Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- Asamoah Gyan
- Posts: 480
- Joined: 13/06/2010 19:25
- Location: Sarajevo
#601 Re: Veliki Brat 2013
Avin stari, bog me ubio ako je frajer stariji od mene. kakvi likovi majko moja
- dječak sa šibicama
- Posts: 51178
- Joined: 29/06/2011 23:39
#602 Re: Veliki Brat 2013
Ova muzika kad gosti ulaze u studio b92, jucer je ista takva isla kad je ulazio Trifunovic, zna li neko ko to izvodi?
Poznato mi, ali...
ok je, edit, skontao sam, Lykke
Poznato mi, ali...
ok je, edit, skontao sam, Lykke
-
cancel
- Posts: 481
- Joined: 11/07/2006 22:56
#603 Re: Veliki Brat 2013
dobro je još ava ispala kad vidiš kakav joj je tajo

-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
#604 Re: Veliki Brat 2013
cancel wrote:dobro je još ava ispala kad vidiš kakav joj je tajo![]()
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#605 Re: Veliki Brat 2013
Meni je on totalo nekako ala Emerik Gudlejdobro je još ava ispala kad vidiš kakav joj je tajo![]()
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#606 Re: Veliki Brat 2013
Evo ušla Vendi!!!!!!!
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#607 Re: Veliki Brat 2013
April-li-li-li. 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
#609 Re: Veliki Brat 2013
ja maje što se provaljuje sa kodžakom
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#610 Re: Veliki Brat 2013
klavirdžija wrote:Umalo da prođe
Haj' sad za kaznu 10 sklekova.
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#611 Re: Veliki Brat 2013
možda i večerašnje izbbacivanje bude na foru aprilili
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79547
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#613 Re: Veliki Brat 2013
Pa to ti rekoh da sam sinoc gledala.
Cura ocito nije normalna. Vise nije ni smijesno, jbte
Cura ocito nije normalna. Vise nije ni smijesno, jbte
-
cancel
- Posts: 481
- Joined: 11/07/2006 22:56
#614 Re: Veliki Brat 2013
ma taj ples je još od petka, ne vidim ništa toliko skandalozno u njemu .. 
- dječak sa šibicama
- Posts: 51178
- Joined: 29/06/2011 23:39
#615 Re: Veliki Brat 2013
Vendi ce na Farmu, rece Ekrem da je to 100%, on valjda zna 
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#616 Re: Veliki Brat 2013
dječak sa šibicama wrote:Vendi ce na Farmu, rece Ekrem da je to 100%, on valjda zna
ma nek ide gdje hoce samo da je ja ne gledam
Marica i Maja Volk su
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
#617 Re: Veliki Brat 2013
MedenoSrce wrote:dječak sa šibicama wrote:Vendi ce na Farmu, rece Ekrem da je to 100%, on valjda zna
ma nek ide gdje hoce samo da je ja ne gledam
Marica i Maja Volk su![]()
-
arminem
- Posts: 100
- Joined: 17/02/2012 16:27
#618 Re: Veliki Brat 2013
Nista ne spominju onu sto je strajkala gladju
Mozda neko veceras udje umjesto nje.. LIVE STREAM b92 izbacivanje
http://balkansportlive.cc.cc/2013/03/b92.html
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
#619 Re: Veliki Brat 2013
arminem wrote:Nista ne spominju onu sto je strajkala gladjuMozda neko veceras udje umjesto nje.. LIVE STREAM b92 izbacivanje
http://balkansportlive.cc.cc/2013/03/b92.html
koja?
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#620 Re: Veliki Brat 2013
Večeras ulaze Milić i ona sisulja, evo najavili su.
-
Ime postoji
- Posts: 160
- Joined: 23/10/2012 00:37
#622 Re: Veliki Brat 2013
Kako ih je Sergej sjebao s onom humanitarom akcijom,cak ce i oni nesto donirati,mogu misliti koliko im je tesko palo.
-
arminem
- Posts: 100
- Joined: 17/02/2012 16:27
#623 Re: Veliki Brat 2013
ne znam joj ime..Nije strajkala ,nego nije htjela da jedekakavdanakneiskustvu wrote:arminem wrote:Nista ne spominju onu sto je strajkala gladjuMozda neko veceras udje umjesto nje.. LIVE STREAM b92 izbacivanje
http://balkansportlive.cc.cc/2013/03/b92.html
koja?
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#624 Re: Veliki Brat 2013
Pooooosti zenaaaaa.
A veceras je izbacivanje? Zanimljivo.
A veceras je izbacivanje? Zanimljivo.
-
arminem
- Posts: 100
- Joined: 17/02/2012 16:27
#625 Re: Veliki Brat 2013
Evo ponovo je ova plava u kuci..Sto nije jela xD 
