Prirodno matematicki fakultet
-
BIONA
- Posts: 1340
- Joined: 02/09/2009 21:53
- Contact:
#601 Re: Prirodno matematicki fakultet
Zna li neko od prisutne gospode sa biologije
jesu li se poceli ispiti prijavljivati za sept.-okt. rok po starom nastavnom sistemu?
- peace
- Posts: 585
- Joined: 15/05/2010 22:08
#602 Re: Prirodno matematicki fakultet
bice i ove nista ne brini...alternativni wrote:Znas onu narodnu, moze i gorenellington wrote:Opet će se matematika i fizika puniti sa drugog rokaBože, ko će nam sutra djecu učiti
Prije par godina imali smo tri upisna roka.
ima li prijemni na drugom(trecem roku) i hoce li biti pripremna nastava????????????
- fragaria
- Posts: 9
- Joined: 06/12/2009 02:28
#603 Re: Prirodno matematicki fakultet
ajmee, ja primljena na hemijucyprus wrote:E znal ko kad tačno počinju ili su počeli upisi za ove što su položili prijemni i primljeni?
znam da je kod nas od 19.07. - 30.07.2010.
za geografiju je isto počelo, al ne znam do kada još traje.
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#604 Re: Prirodno matematicki fakultet
Čestitam i sretnofragaria wrote:ajmee, ja primljena na hemijucyprus wrote:E znal ko kad tačno počinju ili su počeli upisi za ove što su položili prijemni i primljeni?![]()
znam da je kod nas od 19.07. - 30.07.2010.
za geografiju je isto počelo, al ne znam do kada još traje.
- -TheChosenOne-
- Posts: 200
- Joined: 09/07/2009 22:41
#605 Re: Prirodno matematicki fakultet
znate li do kad traje?cyprus wrote:Čestitam i sretnofragaria wrote:ajmee, ja primljena na hemijucyprus wrote:E znal ko kad tačno počinju ili su počeli upisi za ove što su položili prijemni i primljeni?![]()
znam da je kod nas od 19.07. - 30.07.2010.
za geografiju je isto počelo, al ne znam do kada još traje.. Ma pito sam zbog ovih brucoša, koji su se raspitivali kod mene, pa im ja nisam znao sa sigurnošću reći
. U svakom slučaju sad znam da upis trenutno traje, pa eto ako još neko ima nedoumica, sad je 100% tačno
- Jed1217
- Posts: 236
- Joined: 10/02/2008 21:28
#606 Re: Prirodno matematicki fakultet
Traje do 30.7. 
Sry, bila sam obećala da ću na vrijeme javit
Sry, bila sam obećala da ću na vrijeme javit
-
Thecoldfear
- Posts: 34
- Joined: 26/05/2009 19:47
#607 Re: Prirodno matematicki fakultet
Dobili smo septembarski rok
konacno
- neo7
- Posts: 2750
- Joined: 20/01/2010 17:20
#608 Re: Prirodno matematicki fakultet
odakle ti taj info ?Thecoldfear wrote:Dobili smo septembarski rokkonacno
- nellington
- Posts: 10761
- Joined: 11/03/2008 13:32
- Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.
#609 Re: Prirodno matematicki fakultet
Septembarski rok je ugrađen u zakon.neo123 wrote:odakle ti taj info ?Thecoldfear wrote:Dobili smo septembarski rokkonacno
http://www.sarajevo-x.com/bih/politika/clanak/100721105
http://skupstina.ks.gov.ba/sites/skupst ... ERZIJA.pdf
-
Thecoldfear
- Posts: 34
- Joined: 26/05/2009 19:47
#610 Re: Prirodno matematicki fakultet
rekao mi student koji je zaduzen za moj odsjekneo123 wrote:odakle ti taj info ?Thecoldfear wrote:Dobili smo septembarski rokkonacno
- neo7
- Posts: 2750
- Joined: 20/01/2010 17:20
#611 Re: Prirodno matematicki fakultet
Super..nadam se da ce biti sada u septembru mada mi na Geografiji imamo i ljetnu skolu :S valjda to nece biti problemThecoldfear wrote:rekao mi student koji je zaduzen za moj odsjekneo123 wrote:odakle ti taj info ?Thecoldfear wrote:Dobili smo septembarski rokkonacno
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#612 Re: Prirodno matematicki fakultet
E jebiga ko uspije obnovit godinu pored dva redovna roka, ljetne škole i septembarskog, valja mu čestitat za fenomenalnost

-
Thecoldfear
- Posts: 34
- Joined: 26/05/2009 19:47
#613 Re: Prirodno matematicki fakultet
Pa ima neko ko nije nikada otvorio knjigucyprus wrote:E jebiga ko uspije obnovit godinu pored dva redovna roka, ljetne škole i septembarskog, valja mu čestitat za fenomenalnost![]()
Npr moj smjer tj nastavnicki matematika ili matematika-informatika, samo je jedna imala uslov za 2 godinu
- minjonja
- Posts: 3597
- Joined: 27/11/2009 09:17
- Location: Došljakistan
#614 Re: Prirodno matematicki fakultet
ja ne znam kako oni misle ukomponovati septembarski rok sada. ljetna uveliko pocela. meni sutra zadnji dan predavanja, a ispiti su pocetkom septembra. mozda izadju na septembarski samo oni koji nisu ljetnu upisali, jer ja sad, npr, ne mogu izaci na septembarski rok, ako budu krajem augusta kao sto pise.
