Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
Optimus Prime
Posts: 2999
Joined: 21/01/2009 22:14

#5976 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Optimus Prime »

nosara wrote:
Optimus Prime wrote:
roštilj wrote:
glasaci nazalost nisu obrazovani i strasno su ostrasceni populizmom pa im se svasta moze prodat.
Tipicna zamjena teza!

Prosjecni glasac SDP-a je uglavnom obrazovaniji od prosjecnog glasaca SDA, SBIH ili SBB-a i za razliku od ovih ostalih je svjestan sta SDP realno moze uraditi sljedecih par godina, sa obzirom na konstalaciju snaga u drzavi i breme "20 najtezih godina".
sdp je dao alibi kreatorima "20 najtezih godina"... To vise nije argument...
Spomenuo sam konstalaciju snaga. Nije SDP kriv sto nije dobio dovoljno glasova da vlada sam.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#5977 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by -LIBERO- »

Banksy wrote:
madner wrote:
Banksy wrote:Ne pretjerujte. Ovo nije kritika, ovo je tek onako, da se nešto kaže, jednom u nekoliko mjeseci.
Nema tu nikakvog ozbiljnog promišljanja, niti namjere da se nešto pomjeri.
Ma sta je bilo, kako si se to razocarala? :D
Zamijenio si me s nekim.

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... start=3975
Ovo i mene iznenadi,ja sam te dozivljavao kao simpatizerku NS :-)

Ma jasta sve sama demagogija,u glas povikase branioci SDP- koji je i dosao na vlast na talasu obecavanja i demagogije ,a u postizbornom ,pobjednickom,periodu sve u kontru.

Cast casnim izuzetcima i potezima,cisto da se ogradim da ne ispadne da je bas sve sto SDP uradi "zlo i naopako"
User avatar
Altsa
Posts: 9257
Joined: 19/03/2004 18:31

#5978 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Altsa »

ne bih da ikoga uvrijedim ali zar ta stranka jos uvijek postoji :? :?
Area_51
Posts: 962
Joined: 03/09/2007 00:09
Location: Rodjeni Sarajlija

#5979 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Area_51 »

Skupina jako dragih ljudi, ali politicki definitivno nesposobnih.

Napravili stranku kako bi osnivaci Danis i Pedja bili parlamentarci, jedini na cijeloj teritoriji Bosne i Hercegovine.

Predlazem da hitno se vratite pravljenju filmova, jer vam politika ocito ne ide. Pratim sta radite, jako tanko.
User avatar
Adriatic
Posts: 3422
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#5980 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Adriatic »

Area_51 wrote:Skupina jako dragih ljudi, ali politicki definitivno nesposobnih.

Napravili stranku kako bi osnivaci Danis i Pedja bili parlamentarci, jedini na cijeloj teritoriji Bosne i Hercegovine.

Predlazem da hitno se vratite pravljenju filmova, jer vam politika ocito ne ide. Pratim sta radite, jako tanko.
Nešto im ni filmovi ne idu.
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#5981 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by nosara »

Optimus Prime wrote:
nosara wrote:
Optimus Prime wrote: Tipicna zamjena teza!

Prosjecni glasac SDP-a je uglavnom obrazovaniji od prosjecnog glasaca SDA, SBIH ili SBB-a i za razliku od ovih ostalih je svjestan sta SDP realno moze uraditi sljedecih par godina, sa obzirom na konstalaciju snaga u drzavi i breme "20 najtezih godina".
sdp je dao alibi kreatorima "20 najtezih godina"... To vise nije argument...
Spomenuo sam konstalaciju snaga. Nije SDP kriv sto nije dobio dovoljno glasova da vlada sam.
I bolje je... Bili bi u deficitu s kadrom, ovaj, familijom...! :-? :D
Hodidid
Posts: 2015
Joined: 27/09/2010 12:09

#5982 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hodidid »

-LIBERO- wrote: Ovo i mene iznenadi,ja sam te dozivljavao kao simpatizerku NS :-)

Ma jasta sve sama demagogija,u glas povikase branioci SDP- koji je i dosao na vlast na talasu obecavanja i demagogije ,a u postizbornom ,pobjednickom,periodu sve u kontru.

