Sirija vol. 2

Locked
sarajevoxxxx
Posts: 26435
Joined: 28/11/2004 08:05
Location: Sarajevo

#6026 Re: Sirija vol. 2

Post by sarajevoxxxx »

salik79 wrote:
japin_mutapi wrote: to ono kad mu je babo hazreti umro pa ostavio državu u naslijeđe, koju je on(babo hazreti) krvavo stekao vojnim udarom i poslije bio doživotni demokratski strahovladar, na opšte zadovoljstvo veselog i bezbrižnog naroda
posle hazreti hafeza, hazreti bašar ...
pozlatila se babi svaka godina vlasti, i sinu svaka barel bomba, bačena na sirijske gradove i sela

sve su to teroristi i ljudožderi, samo ruši, pali, ubij, kolji, pljačkaj, lomi, sjeci
Tako je! :thumbup:
Danas je u Doumi pogođena osnovna škola, 8 djevojčica i jedan dječak je poginuo.Neki su imali tek 8 godina.Bilo je slučajeva da djevojčica nosi svoju mrtvu sestru, bebu od 8 mjeseci, druga čeka svoju majku da se probudi iz kome.To nisu teroristi osim za ludaka ili čovjeka kojem je mržnja pomutila razum.To su djeca, civili, a oni koji su ih ubili su zlikovci, monstrumi, kakav crni legitimitet ili legalitet.Ubica je ubica, samo to i ništa više.Od kada to ubica može biti legitiman?
User avatar
KAMI666
Posts: 1141
Joined: 02/07/2006 01:45
Location: Aljaska

#6027 Re: Sirija vol. 2

Post by KAMI666 »

Da nije bilo terorista i ovih "mirnijih" terorista, koje danas zovu nekakva FSA itd, ta djeca bi jos uvijek ziva bila, ne bi osjetili rata, nebi im na grbaci bila i ISIL.
Al jok, treba napraviti po 100tine formacija, sve toboze muslimani, svako se tuce za svoju grupaciju i onda kukati kad se desi i kolateralna steta kao sto je ova.

To su vama vasa "braca" donijela u Siriji, sad gledajte i uzivajte, nadam se da ste zadovoljni.
I prekinite da prosipate toboze te vase krokodlske suze, nista vama ova djeca ne znace, niti bilo ciji zivot tamo u Siriji. Da vam znaci, ne bi svrsavali kada nad "umjerenim" i rosipali propagande ovdje po forumu.
Sikter
sarajevoxxxx
Posts: 26435
Joined: 28/11/2004 08:05
Location: Sarajevo

#6028 Re: Sirija vol. 2

Post by sarajevoxxxx »

Bilans današnjeg masakra kojeg su Rusi počinili u sirijskom naselju Douma koje se nalazi u blizini Damaska:

- 80 poginulih od toga najmanje 40 djece
- 60 slučajeva amputacije
- 10 stambenih zgrada u potpunosti uništeno
- 3 džamije su skoro uništene
- 2 škole su stavljene van funkcije
Image
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#6029 Re: Sirija vol. 2

Post by salik79 »

sarajevoxxxx wrote: Danas je u Doumi pogođena osnovna škola, 8 djevojčica i jedan dječak je poginuo.Neki su imali tek 8 godina.Bilo je slučajeva da djevojčica nosi svoju mrtvu sestru, bebu od 8 mjeseci, druga čeka svoju majku da se probudi iz kome.To nisu teroristi osim za ludaka ili čovjeka kojem je mržnja pomutila razum.To su djeca, civili, a oni koji su ih ubili su zlikovci, monstrumi, kakav crni legitimitet ili legalitet.Ubica je ubica, samo to i ništa više.Od kada to ubica može biti legitiman?

Sta ti nije jasno iz ove vijesti, koju sam ranije postavio:
salik79 wrote:Eksplozija terorističkog skladišta municije u Kunejtri i granatiranje škola u predgrađu Damaska

Image

SAHARTV - Nakon eksplozije skladišta oružja jedne terorističke grupe u predgrađu Kunejtre, poginuo je i ranjen veliki broj terorista.

Prema izvještaju TV Sahar, nakon eksplozije u jednom skladištu oružja koje je pripadalo terorističkoj grupi "Savar-e-Suria" u naselju i predgrađu grada Kunejtra, smještenog na jugozapadu Sirije, zgrada u kojoj je bilo skladište oružja u potpunosti je uništena.

U toj zgradi bilo je smješteno i zapovjedništvo operacija "Fathe Šam", povezano s grupom Savar-e-Suria.

Neki izvori su informirali o pogibiji i ranjavanju velikog broja terorista u toj eksploziji.

