Spomenuo sam konstalaciju snaga. Nije SDP kriv sto nije dobio dovoljno glasova da vlada sam.nosara wrote:sdp je dao alibi kreatorima "20 najtezih godina"... To vise nije argument...Optimus Prime wrote:Tipicna zamjena teza!roštilj wrote:
glasaci nazalost nisu obrazovani i strasno su ostrasceni populizmom pa im se svasta moze prodat.
Prosjecni glasac SDP-a je uglavnom obrazovaniji od prosjecnog glasaca SDA, SBIH ili SBB-a i za razliku od ovih ostalih je svjestan sta SDP realno moze uraditi sljedecih par godina, sa obzirom na konstalaciju snaga u drzavi i breme "20 najtezih godina".
Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
- Optimus Prime
- Posts: 2999
- Joined: 21/01/2009 22:14
#5976 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#5977 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ovo i mene iznenadi,ja sam te dozivljavao kao simpatizerku NSBanksy wrote:Zamijenio si me s nekim.madner wrote:Ma sta je bilo, kako si se to razocarala?Banksy wrote:Ne pretjerujte. Ovo nije kritika, ovo je tek onako, da se nešto kaže, jednom u nekoliko mjeseci.
Nema tu nikakvog ozbiljnog promišljanja, niti namjere da se nešto pomjeri.
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... start=3975
Ma jasta sve sama demagogija,u glas povikase branioci SDP- koji je i dosao na vlast na talasu obecavanja i demagogije ,a u postizbornom ,pobjednickom,periodu sve u kontru.
Cast casnim izuzetcima i potezima,cisto da se ogradim da ne ispadne da je bas sve sto SDP uradi "zlo i naopako"
- Altsa
- Posts: 9257
- Joined: 19/03/2004 18:31
#5978 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
ne bih da ikoga uvrijedim ali zar ta stranka jos uvijek postoji

-
Area_51
- Posts: 962
- Joined: 03/09/2007 00:09
- Location: Rodjeni Sarajlija
#5979 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Skupina jako dragih ljudi, ali politicki definitivno nesposobnih.
Napravili stranku kako bi osnivaci Danis i Pedja bili parlamentarci, jedini na cijeloj teritoriji Bosne i Hercegovine.
Predlazem da hitno se vratite pravljenju filmova, jer vam politika ocito ne ide. Pratim sta radite, jako tanko.
Napravili stranku kako bi osnivaci Danis i Pedja bili parlamentarci, jedini na cijeloj teritoriji Bosne i Hercegovine.
Predlazem da hitno se vratite pravljenju filmova, jer vam politika ocito ne ide. Pratim sta radite, jako tanko.
- Adriatic
- Posts: 3422
- Joined: 03/07/2008 12:32
- Location: Šeher
#5980 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Nešto im ni filmovi ne idu.Area_51 wrote:Skupina jako dragih ljudi, ali politicki definitivno nesposobnih.
Napravili stranku kako bi osnivaci Danis i Pedja bili parlamentarci, jedini na cijeloj teritoriji Bosne i Hercegovine.
Predlazem da hitno se vratite pravljenju filmova, jer vam politika ocito ne ide. Pratim sta radite, jako tanko.
- nosara
- Posts: 22696
- Joined: 30/03/2005 12:10
- Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija
#5981 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
I bolje je... Bili bi u deficitu s kadrom, ovaj, familijom...!Optimus Prime wrote:Spomenuo sam konstalaciju snaga. Nije SDP kriv sto nije dobio dovoljno glasova da vlada sam.nosara wrote:sdp je dao alibi kreatorima "20 najtezih godina"... To vise nije argument...Optimus Prime wrote: Tipicna zamjena teza!
Prosjecni glasac SDP-a je uglavnom obrazovaniji od prosjecnog glasaca SDA, SBIH ili SBB-a i za razliku od ovih ostalih je svjestan sta SDP realno moze uraditi sljedecih par godina, sa obzirom na konstalaciju snaga u drzavi i breme "20 najtezih godina".
