Sirija vol. 2
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#6101 Re: Sirija vol. 2
samo im fali eskadrila 
- Challenger__
- Posts: 26509
- Joined: 25/03/2012 09:31
- Location: In weiter Ferne, so nah!
- Contact:
#6102 Re: Sirija vol. 2
Tefsija je meni kralj.
I love this man.
I love this man.
- sunceKOtepsija
- Posts: 6841
- Joined: 14/06/2015 14:44
#6103 Re: Sirija vol. 2
Challenger__ wrote:Em2r wrote:Evo pajdeChallenger__ wrote:U medijima možete naći stidljive pokušaje osvjetljavanja uloge narkotika u sirijskom "džihadu". Amfetamini su na prvom mjestu, a mislim da je Emir postavio snimak (ili provalio taj detalj) u kome se jasno vidi kako se jedan kosaner (ISIL-ov, Nusrin, ne sjećam se) klati kao majmun, ne znajući da li je poš'o ili doš'o...
![]()
![]()
![]()
![]()
"iden kuci popit jeno dva-tri andola...kake su toti tablete, rade ga je nadrogira"
- Challenger__
- Posts: 26509
- Joined: 25/03/2012 09:31
- Location: In weiter Ferne, so nah!
- Contact:
#6104 Re: Sirija vol. 2
Niko ne ispaljuje projektile??sarajevoxxxx wrote:Niko ne ispaljuje projektile, već se radi o jednom bolesnom društvu, oholoj eliti čija je parola još u martu 2011. bila "ili Asad ili cemo spaliti cijelu Siriju"Challenger__ wrote:To je to. Nema više priglupih tekfirdžija, odmah svanuo dan u Homsu. Takva sudbina je izvjesna i u čitavom Damasku, zato Al Qaeda (Al Nusra) ne da primirje, ispaljuje projektile po Damasku sa željom da izazove reakciju SAA i da u smutnji i haosu traže kakvu-takvu šansu za sebe. Uzalud...














#Damascus Sunday: 65 terrorist rockets and mortar shells; 13 people dead and more than 50 injured
Daleko si ti od bilo kakve istine i objektvnosti. Predaleko.
_____
Da rezimiramo krvavi dan u Damasku:
sarajevoxxxx wrote:Dževlani: mi smo ti koji su prekršili primirje u Istočnoj Guti i nećemo dozvoliti da se ono desi.
Nama laku noć, a Damasku, Guti i Siriji mir, što je moguće prije, aBd.
Last edited by Challenger__ on 14/12/2015 04:11, edited 2 times in total.
-
_drunken_santa_
- Posts: 345
- Joined: 15/11/2015 12:08
#6105 Re: Sirija vol. 2
ubjedljivo najgluplji komentari u vezi sirije su "assad je kriv jer nece da siđe s vlasti, bori se do zadnje tuđe kapi krvi."
ha?!
pa ko je vidio da predsjednik ode sa funkcije kad je najteze? pobunili se neki teroristi, poceli rusit drzavu, infiltrirali civilne objekte i naselja odaklr vrse teroristicke napade, ali je kriv predsjednik drzave sto ne popusti i ne ugodi teroristima, e kako ne bi bilo kolateralnih zrtava?
pa hajde, neka neka militantna supremacisticka grupa pokusa revoluciju u americi, sta bi ste rekli, neka obama napusti vlast?
da li je bill clinton trebao napustiti vlast kad su FBI i ATF pobili zene i djeco u Waco, Texasu?
ha?!
pa ko je vidio da predsjednik ode sa funkcije kad je najteze? pobunili se neki teroristi, poceli rusit drzavu, infiltrirali civilne objekte i naselja odaklr vrse teroristicke napade, ali je kriv predsjednik drzave sto ne popusti i ne ugodi teroristima, e kako ne bi bilo kolateralnih zrtava?
pa hajde, neka neka militantna supremacisticka grupa pokusa revoluciju u americi, sta bi ste rekli, neka obama napusti vlast?
da li je bill clinton trebao napustiti vlast kad su FBI i ATF pobili zene i djeco u Waco, Texasu?
