Dešavanja u Srbiji
- muha_sa
- Posts: 140445
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#59826 Re: Dešavanja u Srbiji
Mogu nam ga oglabat
- Student_u_Ostavci
- Posts: 3901
- Joined: 04/09/2015 16:50
#59827 Re: Dešavanja u Srbiji
Joj Vučića na RTSu. Bata Stojković je amater za ovog. Kakva gluma u pm. Za Oskara 
-
DonieBrasco
- Posts: 20092
- Joined: 31/08/2016 16:09
#59828 Re: Dešavanja u Srbiji
Jednostavno su mu stranci rekli izaberi zapadnu ili istocnu stolicu, Kosovo ce se rijesiti dobit ce srbi ZSO da li kao "RS" ili drugacije vidjet cemo.
Nadam se da su mu rekli "obuzdaj" Dodika.
Nadam se da su mu rekli "obuzdaj" Dodika.
Last edited by DonieBrasco on 23/01/2023 20:40, edited 1 time in total.
-
tindbe
- Posts: 1358
- Joined: 04/02/2020 20:46
#59829 Re: Dešavanja u Srbiji
jel im dolaze teška vremena?
- Student_u_Ostavci
- Posts: 3901
- Joined: 04/09/2015 16:50
- muha_sa
- Posts: 140445
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#59831 Re: Dešavanja u Srbiji
Imate dobar želudac
cim možete idiota i njegovu patetiku slušat i odvratnu facu gledat
- GandalfSivi
- Posts: 22779
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#59832 Re: Dešavanja u Srbiji
Meni se stislo ovako ga tuznog slusati 
- Roccohljup
- Posts: 6995
- Joined: 19/02/2014 18:04
#59833 Re: Dešavanja u Srbiji
Haman zaplakah nad njegovom sudbom 
- GandalfSivi
- Posts: 22779
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#59834 Re: Dešavanja u Srbiji
Bit ce zlata, raduj se narode

- Student_u_Ostavci
- Posts: 3901
- Joined: 04/09/2015 16:50
#59835 Re: Dešavanja u Srbiji
Za prvo nalazište zlata znalo je troje ljudi. Za ovo zna samo dvoje. Živela Srbija!
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#59836 Re: Dešavanja u Srbiji
Sta ce ti litij kad ovoliko zlata nalazis
Samo ovaj maleni rudnicic od 500 tona vrijedi 30 milijardi evra.
A tek taj veliki......
Samo ovaj maleni rudnicic od 500 tona vrijedi 30 milijardi evra.
A tek taj veliki......
Last edited by karanana on 23/01/2023 21:12, edited 1 time in total.
- muha_sa
- Posts: 140445
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#59837 Re: Dešavanja u Srbiji
https://nova.rs/vesti/hronika/sedeo-u-b ... oto-video/
Policija još uvek obavlja uviđaj, a ono što je posebno uznemirujuće je što restoran i dalje radi, ljudi ulaze i izlaze, piju kafu, iako samo nekoliko metara od njih leži mrtav čovek, kaga mogu da vide kroz izlog.
Policija još uvek obavlja uviđaj, a ono što je posebno uznemirujuće je što restoran i dalje radi, ljudi ulaze i izlaze, piju kafu, iako samo nekoliko metara od njih leži mrtav čovek, kaga mogu da vide kroz izlog.
-
DonieBrasco
- Posts: 20092
- Joined: 31/08/2016 16:09
#59838 Re: Dešavanja u Srbiji
Uglavnom jasno je "zapad" rekao Srbiji kako stoje stvari, pa hajde da vidimo ocekujem na ljeto konkretne stvari.
- GandalfSivi
- Posts: 22779
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#59840 Re: Dešavanja u Srbiji
pa jebo strane investitore koji ce otici. ne daj se srbijo izdajniku, nek odu nemci i ostali, nek se izgubi 180 hiljada radnih mesta. sa ovolikim zlatom ne da se nece ni osetiti njihov odlazak, nego ce i kasike biti zlatne.
- Roccohljup
- Posts: 6995
- Joined: 19/02/2014 18:04
#59841 Re: Dešavanja u Srbiji
Ma nema...eldorado in serbia 
- emigrazione
- Posts: 7800
- Joined: 01/09/2010 13:40
#59842 Re: Dešavanja u Srbiji
Dadose Kosovo za veceru
-
mishic
- Posts: 8406
- Joined: 28/04/2011 16:29
#59843 Re: Dešavanja u Srbiji
Vučić tvrdi da su ga EU zvaničnici ucijenili: Ne možemo spriječiti ulazak Kosova u NATO i Vijeće Evrope
Mislio Vučko da je samo on pametan i da može dokle god hoće da se igra. Ne spominje uzalud i Miloševića koji je kako on veli mislio da ga nikada neće bombardovati. I vučko se igrao, igrao i došao do zida. Sada če mu i Dodon na isti način zaplatiti. I on je odavno potrošio strpljenje međunarodnih zvaničnika i sigurno će proći gore nego Vučko. Ha mijenjaju se geostrateške okolnosti! Nadali se Putlerovci da će Putko poklopiti EU.
A ono ispade "ruše se svetovi".
Mislio Vučko da je samo on pametan i da može dokle god hoće da se igra. Ne spominje uzalud i Miloševića koji je kako on veli mislio da ga nikada neće bombardovati. I vučko se igrao, igrao i došao do zida. Sada če mu i Dodon na isti način zaplatiti. I on je odavno potrošio strpljenje međunarodnih zvaničnika i sigurno će proći gore nego Vučko. Ha mijenjaju se geostrateške okolnosti! Nadali se Putlerovci da će Putko poklopiti EU.
A ono ispade "ruše se svetovi".
