hhmmm nije vas strah...i ne brine vas zdravljeAlfons Kauders wrote:nije nas strah...pita wrote:Bio sam u Tuzli...imaju dobre cevevapcice...u Serds? i dobre zene:-D
Jedino sto sam uradio upravo sada sam dao sve sto sam imao u masinu....zrak je fakat totalno u ku....i pored toga je grad ultra prljav....Dali mi moze reci neko i Tuzle zasto je tako prljavo...i zar vas nije strah da se ne razbolite..dugorocno
![]()
a prljavo je zato...jer smo kokuzi
Fakat sam bio razorcaran nad Tuzlom, unistene ulice, plocnici, prljavo za popi..., slabo oznacene ulice, na javnim povrisnama raste smece i blato-...ulaz u Tuzlu izgleda kao ulaz u neku varos,