- Maystor
- Posts: 5598
- Joined: 16/07/2007 22:59
- Location: Unknown
#6106 Re: Sirija vol. 2
Jebo te led, juče je više tvitova napisano šta je reko džukelani, nego o Kim Kardašijan za 9/mjeseci trudnoće.jao_situacije wrote:jel išta izjavio dževlani
- Co0l
- Posts: 10551
- Joined: 25/07/2010 20:02
- Location: Kad i sam skontam javim vam
#6107 Re: Sirija vol. 2
Jadno Celi.Jest da je od tebe i da smo navikli da pravdas,relativiziras i trazis krivce u drugima za zlocine onih koje podrzavas ali ako je i od tebe,jadno je.Barem na dan masakra imajte toliko stida pa se usutite,pa sutra nastavite sa relativizacijom i pravdanjem.Challenger__ wrote:Al Julani o dešavanjima u Guti:
sarajevoxxxx wrote:Dževlani: mi smo ti koji su prekršili primirje u Istočnoj Guti i nećemo dozvoliti da se ono desi.
- Co0l
- Posts: 10551
- Joined: 25/07/2010 20:02
- Location: Kad i sam skontam javim vam
#6108 Re: Sirija vol. 2
Homs je danas pust grad,razrusen,lisen svojih stanovnika,ubijen grad u svakom smislu.I ovo propagandno smece staro nekoliko godina koje prenosite je samo dokaz toga.Challenger__ wrote:To je to. Nema više priglupih tekfirdžija, odmah svanuo dan u Homsu. Takva sudbina je izvjesna i u čitavom Damasku, zato Al Qaeda (Al Nusra) ne da primirje, ispaljuje projektile po Damasku sa željom da izazove reakciju SAA i da u smutnji i haosu traže kakvu-takvu šansu za sebe. Uzalud...RepublikanskaGarda wrote:Tulum na otvorenom u gradu Homsu, povodom odlaska/bježanije zadnjih terorističko/plačeničkih ostataka iz predgrađa Waer, nadamo se da će svi Sirijci koji se nalaze pod okupacijom i terorom ovih povampirenih domaćih izdajnika i saudijsko/katarsko/tursko/američkih plačenika dočekati svijetlo dana i konačno oslobođenje
Grad Marj al Sultan pod kontrolom snaga sirijskog režima! Korak po korak i Istočna Guta će biti oslobođena!
Prije ili poslije, amin!
-
sarajevoxxxx
- Posts: 26435
- Joined: 28/11/2004 08:05
- Location: Sarajevo
#6109 Re: Sirija vol. 2
Daleko su te elite od onih u Damasku. Masovni ubica je šampion u ubijanju. Putin se dokazao u Ceceniji ni od njega ne čudi ništa.Challenger__ wrote:Al-Waer je predgrađe Homsa i izgledi za konfrontaciju sa Homsom su ravni nuli. Uhvatio si se "režima" kao Mara za onu stvar. Bitno je da ljudi počnu da žive bez straha a ostalo će vremenom doći na svoje.DuckZz wrote:Šta ti govoriš ?Challenger__ wrote:Nebitno. u Homsu je sada mir a biće i u Damasku, prije ili poslije. To hiljadu Julanija ne mogu spriječiti.
1. Al-Waer je naselje izvan Homsa
2. U kojem smislu je ovo pobjeda za režim ?
Jedino što će od sada biti drugacije jeste da će humanitarni konvoji ulaziti u naselje kad njima odgovara, a ne režimu. Ako je ovo pobjeda za režim, onda nek tako pobjeđuju na svim ostalim mjesti, a nije daleko od toga.
sarajevoxxxx wrote:Da, u to nas muslimanska elita ubjeđuje zadnjih 50 godina. Sve je dobro to su manje grupice koje ćemo mi sa lakoćom rjesiti.Challenger__ wrote:Nebitno. u Homsu je sada mir a biće i u Damasku, prije ili poslije. To hiljadu Julanija ne mogu spriječiti.
