Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Ako ova seljanka Annete(dva N ili dva T?)kojim slučajem pobijedi,nikad više,neću svega mi,pratiti neki reality.
Koja papanka,koji pakšu,koja uvlakuša i bezlična osoba,to nije normalno.
O onoj tetkici,o Topu ne treba ni trošiti riječi.Providan od prvog dana,obični neradnik koji je u stanju preležati 23h dnevno,samo da mu neko donosi malo hape i sokića.
RED SKY wrote:Ako ova seljanka Annete(dva N ili dva T?)kojim slučajem pobijedi,nikad više,neću svega mi,pratiti neki reality.
Koja papanka,koji pakšu,koja uvlakuša i bezlična osoba,to nije normalno.
O onoj tetkici,o Topu ne treba ni trošiti riječi.Providan od prvog dana,obični neradnik koji je u stanju preležati 23h dnevno,samo da mu neko donosi malo hape i sokića.
I samo da još dodam jer sam pregledao ovaj VB magazin.
Ako su ono vErnici a Milić nEvernik,stavrno mi dođe da se zapitam,kakvi su to vErnici?
Oni bolji od asa Milića,jer kao oni vjeruju u nešto,oni se pokaju?Milić je tata.
Osim Milića,sve moralno dno...a to mi je bilo jasno nakon što je ona firaunka VendY izjavila kako je Maja dobra osoba.
Koji retardi,braco dragi.
Dobro joj Milić reče,masturbiraj malo,mozak ti je pod opterećenjem,glavata kompleksašice.
RED SKY wrote:I samo da još dodam jer sam pregledao ovaj VB magazin.
Ako su ono vErnici a Milić nEvernik,stavrno mi dođe da se zapitam,kakvi su to vErnici?
Oni bolji od asa Milića,jer kao oni vjeruju u nešto,oni se pokaju?Milić je tata.
Osim Milića,sve moralno dno...a to mi je bilo jasno nakon što je ona firaunka VendY izjavila kako je Maja dobra osoba.
Koji retardi,braco dragi.
Dobro joj Milić reče,masturbiraj malo,mozak ti je pod opterećenjem,glavata kompleksašice.
Kaže opterećena papanka da se montiralo kako produkciji paše.
Uzalud joj ljudi objašnjavaju,da se danas može pratiti 24h,i da ljudi prate to.Nema...ona se pokajala,i to je to.
Znači,ja joj yebem mater,i kažem -pokajao sam se,i sve iz početka?