-
Hodidid
- Posts: 2015
- Joined: 27/09/2010 12:09
#5982 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Nemam ja stari moj sta da branim SDP. Nisam cak ni njihov glasac. Poenta je u tome da nekadasnji Muhamed Gracic a danasnji Dennis Gratz otkriva puku ili ti raji nista drugo do toplu vodu. NS bi htjela da se nametne kao treci put i politicka alternativa vizavi dva suprotstavljena politicka bloka i koncepta u BiH, a sve to na principu onoga sto radi HSLS i Darinko Kosor u Hrvatskoj. Ideja sama po sebi sasvim prihvatljiva. Retorika koju koriste je medjutim toliko isprazna i izlizana da nemam rijeci.-LIBERO- wrote: Ovo i mene iznenadi,ja sam te dozivljavao kao simpatizerku NS![]()
Ma jasta sve sama demagogija,u glas povikase branioci SDP- koji je i dosao na vlast na talasu obecavanja i demagogije ,a u postizbornom ,pobjednickom,periodu sve u kontru.
Cast casnim izuzetcima i potezima,cisto da se ogradim da ne ispadne da je bas sve sto SDP uradi "zlo i naopako"
Odaju dojam jedne pasivne i bojazljive stranke koja bi usprkos tome htjela preko noci da se nametne kao politicki faktor i kljucni igrac rijesavanja problema u zemlji. Ono sto je bitno u cijeloj prici je da kad podju biljeziti svojim politickim, socijalnim i ekonomskim programom bolje izborne rezultate u entitetu zvanom RS automatski ce se to odraziti pozitivno i na njihov izborni score u federaciji. Nema tu puno filozofije.
Problem je medjutim u tome sto NS svjesno ili nesvjesno svoju izbornu sansu trazi prvensveno u federaciji a to se vidi i po njihovim javnim nastupima. Kritikovanjem neprincipijalne SDP-ovske koalicije sa HSP-om, kritika na racun SzBih i Silajdzica itd.
Kao da je Dodikova koalicija sa SDS-om ili HDZ-ova sa SDS-om principijelna ali nejse, poenta je u tome da NS prilazi politici na drzavnoj razini na jedan nemust nacin koji ih moze samo unazaditi kao stranku ali to je vec njihov problem koji oni zasad ocito ne primjecuju.
Pametnije bi im bilo kao mladoj stranci da se posvete na kantonalnom nivou socijalnoj problematici, korupciji, kriminalu, nepotizmu a da manje tabire drzavnu politiku koja se bavi konstelacijom medjustranackih odnosa i unutarnjim uredjenjem drzave. Nije to jos za njih sto ne znaci da jednog dana kao stranka nece sazriti da se bave i pitanjima od drzavnog interesa.
Last edited by Hodidid on 21/09/2011 13:24, edited 2 times in total.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#5983 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Hodidid wrote:Pametnije bi im bilo kao mladoj stranci da se posvete na kantonalnom nivou socijalnoj problematici, korupciji, kriminalu, nepotizmu a da manje tabire drzavnu politiku. Nije to jos za njih sto ne znaci da jednog dana kao stranka nece sazriti da se bave i pitanjima od drzavnog interesa.
- draganbl
- Posts: 2095
- Joined: 21/06/2009 00:59
#5984 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Potpuno se slažem sa postom.Hodidid wrote:Nemam ja stari moj sta da branim SDP. Nisam cak ni njihov glasac. Poenta je u tome da nekadasnji Muhamed Gracic a danasnji Dennis Gratz otkriva puku ili ti raji nista drugo do toplu vodu. NS bi htjela da se nametne kao treci put i politicka alternativa vizavi dva suprotstavljena politicka bloka i koncepta u BiH, a sve to na principu onoga sto radi HSLS i Darinko Kosor u Hrvatskoj. Ideja sama po sebi sasvim prihvatljiva. Retorika koju koriste je medjutim toliko isprazna i izlizana da nemam rijeci.-LIBERO- wrote: Ovo i mene iznenadi,ja sam te dozivljavao kao simpatizerku NS![]()
Ma jasta sve sama demagogija,u glas povikase branioci SDP- koji je i dosao na vlast na talasu obecavanja i demagogije ,a u postizbornom ,pobjednickom,periodu sve u kontru.