- neo7
- Posts: 2750
- Joined: 20/01/2010 17:20
#615 Re: Prirodno matematicki fakultet
izgleda da ga nece ni "ukomponovati" 
- minjonja
- Posts: 3597
- Joined: 27/11/2009 09:17
- Location: Došljakistan
#616 Re: Prirodno matematicki fakultet
meni zao raje koja nije dala uslov za upis na sljedecu. ja se ne sekiram zbog sebe. znam par djevojaka koji zbog pola boda ili boda moraju ponovo izaci na ispit. sramota je sto se sve sazna 3 dana prije, nista ne mozes dugorocno planirati. mora se napraviti jedan godisnji plan kojeg se svi moraju pridrzavati. rok zalbe toliko i toliko. npr. da se zna da su predavanja tog dana, kad su praznici, kad se zavrsavaju predavanja, kad su koje parcijale i ispiti, manifestacije. ovako me fax podsjeca na osnovnu skolu.neo123 wrote:izgleda da ga nece ni "ukomponovati"
- neo7
- Posts: 2750
- Joined: 20/01/2010 17:20
#617 Re: Prirodno matematicki fakultet
Kaze Bilja da ce 25tog objaviti rokove za septembarski

- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#618 Re: Prirodno matematicki fakultet
Đe's to vidio Bilju? 
- neo7
- Posts: 2750
- Joined: 20/01/2010 17:20
#619 Re: Prirodno matematicki fakultet
Zvao je kolegacyprus wrote:Đe's to vidio Bilju?
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#620 Re: Prirodno matematicki fakultet
Aha, reko da se nije vratila sa godišnjeg... A ona je extra sa svimaneo123 wrote:Zvao je kolegacyprus wrote:Đe's to vidio Bilju?inace su oni extra ^^
-
skuhlo
- Posts: 228
- Joined: 13/02/2009 20:00
- Location: abrinjaDonjo
#621 Re: Prirodno matematicki fakultet
Svi mogu izaći na septembarski rok, bez obzira na ljetnu školu. Godišnji plan postoji (bar na hemiji) ali ga je teško ispoštovati, najviše zbog želja studenata (što nije bio slučaj za studija po "starom sistemu", gdje se u septembru znalo kad je koji ispit do septembra slijedeće godine i 97% je poštovan plan). Od slijedeće godine nema više Ljetne škole nego samo septembarski rok (što je, meščini, poštenije).minjonja wrote:meni zao raje koja nije dala uslov za upis na sljedecu. ja se ne sekiram zbog sebe. znam par djevojaka koji zbog pola boda ili boda moraju ponovo izaci na ispit. sramota je sto se sve sazna 3 dana prije, nista ne mozes dugorocno planirati. mora se napraviti jedan godisnji plan kojeg se svi moraju pridrzavati. rok zalbe toliko i toliko. npr. da se zna da su predavanja tog dana, kad su praznici, kad se zavrsavaju predavanja, kad su koje parcijale i ispiti, manifestacije. ovako me fax podsjeca na osnovnu skolu.neo123 wrote:izgleda da ga nece ni "ukomponovati"
- neo7
- Posts: 2750
- Joined: 20/01/2010 17:20
#622 Re: Prirodno matematicki fakultet
od 30.08 do 6.09 septembarski....malo su kasno objavili ali bolje ikad nego nikad 
- minjonja
- Posts: 3597
- Joined: 27/11/2009 09:17
- Location: Došljakistan
#623 Re: Prirodno matematicki fakultet
meni se to poklapa sa ispitima ljetne skoleneo123 wrote:od 30.08 do 6.09 septembarski....malo su kasno objavili ali bolje ikad nego nikad
ma, ustvari, necu ni poloziti, svakako prenosim ispit
-
TINKY
- Posts: 36
- Joined: 01/06/2010 18:30
#624 Re: Prirodno matematicki fakultet
ej sta vam je bilo na prijemnom jeli bilo tesko???molim te odgovorifragaria wrote:ajmee, ja primljena na hemijucyprus wrote:E znal ko kad tačno počinju ili su počeli upisi za ove što su položili prijemni i primljeni?![]()
znam da je kod nas od 19.07. - 30.07.2010.
za geografiju je isto počelo, al ne znam do kada još traje.
i pitanje za starije studente kemije..jeli se moze prebaciti na drugi odsjek iduce godine i dali si opet 1 godina na tom drugom odsjeku...
hvala unaprijed
-
skuhlo
- Posts: 228
- Joined: 13/02/2009 20:00
- Location: abrinjaDonjo
#625 Re: Prirodno matematicki fakultet
Dozvoljeno je jedno prebacivanje unutar PMF-a (na drugi odsjek) za vrijeme školovanja. Status se rješava od slučaja do slučaja.TINKY wrote:ej sta vam je bilo na prijemnom jeli bilo tesko???molim te odgovorifragaria wrote:ajmee, ja primljena na hemijucyprus wrote:E znal ko kad tačno počinju ili su počeli upisi za ove što su položili prijemni i primljeni?![]()
znam da je kod nas od 19.07. - 30.07.2010.
za geografiju je isto počelo, al ne znam do kada još traje.![]()
![]()
![]()
i pitanje za starije studente kemije..jeli se moze prebaciti na drugi odsjek iduce godine i dali si opet 1 godina na tom drugom odsjeku...
hvala unaprijed
