gdje si ti polagao?mayab wrote: Tu se defakto radi o polukruznom okretanju, i taj komadić asfalta nije nikakva ulica, tako da bi pravilno bilo da se obavlja lijevom stranom ! I time bez ukrštanja putanja!
Kako radite polukružno, recimo na raskrsnici Pofalići, u smjeru ka Ilidži, recimo hoćete u Importane centar pa radite polukružno da se vratite?
Najbližom (lijevom) stranom, ili se odmaknete jedno 2-3 metra da bi išli desnom?
komadic je ,ali dvosmjerna saobracajnica i u zakonu je tako ,zovni patrolu i sasjeci lijevom trakom i vidi sta ce ti reci
na glavnoj ulici je druga prica ,raskrsnica je rasirena za polukruzno i regulisana semaforima








