taman ko i asad hazretisalik79 wrote:Samo sto radovan nije im'o ni legalitet ni legitimitet. Uz to, bio je glavnokomandujuci teroristickih formacija.japin_mutapi wrote:Tako je govorio Radovansalik79 wrote:
A kako unistiti teroriste koji koriste civilne objekte u vojne svrhe i gradove, tj njegove urbane dijelove, kao uporista?!
Sirija vol. 2
- japin_mutapi
- Posts: 11829
- Joined: 11/06/2011 19:00
- Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.
#6001 Re: Sirija vol. 2
- Arteta
- Posts: 6740
- Joined: 24/09/2011 11:59
- Location: Tamni Vilajet
#6002 Re: Sirija vol. 2
Divno poredjenje, Radovan je Assad, a mi smo bradati hodajuci eksplozivi ozenjeni nindzama.japin_mutapi wrote:Tako je govorio Radovansalik79 wrote:
A kako unistiti teroriste koji koriste civilne objekte u vojne svrhe i gradove, tj njegove urbane dijelove, kao uporista?!
- DuckZz
- Posts: 3100
- Joined: 07/05/2012 18:12
#6003 Re: Sirija vol. 2
a pukovnik Suheil Hassan (Tigar) je Arkan 
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#6004 Re: Sirija vol. 2
Nije. Asad ima i legalitet, a najvjerovatnije i legitimitet, te ne predstavlja teroriste, nego republiku Siriju i vecinu njenog stanovnistva. I da, jos jednom, u poredjenju sa polusvijetom protiv kojeg se bori je hazreti.japin_mutapi wrote: taman ko i asad hazreti
Allahov dobri rob i prijatelj, Sehid Sejh Muhammed Seid Ramadan al-Buti k.s. sve lijepo objasnio, za one koji razuma imaju.
-
sarajevoxxxx
- Posts: 26435
- Joined: 28/11/2004 08:05
- Location: Sarajevo
#6005 Re: Sirija vol. 2
Djeca nakon masakra u Doumi trče ulicom i traže majku:
18+
https://www.facebook.com/Syriancivildef ... 2/?theater
Prvi trenuci nakon masakra u Doumi
https://www.facebook.com/Syriancivildef ... eo&theater
Uposlenici civilne zaštite u Doumi izvlače čovjeka koji je ostao zarobljen među ruševinama nakon današnjeg masakra:
Na slikama ispod uposlenici civilne zaštite okoline Damaska dok obavljaju svoje dužnosti u Saqbi, Homori, i Kafar Batni:





18+
https://www.facebook.com/Syriancivildef ... 2/?theater
Prvi trenuci nakon masakra u Doumi
https://www.facebook.com/Syriancivildef ... eo&theater
Uposlenici civilne zaštite u Doumi izvlače čovjeka koji je ostao zarobljen među ruševinama nakon današnjeg masakra:
Na slikama ispod uposlenici civilne zaštite okoline Damaska dok obavljaju svoje dužnosti u Saqbi, Homori, i Kafar Batni:





- DuckZz
- Posts: 3100
- Joined: 07/05/2012 18:12
#6006 Re: Sirija vol. 2
Ruski zrakoplov izbacuje 7 projektila na grad Doumu


