Veliki Brat 2013
Moderator: anex
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#6002 Re: Veliki Brat 2013
Slabo sam pratio,ja Topa znam iz Splita 1989 kad je uzeo onu medalju.Nešto mi je od tada ostao u lijepom sjećanjude balzac wrote:sorka je jedina autentična. nema laži, nema prevare. sponzoruša po vokaciji, iliti ravakuarea51 wrote:Tako nekakokakavdanakneiskustvu wrote:ovde je jedino top koliko toliko normalna osoba,bio licemjer ili ne
Moje je mišljenje je da će pobjediti silikoni mada "čaršija" priča za Topa![]()
i neka pobijedi!
top je fuj.
Ali jbga,6 olimpijada i spade da se jbe sa Sorajama i Avama po Košutnjaku
1990.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#6003 Re: Veliki Brat 2013
_nevermind_ wrote:Kad god vidim ovu Avu, odmah pomislim da je Maca u kuci koliko bi puta rekao ludjakinjooo![]()
![]()
@de balzac wellcome back
joj volio bi da je maca bio u ovom VB,baš zbog ave
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#6004 Re: Veliki Brat 2013
baš me zanima je li ava sklonila suđe i hranu sinoć poslije njene i žarkove večere
- amiliana
- Posts: 6523
- Joined: 09/04/2013 13:44
#6005 Re: Veliki Brat 2013
Iskompleksirana budalakakavdanakneiskustvu wrote:http://www.velikibrat2013.com/2013/skan ... e-ukucana/
-
rudy81
- Posts: 998
- Joined: 18/05/2007 08:43
#6006 Re: Veliki Brat 2013
kakavdanakneiskustvu wrote:http://www.velikibrat2013.com/2013/skan ... e-ukucana/
mada od nje me nista ne cudi od one izjave prije par godina kako ne voli židove...jos se kasnije zalila da je bezveze za to napadaju i da ce ici i do strazburga ako treba
Last edited by rudy81 on 05/05/2013 11:08, edited 1 time in total.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#6007 Re: Veliki Brat 2013
amiliana wrote:Iskompleksirana budalakakavdanakneiskustvu wrote:http://www.velikibrat2013.com/2013/skan ... e-ukucana/
kuja,psihopata
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#6008 Re: Veliki Brat 2013
rudy81 wrote:kakavdanakneiskustvu wrote:http://www.velikibrat2013.com/2013/skan ... e-ukucana/
![]()
mada od nje me nista ne cudi od one izjave prije par godina kako ne voli židove...jos se kasnije zalila da je bezveze za to napadaju i da ce ici i do strazburga ako treba
kuja,psihopata,fašista
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#6009 Re: Veliki Brat 2013
U kuci VB poceo je novi zadatak - Kamapanja ''Zasto treba ja da pobEdim''
Zarko je poceo sa hvalospjevima na svoj racun: iskren, smEsan, BELOZUBLJIV
Soraja ima problem da sama sebe hvali, pa joj Zarko sugerise da napise da je RADOVOLJUBIVA (voli da radi)

Zarko je poceo sa hvalospjevima na svoj racun: iskren, smEsan, BELOZUBLJIV
Soraja ima problem da sama sebe hvali, pa joj Zarko sugerise da napise da je RADOVOLJUBIVA (voli da radi)
- amiliana
- Posts: 6523
- Joined: 09/04/2013 13:44
#6010 Re: Veliki Brat 2013
_nevermind_ wrote:U kuci VB poceo je novi zadatak - Kamapanja ''Zasto treba ja da pobEdim''
Zarko je poceo sa hvalospjevima na svoj racun: iskren, smEsan, BELOZUBLJIV![]()
![]()
Soraja ima problem da sama sebe hvali, pa joj Zarko sugerise da napise da je RADOVOLJUBIVA (voli da radi)![]()
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6011 Re: Veliki Brat 2013
guten morgen_nevermind_ wrote:U kuci VB poceo je novi zadatak - Kamapanja ''Zasto treba ja da pobEdim''
Zarko je poceo sa hvalospjevima na svoj racun: iskren, smEsan, BELOZUBLJIV![]()
![]()
Soraja ima problem da sama sebe hvali, pa joj Zarko sugerise da napise da je RADOVOLJUBIVA (voli da radi)![]()
ja namjeravam do sutra navečer apstinirati
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#6012 Re: Veliki Brat 2013
Soraja ima problem sebe da hvali? Bgm, evo uzivo na OBN-u i pohvalila se fino.
