Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#6051 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

Procitala sam :sretan:
ČičineBrčine wrote:Ova Maja Volk je toliko djubre samo ceka priliku da istakne svoje skolovanje i kao druge da spusti.
Kuku citavom balkanu kad ima ovakve doktore nauka i proesore koji obrazju buducnost.
:thumbup:
obmana wrote:Soraja je jedno divno stvorenje.
Zao mi sto maja izasla vani.
Aneta isto dobra :thumbup:
:mrgreen:
de balzac wrote:
_nevermind_ wrote:
de balzac wrote:meni je mišur :roll: najveća misterija :oops: i tajna njenog faxa :-)
utekla večeras :?
Srce slatko, doci ce misur opet, sigurno :kiss:
ulovio sam ja nju danas da experimentira :oops: sa novim avatarom :D

suspektno mi je što nema ni klavirdžije :? garant je sa mišurom na pp :D kvazilisac :twisted:
:lol:
thesting wrote:Cuj Topa dok ispracaju Vendi: Necemo patetiku :D
:mrgreen:
dječak sa šibicama wrote:Top bi sada najradije da ode spasavati ljude iz poplava u Indiji, za glasove.

Ko je preostao?
:mrgreen:

ima li gdje snimak od tog gostovanja Milica, Maje i ove dvije?
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#6052 Re: Veliki Brat 2013

Post by cLo »

kisni indijanac wrote:
cLo wrote:
kisni indijanac wrote:mene samo još interesuje da li ima ikakve šanse da top ne pobjedi ili je to u domenu naučne fantastike....
Čitala sam neke komentare i to, Topa mrzi 99% ljudi, već je naučna fantastika kako dogura do finala, fkt mi nije jasno :? ....Ko to glasa? Možda mu se žena zadužila, pa konta vratiti dug od onih 50 000 koje mu je produkcija obečala :?
nisam baš siguran da glasači odlučuju o ishodu, ako top ili aneta ne pobjede, možda i počnem vjerovati....
Pa eto ako Imoušn :D misli da je raja telad neka ga pusti, jasno je k'o suza, dovoljno je samo pročitati komentare, a oni redovno posjećuju forume i čitaju stranicu na FB, tako da su upućeni u to šta ljudi misle...A Aneta neće, nisu toliko posrnuli valjda...
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6053 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

u prilog mojoj sumnji da je top unaprijed određen kao pobjednik, ide jedna vrlo neobična stvar koju sam zapazio; naime, skoro uvijek u onoj pričaonici, VB je razgovor s njim završavao sa "ništa ne brini" :roll: što god to značilo :-)
indikativno je da niti sa jednim ukućaninom to nije činio :wink:

moguće i da sam paranoidan :D ali svima halalim pobjedu (ionako je izbor nikakav), samo ne ovom šupku :-x
User avatar
vedra nebesa
Posts: 561
Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.

#6054 Re: Veliki Brat 2013

Post by vedra nebesa »

kakavdanakneiskustvu wrote:vidje li ko danas kako aneta odjednom voli avu,ljubavi,dušo,sve frca ljubav prema agavi
Kaže joj danas- hvala, ljubavi :shock: :povrać:
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#6055 Re: Veliki Brat 2013

Post by cLo »

de balzac wrote:u prilog mojoj sumnji da je top unaprijed određen kao pobjednik, ide jedna vrlo neobična stvar koju sam zapazio; naime, skoro uvijek u onoj pričaonici, VB je razgovor s njim završavao sa "ništa ne brini" :roll: što god to značilo :-)
indikativno je da niti sa jednim ukućaninom to nije činio :wink:

moguće i da sam paranoidan :D ali svima halalim pobjedu (ionako je izbor nikakav), samo ne ovom šupku :-x

Pa takvu facu ima da bih mu ja govorila "ništa ne brini" i kada ništa ne kaže... Tužna sova, spusti one obrve i završio zadatak...
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#6056 Re: Veliki Brat 2013

Post by kisni indijanac »

upravo sam gledao oficijelnu fejs stranicu VB, velika većina tipuje na avu i žarku, što i ne bi bilo loše s obzirom da su moji favoriti milić i boban ispali, ali nekako sam siguran da je top pobjednik, još koji plač u ispovjedaonici, još poneko patetisanje i to je to....
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#6057 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

Citam taj neki intervju s Majom Nikolic

Braća su imala veliki sukob zbog tebe. Žarko je plakao u ispovedaonici jer si Željka, kada si ga gađala tanjirom, mogla trajno da osakatiš.

Nisam mogla, jer je moja desna ruka, kojom sam ga i gađala, u tom momentu bila jako povređena i produkcija vrlo dobro zna da sam imala podlive. Milić je celim telom legao na mene a lekar je bio zapanjen do koje mere mi je ruka istegnuta.


Ova zena nije normalna.
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#6058 Re: Veliki Brat 2013

Post by cLo »

Pa realno, Žarko i jeste jedini koji zaslužuje nagradu, mislim eto može mu se progledati kroz prste..pa i Avi donekle, izuzevši to šta bi s tim parama bilo :-)
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#6059 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

a komentar na ono sto ju je Sara gadjala tortom

Puna su mi usta krvi bila, produkcija me nije ni pogledala.

