Demokratska fronta Željko Komšić

Post Reply
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#6051 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by shiljak »

Bravo majstore, idi mu to reci da se ne muči beveze :evil: Ili možda bolje lagundžiji, on je već dosta godina pokušava nešto ali mu ne ide, a komšić tek sad.
etovidis
Posts: 454
Joined: 08/09/2007 16:52

#6052 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by etovidis »

PalaDino wrote:DORIS PACK: Lagumdžija remeti dogovor političara u BiH.

Lagumdžija je ustvrdio da je Komšić njegov projekt.
S tim se slažem.

Uz to bih i dodao "projekt Komšić" je po svemu sudeći propao projekt.
Dugorocno nema nikakvog izgleda zbog samog Komsica koji je ne samo ogranicen na razne 'normalne' nacine (sto je druga tema) nego je, sto je daleko vaznije, omrazen kod jako velikog broja gradjana BiH, uglavnom Hrvata i Srba, koji ga vecinski vide ili kao simbol svoje nejednakosti ili kao ratnog neprijatelja.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#6053 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by -LIBERO- »

ultima_palabra wrote:Šta je to Željko rekao, da je pola kadrova SDA mjesto u zatvoru? :mrgreen:
Dakle, izjavio je nesto sto je svima sasvim jasno. Svima sem "nezavisnom" sudstvu BiH, po cijim shvatanjima prava i pravde, kao i pravne drzave, BiH i nema politicke, sistemske i "elitisticke" mafije.

Gdje je ovo izjavio, moze link? Hvala.
weredsf
Posts: 3089
Joined: 22/09/2013 10:43

#6054 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by weredsf »

-LIBERO- wrote:
ultima_palabra wrote:Šta je to Željko rekao, da je pola kadrova SDA mjesto u zatvoru? :mrgreen:
Dakle, izjavio je nesto sto je svima sasvim jasno. Svima sem "nezavisnom" sudstvu BiH, po cijim shvatanjima prava i pravde, kao i pravne drzave, BiH i nema politicke, sistemske i "elitisticke" mafije.

Gdje je ovo izjavio, moze link? Hvala.
Kada bude isao u tuziteljstvo da predoci dokaze jos jedne populisticke izjave neka kaze ponesto za aferu Reket, da ne ide tamo samo zbog SDA ali nesto sumnjam da ce na kolege ici bas
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59307
Joined: 15/12/2008 16:53

#6055 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by ultima_palabra »

Bilo u BHT dnevniku od jučer. Reakcija na neku Tihićevu izjavu kako DF nema dovoljno relevantnih kadrova, ili tako nešto.
weredsf
Posts: 3089
Joined: 22/09/2013 10:43

#6056 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by weredsf »

ultima_palabra wrote:Bilo u BHT dnevniku od jučer. Reakcija na neku Tihićevu izjavu kako DF nema dovoljno relevantnih kadrova, ili tako nešto.
Gledao sam ja, skoro pa histericna izjava uz neko cudno mahanje glavom
mali_balon
Posts: 14563
Joined: 12/09/2012 09:57

#6057 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by mali_balon »

weredsf wrote:
-LIBERO- wrote:
ultima_palabra wrote:Šta je to Željko rekao, da je pola kadrova SDA mjesto u zatvoru? :mrgreen:
Dakle, izjavio je nesto sto je svima sasvim jasno. Svima sem "nezavisnom" sudstvu BiH, po cijim shvatanjima prava i pravde, kao i pravne drzave, BiH i nema politicke, sistemske i "elitisticke" mafije.

Gdje je ovo izjavio, moze link? Hvala.
Kada bude isao u tuziteljstvo da predoci dokaze jos jedne populisticke izjave neka kaze ponesto za aferu Reket, da ne ide tamo samo zbog SDA ali nesto sumnjam da ce na kolege ici bas
KOliko sam ja cuo zbog ne istjerivanja te afere na cistac je i napustio SDP, jedan od razloga. A vidjeli smo kako je ta afera zavrsila Imamovic (SDA) otjeran iz ASA-e, koalicija SDP SDA.
weredsf
Posts: 3089
Joined: 22/09/2013 10:43

#6058 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by weredsf »

KOliko sam ja cuo zbog ne istjerivanja te afere na cistac je i napustio SDP, jedan od razloga. A vidjeli smo kako je ta afera zavrsila Imamovic (SDA) otjeran iz ASA-e, koalicija SDP SDA.
On je godinama bio u SDP-u nakon te afere, cisto da te podsjetim
User avatar
akcid
Posts: 1904
Joined: 09/04/2013 13:49
Location: Sarajevo

#6059 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by akcid »

weredsf wrote:
KOliko sam ja cuo zbog ne istjerivanja te afere na cistac je i napustio SDP, jedan od razloga. A vidjeli smo kako je ta afera zavrsila Imamovic (SDA) otjeran iz ASA-e, koalicija SDP SDA.
On je godinama bio u SDP-u nakon te afere, cisto da te podsjetim

Koliko godina, podsjeti nas?
mali_balon
Posts: 14563
Joined: 12/09/2012 09:57

#6060 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by mali_balon »

weredsf wrote:
KOliko sam ja cuo zbog ne istjerivanja te afere na cistac je i napustio SDP, jedan od razloga. A vidjeli smo kako je ta afera zavrsila Imamovic (SDA) otjeran iz ASA-e, koalicija SDP SDA.
On je godinama bio u SDP-u nakon te afere, cisto da te podsjetim
Pa sta, ne kontam sta hoces da kazes, sad ti rekoh, ZATO JE I NAPUSTIO STRANKU, otkud znas, mozda je i radio na tome da se to istjera vidio ne moze i cao. MOzda je ocjek u tomo momentu razmisljao da sa te pozicije moze nesta da uradi, vidio da ne moze i napusti stranku,
Jel to trebao odma otici i ko pizda okolo plakati reket reket.
weredsf
Posts: 3089
Joined: 22/09/2013 10:43

#6061 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by weredsf »

akcid wrote:
weredsf wrote:
KOliko sam ja cuo zbog ne istjerivanja te afere na cistac je i napustio SDP, jedan od razloga. A vidjeli smo kako je ta afera zavrsila Imamovic (SDA) otjeran iz ASA-e, koalicija SDP SDA.
On je godinama bio u SDP-u nakon te afere, cisto da te podsjetim

Koliko godina, podsjeti nas?
Afera je bila 2010, pa sami izracunajte
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#6062 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

mali_balon wrote: KOliko sam ja cuo zbog ne istjerivanja te afere na cistac je i napustio SDP, jedan od razloga.
Pa istjera li je na čistac, ikada?
dede merdzane
Posts: 515
Joined: 21/03/2013 10:11

#6063 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by dede merdzane »

Corto Maltese wrote:
mali_balon wrote: KOliko sam ja cuo zbog ne istjerivanja te afere na cistac je i napustio SDP, jedan od razloga.
Pa istjera li je na čistac, ikada?
Postoji li ijedan politicar na svijetu koji je uradio nesto slicno? Treba na njemu da se lome kola?

Sto se mene tice, za sada je dovoljno to sto je odbio da ucestvuje.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#6064 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Styling »

mali_balon wrote:
weredsf wrote:
KOliko sam ja cuo zbog ne istjerivanja te afere na cistac je i napustio SDP, jedan od razloga. A vidjeli smo kako je ta afera zavrsila Imamovic (SDA) otjeran iz ASA-e, koalicija SDP SDA.
On je godinama bio u SDP-u nakon te afere, cisto da te podsjetim
Pa sta, ne kontam sta hoces da kazes, sad ti rekoh, ZATO JE I NAPUSTIO STRANKU, otkud znas, mozda je i radio na tome da se to istjera vidio ne moze i cao. MOzda je ocjek u tomo momentu razmisljao da sa te pozicije moze nesta da uradi, vidio da ne moze i napusti stranku,
Jel to trebao odma otici i ko pizda okolo plakati reket reket.
Ali nije ovo prvi put da se Željko ponio kao uvrijeđena mlada. Izlazio je on još jednom ranije, ako se sjećaš. Takvim postupcima čovjek gubi kredibilitet i dovest će sebe u situaciju da mu ljudi neće vjerovati. Nastup tipa "ja bih malo otišao, pa bih se malo vratio, pa bih opet otišao" ne govori da je baš čvrst karakter kakvim se želi prikazati. Ako jednom odeš, ostani dosljedan pa makar se sto puta pokajao.
User avatar
antimobbing
Posts: 2693
Joined: 10/11/2009 22:54
Location: Gdje je percepcija Dženeta za 2% Koruptokracije, Džehenem za 98% BiH populacije.

#6065 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by antimobbing »

Sve što se sada dešava u DF-u, dešavalo se je u SDA i SDP-u već 20 godina.

Vjerujte mi DF ne nudi ništa novo, ljudi koji su bili u SDA i SDP-u samo prenijeli istu praksu u DF.

