Dešavanja u Srbiji

User avatar
Haris.ba
Posts: 35288
Joined: 08/09/2005 20:08

#60001 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Haris.ba »

Da je kako nagovoriti Dodika da se kandiduje za predsjednika Srbije.
zavrzlama
Posts: 10463
Joined: 15/01/2006 18:35

#60002 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by zavrzlama »

DonieBrasco wrote: 06/02/2023 20:06 Sad ce preko medija i ovaca da iscenira kako ga narod moli da ostane jer on je jedini garant pobede i opstanka Srbije, to je prvi scenario.

Drugi scenario je da ce zaista podnjeti ostavku ali ce prije toga naci zrtvu koja ce potpisati Kosovo, a onda ce biti veilki "come back" i pranje na ruke vjerovatno robija i jos gore stvari za ovog "potpsinika" a on ce opet biti spasioc i heroj za buducnost.
Prvo ide aktiviranje marica i vucicevica...sledeca faza je protjerivanje radikalnih struja u sns,pa ide ubacivanje djilasa,tadica i cede u vlast....pa povecavanje ponovo konsenzusa na 5% i delegitiminisanje zavetnika,dveri i raznih obraza.....i na kraju sve spremno za gradjanske nemire i aktiviranje ruskog faktora.. .
DonieBrasco
Posts: 20074
Joined: 31/08/2016 16:09

#60003 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by DonieBrasco »

Vucic ima vremena do ljeta pa da vidimo.
zavrzlama
Posts: 10463
Joined: 15/01/2006 18:35

#60004 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by zavrzlama »

DonieBrasco wrote: 06/02/2023 20:23 Vucic ima vremena do ljeta pa da vidimo.
Taman da se saznaju rezultati rata u ukrajini...
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10259
Joined: 12/10/2014 01:12

#60005 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by skupljac_zeljeza »

Vučić najavljuje nove izbore u septembru, bez koalicije sa Dačićevim socijalistima

Bolje je da odemo u opoziciju nego da nam partijski i privatni interesi vode državu. Spreman sam da idem na izbore kao kandidat za premijera, ali neću popustiti pod ucjenama - ni zapada, ni SPS, ni lažnih desničara!
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17040
Joined: 27/04/2021 22:52

#60006 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by tramvajtrojka »

skupljac_zeljeza wrote: 06/02/2023 23:39
Vučić najavljuje nove izbore u septembru, bez koalicije sa Dačićevim socijalistima

Bolje je da odemo u opoziciju nego da nam partijski i privatni interesi vode državu. Spreman sam da idem na izbore kao kandidat za premijera, ali neću popustiti pod ucjenama - ni zapada, ni SPS, ni lažnih desničara!
jos jedna najteza presica na TV-u i jos jedna pobjeda majcice Srbije :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
User avatar
oldtajmer
Posts: 5439
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda

#60007 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by oldtajmer »

je li u svjetskoj istoriji bio pored vucica bar jos jedan predsjednik koji se svako dan/dva obraca naciji
User avatar
eltroxin
Posts: 2415
Joined: 30/08/2009 23:35

#60008 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by eltroxin »

oldtajmer wrote: 06/02/2023 23:47 je li u svjetskoj istoriji bio pored vucica bar jos jedan predsjednik koji se svako dan/dva obraca naciji
Hajde sto se obraca svako malo, nego mu svaki put najtezi i najgori dan, kao nikada prije.
A onda obracanje zavrsi kako Srbija nije nikada bolje stajala. :lol:
Znaci, sto gore to bolje.
Bossona
Posts: 5896
Joined: 21/12/2020 03:28

#60009 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Bossona »



Beogradski tabloidi: 'Ukrajina je napala Rusiju, Putin dolaziti spojiti Srbiju i Republiku Srpsku'
Image
Image

https://www.vecernji.hr/vijesti/beograd ... ku-1565442

Neizlječivo bolesni ,....... :run:
User avatar
mayab
Posts: 30839
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#60010 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by mayab »

Kad ovako stoji na naslovnoj Novosti, šta je onda sa slobodarskim Informerom :shock: :?:
Bazinga1234
Posts: 8068
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#60011 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Bazinga1234 »

:D

User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#60012 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Gandalf »

:lol:
User avatar
pici
Posts: 46365
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#60013 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by pici »

Zna ćoek sta valja a ne tamo teka trabunjanja o poBedi i izdaji.
User avatar
Sanjarko
Posts: 28411
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#60014 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Sanjarko »

:-) :lol:
DonieBrasco
Posts: 20074
Joined: 31/08/2016 16:09

#60015 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by DonieBrasco »

Smestila mu opozicija i zapadni agenti.
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17040
Joined: 27/04/2021 22:52

#60016 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by tramvajtrojka »

pici wrote: 07/02/2023 09:50 Zna ćoek sta valja a ne tamo teka trabunjanja o poBedi i izdaji.
sta mislis jel ovo posao za detektiva @karanana da dadne strucno misljenje o doticnom snimku :mrgreen: :mrgreen:

