Sirija vol. 2

Locked
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#6101 Re: Sirija vol. 2

Post by jao_situacije »

samo im fali eskadrila :mrgreen:
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#6102 Re: Sirija vol. 2

Post by Challenger__ »

Tefsija je meni kralj.

:mrgreen:

I love this man.
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#6103 Re: Sirija vol. 2

Post by sunceKOtepsija »

Challenger__ wrote:
Em2r wrote:
Challenger__ wrote:U medijima možete naći stidljive pokušaje osvjetljavanja uloge narkotika u sirijskom "džihadu". Amfetamini su na prvom mjestu, a mislim da je Emir postavio snimak (ili provalio taj detalj) u kome se jasno vidi kako se jedan kosaner (ISIL-ov, Nusrin, ne sjećam se) klati kao majmun, ne znajući da li je poš'o ili doš'o...
Evo pajde

:pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
:lol: :lol: :lol: :thumbup: :lol: :lol: :lol:
"iden kuci popit jeno dva-tri andola...kake su toti tablete, rade ga je nadrogira" :lol:
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#6104 Re: Sirija vol. 2

Post by Challenger__ »

sarajevoxxxx wrote:
Challenger__ wrote:To je to. Nema više priglupih tekfirdžija, odmah svanuo dan u Homsu. Takva sudbina je izvjesna i u čitavom Damasku, zato Al Qaeda (Al Nusra) ne da primirje, ispaljuje projektile po Damasku sa željom da izazove reakciju SAA i da u smutnji i haosu traže kakvu-takvu šansu za sebe. Uzalud...
Niko ne ispaljuje projektile, već se radi o jednom bolesnom društvu, oholoj eliti čija je parola još u martu 2011. bila "ili Asad ili cemo spaliti cijelu Siriju"
Niko ne ispaljuje projektile??

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
#Damascus Sunday: 65 terrorist rockets and mortar shells; 13 people dead and more than 50 injured
:arrow: LINK
:arrow: LINK

Daleko si ti od bilo kakve istine i objektvnosti. Predaleko.

_____

Da rezimiramo krvavi dan u Damasku:
Image
sarajevoxxxx wrote:Dževlani: mi smo ti koji su prekršili primirje u Istočnoj Guti i nećemo dozvoliti da se ono desi.

Nama laku noć, a Damasku, Guti i Siriji mir, što je moguće prije, aBd.
Last edited by Challenger__ on 14/12/2015 04:11, edited 2 times in total.
_drunken_santa_
Posts: 345
Joined: 15/11/2015 12:08

#6105 Re: Sirija vol. 2

Post by _drunken_santa_ »

ubjedljivo najgluplji komentari u vezi sirije su "assad je kriv jer nece da siđe s vlasti, bori se do zadnje tuđe kapi krvi."

ha?!

pa ko je vidio da predsjednik ode sa funkcije kad je najteze? pobunili se neki teroristi, poceli rusit drzavu, infiltrirali civilne objekte i naselja odaklr vrse teroristicke napade, ali je kriv predsjednik drzave sto ne popusti i ne ugodi teroristima, e kako ne bi bilo kolateralnih zrtava?


pa hajde, neka neka militantna supremacisticka grupa pokusa revoluciju u americi, sta bi ste rekli, neka obama napusti vlast?

da li je bill clinton trebao napustiti vlast kad su FBI i ATF pobili zene i djeco u Waco, Texasu?
User avatar
Maystor
Posts: 5598
Joined: 16/07/2007 22:59
Location: Unknown

#6106 Re: Sirija vol. 2

Post by Maystor »

jao_situacije wrote:jel išta izjavio dževlani :mrgreen:
Jebo te led, juče je više tvitova napisano šta je reko džukelani, nego o Kim Kardašijan za 9/mjeseci trudnoće.
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#6107 Re: Sirija vol. 2

Post by Co0l »

Challenger__ wrote:Al Julani o dešavanjima u Guti:
Image
sarajevoxxxx wrote:Dževlani: mi smo ti koji su prekršili primirje u Istočnoj Guti i nećemo dozvoliti da se ono desi.
Jadno Celi.Jest da je od tebe i da smo navikli da pravdas,relativiziras i trazis krivce u drugima za zlocine onih koje podrzavas ali ako je i od tebe,jadno je.Barem na dan masakra imajte toliko stida pa se usutite,pa sutra nastavite sa relativizacijom i pravdanjem.
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#6108 Re: Sirija vol. 2

Post by Co0l »

Challenger__ wrote:
RepublikanskaGarda wrote:Tulum na otvorenom u gradu Homsu, povodom odlaska/bježanije zadnjih terorističko/plačeničkih ostataka iz predgrađa Waer, nadamo se da će svi Sirijci koji se nalaze pod okupacijom i terorom ovih povampirenih domaćih izdajnika i saudijsko/katarsko/tursko/američkih plačenika dočekati svijetlo dana i konačno oslobođenje

To je to. Nema više priglupih tekfirdžija, odmah svanuo dan u Homsu. Takva sudbina je izvjesna i u čitavom Damasku, zato Al Qaeda (Al Nusra) ne da primirje, ispaljuje projektile po Damasku sa željom da izazove reakciju SAA i da u smutnji i haosu traže kakvu-takvu šansu za sebe. Uzalud...