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#6013 Re: Veliki Brat 2013
guten morgende balzac wrote:guten morgen_nevermind_ wrote:U kuci VB poceo je novi zadatak - Kamapanja ''Zasto treba ja da pobEdim''
Zarko je poceo sa hvalospjevima na svoj racun: iskren, smEsan, BELOZUBLJIV![]()
![]()
Soraja ima problem da sama sebe hvali, pa joj Zarko sugerise da napise da je RADOVOLJUBIVA (voli da radi)![]()
![]()
ja namjeravam do sutra navečer apstiniratida ne bih odlepio
od ovih budala
samo ti odmori, tu sam ja da izvjestavam, nekako mi zao, ostalo je samo jos dva dana, pa se svakako rastajemo
hvala za medu
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#6015 Re: Veliki Brat 2013
Pa to je kao sve rekao Zarko, maltene ju je natjerao da to napiseP308 wrote:Soraja ima problem sebe da hvali? Bgm, evo uzivo na OBN-u i pohvalila se fino.
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#6016 Re: Veliki Brat 2013
_nevermind_ wrote:guten morgende balzac wrote:guten morgen_nevermind_ wrote:U kuci VB poceo je novi zadatak - Kamapanja ''Zasto treba ja da pobEdim''
Zarko je poceo sa hvalospjevima na svoj racun: iskren, smEsan, BELOZUBLJIV![]()
![]()
Soraja ima problem da sama sebe hvali, pa joj Zarko sugerise da napise da je RADOVOLJUBIVA (voli da radi)![]()
![]()
ja namjeravam do sutra navečer apstiniratida ne bih odlepio
od ovih budala
mislis tag
![]()
samo ti odmori, tu sam ja da izvjestavam, nekako mi zao, ostalo je samo jos dva dana, pa se svakako rastajemo![]()
hvala za medu
pa nedjelja je, spavao covjek, njemu je morgen
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#6017 Re: Veliki Brat 2013
_nevermind_ wrote:Pa to je kao sve rekao Zarko, maltene ju je natjerao da to napiseP308 wrote:Soraja ima problem sebe da hvali? Bgm, evo uzivo na OBN-u i pohvalila se fino.![]()
da, a njoj je sigurno bilo tesko
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#6018 Re: Veliki Brat 2013
moda56 wrote:bgm ava im ga u rimama suknu
eh, propustio sam Avu, kakva je bila? Mogu misliti, ona i one njene rime
- opa22
- Posts: 1683
- Joined: 02/04/2010 15:20
#6019 Re: Veliki Brat 2013
Moze li kratki update nisam 5 dana imao priliku gledati....je li ne'ko ispao? 'ko usao? ostao? etc....je li bilo tuce?
HVOOOOLA
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#6020 Re: Veliki Brat 2013
jadno je ovo kad pogledaš ko će obiti 50000 eura,jadno
p.s. dobijaju li ostali ukućani bilo kakvu paru?
p.s. dobijaju li ostali ukućani bilo kakvu paru?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#6022 Re: Veliki Brat 2013
opa22 wrote:Moze li kratki update nisam 5 dana imao priliku gledati....je li ne'ko ispao? 'ko usao? ostao? etc....je li bilo tuce?HVOOOOLA
Ispale Maja Volk i Vendi a par dana prije njih i Maja Nikolic. Niko nije usao, u ponedjeljak je finale.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#6023 Re: Veliki Brat 2013
vidite li nikolićku na b92,sise samo što joj nisu ispale,plavokosa,bože koja budala od žene
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6024 Re: Veliki Brat 2013
kakavdanakneiskustvu wrote:http://www.b92.net/velikibrat/vesti.php ... _id=711030
nevermind
skonto sam ono za goennen