Dosad nisu objavljeni detalji o glavnom razlogu eksplozije tog skladišta, odnosno da li je bilo napadnuto od strane sirijske vojske, ili je eksplozija rezultat nesreće u skladištu. Neki izvori su izjavili da su nepoznate osobe izazvale eksploziju te zgrade.

S druge strane, terorističke grupe u istočnom predgrađu Damaska gađale su stambena područja Damaska s više od 25 granata, u kojima su dva sirijska građanina, od kojih jedno dijete, postali šehidima, a više od 10 drugih osoba je povrijeđeno.

Jedna granata pogodila je mjesto u blizini škole u regiji Ejn Kareš, te je povrijeđena nekolicina učenika koji su bili odlazili na nastavu
.
:?: :!:

Nesto ne primjetih da si se "cesao"...Ti si, ustvari, ista sorta ljudi kao i ona "medicinska sestra" sto je svjedocila o bebama iz inkubatora i onaj delegat koji je svoje svjedocenje o bacanju beba na pod iznio pred UN-om. Ti si samo krvopija koja se koristi tudjom mukom za postizanje vlastitih interesa!!! Najveci dokaz koliko te boli neka stvar za nevinim ljudskim zivotima je tema o Jemenu, licemjeru nad licemjerima!
Last edited by salik79 on 13/12/2015 21:39, edited 1 time in total.
User avatar
Mlohavi
Posts: 1539
Joined: 12/11/2015 08:49
Location: Hairy is good for you

#6030 Re: Sirija vol. 2

Post by Mlohavi »

Legitman ili ne vjerovatno bi bez legitimnih mu saveznika do sad od nelegitimnih dobio kakvu metlu u dupe.
8-)
sarajevoxxxx
Posts: 26435
Joined: 28/11/2004 08:05
Location: Sarajevo

#6031 Re: Sirija vol. 2

Post by sarajevoxxxx »

KAMI666 wrote:Da nije bilo terorista i ovih "mirnijih" terorista, koje danas zovu nekakva FSA itd, ta djeca bi jos uvijek ziva bila, ne bi osjetili rata, nebi im na grbaci bila i ISIL.
Al jok, treba napraviti po 100tine formacija, sve toboze muslimani, svako se tuce za svoju grupaciju i onda kukati kad se desi i kolateralna steta kao sto je ova.

To su vama vasa "braca" donijela u Siriji, sad gledajte i uzivajte, nadam se da ste zadovoljni.
I prekinite da prosipate toboze te vase krokodlske suze, nista vama ova djeca ne znace, niti bilo ciji zivot tamo u Siriji. Da vam znaci, ne bi svrsavali kada nad "umjerenim" i rosipali propagande ovdje po forumu.
Sikter
To je smiješno, to treba žrtvu kriviti a ubice osloboditi krivice? Sloboda je pravo svakog čovjeka, ovo što su Sirijci uradili na početku rata, radili su prije njih drugi narodi, i radit će svi ljudi dok je svijeta i vijeka.

Kada su izašli na ulice znali su šta ih čeka.Oni su najbolje poznavali sirijski režim i baš zbog toga su izašli na ulice. Sami oni su govorili da ih čeka veliko krvoproliče i veliki i strašan rat.

Oni koji su ubijali od marta 2011. su samo ubice i ništa drugo.A međunarodna zajednica njihov saučesnik jer je znala da će se sve ovo desiti i nije željela reagovati kada su trebali, već buncali nešto poput ''ne treba nam novi Irak'' u smislu dosta je ubijanja, a zapravo ovo što se desilo u Siriji je daleko veće nasilje od onoga u Iraku.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#6032 Re: Sirija vol. 2

Post by salik79 »

sarajevoxxxx wrote:
KAMI666 wrote:Da nije bilo terorista i ovih "mirnijih" terorista, koje danas zovu nekakva FSA itd, ta djeca bi jos uvijek ziva bila, ne bi osjetili rata, nebi im na grbaci bila i ISIL.
Al jok, treba napraviti po 100tine formacija, sve toboze muslimani, svako se tuce za svoju grupaciju i onda kukati kad se desi i kolateralna steta kao sto je ova.

To su vama vasa "braca" donijela u Siriji, sad gledajte i uzivajte, nadam se da ste zadovoljni.
I prekinite da prosipate toboze te vase krokodlske suze, nista vama ova djeca ne znace, niti bilo ciji zivot tamo u Siriji. Da vam znaci, ne bi svrsavali kada nad "umjerenim" i rosipali propagande ovdje po forumu.
Sikter
To je smiješno, to treba žrtvu kriviti a ubice osloboditi krivice? Sloboda je pravo svakog čovjeka, ovo što su Sirijci uradili na početku rata, radili su prije njih drugi narodi, i radit će svi ljudi dok je svijeta i vijeka.