Cast casnim izuzetcima i potezima,cisto da se ogradim da ne ispadne da je bas sve sto SDP uradi "zlo i naopako"
Odaju dojam jedne pasivne i bojazljive stranke koja bi htjela preko noci da se nametne kao politicki faktor i kljucni igrac rijesavanja problema u zemlji. Ono sto je bitno u cijeloj prici je da kad podju biljeziti svojim politickim, socijalnim i ekonomskim programom bolje izborne rezultate u entitetu zvanom RS automatski ce se to odraziti pozitivno i na njihov izborni score u federaciji. Nema tu puno filozofije.
Problem je medjutim u tome sto NS svjesno ili nesvjesno svoju izbornu sansu trazi prvensveno u federaciji a to se vidi i po njihovim javnim nastupima. Kritikovanjem neprincipijalne SDP-ovske koalicije sa HSP-om, kritika na racun SzBih i Silajdzica itd.
Kao da je Dodikova koalicija sa SDS-om ili HDZ-ova sa SDS-om principijelna ali nejse, poenta je u tome da NS prilazi politici na drzavnoj razini na jedan nemust nacin koji ih moze samo unazaditi kao stranku ali to je vec njihov problem koji oni zasad ocito ne primjecuju.
Pametnije bi im bilo kao mladoj stranci da se posvete na kantonalnom nivou socijalnoj problematici, korupciji, kriminalu, nepotizmu a da manje tabire drzavnu politiku. Nije to jos za njih sto ne znaci da jednog dana kao stranka nece sazriti da se bave i pitanjima od drzavnog interesa.
Interesantno je da je Naša stranka bila puno omiljenija na ovom forumu dok ova tema nije otvorena. Obično su teme koje utiču na smanjenje popularnosti stranke otvorene od strane njenih neistomišljenika. Ovdje je situacija potpuno suprotna, temu je otvorio visoki funkcioner stranke, a sam tok rasprave je uticao (u nekoj mjeri) na katastrofalan rezultat na izborima, što su (smo) mnogi forumaši ovdje predvidjeli.
Ako Naša stranka nastavi sa ovakvim populističkim izjavama, mogli bi se 'ladno zatvoriti. Ne ova tema, već stranka.
-
Hodidid
- Posts: 2015
- Joined: 27/09/2010 12:09
#5985 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
@draganbl: Ne kontam kako mislis da je NS populisticka stranka? Koliko sam ja primjetio oni u sirokom luku zaobilaze svaki oblik populizma sto je u skladu uostalom s njihovim programskim nacelima. Ne mogu se oni nametnuti kao alternativa SDP-u populizmom ali tesko da to mogu i nekakvim maglovitom spremnoscu na bolan kompromis.
Kompromis s kim, oko cega, u ime cega i na ustrb cega?
Kompromis s kim, oko cega, u ime cega i na ustrb cega?
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#5986 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Po ovome ovdje, reklo bi se da su prilicno posveceni kantonalnom nivouHodidid wrote:Pametnije bi im bilo kao mladoj stranci da se posvete na kantonalnom nivou socijalnoj problematici, korupciji, kriminalu, nepotizmu a da manje tabire drzavnu politiku koja se bavi konstelacijom medjustranackih odnosa i unutarnjim uredjenjem drzave. Nije to jos za njih sto ne znaci da jednog dana kao stranka nece sazriti da se bave i pitanjima od drzavnog interesa.
- draganbl
- Posts: 2095
- Joined: 21/06/2009 00:59
#5987 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Nisam napisao da je stranka populistička, već da je ova izjava populistička, jer je okrenuta nezadovoljnim glasačima SDP-a, ne u smislu da im se nudi alternativa, već čisto da se nešto kaže protiv SDP-a. Naravno, neprecizno i sa zakašnjenjem.Hodidid wrote:@draganbl: Ne kontam kako mislis da je NS populisticka stranka? Koliko sam ja primjetio oni u sirokom luku zaobilaze svaki oblik populizma sto je u skladu uostalom s njihovim programskim nacelima. Ne mogu se oni nametnuti kao alternativa SDP-u populizmom ali tesko da to mogu i nekakvim maglovitom spremnoscu na bolan kompromis.
