Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
Asamoah Gyan
Posts: 480
Joined: 13/06/2010 19:25
Location: Sarajevo

#601 Re: Veliki Brat 2013

Post by Asamoah Gyan »

Avin stari, bog me ubio ako je frajer stariji od mene. kakvi likovi majko moja

User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51178
Joined: 29/06/2011 23:39

#602 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

Ova muzika kad gosti ulaze u studio b92, jucer je ista takva isla kad je ulazio Trifunovic, zna li neko ko to izvodi?

Poznato mi, ali...

ok je, edit, skontao sam, Lykke
cancel
Posts: 481
Joined: 11/07/2006 22:56

#603 Re: Veliki Brat 2013

Post by cancel »

dobro je još ava ispala kad vidiš kakav joj je tajo :lol: :shock:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65969
Joined: 03/08/2010 19:04

#604 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

cancel wrote:dobro je još ava ispala kad vidiš kakav joj je tajo :lol: :shock:


:lol: :thumbup:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#605 Re: Veliki Brat 2013

Post by StupskaBitanga »

dobro je još ava ispala kad vidiš kakav joj je tajo :lol: :shock:
Meni je on totalo nekako ala Emerik Gudlej
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#606 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Evo ušla Vendi!!!!!!!
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#607 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

April-li-li-li. :razz:
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#608 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Umalo da prođe :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65969
Joined: 03/08/2010 19:04

#609 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

ja maje što se provaljuje sa kodžakom
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#610 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

klavirdžija wrote:Umalo da prođe :D

Haj' sad za kaznu 10 sklekova. :evil:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#611 Re: Veliki Brat 2013

Post by StupskaBitanga »

možda i večerašnje izbbacivanje bude na foru aprilili
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79547
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#612 Re: Veliki Brat 2013

Post by Velkoski »

User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#613 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

Pa to ti rekoh da sam sinoc gledala.
Cura ocito nije normalna. Vise nije ni smijesno, jbte :-?
cancel
Posts: 481
Joined: 11/07/2006 22:56

#614 Re: Veliki Brat 2013

Post by cancel »

ma taj ples je još od petka, ne vidim ništa toliko skandalozno u njemu .. :-D
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51178
Joined: 29/06/2011 23:39

#615 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

Vendi ce na Farmu, rece Ekrem da je to 100%, on valjda zna :D
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#616 Re: Veliki Brat 2013

Post by MedenoSrce »

dječak sa šibicama wrote:Vendi ce na Farmu, rece Ekrem da je to 100%, on valjda zna :D

ma nek ide gdje hoce samo da je ja ne gledam

Marica i Maja Volk su :thumbup: :thumbup:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65969
Joined: 03/08/2010 19:04

#617 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

MedenoSrce wrote:
dječak sa šibicama wrote:Vendi ce na Farmu, rece Ekrem da je to 100%, on valjda zna :D

ma nek ide gdje hoce samo da je ja ne gledam

Marica i Maja Volk su :thumbup: :thumbup:
:thumbup:
arminem
Posts: 100
Joined: 17/02/2012 16:27

#618 Re: Veliki Brat 2013

Post by arminem »

Nista ne spominju onu sto je strajkala gladju :lol: Mozda neko veceras udje umjesto nje.. LIVE STREAM b92 izbacivanje :thumbup: http://balkansportlive.cc.cc/2013/03/b92.html
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65969
Joined: 03/08/2010 19:04

#619 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

arminem wrote:Nista ne spominju onu sto je strajkala gladju :lol: Mozda neko veceras udje umjesto nje.. LIVE STREAM b92 izbacivanje :thumbup: http://balkansportlive.cc.cc/2013/03/b92.html


koja?
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#620 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Večeras ulaze Milić i ona sisulja, evo najavili su.
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#621 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

Jest naporna ova Maja :-)
Ime postoji
Posts: 160
Joined: 23/10/2012 00:37

#622 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ime postoji »

Kako ih je Sergej sjebao s onom humanitarom akcijom,cak ce i oni nesto donirati,mogu misliti koliko im je tesko palo.
arminem
Posts: 100
Joined: 17/02/2012 16:27

#623 Re: Veliki Brat 2013

Post by arminem »

kakavdanakneiskustvu wrote:
arminem wrote:Nista ne spominju onu sto je strajkala gladju :lol: Mozda neko veceras udje umjesto nje.. LIVE STREAM b92 izbacivanje :thumbup: http://balkansportlive.cc.cc/2013/03/b92.html


koja?
ne znam joj ime..Nije strajkala ,nego nije htjela da jede :D
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#624 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Pooooosti zenaaaaa. :lol:

A veceras je izbacivanje? Zanimljivo.
arminem
Posts: 100
Joined: 17/02/2012 16:27

#625 Re: Veliki Brat 2013

Post by arminem »

Evo ponovo je ova plava u kuci..Sto nije jela xD :lol:
Locked