Kada su izašli na ulice znali su šta ih čeka.Oni su najbolje poznavali sirijski režim i baš zbog toga su izašli na ulice. Sami oni su govorili da ih čeka veliko krvoproliče i veliki i strašan rat.

Oni koji su ubijali od marta 2011. su samo ubice i ništa drugo.A međunarodna zajednica njihov saučesnik jer je znala da će se sve ovo desiti i nije željela reagovati kada su trebali, već buncali nešto poput ''ne treba nam novi Irak'' u smislu dosta je ubijanja, a zapravo ovo što se desilo u Siriji je daleko veće nasilje od onoga u Iraku.
Dao dragi Allah da tako i Thaniju izadju na ulice, da ostanes bez tog, doslovno, krvavo zaradjenog kruha. Amin.
sarajevoxxxx
Posts: 26435
Joined: 28/11/2004 08:05
Location: Sarajevo

#6033 Re: Sirija vol. 2

Post by sarajevoxxxx »

Mlohavi wrote:Legitman ili ne vjerovatno bi bez legitimnih mu saveznika do sad od nelegitimnih dobio kakvu metlu u dupe.
8-)
Da, a prvi saveznici su mu muslimanska elita.Ništa Asad ovo ne bi mogao raditi da nema podršku drugih arapa i međunarodne zajednice.
User avatar
Mlohavi
Posts: 1539
Joined: 12/11/2015 08:49
Location: Hairy is good for you

#6034 Re: Sirija vol. 2

Post by Mlohavi »

Sta kaze SAHAR, kad eksplodira skladiste municije u naselju i predgradu grada Kunejtra, izginu samo teroristi? Skladiste u naselju i predgradu grada Kunejtra eksplodira, oni nemaju informacija o poginulim civilima, a salik? :lol:

Mozda nema nista o civilima, al' zato im neki izvori javljaju da su nepoznate osobe izazvale eksploziju te zgrade. :lol:
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#6035 Re: Sirija vol. 2

Post by salik79 »

Mlohavi wrote:Sta kaze SAHAR, kad eksplodira skladiste municije u naselju i predgradu grada Kunejtra, izginu samo teroristi? Skladiste u naselju i predgradu grada Kunejtra eksplodira, oni nemaju informacija o poginulim civilima, a salik? :lol:

Mozda nema nista o civilima, al' zato im neki izvori javljaju da su nepoznate osobe izazvale eksploziju te zgrade. :lol:
Smijesni lice, sta ce skladiste oruzja u naselju?!
sarajevoxxxx
Posts: 26435
Joined: 28/11/2004 08:05
Location: Sarajevo

#6036 Re: Sirija vol. 2

Post by sarajevoxxxx »

salik79 wrote:
Dao dragi Allah da tako i Thaniju izadju na ulice, da ostanes bez tog, doslovno, krvavo zaradjenog kruha. Amin.
To si ponovio stotinu puta, smješan si. Hvala Bogu ne živim ovoga niti sam ikada dobio niti sam od bilo koga tražio jednu marku za svoje pisanje.
Last edited by sarajevoxxxx on 13/12/2015 21:53, edited 1 time in total.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#6037 Re: Sirija vol. 2

Post by fosna2014 »

Kad se sjetim prije 3 godine kada su nas ovi pro rebeli na temi uvjeravali kako je u Siriji jedino demokratija moguca. :D Jest, ali kakva. Mozda tipa KSA.
RepublikanskaGarda
Posts: 1596
Joined: 01/05/2015 21:17

#6038 Re: Sirija vol. 2

Post by RepublikanskaGarda »

Ta licemjerna međunarodna zajednica je nijemo gledala dok su Turska, Saudijska Arabija i Katar naoružavali razno razne kriminalne skupine i dezertere koji su potpomognuti tisućama stranih plačenika i vjerskih fanatika uništili jednu prekrasnu zemlju kakva je bila Sirija. Ta licemjerna međunarodna zajednica nijemo je promatrala krvavo gušenje prosvjeda u Bahreinu, ta licemjerna međunarodna zajednica nije davala jednak medijski tretman događanjima u Bahreinu kao što je dala događanjima u Siriji, ta licemjerna međunarodna zajednica nije naoružavala i financirala prosvjednike u Bahreinu kao što ih je financirala u Siriji, ta licemjerna međunarodna zajednica nijemo je promatrala kako saudijski tenkovi gaze po bahreinskim prosvjednicima, ta licemjerna međunarodna zajednica je donirala tone i tone oružja iz ex-commie država(uključujući i Hrvatsku), ta licemjerna međunarodna zajednica svojom licemjernom politikom i putem svojih saudijskih, katarskih i turskih mezimaca uništila je najsekularniju arapsku državu.
RepublikanskaGarda
Posts: 1596
Joined: 01/05/2015 21:17