Kompromis s kim, oko cega, u ime cega i na ustrb cega?
- seln
- Posts: 23262
- Joined: 06/02/2007 13:57
- Location: FORGET? HELL!
#5988 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ma da, www.radio-antisdp.baVjecitiStudent wrote:Po ovome ovdje, reklo bi se da su prilicno posveceni kantonalnom nivouHodidid wrote:Pametnije bi im bilo kao mladoj stranci da se posvete na kantonalnom nivou socijalnoj problematici, korupciji, kriminalu, nepotizmu a da manje tabire drzavnu politiku koja se bavi konstelacijom medjustranackih odnosa i unutarnjim uredjenjem drzave. Nije to jos za njih sto ne znaci da jednog dana kao stranka nece sazriti da se bave i pitanjima od drzavnog interesa.
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#5989 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Zasto nam ne navratis ponekad, u ovaj raj na zemlji?seln wrote:Ma da, http://www.radio-antisdp.baVjecitiStudent wrote:Po ovome ovdje, reklo bi se da su prilicno posveceni kantonalnom nivouHodidid wrote:Pametnije bi im bilo kao mladoj stranci da se posvete na kantonalnom nivou socijalnoj problematici, korupciji, kriminalu, nepotizmu a da manje tabire drzavnu politiku koja se bavi konstelacijom medjustranackih odnosa i unutarnjim uredjenjem drzave. Nije to jos za njih sto ne znaci da jednog dana kao stranka nece sazriti da se bave i pitanjima od drzavnog interesa.
- seln
- Posts: 23262
- Joined: 06/02/2007 13:57
- Location: FORGET? HELL!
#5990 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Kakav raj, ako takva drzava treba stranku kao sto je NS?VjecitiStudent wrote:Zasto nam ne navratis ponekad, u ovaj raj na zemlji?seln wrote:Ma da, http://www.radio-antisdp.baVjecitiStudent wrote: Po ovome ovdje, reklo bi se da su prilicno posveceni kantonalnom nivou
- Skijaš
- Posts: 13882
- Joined: 15/06/2011 09:56
- Location: na terenu
#5991 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ono što mi smeta je ovo Gratzovo izjednačavanje SDP-a i SNSD-a. SDP je za ministra pravde postavio čovjeka zbog čijeg je fizičkog zlostavljanja supruge policija morala intervenisati. Takvih kadrovskih promašaja ima dosta, kao i drugih grešaka koje SDP pravi, što znači da ima sasvim dovoljno prostora za opozicijsko kritikovanje. Ali podrivati položaje SDP-a u sukobu sa Dodikom, nije ni mudrost ni patriotizam.
Kada SDP uđe u konfrontaciju sa Dodikom, svi trebamo stati uz SDP, svi iz LDS-a, SDU, Naše Stranke, svaki pojedinac i NVO. Tu ne smijemo jedni drugima podmetati klipove i ponašati se kao neka treća strana.
Kada SDP uđe u konfrontaciju sa Dodikom, svi trebamo stati uz SDP, svi iz LDS-a, SDU, Naše Stranke, svaki pojedinac i NVO. Tu ne smijemo jedni drugima podmetati klipove i ponašati se kao neka treća strana.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#5992 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Sta ej sve receno??ultima_palabra wrote:Hodidid wrote:Pametnije bi im bilo kao mladoj stranci da se posvete na kantonalnom nivou socijalnoj problematici, korupciji, kriminalu, nepotizmu a da manje tabire drzavnu politiku. Nije to jos za njih sto ne znaci da jednog dana kao stranka nece sazriti da se bave i pitanjima od drzavnog interesa.Sve rečeno u dvije rečenice...
Pa pogledaj ,barem ponekad' direktne prenose,snimke,izvjestaje sa kantonalne skupstine pa ces vidjeti cija dva poslanika direktno i otvoreno prozivaju i upiru prstom u vecinu stvari koji ne valjaju u ovom kantonu.
