Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

User avatar
Edin H.
Posts: 53667
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#6026 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Edin H. »

burekodsira wrote:kod mene Ibish na broju a na imenu ja :D :izet:
burekodsira ces napisati na dresu :shock:
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#6027 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

Još ne kontam šta taj igrač radi na dresu :D škarice ? pada ? break dance ?
User avatar
sorge_sa
Posts: 1088
Joined: 15/01/2003 00:00
Location: sarajevo

#6028 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by sorge_sa »

Susic naravno, pa sta drugo :D :-D , onaj iz 90-te i ovaj 2014-te, jedan pored drugog na zidu
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#6029 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by phillie »

Seo ili Sejo
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#6030 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by fosna2014 »

Ja mećem osmicu na leđa!

Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
User avatar
OldMayor
Posts: 2999
Joined: 30/10/2013 11:21

#6031 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by OldMayor »

Ovo vam sa avdijom fakat vise nije smijesno, ono isfuralo dibidus. Al ajd. :roll:
User avatar
Slo Burner
Posts: 5899
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#6032 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Slo Burner »

Edin H. wrote:
burekodsira wrote:kod mene Ibish na broju a na imenu ja :D :izet:
burekodsira ces napisati na dresu :shock:

Isto neki Nigerijac :D
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#6033 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by zlajapravaraja »

Nikako, ali bas nikako mi se ne svidjaju ovi crni detalji na dresu :roll: Sto ce nama CRNA BOJA na dresu? :?

Zar to Adidas ne moze odraditi samo sa plavom i bijelom bojom, ili mozda cak zutom umjesto crne, sto bi se meni licno jako svidjelo...?

Silno se nadam da ovo nisu dresovi :-?


Image
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#6034 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kemal Malovčić »

Ma kad se nabace silni pindžigviši (fifa svjetsko, respect, brojevi, imena itd) ovaj dres će biti alahu ekber. A jedva čekam da vidim kakav je bijeli. Bijeli dres je naš dres <3.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#6035 Re: AW: Dres reprezentacije BiH

Post by fosna2014 »

zlajapravaraja wrote:Nikako, ali bas nikako mi se ne svidjaju ovi crni detalji na dresu :roll: Sto ce nama CRNA BOJA na dresu? :?

Zar to Adidas ne moze odraditi samo sa plavom i bijelom bojom, ili mozda cak zutom umjesto crne, sto bi se meni licno jako svidjelo...?

Silno se nadam da ovo nisu dresovi :-?


Image
Mozda ja dobro ne vidim, ali ovi rubovi su tamno plavi ne crni.

Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
ratamahatta
Posts: 374
Joined: 15/07/2010 16:42
Location: Tu i tamo, mada vise tu nego tamo......

#6036 Re: AW: Dres reprezentacije BiH

Post by ratamahatta »

fosna2014 wrote:
zlajapravaraja wrote:Nikako, ali bas nikako mi se ne svidjaju ovi crni detalji na dresu :roll: Sto ce nama CRNA BOJA na dresu? :?

Zar to Adidas ne moze odraditi samo sa plavom i bijelom bojom, ili mozda cak zutom umjesto crne, sto bi se meni licno jako svidjelo...?

Silno se nadam da ovo nisu dresovi :-?


Image
Mozda ja dobro ne vidim, ali ovi rubovi su tamno plavi ne crni.

Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
Slabo vidis, ako je ista crno, to su ovi rubovi :)
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#6037 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kemal Malovčić »

Tamno plavi.

Image
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#6038 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by zlajapravaraja »

Ipak tamno-plavi :D

Bolje bi bilo da su zlatno-zuti :P :bih:
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#6039 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

Zar ne rekose ovi iz saveza da ce pred kraj maja objavit izgled dresova,mada se vec znaju :D :D
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#6040 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by phillie »

Ma jbo tamno-plavu kad moras na 20cm pribliziti dres da bi vidio da je tamno-plavo. Ovo me podsjeca na estonski dres.
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#6041 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

Evo odmah bi potpisao da ovo bude naš sledeći dres.Lijep i elgentan,sa tankim linijama preko njega.Jednostavno i lijepo.Šteta so nam nisu dali Celzijev za SP :D

Image
User avatar
moa
Posts: 3700
Joined: 19/09/2007 13:08
Location: nestala lokacija

#6042 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by moa »

Herr Flick wrote:Evo odmah bi potpisao da ovo bude naš sledeći dres.Lijep i elgentan,sa tankim linijama preko njega.Jednostavno i lijepo.Šteta so nam nisu dali Celzijev za SP :D

Image
I da je na lijevoj strani LJILJAN i to zlatno-zuti.