Grad Marj al Sultan pod kontrolom snaga sirijskog režima! Korak po korak i Istočna Guta će biti oslobođena!

:thumbup:

Prije ili poslije, amin!
Homs je danas pust grad,razrusen,lisen svojih stanovnika,ubijen grad u svakom smislu.I ovo propagandno smece staro nekoliko godina koje prenosite je samo dokaz toga.
sarajevoxxxx
Posts: 26435
Joined: 28/11/2004 08:05
Location: Sarajevo

#6109 Re: Sirija vol. 2

Post by sarajevoxxxx »

Challenger__ wrote:
DuckZz wrote:
Challenger__ wrote:Nebitno. u Homsu je sada mir a biće i u Damasku, prije ili poslije. To hiljadu Julanija ne mogu spriječiti.
Šta ti govoriš ?

1. Al-Waer je naselje izvan Homsa
2. U kojem smislu je ovo pobjeda za režim ?

Jedino što će od sada biti drugacije jeste da će humanitarni konvoji ulaziti u naselje kad njima odgovara, a ne režimu. Ako je ovo pobjeda za režim, onda nek tako pobjeđuju na svim ostalim mjesti, a nije daleko od toga.
Al-Waer je predgrađe Homsa i izgledi za konfrontaciju sa Homsom su ravni nuli. Uhvatio si se "režima" kao Mara za onu stvar. Bitno je da ljudi počnu da žive bez straha a ostalo će vremenom doći na svoje.
sarajevoxxxx wrote:
Challenger__ wrote:Nebitno. u Homsu je sada mir a biće i u Damasku, prije ili poslije. To hiljadu Julanija ne mogu spriječiti.
Da, u to nas muslimanska elita ubjeđuje zadnjih 50 godina. Sve je dobro to su manje grupice koje ćemo mi sa lakoćom rjesiti.

Ne bih bio u koži "elita", naročito onih u Dohi, Rijadu i Ankari. Samo gledaj u vrijeme ispred nas...
Daleko su te elite od onih u Damasku. Masovni ubica je šampion u ubijanju. Putin se dokazao u Ceceniji ni od njega ne čudi ništa.

Ankara je mogla daleko više uraditi, umjesto toga utuši pričom o povredi zračnog prostora. Ovamo se ljudi masakriraju a oni cijeli svijet maltretiraju o svom prostoru. Kakva sirijska djeca kakvi masakri, bitno je skrenuti pažnju sa tih masakara pričom o obaranju aviona raznim povredama prava , prepucavanjima o trećem svjetskom. Ne mogu na svojoj granici jedno dijete sačuvati, a Rus dođe i masakrira koliko mu volja.
Bodkin
Posts: 22540
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#6110 Re: Sirija vol. 2

Post by Bodkin »

sunceKOtepsija wrote:
sarajevoxxxx wrote:Šejh Muhejsini o današnjim dešavanjima na jugu Haleba:

''Danas u Banisu i Mejrubeh milicije su počele sa žestokim napadom i uzeli su selo Mejrubeh, držali su ga jedan sahat, da bi ga ponovo povratili.Onda su krenuli sa žestokim napadom na Banis, dva napada su borci Džejš El-Fetha odbili, a onda je krenulo žestoko bombardovanje.Održali su manji sastanak, razmišljali o povlačenju, da bi na kraju prevagnulo da ostanu i da se primire da niko ne odgovara na vatru.Tako je i bilo, nastavili su bombardovati, gorilo je na sve strane a nakon toga je utihnulo.Mislili su valjda da niko nije preživio toliko bombardovanje.Čuli su ih kada su se počeli približavati, čuli su i njihovo smijanje, a onda je sve krenulo, jedan na jedan.Nije bilo aviona, nije bilo teške artiljerije, na desetine ih je izginulo...Sa dozvolom Gospodara svjetova neka znaju Iračani, Libanci i drugi koji žele ovu našu čistu zemlju oskrnaviti, kada joj se god približite izbacit ćemo vas ''
:shock: :lol: :lol: :-) :lol: :lol: :lol: :lol: ko one partizanske price :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: odrzali su manji sastanak. Joj krv ti jebem
User avatar
Em2r
Posts: 1045
Joined: 05/06/2015 09:53

#6111 Re: Sirija vol. 2

Post by Em2r »

sarajevoxxxx wrote:Šejh Muhejsini o današnjim dešavanjima na jugu Haleba:

