Dakle, nasi junaci su jos uvijek daleko od toga.
Ne bih se slozio da je u pitanju ponavljanje, Negan je nivo vise, eliminatorni ispit za nasu druzinu.
Uostalom, gledali smo vec Ricka kako sije paradajz i okopava boraniju
Ne kazem da treba biti konstantno rokanje, ali scenario koji mnogi prizeljkuju bi doveo do brzog zavrsetka serije.
A to se bas i nece desiti....
