Dres reprezentacije BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- burekodsira
- Posts: 3539
- Joined: 09/07/2006 00:23
#5976 Re: Dres reprezentacije BiH
yebo plavi hocemo bijeli 
-
Itakoto
- Posts: 2166
- Joined: 17/09/2013 19:07
#5977 Re: Dres reprezentacije BiH
Kakva je ovo boja?
Ako je ovo plava onda sam ja teski daltonista. 
-
cindrlimindrli
- Posts: 6374
- Joined: 13/11/2011 18:43
#5978 Re: Dres reprezentacije BiH
vracaj legea nazad! 
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#5979 Re: Dres reprezentacije BiH
Protiv Meksika igramo u bijelim dresovima 100%
- Bosanski_kralj
- Posts: 10201
- Joined: 31/03/2007 00:07
#5980 Re: Dres reprezentacije BiH
Plišani dresovi 
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11783
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#5981 Re: Dres reprezentacije BiH
Ma ništa bez onih znakova FairPlay i svjetskog prvenstva na rukavima. Takav sebi tražim. 
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Ripicipi
- Posts: 4171
- Joined: 11/01/2007 21:55
- Location: BiH, a vi???
#5982 Re: Dres reprezentacije BiH

Mogli su malo manji grb saveza staviti, ovaj mi izgleda nekako prevelik, al' haj.
Sve u svemu dobar dres
-
Baresi 6
- Posts: 473
- Joined: 26/03/2014 13:34
#5983 Re: Dres reprezentacije BiH
ma to je zato sto su ovi nasi usitnili slova. ja mislim da imamo grb sa najvise slova 
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#5984 Re: Dres reprezentacije BiH
Fakat mogli su staviti manji grb. 
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#5985 Re: Dres reprezentacije BiH
Al' cjepidlačite.
- szlava
- Posts: 676
- Joined: 10/03/2013 18:27
- plagijator1975
- Posts: 2596
- Joined: 13/07/2011 23:13
#5987 Re: Odg: Dres reprezentacije BiH
Nešto kontam jebe nas nogometni savez sa informacijom da ce repka nove dresove (stilizovane) dobiti tek u septembru 2015 godine, mislim da je to patka da bi što više prodali ovih "običnih" dresova, nema šanse da u ovom igramo godinu i po, a u prilog ovoga ide i Lakijeva informacija iz Adidasa da ce mu ponuditi na prodaju novi dres reprezentacije za kvalifikacije EP.
Ja ovaj original ne kupujem sad, ne daje mi se za ovo 100-150 KM!

Nexus⁴ 

Ja ovaj original ne kupujem sad, ne daje mi se za ovo 100-150 KM!
- karanana
- Posts: 50776
- Joined: 26/02/2004 00:00
#5988 Re: Dres reprezentacije BiH
Ma cirkus sve ovo sa i oko dresa bas kao i sve ostalo sa reprezentacijom
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#5989 Re: Dres reprezentacije BiH
Kvalitetan materijal, bezlican dizajn, skupa vreca
sva opravdanja o nedostatku vremena su vise nego smijesna. Sad nam je trebao dres da citav svijet ga poveze s nama, ovako samo replika i to losa.
- fosil
- Posts: 2478
- Joined: 14/12/2006 03:46
- Location: dje me naka nostalgija vuce...
#5990 Re: Dres reprezentacije BiH
Nismo jos "top" repka i zato kontam da motamo progutati ovaj dres. Garant smo preko Adidasa dobili i Hugo Boss i Tom Taylor ugovore.
- FIDELCA
- Posts: 887
- Joined: 05/11/2013 20:06
#5991 Re: Dres reprezentacije BiH
Kad se Misimovicu ukazu sise protiv Meksika u bijelom dresu 
- fosna2014
- Posts: 7123
- Joined: 28/05/2014 15:17
- Location: ... u Francuskoj revoluciji.
#5992 Re: Dres reprezentacije BiH
Mi imamo najnovije izdanje dresova koja proizvodi adidas. Što nismo dobili dres prilagođen našoj državi je druga stvar. Tekst o "adizero 2014" izdanju.
http://www.footyheadlines.com/2013/11/t ... y.html?m=1
Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
http://www.footyheadlines.com/2013/11/t ... y.html?m=1
Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
- Chemist
- Posts: 728
- Joined: 22/11/2007 19:34
- Location: Rocket ship
#5993 Re: Dres reprezentacije BiH
Ovaj se treba kupiti zbog istorije, ovo je sad momenat historije kojem svjedocimo...ovo se ne treba propustiti ni posto
- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#5994 Re: Dres reprezentacije BiH
Jak momenat nema sta, pa ne ucestvujemo u teritorijalnoj raspodjeli Svijeta.Chemist wrote:Ovaj se treba kupiti zbog istorije, ovo je sad momenat historije kojem svjedocimo...ovo se ne treba propustiti ni posto
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#5995 Re: Dres reprezentacije BiH
Pa eto kupite mi onda.
- Chemist
- Posts: 728
- Joined: 22/11/2007 19:34
- Location: Rocket ship
#5996 Re: Dres reprezentacije BiH
Kinaski wrote:Jak momenat nema sta, pa ne ucestvujemo u teritorijalnoj raspodjeli Svijeta.Chemist wrote:Ovaj se treba kupiti zbog istorije, ovo je sad momenat historije kojem svjedocimo...ovo se ne treba propustiti ni posto
Slozit cemo se da imamo malo drugaciju percepciju ovog dogadjaja, nekome je bitan, nekom ne...kako god, godinama sam ljubomorno gledao komsije kako se raduju na SP, EP i drugim smotrama, sad je doslo nasih 5 minuta slave...a za moj pojam je to bitno kontas, stvar je individualna
- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#5997 Re: Dres reprezentacije BiH
Ja i bas nisam bio ljubomoran na komsije, vecinom su se izofirali 
- Chemist
- Posts: 728
- Joined: 22/11/2007 19:34
- Location: Rocket ship
#5998 Re: Dres reprezentacije BiH
Kinaski wrote:Ja i bas nisam bio ljubomoran na komsije, vecinom su se izofirali
Jbga, zato su susjedi razvalili 1998...
-
xxfmanxx
- Posts: 185
- Joined: 02/10/2011 19:34
#5999 Re: Dres reprezentacije BiH
bitno je ucestvovatKinaski wrote:Ja i bas nisam bio ljubomoran na komsije, vecinom su se izofirali
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11783
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#6000 Re: Dres reprezentacije BiH
Možda si navikao na događaje poput Čevljanovića pa ti je ova smotra u Brazilu pomalo stran događaj i nikad nećeš skontati šta je čovjek htjeo reći u svom komentaru.Kinaski wrote:Jak momenat nema sta, pa ne ucestvujemo u teritorijalnoj raspodjeli Svijeta.Chemist wrote:Ovaj se treba kupiti zbog istorije, ovo je sad momenat historije kojem svjedocimo...ovo se ne treba propustiti ni posto
Sent from my iPhone using Tapatalk