Ne bih bio u koži "elita", naročito onih u Dohi, Rijadu i Ankari. Samo gledaj u vrijeme ispred nas...
Ankara je mogla daleko više uraditi, umjesto toga utuši pričom o povredi zračnog prostora. Ovamo se ljudi masakriraju a oni cijeli svijet maltretiraju o svom prostoru. Kakva sirijska djeca kakvi masakri, bitno je skrenuti pažnju sa tih masakara pričom o obaranju aviona raznim povredama prava , prepucavanjima o trećem svjetskom. Ne mogu na svojoj granici jedno dijete sačuvati, a Rus dođe i masakrira koliko mu volja.
-
Bodkin
- Posts: 22540
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#6110 Re: Sirija vol. 2
sunceKOtepsija wrote:sarajevoxxxx wrote:Šejh Muhejsini o današnjim dešavanjima na jugu Haleba:
''Danas u Banisu i Mejrubeh milicije su počele sa žestokim napadom i uzeli su selo Mejrubeh, držali su ga jedan sahat, da bi ga ponovo povratili.Onda su krenuli sa žestokim napadom na Banis, dva napada su borci Džejš El-Fetha odbili, a onda je krenulo žestoko bombardovanje.Održali su manji sastanak, razmišljali o povlačenju, da bi na kraju prevagnulo da ostanu i da se primire da niko ne odgovara na vatru.Tako je i bilo, nastavili su bombardovati, gorilo je na sve strane a nakon toga je utihnulo.Mislili su valjda da niko nije preživio toliko bombardovanje.Čuli su ih kada su se počeli približavati, čuli su i njihovo smijanje, a onda je sve krenulo, jedan na jedan.Nije bilo aviona, nije bilo teške artiljerije, na desetine ih je izginulo...Sa dozvolom Gospodara svjetova neka znaju Iračani, Libanci i drugi koji žele ovu našu čistu zemlju oskrnaviti, kada joj se god približite izbacit ćemo vas ''![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
ko one partizanske price
![]()
![]()
![]()
- Em2r
- Posts: 1045
- Joined: 05/06/2015 09:53
#6111 Re: Sirija vol. 2
Rekose rodjeni sirijci iz libanona pakistanskog porijekla u iranskoj brigadi.sarajevoxxxx wrote:Šejh Muhejsini o današnjim dešavanjima na jugu Haleba:
''Danas u Banisu i Mejrubeh milicije su počele sa žestokim napadom i uzeli su selo Mejrubeh, držali su ga jedan sahat, da bi ga ponovo povratili.Onda su krenuli sa žestokim napadom na Banis, dva napada su borci Džejš El-Fetha odbili, a onda je krenulo žestoko bombardovanje.Održali su manji sastanak, razmišljali o povlačenju, da bi na kraju prevagnulo da ostanu i da se primire da niko ne odgovara na vatru.Tako je i bilo, nastavili su bombardovati, gorilo je na sve strane a nakon toga je utihnulo.Mislili su valjda da niko nije preživio toliko bombardovanje.Čuli su ih kada su se počeli približavati, čuli su i njihovo smijanje, a onda je sve krenulo, jedan na jedan.Nije bilo aviona, nije bilo teške artiljerije, na desetine ih je izginulo...Sa dozvolom Gospodara svjetova neka znaju Iračani, Libanci i drugi koji žele ovu našu čistu zemlju oskrnaviti, kada joj se god približite izbacit ćemo vas ''
-
RepublikanskaGarda
- Posts: 1596
- Joined: 01/05/2015 21:17
#6112 Re: Sirija vol. 2
Mjesta Massasinah i Buweida(Sjever Hame) su opet pod kontrolom Sirijske vojske, ofenziva terorističke organizacije JundAqsa je zaustavljena.
