Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#6001 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

Crvena Tifoza wrote:
Kinaski wrote:
Chemist wrote:Ovaj se treba kupiti zbog istorije, ovo je sad momenat historije kojem svjedocimo...ovo se ne treba propustiti ni posto
Jak momenat nema sta, pa ne ucestvujemo u teritorijalnoj raspodjeli Svijeta.
Možda si navikao na događaje poput Čevljanovića pa ti je ova smotra u Brazilu pomalo stran događaj i nikad nećeš skontati šta je čovjek htjeo reći u svom komentaru.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Da nisam skontao, ne bih komentarisao... a ni ti ne bi trebao komentarisat nesto sto nisi skontao. Ja pricam kako je apsurdno pominjati fudbal u kontekstu historijskog momenta (nesto sto je od kljucne vaznosti).... ali ne bih da ulazim dalje u raspravu i da offtopicim :D
Crvena Tifoza
Posts: 11781
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#6002 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Crvena Tifoza »

Kinaski wrote:
Crvena Tifoza wrote:
Kinaski wrote: Jak momenat nema sta, pa ne ucestvujemo u teritorijalnoj raspodjeli Svijeta.
Možda si navikao na događaje poput Čevljanovića pa ti je ova smotra u Brazilu pomalo stran događaj i nikad nećeš skontati šta je čovjek htjeo reći u svom komentaru.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Da nisam skontao, ne bih komentarisao... a ni ti ne bi trebao komentarisat nesto sto nisi skontao. Ja pricam kako je apsurdno pominjati fudbal u kontekstu historijskog momenta (nesto sto je od kljucne vaznosti).... ali ne bih da ulazim dalje u raspravu i da offtopicim :D
Ako učestvovanje na prvom SP kao samostalna država nije historijski momenat za jedan fudbalski savez, reprezentaciju, ljude koji se identifikuju sa istom pa čak i za državu, onda ne znam šta jeste.

Ovaj dres narod neće kupovati zbog 'ljepote', baš kao što nisu kupovali panini albume ljudi od 40+ godina da bi se zabavili. Ovaj dres, kakav god da je, znači puno više. Trebalo je proživjeti sve ove godine i momente sa reprezentacijom da bi se ovo dočekalo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
Edin H.
Posts: 53653
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#6003 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Edin H. »

Kontam kojeg igraca da stavim na djale, je li Kolasinac? :D
Itakoto
Posts: 2166
Joined: 17/09/2013 19:07

#6004 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Itakoto »

Seo :thumbup:
User avatar
Chile17
Posts: 423
Joined: 24/05/2013 22:43

#6005 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Chile17 »

trilema :

1. joSe
2. Veduka
3. Seo

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
User avatar
Edin H.
Posts: 53653
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#6006 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Edin H. »

Itakoto wrote:Seo :thumbup:
A DzeFko? :D
Itakoto
Posts: 2166
Joined: 17/09/2013 19:07

#6007 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Itakoto »

Dze...who? :oops:
Crvena Tifoza
Posts: 11781
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#6008 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Crvena Tifoza »

Edin H. wrote:
Itakoto wrote:Seo :thumbup:
A DzeFko? :D
Šta fali Haspa - Mahalac mali


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
Edin H.
Posts: 53653
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#6009 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Edin H. »

Crvena Tifoza wrote:
Edin H. wrote:
Itakoto wrote:Seo :thumbup:
A DzeFko? :D
Šta fali Haspa - Mahalac mali


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ma nesto sad kontam najbolje Avdiju, pa kud puklo, da puklo.

