Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

User avatar
burekodsira
Posts: 3539
Joined: 09/07/2006 00:23

#5976 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by burekodsira »

yebo plavi hocemo bijeli :bih:
Itakoto
Posts: 2166
Joined: 17/09/2013 19:07

#5977 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Itakoto »

Kakva je ovo boja? :D Ako je ovo plava onda sam ja teski daltonista. :(
cindrlimindrli
Posts: 6374
Joined: 13/11/2011 18:43

#5978 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by cindrlimindrli »

vracaj legea nazad! :D
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#5979 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

Protiv Meksika igramo u bijelim dresovima 100%
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10201
Joined: 31/03/2007 00:07

#5980 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Bosanski_kralj »

Plišani dresovi :D
Crvena Tifoza
Posts: 11783
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#5981 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Crvena Tifoza »

Ma ništa bez onih znakova FairPlay i svjetskog prvenstva na rukavima. Takav sebi tražim. :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#5982 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Ripicipi »

Image

Mogli su malo manji grb saveza staviti, ovaj mi izgleda nekako prevelik, al' haj.
Sve u svemu dobar dres :thumbup:
Baresi 6
Posts: 473
Joined: 26/03/2014 13:34

#5983 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Baresi 6 »

ma to je zato sto su ovi nasi usitnili slova. ja mislim da imamo grb sa najvise slova :D
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5984 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Logovan »

Fakat mogli su staviti manji grb. :-)
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#5985 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mračajski proto »

Al' cjepidlačite.
User avatar
plagijator1975
Posts: 2596
Joined: 13/07/2011 23:13

#5987 Re: Odg: Dres reprezentacije BiH

Post by plagijator1975 »

Nešto kontam jebe nas nogometni savez sa informacijom da ce repka nove dresove (stilizovane) dobiti tek u septembru 2015 godine, mislim da je to patka da bi što više prodali ovih "običnih" dresova, nema šanse da u ovom igramo godinu i po, a u prilog ovoga ide i Lakijeva informacija iz Adidasa da ce mu ponuditi na prodaju novi dres reprezentacije za kvalifikacije EP.

Ja ovaj original ne kupujem sad, ne daje mi se za ovo 100-150 KM!

⭐⭐ Nexus⁴ ⭐⭐
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#5988 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by karanana »

Ma cirkus sve ovo sa i oko dresa bas kao i sve ostalo sa reprezentacijom
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#5989 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by relativno84 »

Kvalitetan materijal, bezlican dizajn, skupa vreca :roll: sva opravdanja o nedostatku vremena su vise nego smijesna. Sad nam je trebao dres da citav svijet ga poveze s nama, ovako samo replika i to losa.
User avatar
fosil
Posts: 2478
Joined: 14/12/2006 03:46
Location: dje me naka nostalgija vuce...

#5990 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by fosil »

Nismo jos "top" repka i zato kontam da motamo progutati ovaj dres. Garant smo preko Adidasa dobili i Hugo Boss i Tom Taylor ugovore.
User avatar
FIDELCA
Posts: 887
Joined: 05/11/2013 20:06

#5991 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by FIDELCA »

Kad se Misimovicu ukazu sise protiv Meksika u bijelom dresu :-)
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#5992 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by fosna2014 »

Mi imamo najnovije izdanje dresova koja proizvodi adidas. Što nismo dobili dres prilagođen našoj državi je druga stvar. Tekst o "adizero 2014" izdanju.

http://www.footyheadlines.com/2013/11/t ... y.html?m=1

Gesendet von meinem LG-D802 mit Tapatalk
User avatar
Chemist
Posts: 728
Joined: 22/11/2007 19:34
Location: Rocket ship

#5993 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Chemist »

Ovaj se treba kupiti zbog istorije, ovo je sad momenat historije kojem svjedocimo...ovo se ne treba propustiti ni posto
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#5994 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

Chemist wrote:Ovaj se treba kupiti zbog istorije, ovo je sad momenat historije kojem svjedocimo...ovo se ne treba propustiti ni posto
Jak momenat nema sta, pa ne ucestvujemo u teritorijalnoj raspodjeli Svijeta.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#5995 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by todd_smith »

Pa eto kupite mi onda.
User avatar
Chemist
Posts: 728
Joined: 22/11/2007 19:34
Location: Rocket ship

#5996 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Chemist »

Kinaski wrote:
Chemist wrote:Ovaj se treba kupiti zbog istorije, ovo je sad momenat historije kojem svjedocimo...ovo se ne treba propustiti ni posto
Jak momenat nema sta, pa ne ucestvujemo u teritorijalnoj raspodjeli Svijeta.

Slozit cemo se da imamo malo drugaciju percepciju ovog dogadjaja, nekome je bitan, nekom ne...kako god, godinama sam ljubomorno gledao komsije kako se raduju na SP, EP i drugim smotrama, sad je doslo nasih 5 minuta slave...a za moj pojam je to bitno kontas, stvar je individualna
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#5997 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

Ja i bas nisam bio ljubomoran na komsije, vecinom su se izofirali :D
User avatar
Chemist
Posts: 728
Joined: 22/11/2007 19:34
Location: Rocket ship

#5998 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Chemist »

Kinaski wrote:Ja i bas nisam bio ljubomoran na komsije, vecinom su se izofirali :D

Jbga, zato su susjedi razvalili 1998...
xxfmanxx
Posts: 185
Joined: 02/10/2011 19:34

#5999 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by xxfmanxx »

Kinaski wrote:Ja i bas nisam bio ljubomoran na komsije, vecinom su se izofirali :D
bitno je ucestvovat :D
Crvena Tifoza
Posts: 11783
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#6000 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Crvena Tifoza »

Kinaski wrote:
Chemist wrote:Ovaj se treba kupiti zbog istorije, ovo je sad momenat historije kojem svjedocimo...ovo se ne treba propustiti ni posto
Jak momenat nema sta, pa ne ucestvujemo u teritorijalnoj raspodjeli Svijeta.
Možda si navikao na događaje poput Čevljanovića pa ti je ova smotra u Brazilu pomalo stran događaj i nikad nećeš skontati šta je čovjek htjeo reći u svom komentaru.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Post Reply