pa dobro ovo je info samo za UK nije worldwideEdin H. wrote:Pa ovaj Adidas su vrhunski klocevievo dole odgovora na pitanje kada ce se moci nabaviti dresovi reprezentacije BiH i zasto nemaju nikakve informacije na website-u. Lafo, sele se, zato nema bosanskih dresova
![]()
Dear Edin
Thank you for your e-mail and your interest in adidas!
Due to our Warehouse moving to a new location, we currently are not able to give you a available date on any article.
Please maintain a close look on the website for it is weekly updated.
Kind regards,
Your adidas online shop team
Free Call: 0800-2794144 *
* Free call when called from a UK landline
Hours of operation: Monday-Friday 9am-9pm, Saturday and Sunday closed
Nadam se da je neko od novinara kliksa raspolozen da malo istrazi, ovi levati ocigledno nemaju pojma da je nasa reprezentacija potpisla ugovor sa adidasom.
Dres reprezentacije BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- DaysleepeR
- Posts: 21065
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#6101 Re: Dres reprezentacije BiH
- fosna2014
- Posts: 7123
- Joined: 28/05/2014 15:17
- Location: ... u Francuskoj revoluciji.
#6102 Re: AW: Dres reprezentacije BiH
https://adidas-group-de.custhelp.com/app/askEdin H. wrote:Mustang1 wrote:De pitaj gdje sele da im dodjemo na naselje sa obrazom![]()
![]()
![]()
Ima li neko e-mail centrale u Njemackoj, da i njima bacim haber
Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
- rajv0sa
- Posts: 3160
- Joined: 19/10/2010 00:31
- Location: sektaland
#6103 Re: Dres reprezentacije BiH
Kako je ovo najposjecenija vezana za problematiku dresova, da upitam kako se skida ono broj i ime sa dresa, i gdje ima u Sa da printaju isto ?
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#6104 Re: Dres reprezentacije BiH
OldMayor wrote:
pokusavam da natjeram sam sebe da mi se dopadnu ovi dresovi al dzaba, ne ide
-
miki.ba
- Posts: 4595
- Joined: 11/02/2011 19:45
#6105 Re: Dres reprezentacije BiH
Evo bas sad gledam dres Argentine i Njemacke, ma uopste se ne razlikuje od naseg.
- fosna2014
- Posts: 7123
- Joined: 28/05/2014 15:17
- Location: ... u Francuskoj revoluciji.
#6106 Re: AW: Dres reprezentacije BiH
Pogledaj rukave i savove. Ima dosta razlike, ali i slicnosti.miki.ba wrote:Evo bas sad gledam dres Argentine i Njemacke, ma uopste se ne razlikuje od naseg.
Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11781
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#6107 Re: Dres reprezentacije BiH
Čini mi se da Kolumbija ima isti dres kao mi.fosna2014 wrote:Pogledaj rukave i savove. Ima dosta razlike, ali i slicnosti.miki.ba wrote:Evo bas sad gledam dres Argentine i Njemacke, ma uopste se ne razlikuje od naseg.
Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#6108 Re: Dres reprezentacije BiH
meksiko.Crvena Tifoza wrote: Čini mi se da Kolumbija ima isti dres kao mi.
- studeni76
- Posts: 6786
- Joined: 03/06/2009 14:12
#6109 Re: Dres reprezentacije BiH
Nekad smo i mi teški, sve nam zna smetat. Gledam ENG-PER i kontam šta bi se ovdje pisalo da imamo ugovor sa Nike i da su nam poslali ovakav bijeli dres kao kod engleza!? Osim grba ja na ovoj majici ne vidim ništa što je specijalno pravljeno za engleze,obični bijeli dres sa lagera. Osim ako se na TVu ne vide neke specijalne cake u engleskom fazonu
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#6110 Re: Dres reprezentacije BiH
mislim da je to neki retro u kojem su nesto nekad osvojili. ne sjecam se tacno price. ali je maksuz takav.studeni76 wrote:Nekad smo i mi teški, sve nam zna smetat. Gledam ENG-PER i kontam šta bi se ovdje pisalo da imamo ugovor sa Nike i da su nam poslali ovakav bijeli dres kao kod engleza!? Osim grba ja na ovoj majici ne vidim ništa što je specijalno pravljeno za engleze,obični bijeli dres sa lagera. Osim ako se na TVu ne vide neke specijalne cake u engleskom fazonu
- soccerfan88
- Posts: 802
- Joined: 04/08/2011 00:37
#6111 Re: Dres reprezentacije BiH
U po frke u novinama izade zaustavljen kamion adidasa. Za divno cudo uzeli su nam samo dresove reprezentacije BiH. Drugima ni prismrdit nisu htjeli.Mustang1 wrote:De pitaj gdje sele da im dodjemo na naselje sa obrazom
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11781
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#6112 Re: Dres reprezentacije BiH
I Kolumbija isto. Baš sam poredio njihov dres sa našim. Ima sve one 'cake' kao naš.505sCrtom wrote:meksiko.Crvena Tifoza wrote: Čini mi se da Kolumbija ima isti dres kao mi.