Evo sad sam pisao Adidasu u Engleskoj sto nema nasih majica, da i njih malo razdrndamo :D
User avatar
plagijator1975
Posts: 2596
Joined: 13/07/2011 23:13

#6010 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by plagijator1975 »

"SEO" samo "SEO"

⭐⭐ Nexus⁴ ⭐⭐
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#6011 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

Trebali smo dici spomenik Avdiji ... Sta mislite da pokrenemo neku akciju nek svako da onoliko koliko moze... Spomenik ne bi trebao biti nesto skup, evo ja predlazem oblik panja... Samo ne znam na koju lokaciju da ga postavimo... Bit ce zeznuto naci zemljiste gdje bi se to moglo postavit :lol:
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#6012 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by karanana »

Lulic, kolasinac
User avatar
plagijator1975
Posts: 2596
Joined: 13/07/2011 23:13

#6013 Re: Odg: Dres reprezentacije BiH

Post by plagijator1975 »

Kinaski wrote:Trebali smo dici spomenik Avdiji ... Sta mislite da pokrenemo neku akciju nek svako da onoliko koliko moze... Spomenik ne bi trebao biti nesto skup, evo ja predlazem oblik panja... Samo ne znam na koju lokaciju da ga postavimo... Bit ce zeznuto naci zemljiste gdje bi se to moglo postavit :lol:
Dobar je ba Avdija, igra srcem, al veze nema što jest jest

⭐⭐ Nexus⁴ ⭐⭐
Mustang1
Posts: 29960
Joined: 29/12/2010 17:31

#6014 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Pitanje je vremena kada ce se neko pojaviti sa imenom "Dijasporac" na ledjima :D
User avatar
Edin H.
Posts: 53653
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#6015 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Edin H. »

Mustang1 wrote:Pitanje je vremena kada ce se neko pojaviti sa imenom "Dijasporac" na ledjima :D
Zar nije bolje Shaban? :D
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#6016 Re: Odg: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

ernadr wrote:
Kinaski wrote:Trebali smo dici spomenik Avdiji ... Sta mislite da pokrenemo neku akciju nek svako da onoliko koliko moze... Spomenik ne bi trebao biti nesto skup, evo ja predlazem oblik panja... Samo ne znam na koju lokaciju da ga postavimo... Bit ce zeznuto naci zemljiste gdje bi se to moglo postavit :lol:
Dobar je ba Avdija, igra srcem, al veze nema što jest jest

⭐⭐ Nexus⁴ ⭐⭐

:lol:
Mustang1
Posts: 29960
Joined: 29/12/2010 17:31

#6017 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Sto onda ja ne igram ni u jednoj reprezentaciji ? Uvijek igram srcem i ostavljam srce na terenu a ni na termin me ne zovu :D
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#6018 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

Da hoće brazilski Shemale oteti Avdiju i vratiti ga prije odlaska :D najbolja opcija
Mustang1
Posts: 29960
Joined: 29/12/2010 17:31

#6019 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Sto ce ga vracati ? :(
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#6020 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

:D :D
tipico2
Posts: 315
Joined: 26/02/2013 12:07

#6021 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by tipico2 »

Edin H. wrote:
Itakoto wrote:Seo :thumbup:
A DzeFko? :D
Dzeko ga je usr`o u Innsbrucku.......broj 11 je out. Kod mene ce biti Pjanic :)
User avatar
burekodsira
Posts: 3539
Joined: 09/07/2006 00:23

#6022 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by burekodsira »

kod mene Ibish na broju a na imenu ja :D :izet:
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10199
Joined: 31/03/2007 00:07

#6023 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Bosanski_kralj »

Mustang1 wrote:Sto ce ga vracati ? :(
:lol: :lol: :lol:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#6024 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by todd_smith »

Mustang1 wrote:Pitanje je vremena kada ce se neko pojaviti sa imenom "Dijasporac" na ledjima :D
Pa ima ih hiljade i hiljade takvih.

Image

:skoljka: :mrgreen:
Mustang1
Posts: 29960
Joined: 29/12/2010 17:31

#6025 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Mani tog Spiderman dresa .. Vidjet ces kad u sljedecem filmu SPidermana kombinezon mu bude Legea :D
Post Reply