Pogledaj cija ,i to jedino,dva poslanika direktno upiru prstom u SDA kliku,dok im SDP delegati uporno i uporno presucuju i "titraju muda",a da ne pricam kako su im vec sve do sada halalili (da SDA bandi sve do sada hallalimo,HALLAL OSLUM,povikae u glas razdragani SDP-ovci).
I da ne odgovaram pojedinacno ,oduzelo bi mi puno vremena
NS moze se spocitati mnogo toga,idealizam i naivnost sa kojim su usli u politicku borbu,nekada i previse tvrdoglava principijelnost,lose snalazenje u kampanjama,losa prezentacija i (POPULARNO NAZVANI) PR...ali ono st im se nikako ne moze spocitati to je ne principijelnost,nedostatak hrabrosti da svakome i u svakom slucaju i momentu sve kazu otvoreno u lice ciljajuci srz problematike ,bez bojazni da im se ne izvuku neki orasi iz djepova ili da nece dobiti neku od fotelja...tako da floskule i optuzbe u tom pravcu su u najmanju ruku il' zlonamjerne ili od strane dovoljno ne upucenih ljudi.
I da,NS nije savrsena,ja im licno ima barem 4-5 velikih zamjerki,i par onih manjih..ali barem za sada su jedna od najprihvatljivijih opcija,bas sto ne furaju populizam niti imaju straha ni zbog oraha u dzepu (kojih ocito nema,jer da ima davno bi im se razotkrilo sve to) ni zbog eventualnih pretenzija u neke fotelje ,koalicije i slicno.
A sada nastavite pljuvanje..
- Skijaš
- Posts: 13882
- Joined: 15/06/2011 09:56
- Location: na terenu
#5993 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
U koju kategoriju spadamo mi koji planiramo na sljedećim opštim izborima na kantonalnom nivou glasati za NS (jer je tu SDP truba) a na entitetskom i državnom za SDP (jer je tu NS truba) ?-LIBERO- wrote:A sada nastavite pljuvanje..![]()
![]()
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#5994 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Pa baš zato i govorim... ako pogledaš par stranica unazad vidjećeš da sam pohvalio Peđu za njegov rad u Skupštini Kantona. Tako treba da radi opozicija, s tim da se glas NS treba čuti još jače. Naravno da treba prozivati SDA za njihove opstrukcije, SDP zasad to toleriše u nadi da će se stvari u sarajevskom SDA iskristalisati, ali to ne trebaju da trpe građani.-LIBERO- wrote:Sta ej sve receno??ultima_palabra wrote:Hodidid wrote:Pametnije bi im bilo kao mladoj stranci da se posvete na kantonalnom nivou socijalnoj problematici, korupciji, kriminalu, nepotizmu a da manje tabire drzavnu politiku. Nije to jos za njih sto ne znaci da jednog dana kao stranka nece sazriti da se bave i pitanjima od drzavnog interesa.Sve rečeno u dvije rečenice...
Pa pogledaj ,barem ponekad' direktne prenose,snimke,izvjestaje sa kantonalne skupstine pa ces vidjeti cija dva poslanika direktno i otvoreno prozivaju i upiru prstom u vecinu stvari koji ne valjaju u ovom kantonu.
Pogledaj cija ,i to jedino,dva poslanika direktno upiru prstom u SDA kliku,dok im SDP delegati uporno i uporno presucuju i "titraju muda",a da ne pricam kako su im vec sve do sada halalili (da SDA bandi sve do sada hallalimo,HALLAL OSLUM,povikae u glas razdragani SDP-ovci).
I da ne odgovaram pojedinacno ,oduzelo bi mi puno vremena![]()
NS moze se spocitati mnogo toga,idealizam i naivnost sa kojim su usli u politicku borbu,nekada i previse tvrdoglava principijelnost,lose snalazenje u kampanjama,losa prezentacija i (POPULARNO NAZVANI) PR...ali ono st im se nikako ne moze spocitati to je ne principijelnost,nedostatak hrabrosti da svakome i u svakom slucaju i momentu sve kazu otvoreno u lice ciljajuci srz problematike ,bez bojazni da im se ne izvuku neki orasi iz djepova ili da nece dobiti neku od fotelja...tako da floskule i optuzbe u tom pravcu su u najmanju ruku il' zlonamjerne ili od strane dovoljno ne upucenih ljudi.