:lol: :-)
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#6060 Re: Veliki Brat 2013

Post by kisni indijanac »

dobar je bio mićin komentar kad je izlazio iz kuće" ovo je moja žena urgirala da izađem, bojala se da ću opet početi pit' ! " :mrgreen:
rudy81
Posts: 998
Joined: 18/05/2007 08:43

#6061 Re: Veliki Brat 2013

Post by rudy81 »

Not My Idea wrote:a komentar na ono sto ju je Sara gadjala tortom

Puna su mi usta krvi bila, produkcija me nije ni pogledala.

:lol: :-)

ima i ono kad kaze nesto u fazonu: pa nije to nista, da vi znate kakve smo mi gadosti govorili jedni drugima...pa sta, u raspravama je sve dozvoljeno :lol: :-)
il kad za soraju kaze da je perfidno zlo :lol:
User avatar
vedra nebesa
Posts: 561
Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.

#6062 Re: Veliki Brat 2013

Post by vedra nebesa »

kisni indijanac wrote:dobar je bio mićin komentar kad je izlazio iz kuće" ovo je moja žena urgirala da izađem, bojala se da ću opet početi pit' ! " :mrgreen:
Kad je Maja Nikolić izbačena, kasnije su imali žurku. Prvo se Milić pita otkud im žurka, nisu ničim zaslužili, a onda kaže da sigurno i Veliki brat slavi što je Maja izbačena jer ga je smorila stalno govoreći-veliki brate, veliki brate :lol:
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#6063 Re: Veliki Brat 2013

Post by kisni indijanac »

vedra nebesa wrote:
kisni indijanac wrote:dobar je bio mićin komentar kad je izlazio iz kuće" ovo je moja žena urgirala da izađem, bojala se da ću opet početi pit' ! " :mrgreen:
Kad je Maja Nikolić izbačena, kasnije su imali žurku. Prvo se Milić pita otkud im žurka, nisu ničim zaslužili, a onda kaže da sigurno i Veliki brat slavi što je Maja izbačena jer ga je smorila stalno govoreći-veliki brate, veliki brate :lol:
:mrgreen:
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#6064 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

vedra nebesa wrote:
kisni indijanac wrote:dobar je bio mićin komentar kad je izlazio iz kuće" ovo je moja žena urgirala da izađem, bojala se da ću opet početi pit' ! " :mrgreen:
Kad je Maja Nikolić izbačena, kasnije su imali žurku. Prvo se Milić pita otkud im žurka, nisu ničim zaslužili, a onda kaže da sigurno i Veliki brat slavi što je Maja izbačena jer ga je smorila stalno govoreći-veliki brate, veliki brate :lol:

:lol: Prejako!
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#6065 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

Novi look Maje N.


Image
kremali
Posts: 173
Joined: 03/05/2013 17:40

#6066 Re: Veliki Brat 2013

Post by kremali »

Dusa me boli sto ce neko od ovih ljudi dobiti 50.00 eura ni za sta...Jedino kome pare bas trebaju je Milic, a i zasluzio ih je...Ovi ostali su da te bog sacuva

Bila bi nebulozno da pobjedi jedna Hrvatica, a da zemlja iz koje ne dolazi ne ucestvuje kroz glasanje...
Znate kad bi jedan makedonac ilio bosanac pobjedio u Hrvatskoj, ma kako on ili ona bili interesantni,karizmaticni...NIKAD!
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#6067 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

kremali wrote:Dusa me boli sto ce neko od ovih ljudi dobiti 50.00 eura ni za sta...Jedino kome pare bas trebaju je Milic, a i zasluzio ih je...Ovi ostali su da te bog sacuva

Bila bi nebulozno da pobjedi jedna Hrvatica, a da zemlja iz koje ne dolazi ne ucestvuje kroz glasanje...
Znate kad bi jedan makedonac ilio bosanac pobjedio u Hrvatskoj, ma kako on ili ona bili interesantni,karizmaticni...NIKAD!
Ne vjerujem da ce Ava pobijediti, moguce da ce biti druga ili treca. Samo Top ili Aneta NE, svi ostali dolaze u obzir i sasvim mi je svejedno. Slazem se za Milica :)
User avatar
vedra nebesa
Posts: 561
Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.

#6068 Re: Veliki Brat 2013

Post by vedra nebesa »

s@mson wrote:Jebo vas VB sve koji gledaju ovo zaglupljivanje...žžfujjjjjjjjjjjj
:chmoljava:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6069 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

s@mson wrote:Jebo vas VB sve koji gledaju ovo zaglupljivanje...žžfujjjjjjjjjjjj

:bleee:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#6070 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

s@mson wrote:Jebo vas VB sve koji gledaju ovo zaglupljivanje...žžfujjjjjjjjjjjj
:kravata:
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#6071 Re: Veliki Brat 2013

Post by kisni indijanac »

ne volim baš ovaj izvor. ali eto....

http://www.kurir-info.rs/uzivo-vb-magaz ... nak-775307
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#6072 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

Ima li gdje snimak VB Magazina?
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#6073 Re: Veliki Brat 2013

Post by kisni indijanac »

to i ja tražim...
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#6074 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

Ako nadjes, postaj :)


sutra kraj :repetirana:
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#6075 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

Locked