Cast casnim izuzetcima i potezima,cisto da se ogradim da ne ispadne da je bas sve sto SDP uradi "zlo i naopako"
Nemam ja stari moj sta da branim SDP. Nisam cak ni njihov glasac. Poenta je u tome da nekadasnji Muhamed Gracic a danasnji Dennis Gratz otkriva puku ili ti raji nista drugo do toplu vodu. NS bi htjela da se nametne kao treci put i politicka alternativa vizavi dva suprotstavljena politicka bloka i koncepta u BiH, a sve to na principu onoga sto radi HSLS i Darinko Kosor u Hrvatskoj. Ideja sama po sebi sasvim prihvatljiva. Retorika koju koriste je medjutim toliko isprazna i izlizana da nemam rijeci.

Odaju dojam jedne pasivne i bojazljive stranke koja bi usprkos tome htjela preko noci da se nametne kao politicki faktor i kljucni igrac rijesavanja problema u zemlji. Ono sto je bitno u cijeloj prici je da kad podju biljeziti svojim politickim, socijalnim i ekonomskim programom bolje izborne rezultate u entitetu zvanom RS automatski ce se to odraziti pozitivno i na njihov izborni score u federaciji. Nema tu puno filozofije.

Problem je medjutim u tome sto NS svjesno ili nesvjesno svoju izbornu sansu trazi prvensveno u federaciji a to se vidi i po njihovim javnim nastupima. Kritikovanjem neprincipijalne SDP-ovske koalicije sa HSP-om, kritika na racun SzBih i Silajdzica itd.
Kao da je Dodikova koalicija sa SDS-om ili HDZ-ova sa SDS-om principijelna ali nejse, poenta je u tome da NS prilazi politici na drzavnoj razini na jedan nemust nacin koji ih moze samo unazaditi kao stranku ali to je vec njihov problem koji oni zasad ocito ne primjecuju.

Pametnije bi im bilo kao mladoj stranci da se posvete na kantonalnom nivou socijalnoj problematici, korupciji, kriminalu, nepotizmu a da manje tabire drzavnu politiku koja se bavi konstelacijom medjustranackih odnosa i unutarnjim uredjenjem drzave. Nije to jos za njih sto ne znaci da jednog dana kao stranka nece sazriti da se bave i pitanjima od drzavnog interesa.
Last edited by Hodidid on 21/09/2011 13:24, edited 2 times in total.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#5983 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by ultima_palabra »

Hodidid wrote:Pametnije bi im bilo kao mladoj stranci da se posvete na kantonalnom nivou socijalnoj problematici, korupciji, kriminalu, nepotizmu a da manje tabire drzavnu politiku. Nije to jos za njih sto ne znaci da jednog dana kao stranka nece sazriti da se bave i pitanjima od drzavnog interesa.
:!: Sve rečeno u dvije rečenice...
User avatar
draganbl
Posts: 2095
Joined: 21/06/2009 00:59

#5984 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by draganbl »

Hodidid wrote:
-LIBERO- wrote: Ovo i mene iznenadi,ja sam te dozivljavao kao simpatizerku NS :-)

Ma jasta sve sama demagogija,u glas povikase branioci SDP- koji je i dosao na vlast na talasu obecavanja i demagogije ,a u postizbornom ,pobjednickom,periodu sve u kontru.