''Danas u Banisu i Mejrubeh milicije su počele sa žestokim napadom i uzeli su selo Mejrubeh, držali su ga jedan sahat, da bi ga ponovo povratili.Onda su krenuli sa žestokim napadom na Banis, dva napada su borci Džejš El-Fetha odbili, a onda je krenulo žestoko bombardovanje.Održali su manji sastanak, razmišljali o povlačenju, da bi na kraju prevagnulo da ostanu i da se primire da niko ne odgovara na vatru.Tako je i bilo, nastavili su bombardovati, gorilo je na sve strane a nakon toga je utihnulo.Mislili su valjda da niko nije preživio toliko bombardovanje.Čuli su ih kada su se počeli približavati, čuli su i njihovo smijanje, a onda je sve krenulo, jedan na jedan.Nije bilo aviona, nije bilo teške artiljerije, na desetine ih je izginulo...Sa dozvolom Gospodara svjetova neka znaju Iračani, Libanci i drugi koji žele ovu našu čistu zemlju oskrnaviti, kada joj se god približite izbacit ćemo vas ''
Rekose rodjeni sirijci iz libanona pakistanskog porijekla u iranskoj brigadi.
RepublikanskaGarda
Posts: 1596
Joined: 01/05/2015 21:17

#6112 Re: Sirija vol. 2

Post by RepublikanskaGarda »

Mjesta Massasinah i Buweida(Sjever Hame) su opet pod kontrolom Sirijske vojske, ofenziva terorističke organizacije JundAqsa je zaustavljena.
User avatar
walter kurtz
Posts: 5918
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#6113 Re: Sirija vol. 2

Post by walter kurtz »

Sta kaze joulani fsa i to nista :mrgreen:
User avatar
walter kurtz
Posts: 5918
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#6114 Re: Sirija vol. 2

Post by walter kurtz »

Joulani "pobjegli smo iz marj al sultan baze kao zadnje p...e"
User avatar
ioannes
Posts: 3056
Joined: 26/02/2013 14:31

#6115 Re: Sirija vol. 2

Post by ioannes »

Pa đe si waltere, otkad te nema
simpatizeri teroristickih frakcija se na forumu umnožili
User avatar
walter kurtz
Posts: 5918
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#6116 Re: Sirija vol. 2

Post by walter kurtz »

ioannes wrote:Pa đe si waltere, otkad te nema
simpatizeri teroristickih frakcija se na forumu umnožili
Sad cemo mi to deratizirati :mrgreen:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#6117 Re: Sirija vol. 2

Post by Kikibombona »

walter kurtz wrote:Joulani "pobjegli smo iz marj al sultan baze kao zadnje p...e"
:thumbup:

Alah voli ISKRENE!
User avatar
walter kurtz
Posts: 5918
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#6118 Re: Sirija vol. 2

Post by walter kurtz »

Kikibombona wrote:
walter kurtz wrote:Joulani "pobjegli smo iz marj al sultan baze kao zadnje p...e"
:thumbup:

Alah voli ISKRENE!
Gdje si kiki kurdski separatisto djevojcice ti se ogadile :mrgreen: :kiss:
User avatar
ioannes
Posts: 3056
Joined: 26/02/2013 14:31

#6119 Re: Sirija vol. 2

Post by ioannes »

walter kurtz wrote:
ioannes wrote:Pa đe si waltere, otkad te nema
simpatizeri teroristickih frakcija se na forumu umnožili
Sad cemo mi to deratizirati :mrgreen:
Savoxxa izostavi molim te....on nam je maskota
User avatar
walter kurtz
Posts: 5918
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#6120 Re: Sirija vol. 2

Post by walter kurtz »

ioannes wrote:
walter kurtz wrote:
ioannes wrote:Pa đe si waltere, otkad te nema
simpatizeri teroristickih frakcija se na forumu umnožili
Sad cemo mi to deratizirati :mrgreen:
Savoxxa izostavi molim te....on nam je maskota
Saxxx je moj radikalni brat :kiss:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#6121 Re: Sirija vol. 2

Post by sumirprimus »

malo momci kulture dijaloga,ponasanja..
cuj maskota...ccc boze sacuvaj sakloni.
User avatar
walter kurtz
Posts: 5918
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#6122 Re: Sirija vol. 2

Post by walter kurtz »

sumirprimus wrote:malo momci kulture dijaloga,ponasanja..
cuj maskota...ccc boze sacuvaj sakloni.
Sumire :kiss:
User avatar
walter kurtz
Posts: 5918
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#6123 Re: Sirija vol. 2

Post by walter kurtz »

Kad smo kod mog radikalnog brata vidim uveo je i trecu smjenu :mrgreen:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#6124 Re: Sirija vol. 2

Post by sumirprimus »

walter kurtz wrote:
sumirprimus wrote:malo momci kulture dijaloga,ponasanja..
cuj maskota...ccc boze sacuvaj sakloni.
Sumire :kiss:
gej je okej. :D
User avatar
walter kurtz
Posts: 5918
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#6125 Re: Sirija vol. 2

Post by walter kurtz »

sumirprimus wrote:
walter kurtz wrote:
sumirprimus wrote:malo momci kulture dijaloga,ponasanja..
cuj maskota...ccc boze sacuvaj sakloni.
Sumire :kiss:
gej je okej. :D
Normala ta nismo saudi :mrgreen:
Locked