nasa reprezentacija potpisla ugovor sa adidasom.
Gdje je moguće vidjeti i pročitati ugovor NS BiH sa Adidasom?
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#6121 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by 5 0 5 »

homega wrote: Gdje je moguće vidjeti i pročitati ugovor NS BiH sa Adidasom?
nigdje.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#6122 Re: AW: Dres reprezentacije BiH

Post by fosna2014 »

Crvena Tifoza wrote:
fosna2014 wrote:
miki.ba wrote:Evo bas sad gledam dres Argentine i Njemacke, ma uopste se ne razlikuje od naseg.
Pogledaj rukave i savove. Ima dosta razlike, ali i slicnosti.

Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
Čini mi se da Kolumbija ima isti dres kao mi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pogledaj malo bolje pobugu. To vrijedi i za Mekdiko, Kolumbiju i Japan. Savovi nisu isti.

Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
PeppermintSA
Posts: 1933
Joined: 05/08/2010 20:00

#6123 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by PeppermintSA »

iiiii...poselamih smo se večeras sa Legeom :D :D
User avatar
soccerfan88
Posts: 802
Joined: 04/08/2011 00:37

#6124 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by soccerfan88 »

PeppermintSA wrote:iiiii...poselamih smo se večeras sa Legeom :D :D
Farewell LEGEA :D :D :sretan: :dance:
Crvena Tifoza
Posts: 11781
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#6125 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Crvena Tifoza »

fosna2014 wrote:
Crvena Tifoza wrote:
fosna2014 wrote: Pogledaj rukave i savove. Ima dosta razlike, ali i slicnosti.

Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
Čini mi se da Kolumbija ima isti dres kao mi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pogledaj malo bolje pobugu. To vrijedi i za Mekdiko, Kolumbiju i Japan. Savovi nisu isti.

Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
Ne razumijem. Pokušaj opet.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Post Reply