Cast casnim izuzetcima i potezima,cisto da se ogradim da ne ispadne da je bas sve sto SDP uradi "zlo i naopako"
Nemam ja stari moj sta da branim SDP. Nisam cak ni njihov glasac. Poenta je u tome da nekadasnji Muhamed Gracic a danasnji Dennis Gratz otkriva puku ili ti raji nista drugo do toplu vodu. NS bi htjela da se nametne kao treci put i politicka alternativa vizavi dva suprotstavljena politicka bloka i koncepta u BiH, a sve to na principu onoga sto radi HSLS i Darinko Kosor u Hrvatskoj. Ideja sama po sebi sasvim prihvatljiva. Retorika koju koriste je medjutim toliko isprazna i izlizana da nemam rijeci.

Odaju dojam jedne pasivne i bojazljive stranke koja bi htjela preko noci da se nametne kao politicki faktor i kljucni igrac rijesavanja problema u zemlji. Ono sto je bitno u cijeloj prici je da kad podju biljeziti svojim politickim, socijalnim i ekonomskim programom bolje izborne rezultate u entitetu zvanom RS automatski ce se to odraziti pozitivno i na njihov izborni score u federaciji. Nema tu puno filozofije.

Problem je medjutim u tome sto NS svjesno ili nesvjesno svoju izbornu sansu trazi prvensveno u federaciji a to se vidi i po njihovim javnim nastupima. Kritikovanjem neprincipijalne SDP-ovske koalicije sa HSP-om, kritika na racun SzBih i Silajdzica itd.
Kao da je Dodikova koalicija sa SDS-om ili HDZ-ova sa SDS-om principijelna ali nejse, poenta je u tome da NS prilazi politici na drzavnoj razini na jedan nemust nacin koji ih moze samo unazaditi kao stranku ali to je vec njihov problem koji oni zasad ocito ne primjecuju.

Pametnije bi im bilo kao mladoj stranci da se posvete na kantonalnom nivou socijalnoj problematici, korupciji, kriminalu, nepotizmu a da manje tabire drzavnu politiku. Nije to jos za njih sto ne znaci da jednog dana kao stranka nece sazriti da se bave i pitanjima od drzavnog interesa.
Potpuno se slažem sa postom.

Interesantno je da je Naša stranka bila puno omiljenija na ovom forumu dok ova tema nije otvorena. Obično su teme koje utiču na smanjenje popularnosti stranke otvorene od strane njenih neistomišljenika. Ovdje je situacija potpuno suprotna, temu je otvorio visoki funkcioner stranke, a sam tok rasprave je uticao (u nekoj mjeri) na katastrofalan rezultat na izborima, što su (smo) mnogi forumaši ovdje predvidjeli.
Ako Naša stranka nastavi sa ovakvim populističkim izjavama, mogli bi se 'ladno zatvoriti. Ne ova tema, već stranka.
Hodidid
Posts: 2015
Joined: 27/09/2010 12:09

#5985 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hodidid »

@draganbl: Ne kontam kako mislis da je NS populisticka stranka? Koliko sam ja primjetio oni u sirokom luku zaobilaze svaki oblik populizma sto je u skladu uostalom s njihovim programskim nacelima. Ne mogu se oni nametnuti kao alternativa SDP-u populizmom ali tesko da to mogu i nekakvim maglovitom spremnoscu na bolan kompromis.

Kompromis s kim, oko cega, u ime cega i na ustrb cega?
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#5986 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by VjecitiStudent »

Hodidid wrote:Pametnije bi im bilo kao mladoj stranci da se posvete na kantonalnom nivou socijalnoj problematici, korupciji, kriminalu, nepotizmu a da manje tabire drzavnu politiku koja se bavi konstelacijom medjustranackih odnosa i unutarnjim uredjenjem drzave. Nije to jos za njih sto ne znaci da jednog dana kao stranka nece sazriti da se bave i pitanjima od drzavnog interesa.
Po ovome ovdje, reklo bi se da su prilicno posveceni kantonalnom nivou
User avatar
draganbl
Posts: 2095
Joined: 21/06/2009 00:59

#5987 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by draganbl »

Hodidid wrote:@draganbl: Ne kontam kako mislis da je NS populisticka stranka? Koliko sam ja primjetio oni u sirokom luku zaobilaze svaki oblik populizma sto je u skladu uostalom s njihovim programskim nacelima. Ne mogu se oni nametnuti kao alternativa SDP-u populizmom ali tesko da to mogu i nekakvim maglovitom spremnoscu na bolan kompromis.

