Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6101 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

P308 wrote:
klavirdžija wrote:
amiliana wrote:Pokajanje :lol: :lol: :lol: :lol:
Pokaj se de balzaku, Mišure, još nije kasno za romansu. :D
Ignorise vas obojicu :D

nemora :oops: se pokajati :D samo kad bih :oops: mi rekla šta studira :D
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6102 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

klavirdžija wrote:Ma prati Mišur, al se malo unezgodio… :skoljka:
ma kakvi :mrgreen: folira se :-) mišur
a sve zbog faxa :oops: i ja debil postavljam glupa pitanja :-x
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#6103 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Mora da pohađa medresu... :D
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6104 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

klavirdžija wrote:Mora da pohađa medresu... :D
:lol: :lol:


je l ti to rekla na pp :D
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#6105 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

zajebali bi vi Velikog brata :mrgreen:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6106 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

Not My Idea wrote:zajebali bi vi Velikog brata :mrgreen:
party se sutra nastavlja na BC :D pijanista otvara temu :D kako sam provalio šta studira mišur :D
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#6107 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

jeee :sretan:


evo pocinje pregled dana na B92


ps, fakat trebamo skontat novu zanimaciju :mrgreen:
User avatar
RED SKY
Posts: 248
Joined: 27/03/2012 12:10
Location: Ispod drenjine

#6108 Re: Veliki Brat 2013

Post by RED SKY »

Ako ova seljanka Annete(dva N ili dva T?)kojim slučajem pobijedi,nikad više,neću svega mi,pratiti neki reality.
Koja papanka,koji pakšu,koja uvlakuša i bezlična osoba,to nije normalno.
O onoj tetkici,o Topu ne treba ni trošiti riječi.Providan od prvog dana,obični neradnik koji je u stanju preležati 23h dnevno,samo da mu neko donosi malo hape i sokića.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66016
Joined: 03/08/2010 19:04

#6109 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

RED SKY wrote:Ako ova seljanka Annete(dva N ili dva T?)kojim slučajem pobijedi,nikad više,neću svega mi,pratiti neki reality.
Koja papanka,koji pakšu,koja uvlakuša i bezlična osoba,to nije normalno.
O onoj tetkici,o Topu ne treba ni trošiti riječi.Providan od prvog dana,obični neradnik koji je u stanju preležati 23h dnevno,samo da mu neko donosi malo hape i sokića.


muška verzija ave
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#6110 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

Agava jashe ponovo :qq:
User avatar
RED SKY
Posts: 248
Joined: 27/03/2012 12:10
Location: Ispod drenjine

#6111 Re: Veliki Brat 2013

Post by RED SKY »

I samo da još dodam jer sam pregledao ovaj VB magazin.
Ako su ono vErnici a Milić nEvernik,stavrno mi dođe da se zapitam,kakvi su to vErnici?
Oni bolji od asa Milića,jer kao oni vjeruju u nešto,oni se pokaju?Milić je tata.
Osim Milića,sve moralno dno...a to mi je bilo jasno nakon što je ona firaunka VendY izjavila kako je Maja dobra osoba.
Koji retardi,braco dragi.
Dobro joj Milić reče,masturbiraj malo,mozak ti je pod opterećenjem,glavata kompleksašice.
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#6112 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

E neka joj je Medo sve rekao, da ga sretnem, cestitala bih mu!
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#6113 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Za nju je prekrizen i delete, a par sati poslije ce mu govoriti kako ne moze da zivi bez njega :twisted:
User avatar
vedra nebesa
Posts: 561
Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.

#6114 Re: Veliki Brat 2013

Post by vedra nebesa »

Jel samo mene Mišur podsjeća na Agavu :plesu:
User avatar
vedra nebesa
Posts: 561
Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.

