Ko sumnja u to? Ipak to nije do stranaka, vec do nas, drustva, pojedinca. Da smo mi bolji, bile bi i stranke, pa tako imamo naše odraze i svako se moze naci u istome.DonieBrasco wrote: ↑23/11/2022 18:52 Ja samo tvrdim ono sto svi znamo da ce prvo oni sebe da smjeste da ne napisem namire, a posto ih je osam potrajat ce to i bice unutrsanjih sukoba oko djela kolaca.
Kada sredimo stanje kod nas i ne prodajemo se ko kurve, onda ce se i stranke same isfiltirati.
Prethodni su uzimali sebi SVE, a narodu davali jedno veliko nista. Nek ovi daju 50% vise nego drugi, puna saka brade, zar ne?