#6039 Re: Sirija vol. 2

Post by RepublikanskaGarda »

sarajevoxxxx wrote:
Mlohavi wrote:Legitman ili ne vjerovatno bi bez legitimnih mu saveznika do sad od nelegitimnih dobio kakvu metlu u dupe.
8-)
Da, a prvi saveznici su mu muslimanska elita.Ništa Asad ovo ne bi mogao raditi da nema podršku drugih arapa i međunarodne zajednice.
Pa Tito dragi da je tako revolucija bi zavrsila u 3. mjesecu 2011., kako ti se da pisat takve nebuloze :roll:
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#6040 Re: Sirija vol. 2

Post by salik79 »

sarajevoxxxx wrote:
salik79 wrote:
Dao dragi Allah da tako i Thaniju izadju na ulice, da ostanes bez tog, doslovno, krvavo zaradjenog kruha. Amin.
To si ponovio stotinu puta, smješan si. Hvala Bogu ne živim ovoga niti sam ikada dobio niti sam od bilo koga tražio jednu marku za svoje pisanje.
Reci amin, ako je tako. Mislim na smjenu Thanije tiranije!
User avatar
Mlohavi
Posts: 1539
Joined: 12/11/2015 08:49
Location: Hairy is good for you

#6041 Re: Sirija vol. 2

Post by Mlohavi »

salik79 wrote:
Smijesni lice, sta ce skladiste oruzja u naselju?!
Vidi ti to s sektasima na SAHAR TV...Sad, posto su skladista municije kako sami kazu bila u naselju, kako nije bilo civilnih zrtava?
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#6042 Re: Sirija vol. 2

Post by salik79 »

RepublikanskaGarda wrote:Ta licemjerna međunarodna zajednica je nijemo gledala dok su Turska, Saudijska Arabija i Katar naoružavali razno razne kriminalne skupine i dezertere koji su potpomognuti tisućama stranih plačenika i vjerskih fanatika uništili jednu prekrasnu zemlju kakva je bila Sirija. Ta licemjerna međunarodna zajednica nijemo je promatrala krvavo gušenje prosvjeda u Bahreinu, ta licemjerna međunarodna zajednica nije davala jednak medijski tretman događanjima u Bahreinu kao što je dala događanjima u Siriji, ta licemjerna međunarodna zajednica nije naoružavala i financirala prosvjednike u Bahreinu kao što ih je financirala u Siriji, ta licemjerna međunarodna zajednica nijemo je promatrala kako saudijski tenkovi gaze po bahreinskim prosvjednicima, ta licemjerna međunarodna zajednica je donirala tone i tone oružja iz ex-commie država(uključujući i Hrvatsku), ta licemjerna međunarodna zajednica svojom licemjernom politikom i putem svojih saudijskih, katarskih i turskih mezimaca uništila je najsekularniju arapsku državu.
:thumbup: :thumbup:
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#6043 Re: Sirija vol. 2

Post by salik79 »

Mlohavi wrote:
salik79 wrote:
Smijesni lice, sta ce skladiste oruzja u naselju?!
Vidi ti to s sektasima na SAHAR TV...Sad, posto su skladista municije kako sami kazu bila u naselju, kako nije bilo civilnih zrtava?
Ako je to naselje tipa "Nusrinog staba oko kojeg ginu civili", onda nije do "sektasa" sa Sahara.
User avatar
Mlohavi
Posts: 1539
Joined: 12/11/2015 08:49
Location: Hairy is good for you

#6044 Re: Sirija vol. 2

Post by Mlohavi »

@salik

Kad se vec ponovo pise o civilnim zrtvama, eto da ponovim pitanje koje vjerujem ti nisi vidio prije par dana.

Posto naravno si medu najglasnijima kad treba osuditi savoxovo jednostrano informisanje o civilnim zrtvama, mozes li mi molim te reci gdje si nas ti neselektivno informisao o civilnim zrtvama?
User avatar
Mlohavi
Posts: 1539
Joined: 12/11/2015 08:49
Location: Hairy is good for you

#6045 Re: Sirija vol. 2

Post by Mlohavi »

salik79 wrote:
Ako je to naselje tipa "Nusrinog staba oko kojeg ginu civili", onda nije do "sektasa" sa Sahara.
Nema potrebe za navodnicima, uzimas za vjerodostojan izvor SEKTASKI sahar.