Image

a ivica u fazonu e ovo je moj poslanik :lol: :lol:
User avatar
pici
Posts: 46365
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#60017 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by pici »

tramvajtrojka wrote: 07/02/2023 12:49
pici wrote: 07/02/2023 09:50 Zna ćoek sta valja a ne tamo teka trabunjanja o poBedi i izdaji.
sta mislis jel ovo posao za detektiva @karanana da dadne strucno misljenje o doticnom snimku :mrgreen: :mrgreen:

Image

a ivica u fazonu e ovo je moj poslanik :lol: :lol:
Ne dozivaj karananicu da vidi pornic, on kad vidi zenski clanak u delirijumu je, grhota da coeku desna ruka kolabrira.
User avatar
Peacean
Posts: 9845
Joined: 11/09/2017 11:13
Location: Sarajevo

#60018 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Peacean »

Bossona wrote: 07/02/2023 06:17
Neizlječivo bolesni ,....... :run:
Svake godine sve gori i gori članci izlaze, čak i RTS često prijenosi lažne informacije što se tiče zločina u BiH. Nije mi jasno zašto naša država ne reaguje, ako već ne žele da se obračunaju na sudu mogu bar javnu protestnu notu da pošalju čisto da se vidi da se ne slažu svi sa zaključcima srpskih medija. Ovako ispade da naša šutnja potvrđuje njihovu propagandu i eto nam još jedne generacije u Srbiji koja će odrasti na lažima :(
RtrnOfSalisbury
Posts: 3981
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#60019 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by RtrnOfSalisbury »

bejundha nemere hapsit ni 'obicne' ratne zlocince a kamoli ove malo vece, nemere dovuc vojsku na granicu a da se bakce sa nekakvijem naslovima u novinama a sve uz polagahno infiltriranje neuhapsenije u sam vrh drzave ... tako da polahko konobari oce da naplate pa da se razilazimo :o

samo da nam ne vrate bugojaneca u nekim trejdovima :run:
zavrzlama
Posts: 10463
Joined: 15/01/2006 18:35

#60020 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by zavrzlama »

U srbij krece novo preslagavanje politicke moci..

Vucic je izgubio kontrolu na politickim procesima,i vjetovatno ce 1/3 sns prijeci u sps i desne nacionalisticke stranke...

Pocet ce cistka u sns i unutarstranacki sukobi...vjerovatno ce dojucerasnji vucicevi mediji(happy i informer )pocet distanciranje od sefa vucica...

Srbija ulazi u tihi gradjanski rat...samo se ceka da popovi sa masinkama izaberu stranu...kokice i taj rad..
User avatar
sime_cipol
Posts: 23405
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#60021 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by sime_cipol »

Ja bih rekao da razvlače dok se Ukrajina ne riješi, pa ce zauzeti stranu
zavrzlama
Posts: 10463
Joined: 15/01/2006 18:35

#60022 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by zavrzlama »

sime_cipol wrote: 07/02/2023 17:20 Ja bih rekao da razvlače dok se Ukrajina ne riješi, pa ce zauzeti stranu
Njima ne odgovara nijedan ishod u Ukrajini....
zavrzlama
Posts: 10463
Joined: 15/01/2006 18:35

#60023 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by zavrzlama »

Vučić je rekao da očekuje dosta loših vesti.

"Očekujem veliku eskalaciju posle tenkova, koji će da unesu veliku promenu na ratištu i koji će doneti veliku pomoć Ukrajincima, ali neće biti dovoljni. Očekujem da Ukrajincima daju F-16 i to će dovesti do potpune eskalacije sukoba", rekao je i dodao:



Mamicu ti cetnicku..naucilo da drugi budu nenaoruzani,pa da ih mogu ubijat ko stoku...
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#60024 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Gandalf »

Ništa pušousti nije slagao, dolazak zapadnih tenkova i aviona, su svakako loša vijest ali samo za vučičev četnički svijet. Ova njegova izjava je bila iične prirode, konačno je rekao nešto što stvarno misli, mada on to stalno kamuflira nekim lažnim prizivanjem mira. Ne voli čovjek rat u kojem i žrtva ima tenk pa može da uzvrati.

Da je rat u Ukrajini vučićevski "pravedan", on bi već bio negdje na nekom brdu iznad Kijeva, sa snajperom u ruci. Društvo bi mu tada pravili girkin, berić, prigožyn, dok ovako, ostaje mu samo da cmizdri o miru po pinku.

Tugy plaky za pušoustog :(
mishic
Posts: 8406
Joined: 28/04/2011 16:29

#60025 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by mishic »

Gospodin Sulejman Ugljanin je Vučića, srbijansku politiku i međunarodnu zajednicu ponovo suočio sa jednim principom čije izbjegavanje decenijama rađa nerješive i veoma opasne probleme na Balkanu. Njegova ponuda je jednostavna, da se za zajednicu SO na Kosovu da sve ono što je Srbija spremna ponuditi Bošnjacima u Sandžaku. Dakle recept je vrlo jednostavan. Jednak standard i isti princip za svakoga! Traži za sebe ono što si spreman dati drugom kod sebe. I da međunarodna zajednica poštuje taj princip za sve narode i zemlje Balkana i da nee podilazi bahatima sve bi bilo daleko jednostavnije.
Post Reply