Kompromis s kim, oko cega, u ime cega i na ustrb cega?
Nisam napisao da je stranka populistička, već da je ova izjava populistička, jer je okrenuta nezadovoljnim glasačima SDP-a, ne u smislu da im se nudi alternativa, već čisto da se nešto kaže protiv SDP-a. Naravno, neprecizno i sa zakašnjenjem.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#5988 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by seln »

VjecitiStudent wrote:
Hodidid wrote:Pametnije bi im bilo kao mladoj stranci da se posvete na kantonalnom nivou socijalnoj problematici, korupciji, kriminalu, nepotizmu a da manje tabire drzavnu politiku koja se bavi konstelacijom medjustranackih odnosa i unutarnjim uredjenjem drzave. Nije to jos za njih sto ne znaci da jednog dana kao stranka nece sazriti da se bave i pitanjima od drzavnog interesa.
Po ovome ovdje, reklo bi se da su prilicno posveceni kantonalnom nivou
Ma da, www.radio-antisdp.ba :-)
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#5989 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by VjecitiStudent »

seln wrote:
VjecitiStudent wrote:
Hodidid wrote:Pametnije bi im bilo kao mladoj stranci da se posvete na kantonalnom nivou socijalnoj problematici, korupciji, kriminalu, nepotizmu a da manje tabire drzavnu politiku koja se bavi konstelacijom medjustranackih odnosa i unutarnjim uredjenjem drzave. Nije to jos za njih sto ne znaci da jednog dana kao stranka nece sazriti da se bave i pitanjima od drzavnog interesa.
Po ovome ovdje, reklo bi se da su prilicno posveceni kantonalnom nivou
Ma da, http://www.radio-antisdp.ba :-)
Zasto nam ne navratis ponekad, u ovaj raj na zemlji?
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#5990 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by seln »

VjecitiStudent wrote:
Zasto nam ne navratis ponekad, u ovaj raj na zemlji?
Kakav raj, ako takva drzava treba stranku kao sto je NS? :-)
User avatar
Skijaš
Posts: 13882
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#5991 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Skijaš »

Ono što mi smeta je ovo Gratzovo izjednačavanje SDP-a i SNSD-a. SDP je za ministra pravde postavio čovjeka zbog čijeg je fizičkog zlostavljanja supruge policija morala intervenisati. Takvih kadrovskih promašaja ima dosta, kao i drugih grešaka koje SDP pravi, što znači da ima sasvim dovoljno prostora za opozicijsko kritikovanje. Ali podrivati položaje SDP-a u sukobu sa Dodikom, nije ni mudrost ni patriotizam.

Kada SDP uđe u konfrontaciju sa Dodikom, svi trebamo stati uz SDP, svi iz LDS-a, SDU, Naše Stranke, svaki pojedinac i NVO. Tu ne smijemo jedni drugima podmetati klipove i ponašati se kao neka treća strana.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#5992 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by -LIBERO- »

ultima_palabra wrote:
Hodidid wrote:Pametnije bi im bilo kao mladoj stranci da se posvete na kantonalnom nivou socijalnoj problematici, korupciji, kriminalu, nepotizmu a da manje tabire drzavnu politiku. Nije to jos za njih sto ne znaci da jednog dana kao stranka nece sazriti da se bave i pitanjima od drzavnog interesa.
:!: Sve rečeno u dvije rečenice...
Sta ej sve receno??

Pa pogledaj ,barem ponekad' direktne prenose,snimke,izvjestaje sa kantonalne skupstine pa ces vidjeti cija dva poslanika direktno i otvoreno prozivaju i upiru prstom u vecinu stvari koji ne valjaju u ovom kantonu.
Pogledaj cija ,i to jedino,dva poslanika direktno upiru prstom u SDA kliku,dok im SDP delegati uporno i uporno presucuju i "titraju muda",a da ne pricam kako su im vec sve do sada halalili (da SDA bandi sve do sada hallalimo,HALLAL OSLUM,povikae u glas razdragani SDP-ovci).

