Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#6002 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

de balzac wrote:
area51 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:ovde je jedino top koliko toliko normalna osoba,bio licemjer ili ne
Tako nekako
Moje je mišljenje je da će pobjediti silikoni mada "čaršija" priča za Topa
sorka je jedina autentična. nema laži, nema prevare. sponzoruša po vokaciji, iliti ravaku :oops:
i neka pobijedi!
top je fuj.
Slabo sam pratio,ja Topa znam iz Splita 1989 kad je uzeo onu medalju.Nešto mi je od tada ostao u lijepom sjećanju
Ali jbga,6 olimpijada i spade da se jbe sa Sorajama i Avama po Košutnjaku :-)[/quote]




1990.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#6003 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

_nevermind_ wrote:Kad god vidim ovu Avu, odmah pomislim da je Maca u kuci koliko bi puta rekao ludjakinjooo :lol: :lol:
@de balzac wellcome back :djidovoma:



joj volio bi da je maca bio u ovom VB,baš zbog ave
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#6004 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

baš me zanima je li ava sklonila suđe i hranu sinoć poslije njene i žarkove večere
User avatar
amiliana
Posts: 6523
Joined: 09/04/2013 13:44

#6005 Re: Veliki Brat 2013

Post by amiliana »

Iskompleksirana budala
rudy81
Posts: 998
Joined: 18/05/2007 08:43

#6006 Re: Veliki Brat 2013

Post by rudy81 »


:-)
mada od nje me nista ne cudi od one izjave prije par godina kako ne voli židove...jos se kasnije zalila da je bezveze za to napadaju i da ce ici i do strazburga ako treba :lol:
Last edited by rudy81 on 05/05/2013 11:08, edited 1 time in total.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#6007 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

amiliana wrote:
Iskompleksirana budala



kuja,psihopata
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#6008 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

rudy81 wrote:

:-)
mada od nje me nista ne cudi od one izjave prije par godina kako ne voli židove...jos se kasnije zalila da je bezveze za to napadaju i da ce ici i do strazburga ako treba :lol:


kuja,psihopata,fašista
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#6009 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

U kuci VB poceo je novi zadatak - Kamapanja ''Zasto treba ja da pobEdim''

Zarko je poceo sa hvalospjevima na svoj racun: iskren, smEsan, BELOZUBLJIV :lol: :lol:

Soraja ima problem da sama sebe hvali, pa joj Zarko sugerise da napise da je RADOVOLJUBIVA (voli da radi) :lol: :lol:
User avatar
amiliana
Posts: 6523
Joined: 09/04/2013 13:44

#6010 Re: Veliki Brat 2013

Post by amiliana »

_nevermind_ wrote:U kuci VB poceo je novi zadatak - Kamapanja ''Zasto treba ja da pobEdim''

Zarko je poceo sa hvalospjevima na svoj racun: iskren, smEsan, BELOZUBLJIV :lol: :lol:

Soraja ima problem da sama sebe hvali, pa joj Zarko sugerise da napise da je RADOVOLJUBIVA (voli da radi) :lol: :lol:
:lol: :lol:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6011 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

_nevermind_ wrote:U kuci VB poceo je novi zadatak - Kamapanja ''Zasto treba ja da pobEdim''

Zarko je poceo sa hvalospjevima na svoj racun: iskren, smEsan, BELOZUBLJIV :lol: :lol:

Soraja ima problem da sama sebe hvali, pa joj Zarko sugerise da napise da je RADOVOLJUBIVA (voli da radi) :lol: :lol:
guten morgen :)
ja namjeravam do sutra navečer apstinirati :roll: da ne bih odlepio :D od ovih budala :D
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#6012 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

Soraja ima problem sebe da hvali? Bgm, evo uzivo na OBN-u i pohvalila se fino.
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#6013 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

de balzac wrote:
_nevermind_ wrote:U kuci VB poceo je novi zadatak - Kamapanja ''Zasto treba ja da pobEdim''

Zarko je poceo sa hvalospjevima na svoj racun: iskren, smEsan, BELOZUBLJIV :lol: :lol:

Soraja ima problem da sama sebe hvali, pa joj Zarko sugerise da napise da je RADOVOLJUBIVA (voli da radi) :lol: :lol:
guten morgen :)
ja namjeravam do sutra navečer apstinirati :roll: da ne bih odlepio :D od ovih budala :D
guten morgen :? mislis tag :D
samo ti odmori, tu sam ja da izvjestavam, nekako mi zao, ostalo je samo jos dva dana, pa se svakako rastajemo :(
hvala za medu :wink:
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#6014 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

Koja patetika je ovaj Top :-)
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#6015 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

P308 wrote:Soraja ima problem sebe da hvali? Bgm, evo uzivo na OBN-u i pohvalila se fino.
Pa to je kao sve rekao Zarko, maltene ju je natjerao da to napise :lol: :lol:
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#6016 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

_nevermind_ wrote:
de balzac wrote:
_nevermind_ wrote:U kuci VB poceo je novi zadatak - Kamapanja ''Zasto treba ja da pobEdim''

Zarko je poceo sa hvalospjevima na svoj racun: iskren, smEsan, BELOZUBLJIV :lol: :lol:

Soraja ima problem da sama sebe hvali, pa joj Zarko sugerise da napise da je RADOVOLJUBIVA (voli da radi) :lol: :lol:
guten morgen :)
ja namjeravam do sutra navečer apstinirati :roll: da ne bih odlepio :D od ovih budala :D
guten morgen :? mislis tag :D
samo ti odmori, tu sam ja da izvjestavam, nekako mi zao, ostalo je samo jos dva dana, pa se svakako rastajemo :(
hvala za medu :wink:

pa nedjelja je, spavao covjek, njemu je morgen :D
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#6017 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

_nevermind_ wrote:
P308 wrote:Soraja ima problem sebe da hvali? Bgm, evo uzivo na OBN-u i pohvalila se fino.
Pa to je kao sve rekao Zarko, maltene ju je natjerao da to napise :lol: :lol:

da, a njoj je sigurno bilo tesko :D
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#6018 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

moda56 wrote:bgm ava im ga u rimama suknu :D

eh, propustio sam Avu, kakva je bila? Mogu misliti, ona i one njene rime :lol:
User avatar
opa22
Posts: 1683
Joined: 02/04/2010 15:20

#6019 Re: Veliki Brat 2013

Post by opa22 »

Moze li kratki update nisam 5 dana imao priliku gledati....je li ne'ko ispao? 'ko usao? ostao? etc....je li bilo tuce? :D HVOOOOLA
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#6020 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

jadno je ovo kad pogledaš ko će obiti 50000 eura,jadno


p.s. dobijaju li ostali ukućani bilo kakvu paru?
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#6022 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

opa22 wrote:Moze li kratki update nisam 5 dana imao priliku gledati....je li ne'ko ispao? 'ko usao? ostao? etc....je li bilo tuce? :D HVOOOOLA

Ispale Maja Volk i Vendi a par dana prije njih i Maja Nikolic. Niko nije usao, u ponedjeljak je finale. :)
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#6023 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

vidite li nikolićku na b92,sise samo što joj nisu ispale,plavokosa,bože koja budala od žene
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#6024 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »


nevermind :-D ab nach belgrad :D und svilajnac :D rechne aber damit, dass du dich taufen lassen musst :D :roll:

skonto sam ono za goennen :wink: halaliti :D
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#6025 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

Sve sam propustila :place1:
Locked