I da,NS nije savrsena,ja im licno ima barem 4-5 velikih zamjerki,i par onih manjih..ali barem za sada su jedna od najprihvatljivijih opcija,bas sto ne furaju populizam niti imaju straha ni zbog oraha u dzepu (kojih ocito nema,jer da ima davno bi im se razotkrilo sve to) ni zbog eventualnih pretenzija u neke fotelje ,koalicije i slicno.
A sada nastavite pljuvanje..![]()
![]()
S druge strane, kad god su se obratili nekim saopštenjem ciljanim na situaciju na državnom nivou, to je izgledalo jako naivno, populistički i neinformisano... u folu "kako mali Mujo zamišlja politiku"
Razumijem da si aktivista, ali ne trebaš na svaku kritiku tako planuti... ako kritikujem jedan potez, ne znači da imam nešto protiv stranke. Evo ovo što je @Skijaš planira ja sam već uradio na zadnjim izborima
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#5995 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Sve ok,zar sam "planuo" ???
Prijatelju,ovo je cisto diskusija,ja kada planim to bude vidno drugacije i dramaticnije..ali nebitno
I da ,nisam aktivista ,jer politicki aktivizam je neto puno dublje ,slozenije i slojevitije .Ja sam cisto simpatizer ove stranke
Pozdrav.
I da ,nisam aktivista ,jer politicki aktivizam je neto puno dublje ,slozenije i slojevitije .Ja sam cisto simpatizer ove stranke
Pozdrav.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#5996 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ideje i koncepta - da, ljudi, realizatora - nikako.-LIBERO- wrote:Ovo i mene iznenadi,ja sam te dozivljavao kao simpatizerku NSBanksy wrote:Zamijenio si me s nekim.madner wrote:
Ma sta je bilo, kako si se to razocarala?
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... start=3975![]()
- nosara
- Posts: 22696
- Joined: 30/03/2005 12:10
- Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija
#5997 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Ja u buducnosti ocekujem Pedjinu satiricnu politicku komediju i nakon toga Danisov film po istom scenariju...
Hocu rec da mislim da su samo zato u onim klupama...
Hocu rec da mislim da su samo zato u onim klupama...
- seln
- Posts: 23262
- Joined: 06/02/2007 13:57
- Location: FORGET? HELL!
#5998 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Znaci, nezaposlen ili s nekih bezhljebnim zanimanjem...student paleontosociologije ili profesor Suahili literature.-LIBERO- wrote:Ja sam cisto simpatizer ove stranke![]()
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#5999 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Tvoja pronicljivost me redovno zadivljuje. A tek sto si vidovit to je cudo (nisi ni blizuseln wrote:Znaci, nezaposlen ili s nekih bezhljebnim zanimanjem...student paleontosociologije ili profesor Suahili literature.-LIBERO- wrote:Ja sam cisto simpatizer ove stranke![]()
Nego,ja nisam tema ove "emisije",koliko god ti na ovaj nacin pokusao mene ,licno,(kao) diskreditovati...fulio si temu i to kilometarski(a tek "procjenu"...ihhhhhhh
Tema je NS
- Adriatic
- Posts: 3422
- Joined: 03/07/2008 12:32
- Location: Šeher
#6000 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko
Bože, jel neko gledao sinoć Zabranjeni forum na PINK-u?
Ja sam gledao nekih 10 minuta.
Kad vidjeh onog što se predstavlja kao predsjednik NS, zamalo ne povratih.
Peđa crni, gdje ono nađoste?
Mali em je balav i neiskusan, em ima kratak fitilj, em....
Pa zar niste mogli ništa bolje?
Ja sam gledao nekih 10 minuta.
Kad vidjeh onog što se predstavlja kao predsjednik NS, zamalo ne povratih.
Peđa crni, gdje ono nađoste?
Mali em je balav i neiskusan, em ima kratak fitilj, em....
Pa zar niste mogli ništa bolje?