AMIN
User avatar
OldMayor
Posts: 2999
Joined: 30/10/2013 11:21

#6043 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by OldMayor »

Mozda cjepidlacimo, ali opet jbemu nesto kontam pa valjda imamo pravo na to?

Mi biramo sponzora, imamo fina imena u reprezentaciji, pa jbt Dzeko je prvak Engleske. Ne moze se ni adidas prema nama odnositi ko da smo Čad ili Uganda.

Mislim seremo sad svi ovdje, za to i sluzi forum.

Meni sto puta ljepse dres izgleda ovako cist, bez ovih linija njihovih. Jer ove linije mi bas bacaju na neki stock dres, one dresove sa pijace, termina...meni se ne svidja, ja ga necu kupovati. Cekat cu da izbace taj nas personalizirani dres. Jer ovo ne vrijedi ove pare.

Evo 3 minute u photoshopu, meni licno ljepse izgleda...malo na retro baca...jer ove njihove linije nista ne znace, sta znaci ova plava linija? Sta znaci ova ovamo na plavom tamno plava linija? Ono wtf? Ako su vec isli s tim onda su trebali zutu liniju staviti, da barem ima nekog smisla.

Image
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#6044 Re: AW: Dres reprezentacije BiH

Post by fosna2014 »

Inače jedno pitanje za sviju. Što jedino na našim dresovima u donjem uglu piše "adizero", a ne "climacool" kao kod svih novijih dresova adidasa. Obzirom da je adizero najnoviji model adidas-dresova. Ne shvatam. Ili to još ne smije pisati na dresu prije zvanične objave dresa???



Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#6045 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by todd_smith »

pa nova neka tehnologija valjda
isx
Posts: 3912
Joined: 24/05/2014 19:12

#6046 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by isx »

OldMayor wrote:Mozda cjepidlacimo, ali opet jbemu nesto kontam pa valjda imamo pravo na to?

Mi biramo sponzora, imamo fina imena u reprezentaciji, pa jbt Dzeko je prvak Engleske. Ne moze se ni adidas prema nama odnositi ko da smo Čad ili Uganda.

Mislim seremo sad svi ovdje, za to i sluzi forum.

Meni sto puta ljepse dres izgleda ovako cist, bez ovih linija njihovih. Jer ove linije mi bas bacaju na neki stock dres, one dresove sa pijace, termina...meni se ne svidja, ja ga necu kupovati. Cekat cu da izbace taj nas personalizirani dres. Jer ovo ne vrijedi ove pare.

Evo 3 minute u photoshopu, meni licno ljepse izgleda...malo na retro baca...jer ove njihove linije nista ne znace, sta znaci ova plava linija? Sta znaci ova ovamo na plavom tamno plava linija? Ono wtf? Ako su vec isli s tim onda su trebali zutu liniju staviti, da barem ima nekog smisla.

Image
Te linije na rukavu uopšte ne izgledaju tako, već ovako

Image

Ne znam ko ti to nacrta.
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#6047 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by karanana »

cuj ko mu nacrta. pa covjek uzeo sa naslovne strane kixa i teksta o daily telegraphu i njihovoj ocjeni da je nas dres najruzniji.
isx
Posts: 3912
Joined: 24/05/2014 19:12

#6048 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by isx »

Kix, dobro si. :D
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#6049 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by fosna2014 »

Na nekima od dresova adidasa je pisalo adizero, pa je sad na oficijalnoj stranici adidasa ispravljeno (zašto ne znam) na climacool. Vjerovatno su to bili samo dresovi da se reklamira adizero dizajn. Pravi dresovi bi trebali biti onda u climacool izdanju. Vjerovatno će biti tako i sa našim dresovima.

Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
isx
Posts: 3912
Joined: 24/05/2014 19:12

#6050 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by isx »

Gledam Ibišević uručio Adidas plavi dres onima iz St.Louis Univerziteta, dakle Adidas oprema je već spremna.
Post Reply