Sektaski sahar, "medij"(ovdje idu navodnici), koji jednom od najkrvavijih dana u zadnje vrijeme po SUNITE CIVILE u Siriji nije posvetio NITI JEDAN CLANAK. HEJJJ NITI JEDAN CLANAK!!!!
A osporavas tu kredibilitet jednog FORUMASA, savoxa!!!!

FUJJJ!!!!!
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#6046 Re: Sirija vol. 2

Post by salik79 »

Mlohavi wrote:@salik

Kad se vec ponovo pise o civilnim zrtvama, eto da ponovim pitanje koje vjerujem ti nisi vidio prije par dana.

Posto naravno si medu najglasnijima kad treba osuditi savoxovo jednostrano informisanje o civilnim zrtvama, mozes li mi molim te reci gdje si nas ti neselektivno informisao o civilnim zrtvama?
Ja ni me informisem o civilnim zrtvama, ne stavljam ogromna slova raznih boja - koja vriste o civilnim zrtvama, a kamoli da postavljam eksplicitne fotografije i videopriloge.

Ponekad prenesem vijesti s fronta i to je to. Primjetit ces da cak u vezi ove vijesti o raznesenom skladistu nisam nisacim isticao civilne zrtve u fusnoti te vijesti. Nisam dok me savo, par stranica kasnije, nije isprovocir'o da sam sebe citiram i istaknem, nebi li dobio odgovor zasto i te zrtve nikada ne spomene...Kada je vec toliko "osjetljiv" na njih.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#6047 Re: Sirija vol. 2

Post by salik79 »

Mlohavi wrote:
salik79 wrote:
Ako je to naselje tipa "Nusrinog staba oko kojeg ginu civili", onda nije do "sektasa" sa Sahara.
Nema potrebe za navodnicima, uzimas za vjerodostojan izvor SEKTASKI sahar.

Sektaski sahar, "medij"(ovdje idu navodnici), koji jednom od najkrvavijih dana u zadnje vrijeme po SUNITE CIVILE u Siriji nije posvetio NITI JEDAN CLANAK. HEJJJ NITI JEDAN CLANAK!!!!
A osporavas tu kredibilitet jednog FORUMASA, savoxa!!!!

FUJJJ!!!!!

FUJJJAJ kuci sinko, zajedno sa savom.
sarajevoxxxx
Posts: 26435
Joined: 28/11/2004 08:05
Location: Sarajevo

#6048 Re: Sirija vol. 2

Post by sarajevoxxxx »

Poziv međunarodnoj zajednici da zaustavi rusko i režimsko nasilje u Guti:

Image
User avatar
Mlohavi
Posts: 1539
Joined: 12/11/2015 08:49
Location: Hairy is good for you

#6049 Re: Sirija vol. 2

Post by Mlohavi »

salik79 wrote:
Ja ni me informisem o civilnim zrtvama, ne stavljam ogromna slova raznih boja - koja vristebo civilnim zrtvama, a kamoli da postavljam eksplicitne fotografije i videopriloge.

Ponekad prenesem vijesti s fronta i to je to. Primjetit ces da cak u vezi ove vijesti o raznesenom skladistu nisam nisacim isticao civilne zrtve u fusnoti te vijesti. Nisam dok me savo, par stranica kasnije, nije isprovocir'o da sam sebe citiram i istaknem, nebi li dobio odgovor zasto i te zrtve nikada ne spomene...Kada je vec toliko "osjetljiv" na njih.
Dugo pratim ove teme iako sam kratko registrovan. Recimo dobro se sjecam tvog posta s jedne druge teme. Vjerovao ili ne informises nas o civilnim zrtvama, djeci, a ima i velikih slova i podebljanih. Naravno i savoxa si malkice pomenuo, reda radi.

Image

Mislim ono, ko ne pozeli ponekad selektivno izvjestavati o civilnim zrtvama, pa kasnije kritikovati druge sto to radi. Kuzim potpuno :thumbup:

Jos jedno FUJJJ, cisto da budes nacisto sta mislim o forumasu/sektasu s nickom salik79. Sad na sahar, tamo te niko nece dirati.
Akibh
Posts: 1978
Joined: 06/07/2009 12:27

#6050 Re: Sirija vol. 2

Post by Akibh »

salik79 wrote:
FUJJJAJ kuci sinko, zajedno sa savom.
Salik i vijesti sa sahara, hahaha...
I onda ono nekom nesto prigovara.
Locked