- Co0l
- Posts: 10551
- Joined: 25/07/2010 20:02
- Location: Kad i sam skontam javim vam
#6007 Re: Sirija vol. 2
Ma naravno,sve je to propaganda.Ona raskomadana tijela djece na snimcima vidimo samo mi ispranog mozga.salik79 wrote:Mozda nisi bio rodjen, ili se ne sjecas ovoga o cemu govorim...Nebitno, nazovi to kako hoces, ja to zovem imunoscu na ovo:Co0l wrote: To,sami se bombarduju,postavljaju lutke,snimaju u studijima u Kataru i Holivudu,propaganda,ovo-ono.
Empatija-level minus 100
- Co0l
- Posts: 10551
- Joined: 25/07/2010 20:02
- Location: Kad i sam skontam javim vam
#6008 Re: Sirija vol. 2
Ma nebitno, izvini ti sto sam te uopste spomenuodragma wrote:Izvini, a na kojoj sam to ja strani?Co0l wrote:
Ovo sto on pise su tolike budalastine da su zasmetale cak i forumasu koji je generalno na istoj strani kad je sirijski rat u pitanju kao i on pa mu je i napisao to sto je napisao jer,za razliku od njega,ima ljudskosti u sebi.
Tek toliko da znam, da se ubuduće više ne svađam sa "svojim".
- arman1
- Posts: 7230
- Joined: 06/11/2006 12:06
- Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
- Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
- Vozim: šta klepim
- Horoskop: BOG
- Contact:
#6009 Re: Sirija vol. 2
Eno mu trobojka ispod repa.DuckZz wrote:Ruski zrakoplov izbacuje 7 projektila na grad Doumu
- Co0l
- Posts: 10551
- Joined: 25/07/2010 20:02
- Location: Kad i sam skontam javim vam
#6010 Re: Sirija vol. 2
E jebo te zivotsarajevoxxxx wrote:Djeca nakon masakra u Doumi trče ulicom i traže majku:
18+
https://www.facebook.com/Syriancivildef ... 2/?theater
Prvi trenuci nakon masakra u Doumi
https://www.facebook.com/Syriancivildef ... eo&theater
Uposlenici civilne zaštite u Doumi izvlače čovjeka koji je ostao zarobljen među ruševinama nakon današnjeg masakra:
Na slikama ispod uposlenici civilne zaštite okoline Damaska dok obavljaju svoje dužnosti u Saqbi, Homori, i Kafar Batni:
Al' ko im je kriv kad nemaju legalitet a najvjerovatnije ni legitimitet.
-
handžar88
- Posts: 1895
- Joined: 06/04/2013 11:51
#6011 Re: Sirija vol. 2
Mora covjek nesto slagat da ga jebes.. ja lijepo ovdje vidim 6 projektila, il sam budalaDuckZz wrote:Ruski zrakoplov izbacuje 7 projektila na grad Doumu
- Ironmen
- Posts: 7503
- Joined: 29/07/2015 17:36
#6012 Re: Sirija vol. 2
DuckZz wrote:a pukovnik Suheil Hassan (Tigar) je Arkan
Lazni Tigar u akciji
https://www.youtube.com/watch?v=v6AVcDjxytQ
-
sarajevoxxxx
- Posts: 26435
- Joined: 28/11/2004 08:05
- Location: Sarajevo
#6013 Re: Sirija vol. 2
Vojni punktovi ispred gradova u okolini Hame Sorana, Tayyibat-al-Imama, Helfaia, padaju jedan za drugim.
- japin_mutapi
- Posts: 11829
- Joined: 11/06/2011 19:00
- Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.
#6014 Re: Sirija vol. 2
radovan jeste tako govorio, to govori i danasArteta wrote:Divno poredjenje, Radovan je Assad, a mi smo bradati hodajuci eksplozivi ozenjeni nindzama.japin_mutapi wrote:Tako je govorio Radovansalik79 wrote:
A kako unistiti teroriste koji koriste civilne objekte u vojne svrhe i gradove, tj njegove urbane dijelove, kao uporista?!
ja vam nisam kriv što koristite istu retoriku u opravdavanju i negiranju zločina voljenog predsjednika asada hazreti, niti sam kriv što se pronalazite u poređenju
-
sarajevoxxxx
- Posts: 26435
- Joined: 28/11/2004 08:05
- Location: Sarajevo
#6015 Re: Sirija vol. 2
Zlikovac ima podršku muslimanskih zemalja, ovo sve koliko god su Asadovi masakri isto tako su i masakri muslimanske elite koja podržava Asada i koja mu drži fige.Co0l wrote:
E jebo te zivot![]()
Al' ko im je kriv kad nemaju legalitet a najvjerovatnije ni legitimitet.
- japin_mutapi
- Posts: 11829
- Joined: 11/06/2011 19:00
- Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.
#6016 Re: Sirija vol. 2
to ono kad mu je babo hazreti umro pa ostavio državu u naslijeđe, koju je on(babo hazreti) krvavo stekao vojnim udarom i poslije bio doživotni demokratski strahovladar, na opšte zadovoljstvo veselog i bezbrižnog narodasalik79 wrote:Nije. Asad ima i legalitet, a najvjerovatnije i legitimitet, te ne predstavlja teroriste, nego republiku Siriju i vecinu njenog stanovnistva. I da, jos jednom, u poredjenju sa polusvijetom protiv kojeg se bori je hazreti.japin_mutapi wrote: taman ko i asad hazreti