I da ne odgovaram pojedinacno ,oduzelo bi mi puno vremena :D

NS moze se spocitati mnogo toga,idealizam i naivnost sa kojim su usli u politicku borbu,nekada i previse tvrdoglava principijelnost,lose snalazenje u kampanjama,losa prezentacija i (POPULARNO NAZVANI) PR...ali ono st im se nikako ne moze spocitati to je ne principijelnost,nedostatak hrabrosti da svakome i u svakom slucaju i momentu sve kazu otvoreno u lice ciljajuci srz problematike ,bez bojazni da im se ne izvuku neki orasi iz djepova ili da nece dobiti neku od fotelja...tako da floskule i optuzbe u tom pravcu su u najmanju ruku il' zlonamjerne ili od strane dovoljno ne upucenih ljudi.

I da,NS nije savrsena,ja im licno ima barem 4-5 velikih zamjerki,i par onih manjih..ali barem za sada su jedna od najprihvatljivijih opcija,bas sto ne furaju populizam niti imaju straha ni zbog oraha u dzepu (kojih ocito nema,jer da ima davno bi im se razotkrilo sve to) ni zbog eventualnih pretenzija u neke fotelje ,koalicije i slicno.

A sada nastavite pljuvanje.. :dance: :thumbup: :mrgreen:
User avatar
Skijaš
Posts: 13882
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#5993 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Skijaš »

-LIBERO- wrote:A sada nastavite pljuvanje.. :dance: :thumbup: :mrgreen:
U koju kategoriju spadamo mi koji planiramo na sljedećim opštim izborima na kantonalnom nivou glasati za NS (jer je tu SDP truba) a na entitetskom i državnom za SDP (jer je tu NS truba) ?
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#5994 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by ultima_palabra »

-LIBERO- wrote:
ultima_palabra wrote:
Hodidid wrote:Pametnije bi im bilo kao mladoj stranci da se posvete na kantonalnom nivou socijalnoj problematici, korupciji, kriminalu, nepotizmu a da manje tabire drzavnu politiku. Nije to jos za njih sto ne znaci da jednog dana kao stranka nece sazriti da se bave i pitanjima od drzavnog interesa.
:!: Sve rečeno u dvije rečenice...
Sta ej sve receno??

Pa pogledaj ,barem ponekad' direktne prenose,snimke,izvjestaje sa kantonalne skupstine pa ces vidjeti cija dva poslanika direktno i otvoreno prozivaju i upiru prstom u vecinu stvari koji ne valjaju u ovom kantonu.
Pogledaj cija ,i to jedino,dva poslanika direktno upiru prstom u SDA kliku,dok im SDP delegati uporno i uporno presucuju i "titraju muda",a da ne pricam kako su im vec sve do sada halalili (da SDA bandi sve do sada hallalimo,HALLAL OSLUM,povikae u glas razdragani SDP-ovci).

I da ne odgovaram pojedinacno ,oduzelo bi mi puno vremena :D

NS moze se spocitati mnogo toga,idealizam i naivnost sa kojim su usli u politicku borbu,nekada i previse tvrdoglava principijelnost,lose snalazenje u kampanjama,losa prezentacija i (POPULARNO NAZVANI) PR...ali ono st im se nikako ne moze spocitati to je ne principijelnost,nedostatak hrabrosti da svakome i u svakom slucaju i momentu sve kazu otvoreno u lice ciljajuci srz problematike ,bez bojazni da im se ne izvuku neki orasi iz djepova ili da nece dobiti neku od fotelja...tako da floskule i optuzbe u tom pravcu su u najmanju ruku il' zlonamjerne ili od strane dovoljno ne upucenih ljudi.