Sent from my iPhone using Tapatalk
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#6113 Re: Dres reprezentacije BiH
evo je. iz 1970. (wc meksiko)

- studeni76
- Posts: 6786
- Joined: 03/06/2009 14:12
#6114 Re: Dres reprezentacije BiH
Zar su oni nekad nešto osvojili505sCrtom wrote:mislim da je to neki retro u kojem su nesto nekad osvojili. ne sjecam se tacno price. ali je maksuz takav.studeni76 wrote:Nekad smo i mi teški, sve nam zna smetat. Gledam ENG-PER i kontam šta bi se ovdje pisalo da imamo ugovor sa Nike i da su nam poslali ovakav bijeli dres kao kod engleza!? Osim grba ja na ovoj majici ne vidim ništa što je specijalno pravljeno za engleze,obični bijeli dres sa lagera. Osim ako se na TVu ne vide neke specijalne cake u engleskom fazonu
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#6115 Re: Dres reprezentacije BiH
ma ima ih koliko hoces. isti template. dodaju neke cake, tu i tamo. samo sto nasi nisu imali vremena, nego onako, suh.Crvena Tifoza wrote: I Kolumbija isto. Baš sam poredio njihov dres sa našim. Ima sve one 'cake' kao naš.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#6116 Re: Dres reprezentacije BiH
ovo sam nasaostudeni76 wrote: Zar su oni nekad nešto osvojilimožda je nešto retro, al je bezze i bezlično. znam samo da bi bilo teško slušati naše kritike da je naš ovakav.
Nike Football’s Global Design Director, Martin Lotti added. "Two references really stood out during the design process for the home kit. That stunning all-white kit England wore in Mexico in 1970 and the idea of the armour of English Knights."
- studeni76
- Posts: 6786
- Joined: 03/06/2009 14:12
#6117 Re: Dres reprezentacije BiH
Meščini da na tom prvenstvu nisu bili ni u polufinalu, šta li im znači pa imaju retro dresove u spomen na WC70505sCrtom wrote:evo je. iz 1970. (wc meksiko)
PS: Viđo sad objašnjenje iznad
Last edited by studeni76 on 30/05/2014 23:08, edited 1 time in total.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#6118 Re: Dres reprezentacije BiH
Nike have looked to the past for inspiration, the shirt baring similarities to the all-white kit worn by Sir Alf Ramsey's defending champions in 1970. England reached the quarter-finals in Mexico in that campaign.studeni76 wrote: Meščini da na tom prvenstvu nisu bili ni u polufinalu, šta li znači pa imaju retro dresove
- studeni76
- Posts: 6786
- Joined: 03/06/2009 14:12
#6119 Re: Dres reprezentacije BiH
Oki-doki, hvala na objašnjenju. Brz si u traženju ovih detalja po netu505sCrtom wrote:Nike have looked to the past for inspiration, the shirt baring similarities to the all-white kit worn by Sir Alf Ramsey's defending champions in 1970. England reached the quarter-finals in Mexico in that campaign.studeni76 wrote: Meščini da na tom prvenstvu nisu bili ni u polufinalu, šta li znači pa imaju retro dresove![]()
- homega
- Posts: 1866
- Joined: 18/05/2014 23:45
#6120 Re: Dres reprezentacije BiH
Gdje je moguće vidjeti i pročitati ugovor NS BiH sa Adidasom?Edin H. wrote:Pa ovaj Adidas su vrhunski klocevi
Nadam se da je neko od novinara kliksa raspolozen da malo istrazi, ovi levati ocigledno nemaju pojma da je nasa reprezentacija potpisla ugovor sa adidasom.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#6121 Re: Dres reprezentacije BiH
nigdje.homega wrote: Gdje je moguće vidjeti i pročitati ugovor NS BiH sa Adidasom?
- fosna2014
- Posts: 7123
- Joined: 28/05/2014 15:17
- Location: ... u Francuskoj revoluciji.
#6122 Re: AW: Dres reprezentacije BiH
Pogledaj malo bolje pobugu. To vrijedi i za Mekdiko, Kolumbiju i Japan. Savovi nisu isti.Crvena Tifoza wrote:Čini mi se da Kolumbija ima isti dres kao mi.fosna2014 wrote:Pogledaj rukave i savove. Ima dosta razlike, ali i slicnosti.miki.ba wrote:Evo bas sad gledam dres Argentine i Njemacke, ma uopste se ne razlikuje od naseg.
Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
-
PeppermintSA
- Posts: 1933
- Joined: 05/08/2010 20:00
#6123 Re: Dres reprezentacije BiH
iiiii...poselamih smo se večeras sa Legeom

- soccerfan88
- Posts: 802
- Joined: 04/08/2011 00:37
#6124 Re: Dres reprezentacije BiH
Farewell LEGEAPeppermintSA wrote:iiiii...poselamih smo se večeras sa Legeom![]()
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11781
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#6125 Re: Dres reprezentacije BiH
Ne razumijem. Pokušaj opet.fosna2014 wrote:Pogledaj malo bolje pobugu. To vrijedi i za Mekdiko, Kolumbiju i Japan. Savovi nisu isti.Crvena Tifoza wrote:Čini mi se da Kolumbija ima isti dres kao mi.fosna2014 wrote: Pogledaj rukave i savove. Ima dosta razlike, ali i slicnosti.
Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk

