Pa od lezbi neće. Logično.last mohicans wrote:Od onih lezbi nece garant..Logovan wrote:Još jedna dobra epizoda. Nešto ih je krenulo sa ovim dobrim epizodama. Više inspiracije imaju u zadnje vrijeme.![]()
Pobiše Neganove ljude k'o zečeve. Razvališe ih u minuti, ljudi ni tri metka nisu ispalili, a već su bili na drugom svijetu.
Ne zna se više ko koga jebe u ovoj seriji, svi se nešto skontali, ljubakaju se i tako to. Biće djece...![]()
Ona se udebljala pravo, valjda da prilici partnerici. Kad je bila kod guvernera, nije bila loša riba. Slabo brate treba ima, Magie nekako izgubila seksipil, ona Ibrina ko najbolja riba. Cula se na motoroli neka, mozda bude kakva zajebana.
Ibrina je vazda bila najbolja. Šteta što nema više plavuše, onda je u rangu ove Ibrine.