-
zavrzlama
- Posts: 10463
- Joined: 15/01/2006 18:35
#59844 Re: Dešavanja u Srbiji
Sad krecu marifetluci i opstrukcije..
-
zavrzlama
- Posts: 10463
- Joined: 15/01/2006 18:35
#59845 Re: Dešavanja u Srbiji
Sad krecu marifetluci i opstrukcije..
-
HelaS
- Posts: 12335
- Joined: 22/09/2018 13:21
-
Osmi Socrates
- Posts: 12609
- Joined: 19/10/2020 15:33
#59848 Re: Dešavanja u Srbiji
Strmopizd bez Krčmara
Politička situacija se usložnila. Još jedna visoka delegacija „kolektivnog Zapada“ došla je u Beograd i sastala se s Najvišim Mestom. Razgovori su vođeni iza takozvanih zatvorenih vrata (kad su pa otvorena). Zasad se zna samo da je glede francusko-nemačkog plana za Kosovo nešto ponuđeno i da je nečim zaprećeno.
Iz opširnih, ali uvijenih Visokih Obraćanja ipak se da zaključiti da će, ukoliko ne prihvati ponudu, Srbijina kolektivna jajca biti žestoko uturena u procijep. Detalji uturanja su nejasni, ali daju se naslutiti. Idealan, dakle, ambijent za lov u mutnom i politiku „što gore, to bolje“, koja se pripisuje Baji Pašiću, a koju su, sa izuzetkom LSV, oberučke prihvatile manje-više sve opozicione partije i persone dramatis.
Da ne dužim: sve se udarajući šapicama u grudi od buduće sreće, kolektivna opozicija nestrpljivo čeka da Vučić postupi razumno, prihvati sporazum i time počini krivično delo skrnavljenja najskuplje srpske reči. Posle, zna se - strmopizd bez krčmara. Moja neznatnost nije upućena u detalje sporazuma, ali zna da će, kakav god bio, sporazum biti bolji od najboljih sankcija, koje će, što budu gore, biti tim bolje za jurodivce i lopuže - ej, more, šverc benzina i cigara, lova do krova. Itd.
U celom tom zamešateljstvu svoju šansu je video i JexS Tadić, koji je „usaglasio stavove“ s Guzijanom Jeremićem, Dverima i Nadom koja nije Macura. Što je u neku ruku prirodno. Jednima je politički otac, drugima je bio kohabitan, ma šta to značilo. Ko biva... drobi JexS... legne li Vučić na rudu, prihvati li sporazum, time će širom otvoriti vrata za prijem Kosova u UN. Ostavimo sad po strani što bilo čije članstvo u UN donosi manje suštinskih „benefita“ od članstva u gradskoj biblioteci, pa se zapitajmo da li to JexS insinuira da će, ako sporazum bude neprihvaćen, ako se Vučić strmopizdi - i ako nas bog pogleda pa JexS-a reizaberemo za predsednika - Kosovo ostati u Srbiji, u kojoj su navek ostale na papiru somnabulne preambule iz pera njegovog kohabitanta Koštunice, za koga je ovih dana procurilo da je ruski „agent uticaja“ broj jedan.
Utom se sa visina figurativnog qwrza, na koji je nedavno nabijen, tvitom oglasio „bivši prijatelj Kid“, krle22, koji je JexS-a optužio za mnoštvo brljotina u kojima mu je udarnički sasluživao, na šta je JexS uzvratio kontraoptužbom da sve što je krle22 radio za njega, JexS-a, sada radi za Vučića. Da sve bude apsurdnije, obojica su polovično u pravu, čime su stekli pravo na poslovičnu karu, na koju ih ovom prilikom obojicu kolektivno nabijam, pa nek se prepičkavaju na pravom mestu za to.
Srbija se ionako bliži tački posle koje joj nikakve sankcije neće nauditi više nego što sama sebi šteti. Zemlja i narod kojima je ispod časti postupiti razumno, kojima je filozofiranje sinonim za veliku nuždu, koji haluciniranje smatraju vizionarstvom, debelo zaslužuju sve što će ih snaći sa sankcijama ili bez njih, a najverovatnije sa njima. Pa zašto onda kenjam, tj. filozofiram. Eh, zašto, zato što mi je posao da džaba krečim.
Svetislav Basara
- dr_Evil
- Posts: 21782
- Joined: 01/07/2019 15:35
- Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!
#59849 Re: Dešavanja u Srbiji
Mislim da ovaj lik sve u svemu debelo laze, da se taj sastanak i te ucjene nisu desile.mishic wrote: ↑23/01/2023 21:53 Vučić tvrdi da su ga EU zvaničnici ucijenili: Ne možemo spriječiti ulazak Kosova u NATO i Vijeće Evrope
Mislio Vučko da je samo on pametan i da može dokle god hoće da se igra. Ne spominje uzalud i Miloševića koji je kako on veli mislio da ga nikada neće bombardovati. I vučko se igrao, igrao i došao do zida. Sada če mu i Dodon na isti način zaplatiti. I on je odavno potrošio strpljenje međunarodnih zvaničnika i sigurno će proći gore nego Vučko. Ha mijenjaju se geostrateške okolnosti! Nadali se Putlerovci da će Putko poklopiti EU.
A ono ispade "ruše se svetovi".
-
mishic
- Posts: 8406
- Joined: 28/04/2011 16:29
#59850 Re: Dešavanja u Srbiji
Desila se kakva ucjena ili ne njemu je definitivno podvučena crta pod kalkulantsku i agresivnu politiku i to u kontekstu i onoga što on spominje i na čemu bazira svoju politiku a to je agresivna politika Rusije... I on i Doidik odavno čekaju "promjenu globalnih okolnosti" ali se ta promjena događa u suprotnom smjeru od onoga koji su oni očekivali.