Allahov dobri rob i prijatelj, Sehid Sejh Muhammed Seid Ramadan al-Buti k.s. sve lijepo objasnio, za one koji razuma imaju.
posle hazreti hafeza, hazreti bašar ...
pozlatila se babi svaka godina vlasti, i sinu svaka barel bomba, bačena na sirijske gradove i sela
sve su to teroristi i ljudožderi, samo ruši, pali, ubij, kolji, pljačkaj, lomi, sjeci
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#6017 Re: Sirija vol. 2
Pogledaj ova dva kratka priloga, u vezi kuvajtskih beba izvadjenih iz inkubatora i pobacanih na pod, koji su, bili okidac za dobivanje javne potpore za americku vojnu intervenciju 1990:Co0l wrote:Ma naravno,sve je to propaganda.Ona raskomadana tijela djece na snimcima vidimo samo mi ispranog mozga.salik79 wrote:Mozda nisi bio rodjen, ili se ne sjecas ovoga o cemu govorim...Nebitno, nazovi to kako hoces, ja to zovem imunoscu na ovo:Co0l wrote: To,sami se bombarduju,postavljaju lutke,snimaju u studijima u Kataru i Holivudu,propaganda,ovo-ono.
Empatija-level minus 100
https://youtu.be/pR4cgeJJPqg
Koliko je ljudi izgubilo zivot prilikom intervencije? A tek nakon, i tokom 2., "intervencije". I nikom nista...
I jos jedan prilog, vrijedan paznje (u kojem se, takodjer, spominju bebe iz inkubatora):
https://youtu.be/2PPiadun9Jo
I opet nikome nista. I opet pitanje za "dusebriznike" - kada Amerika, pod izlikom borbe protiv terorizma, potpuno nelegitimno uzrokuje i ucestvuje u masakru stotina hiljada, civila, sjebe sepet drzava, tada nema ovakvih tema, uzivo priloga o masakrima, jadikovki o monstrumima iz Washingtona, ratnim zlocincima najgore vrste, itd, itd...A zasto, pitam se?!
A svi ste, jelte, osjetljivi na patnje neduznih civila...
-
RepublikanskaGarda
- Posts: 1596
- Joined: 01/05/2015 21:17
#6018 Re: Sirija vol. 2
Grad Marj al Sultan pod kontrolom snaga sirijskog režima! Korak po korak i Istočna Guta će biti oslobođena!
Tulum na otvorenom u gradu Homsu, povodom odlaska/bježanije zadnjih terorističko/plačeničkih ostataka iz predgrađa Waer, nadamo se da će svi Sirijci koji se nalaze pod okupacijom i terorom ovih povampirenih domaćih izdajnika i saudijsko/katarsko/tursko/američkih plačenika dočekati svijetlo dana i konačno oslobođenje
https://www.youtube.com/watch?v=PauFSKZ ... e=youtu.be
Tulum na otvorenom u gradu Homsu, povodom odlaska/bježanije zadnjih terorističko/plačeničkih ostataka iz predgrađa Waer, nadamo se da će svi Sirijci koji se nalaze pod okupacijom i terorom ovih povampirenih domaćih izdajnika i saudijsko/katarsko/tursko/američkih plačenika dočekati svijetlo dana i konačno oslobođenje
https://www.youtube.com/watch?v=PauFSKZ ... e=youtu.be
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#6019 Re: Sirija vol. 2
Tako je!japin_mutapi wrote:to ono kad mu je babo hazreti umro pa ostavio državu u naslijeđe, koju je on(babo hazreti) krvavo stekao vojnim udarom i poslije bio doživotni demokratski strahovladar, na opšte zadovoljstvo veselog i bezbrižnog narodasalik79 wrote:Nije. Asad ima i legalitet, a najvjerovatnije i legitimitet, te ne predstavlja teroriste, nego republiku Siriju i vecinu njenog stanovnistva. I da, jos jednom, u poredjenju sa polusvijetom protiv kojeg se bori je hazreti.japin_mutapi wrote: taman ko i asad hazreti
Allahov dobri rob i prijatelj, Sehid Sejh Muhammed Seid Ramadan al-Buti k.s. sve lijepo objasnio, za one koji razuma imaju.
posle hazreti hafeza, hazreti bašar ...
pozlatila se babi svaka godina vlasti, i sinu svaka barel bomba, bačena na sirijske gradove i sela
sve su to teroristi i ljudožderi, samo ruši, pali, ubij, kolji, pljačkaj, lomi, sjeci
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#6020 Re: Sirija vol. 2
Ode folklorni ansamblRepublikanskaGarda wrote:Grad Marj al Sultan pod kontrolom snaga sirijskog režima! Korak po korak i Istočna Guta će biti oslobođena!
Tulum na otvorenom u gradu Homsu, povodom odlaska/bježanije zadnjih terorističko/plačeničkih ostataka iz predgrađa Waer, nadamo se da će svi Sirijci koji se nalaze pod okupacijom i terorom ovih povampirenih domaćih izdajnika i saudijsko/katarsko/tursko/američkih plačenika dočekati svijetlo dana i konačno oslobođenje
https://www.youtube.com/watch?v=PauFSKZ ... e=youtu.be
- japin_mutapi
- Posts: 11829
- Joined: 11/06/2011 19:00
- Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.
#6021 Re: Sirija vol. 2
misliš ovakosalik79 wrote: Tako je!

- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#6022 Re: Sirija vol. 2
Brkovi gore-dole, tu je to.japin_mutapi wrote:misliš ovakosalik79 wrote: Tako je!
- japin_mutapi
- Posts: 11829
- Joined: 11/06/2011 19:00
- Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.
#6023 Re: Sirija vol. 2
RepublikanskaGarda wrote:Grad Marj al Sultan pod kontrolom snaga sirijskog režima! Korak po korak i Istočna Guta će biti oslobođena!
Tulum na otvorenom u gradu Homsu, povodom odlaska/bježanije zadnjih terorističko/plačeničkih ostataka iz predgrađa Waer, nadamo se da će svi Sirijci koji se nalaze pod okupacijom i terorom ovih povampirenih domaćih izdajnika i saudijsko/katarsko/tursko/američkih plačenika dočekati svijetlo dana i konačno oslobođenje
https://www.youtube.com/watch?v=PauFSKZ ... e=youtu.be

-
RepublikanskaGarda
- Posts: 1596
- Joined: 01/05/2015 21:17
#6024 Re: Sirija vol. 2
Idu na gažu u Idlebsalik79 wrote:Ode folklorni ansamblRepublikanskaGarda wrote:Grad Marj al Sultan pod kontrolom snaga sirijskog režima! Korak po korak i Istočna Guta će biti oslobođena!
Tulum na otvorenom u gradu Homsu, povodom odlaska/bježanije zadnjih terorističko/plačeničkih ostataka iz predgrađa Waer, nadamo se da će svi Sirijci koji se nalaze pod okupacijom i terorom ovih povampirenih domaćih izdajnika i saudijsko/katarsko/tursko/američkih plačenika dočekati svijetlo dana i konačno oslobođenje
https://www.youtube.com/watch?v=PauFSKZ ... e=youtu.beHvala im za svu radost koju su pruzili gradu Homs i citavoj regiji.
Pripadnica pro-režimskih asirskih milicija, provincija Hasaka

Sjever Hame, stigla pojačanja

-
RepublikanskaGarda
- Posts: 1596
- Joined: 01/05/2015 21:17
#6025 Re: Sirija vol. 2
japin_mutapi wrote:RepublikanskaGarda wrote:Grad Marj al Sultan pod kontrolom snaga sirijskog režima! Korak po korak i Istočna Guta će biti oslobođena!
Tulum na otvorenom u gradu Homsu, povodom odlaska/bježanije zadnjih terorističko/plačeničkih ostataka iz predgrađa Waer, nadamo se da će svi Sirijci koji se nalaze pod okupacijom i terorom ovih povampirenih domaćih izdajnika i saudijsko/katarsko/tursko/američkih plačenika dočekati svijetlo dana i konačno oslobođenje
https://www.youtube.com/watch?v=PauFSKZ ... e=youtu.be

Last edited by RepublikanskaGarda on 13/12/2015 21:27, edited 1 time in total.