DF je samo isti šupljak u novom pakovanju! :D
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#6066 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by shiljak »

Znači tebi su isti ljudi što su ostali u sdp-u i što su ga napustili? Isto je to? :D
User avatar
antimobbing
Posts: 2693
Joined: 10/11/2009 22:54
Location: Gdje je percepcija Dženeta za 2% Koruptokracije, Džehenem za 98% BiH populacije.

#6067 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by antimobbing »

shiljak wrote:Znači tebi su isti ljudi što su ostali u sdp-u i što su ga napustili? Isto je to? :D
Način izbora i selekcije kadrova je identičan kao i u SDA i SDP-u - totalno primitivno i amaterski bez ikakvog profesionalnog pristupa.

Negativni psiho-patološki ljudski resurs koji se godinama generirao u SDA i SDP-u sada se na isti način generira u DF-u, a smotani i lijeni Komšić veze nema kako to da riješi.
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#6068 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by shiljak »

Ja sam čuo da se izbor i selekcija vrši potpuno drugačije. To je rečeno hiljadu puta, odakle ti sad da je isto?
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#6069 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Styling »

antimobbing wrote:Sve što se sada dešava u DF-u, dešavalo se je u SDA i SDP-u već 20 godina.

Vjerujte mi DF ne nudi ništa novo, ljudi koji su bili u SDA i SDP-u samo prenijeli istu praksu u DF.

DF je samo isti šupljak u novom pakovanju! :D
Svaki "off-spring" velike stranke je neslavno prošao. Samo treba pogledati stanje i status SBiH i SDU. A DF je na najboljem putu da se isto provedu.
User avatar
antimobbing
Posts: 2693
Joined: 10/11/2009 22:54
Location: Gdje je percepcija Dženeta za 2% Koruptokracije, Džehenem za 98% BiH populacije.

#6070 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by antimobbing »

shiljak wrote:Ja sam čuo da se izbor i selekcija vrši potpuno drugačije. To je rečeno hiljadu puta, odakle ti sad da je isto?
Nisam pratio što ste pisali. Hajde mi ukratko objasni po čemu je drugačiji. Ono što sam vidio je isto kao kod SDA i SDP i totalni promašaj. Sve što vidim je amaterizam i da se u DF-u već formira negativni psiho-patološki ljudski resurs poput samo-destruktivnih crnih pčela koji će vremenom uništiti bijeli roj normalnih pčela radilica, na identičan način kao što su to uradili u SDA i SDP-u.
Last edited by antimobbing on 21/10/2013 10:04, edited 1 time in total.
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#6071 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by shiljak »

NIje niko pisao, to je komšić govorio sto puta, pogotovo kad je tek osnovao stranku. Ima valjda na njihovoj web stranici sve detaljno.

Ne znam kako iz "tog" može postati nešto "kao u SDP-u".. nikako mi nije jasno.
User avatar
antimobbing
Posts: 2693
Joined: 10/11/2009 22:54
Location: Gdje je percepcija Dženeta za 2% Koruptokracije, Džehenem za 98% BiH populacije.

#6072 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by antimobbing »

Sve što vidim jeste da Komšić lupa ko maksum po diviziji, a rezultat na terenu mu je nula bodova. :D
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#6073 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by shiljak »

Gdje si to vidio? Ja evo pratim pomalo kada nešto izjavi pa nisam to vidio
User avatar
antimobbing
Posts: 2693
Joined: 10/11/2009 22:54
Location: Gdje je percepcija Dženeta za 2% Koruptokracije, Džehenem za 98% BiH populacije.

#6074 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by antimobbing »

Jedina razlika između DF-a na jednoj strani i SDA i SDP-a na drugoj strani jeste u činjenici da se je kod SDA i SDP-a negativni ljudski resurs generirao u pravcu od VRHA prema DNU, a kod DF-a se to dešava sa DNA prema VRHU što će vremenom imati još destruktivnije posljedice po BiH ekonomiju jer će se na ovaj način VRH na čelu sa Komšićem u potpunosti izolirati od psiho-patološke većine koja se generira sa DNA hijerarhije.
User avatar
Truba
Posts: 93821
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#6075 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Truba »

e dobro si to napisao

slično se moglo vidjeti u izborima za predsjedništvo npr gdje je komšo dobio više glasova nego što ih je dobio sam SDP
dakle baza sdpa je slabija od drugih stranaka
nešto slično se može očekivati na novim izborima sa DF ali i SDP dok će SDA biti jednaka ili jača kao na prošlim
Post Reply