I da,NS nije savrsena,ja im licno ima barem 4-5 velikih zamjerki,i par onih manjih..ali barem za sada su jedna od najprihvatljivijih opcija,bas sto ne furaju populizam niti imaju straha ni zbog oraha u dzepu (kojih ocito nema,jer da ima davno bi im se razotkrilo sve to) ni zbog eventualnih pretenzija u neke fotelje ,koalicije i slicno.

A sada nastavite pljuvanje.. :dance: :thumbup: :mrgreen:
Pa baš zato i govorim... ako pogledaš par stranica unazad vidjećeš da sam pohvalio Peđu za njegov rad u Skupštini Kantona. Tako treba da radi opozicija, s tim da se glas NS treba čuti još jače. Naravno da treba prozivati SDA za njihove opstrukcije, SDP zasad to toleriše u nadi da će se stvari u sarajevskom SDA iskristalisati, ali to ne trebaju da trpe građani.

S druge strane, kad god su se obratili nekim saopštenjem ciljanim na situaciju na državnom nivou, to je izgledalo jako naivno, populistički i neinformisano... u folu "kako mali Mujo zamišlja politiku" :-) Tako da je post forumaša kojeg sam citirao bio više savjet, nego pljuvanje... bar kako sam ga ja shvatio.

Razumijem da si aktivista, ali ne trebaš na svaku kritiku tako planuti... ako kritikujem jedan potez, ne znači da imam nešto protiv stranke. Evo ovo što je @Skijaš planira ja sam već uradio na zadnjim izborima :)
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#5995 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by -LIBERO- »

Sve ok,zar sam "planuo" ??? :D Prijatelju,ovo je cisto diskusija,ja kada planim to bude vidno drugacije i dramaticnije..ali nebitno ;-)

I da ,nisam aktivista ,jer politicki aktivizam je neto puno dublje ,slozenije i slojevitije .Ja sam cisto simpatizer ove stranke ;-)

Pozdrav.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#5996 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Banksy »

-LIBERO- wrote:
Banksy wrote:
madner wrote:
Ma sta je bilo, kako si se to razocarala? :D
Zamijenio si me s nekim.

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... start=3975
Ovo i mene iznenadi,ja sam te dozivljavao kao simpatizerku NS :-)
Ideje i koncepta - da, ljudi, realizatora - nikako.
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#5997 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by nosara »

Ja u buducnosti ocekujem Pedjinu satiricnu politicku komediju i nakon toga Danisov film po istom scenariju...

Hocu rec da mislim da su samo zato u onim klupama...
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#5998 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by seln »

-LIBERO- wrote:Ja sam cisto simpatizer ove stranke ;-)
Znaci, nezaposlen ili s nekih bezhljebnim zanimanjem...student paleontosociologije ili profesor Suahili literature.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#5999 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by -LIBERO- »

seln wrote:
-LIBERO- wrote:Ja sam cisto simpatizer ove stranke ;-)
Znaci, nezaposlen ili s nekih bezhljebnim zanimanjem...student paleontosociologije ili profesor Suahili literature.
Tvoja pronicljivost me redovno zadivljuje. A tek sto si vidovit to je cudo (nisi ni blizu :D )

Nego,ja nisam tema ove "emisije",koliko god ti na ovaj nacin pokusao mene ,licno,(kao) diskreditovati...fulio si temu i to kilometarski(a tek "procjenu"...ihhhhhhh :D )

Tema je NS ;-)
User avatar
Adriatic
Posts: 3422
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#6000 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Adriatic »

Bože, jel neko gledao sinoć Zabranjeni forum na PINK-u?
Ja sam gledao nekih 10 minuta.
Kad vidjeh onog što se predstavlja kao predsjednik NS, zamalo ne povratih.
Peđa crni, gdje ono nađoste?
Mali em je balav i neiskusan, em ima kratak fitilj, em....
Pa zar niste mogli ništa bolje?
Locked