- walter kurtz
- Posts: 5918
- Joined: 07/11/2014 08:27
- Location: Nung river
#6113 Re: Sirija vol. 2
Sta kaze joulani fsa i to nista 
- walter kurtz
- Posts: 5918
- Joined: 07/11/2014 08:27
- Location: Nung river
#6114 Re: Sirija vol. 2
Joulani "pobjegli smo iz marj al sultan baze kao zadnje p...e"
- ioannes
- Posts: 3056
- Joined: 26/02/2013 14:31
#6115 Re: Sirija vol. 2
Pa đe si waltere, otkad te nema
simpatizeri teroristickih frakcija se na forumu umnožili
simpatizeri teroristickih frakcija se na forumu umnožili
- walter kurtz
- Posts: 5918
- Joined: 07/11/2014 08:27
- Location: Nung river
#6116 Re: Sirija vol. 2
Sad cemo mi to deratiziratiioannes wrote:Pa đe si waltere, otkad te nema
simpatizeri teroristickih frakcija se na forumu umnožili
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#6117 Re: Sirija vol. 2
walter kurtz wrote:Joulani "pobjegli smo iz marj al sultan baze kao zadnje p...e"
Alah voli ISKRENE!
- walter kurtz
- Posts: 5918
- Joined: 07/11/2014 08:27
- Location: Nung river
#6118 Re: Sirija vol. 2
Gdje si kiki kurdski separatisto djevojcice ti se ogadileKikibombona wrote:walter kurtz wrote:Joulani "pobjegli smo iz marj al sultan baze kao zadnje p...e"![]()
Alah voli ISKRENE!
- ioannes
- Posts: 3056
- Joined: 26/02/2013 14:31
#6119 Re: Sirija vol. 2
Savoxxa izostavi molim te....on nam je maskotawalter kurtz wrote:Sad cemo mi to deratiziratiioannes wrote:Pa đe si waltere, otkad te nema
simpatizeri teroristickih frakcija se na forumu umnožili
- walter kurtz
- Posts: 5918
- Joined: 07/11/2014 08:27
- Location: Nung river
#6120 Re: Sirija vol. 2
Saxxx je moj radikalni bratioannes wrote:Savoxxa izostavi molim te....on nam je maskotawalter kurtz wrote:Sad cemo mi to deratiziratiioannes wrote:Pa đe si waltere, otkad te nema
simpatizeri teroristickih frakcija se na forumu umnožili
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#6121 Re: Sirija vol. 2
malo momci kulture dijaloga,ponasanja..
cuj maskota...ccc boze sacuvaj sakloni.
cuj maskota...ccc boze sacuvaj sakloni.
- walter kurtz
- Posts: 5918
- Joined: 07/11/2014 08:27
- Location: Nung river
#6122 Re: Sirija vol. 2
Sumiresumirprimus wrote:malo momci kulture dijaloga,ponasanja..
cuj maskota...ccc boze sacuvaj sakloni.
- walter kurtz
- Posts: 5918
- Joined: 07/11/2014 08:27
- Location: Nung river
#6123 Re: Sirija vol. 2
Kad smo kod mog radikalnog brata vidim uveo je i trecu smjenu 
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#6124 Re: Sirija vol. 2
gej je okej.walter kurtz wrote:Sumiresumirprimus wrote:malo momci kulture dijaloga,ponasanja..
cuj maskota...ccc boze sacuvaj sakloni.
- walter kurtz
- Posts: 5918
- Joined: 07/11/2014 08:27
- Location: Nung river
#6125 Re: Sirija vol. 2
Normala ta nismo saudisumirprimus wrote:gej je okej.walter kurtz wrote:Sumiresumirprimus wrote:malo momci kulture dijaloga,ponasanja..
cuj maskota...ccc boze sacuvaj sakloni.