#6115 Re: Veliki Brat 2013

Post by vedra nebesa »

_nevermind_ wrote:Za nju je prekrizen i delete, a par sati poslije ce mu govoriti kako ne moze da zivi bez njega :twisted:
Ko nije rekao pa porekao..samo nas kamere ne snimaju kad se provaljujemo :lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66016
Joined: 03/08/2010 19:04

#6116 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

_nevermind_ wrote:Za nju je prekrizen i delete, a par sati poslije ce mu govoriti kako ne moze da zivi bez njega :twisted:

nema grama mozga,šta bi joj,žalosno je da će možda osovjiti velike pare na pokazivanju koliko je glupa
EdinŠopović
Posts: 625
Joined: 26/03/2013 13:56

#6117 Re: Veliki Brat 2013

Post by EdinŠopović »

Je li ovo Ava opet pričala o Marijani i njenoj taktici kako je došla do pobjede?
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6118 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

RED SKY wrote:I samo da još dodam jer sam pregledao ovaj VB magazin.
Ako su ono vErnici a Milić nEvernik,stavrno mi dođe da se zapitam,kakvi su to vErnici?
Oni bolji od asa Milića,jer kao oni vjeruju u nešto,oni se pokaju?Milić je tata.
Osim Milića,sve moralno dno...a to mi je bilo jasno nakon što je ona firaunka VendY izjavila kako je Maja dobra osoba.
Koji retardi,braco dragi.
Dobro joj Milić reče,masturbiraj malo,mozak ti je pod opterećenjem,glavata kompleksašice.
sve tako :thumbup:
User avatar
RED SKY
Posts: 248
Joined: 27/03/2012 12:10
Location: Ispod drenjine

#6119 Re: Veliki Brat 2013

Post by RED SKY »

Kaže opterećena papanka da se montiralo kako produkciji paše.
Uzalud joj ljudi objašnjavaju,da se danas može pratiti 24h,i da ljudi prate to.Nema...ona se pokajala,i to je to.
Znači,ja joj yebem mater,i kažem -pokajao sam se,i sve iz početka?
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#6120 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

kakavdanakneiskustvu wrote:
_nevermind_ wrote:Za nju je prekrizen i delete, a par sati poslije ce mu govoriti kako ne moze da zivi bez njega :twisted:

nema grama mozga,šta bi joj,žalosno je da će možda osovjiti velike pare na pokazivanju koliko je glupa
Ti je bas ne volis. Vecina tvojih postova je o tome kako je ona glupa i slicno. Mislim jeste, ali opet :D
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6121 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

vedra nebesa wrote:Jel samo mene Mišur podsjeća na Agavu :plesu:
mišur je jedna 8-) jedinstvena 8-) neponovljiva 8-)
User avatar
KAMI666
Posts: 1141
Joined: 02/07/2006 01:45
Location: Aljaska

#6122 Re: Veliki Brat 2013

Post by KAMI666 »

_nevermind_ wrote:E neka joj je Medo sve rekao, da ga sretnem, cestitala bih mu!
:thumbup:
krAva je zasluzila samarcinu da se okrene 5 puta oko sebe
User avatar
vedra nebesa
Posts: 561
Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.

#6123 Re: Veliki Brat 2013

Post by vedra nebesa »

de balzac wrote:
vedra nebesa wrote:Jel samo mene Mišur podsjeća na Agavu :plesu:
mišur je jedna 8-) jedinstvena 8-) neponovljiva 8-)
Tako je i Željko nekad pričao :mrgreen:
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#6124 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

P308 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
_nevermind_ wrote:Za nju je prekrizen i delete, a par sati poslije ce mu govoriti kako ne moze da zivi bez njega :twisted:

nema grama mozga,šta bi joj,žalosno je da će možda osovjiti velike pare na pokazivanju koliko je glupa
Ti je bas ne volis. Vecina tvojih postova je o tome kako je ona glupa i slicno. Mislim jeste, ali opet :D
To i ovo :thumbup:

:D
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#6125 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

_nevermind_ wrote:E neka joj je Medo sve rekao, da ga sretnem, cestitala bih mu!
Sta joj je rekao?
Locked