ne želiš nikome pobjedu, ali ono baš od srca ne želiš_nevermind_ wrote:Ma kaaaakvi mijenjati misljenjede balzac wrote:a najvažnije što nevermind noćas mijenja mišljenjeglede kompozitora
A ko mi je alternativa svega ti od ovih sto su ostali u kuci![]()
Kako prevesti na nas boldiranu rijec: ''Ich gönne den Sieg niemandem''
Veliki Brat 2013
Moderator: anex
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#5976 Re: Veliki Brat 2013
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#5977 Re: Veliki Brat 2013
Haj haj, bolje idi spavati, nego da mi ga blatis po forumude balzac wrote:nevermind odoh ja gute nachtbis morgen
![]()
ubi retard sa
gute nacht, träum was schönes
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#5978 Re: Veliki Brat 2013
ogladnih i ja
a pošao spavati
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#5979 Re: Veliki Brat 2013
Znam ja sta znaci, nego sam htjela da potvrdim da ne postoji kod nas ova rijecde balzac wrote:ne želiš nikome pobjedu, ali ono baš od srca ne želiš_nevermind_ wrote:Ma kaaaakvi mijenjati misljenjede balzac wrote:a najvažnije što nevermind noćas mijenja mišljenjeglede kompozitora
A ko mi je alternativa svega ti od ovih sto su ostali u kuci![]()
Kako prevesti na nas boldiranu rijec: ''Ich gönne den Sieg niemandem''
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#5980 Re: Veliki Brat 2013
Ja evo mahnuh haman cijelu cokoladude balzac wrote:ogladnih i jaa pošao spavati
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#5981 Re: Veliki Brat 2013
keine träume noch_nevermind_ wrote:Haj haj, bolje idi spavati, nego da mi ga blatis po forumude balzac wrote:nevermind odoh ja gute nachtbis morgen
![]()
ubi retard sa![]()
gute nacht, träum was schönes
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#5982 Re: Veliki Brat 2013
_nevermind_ wrote:Ja evo mahnuh haman cijelu cokoladude balzac wrote:ogladnih i jaa pošao spavati
Bolje da sam k'o Aneta zalozila sudzuke
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#5983 Re: Veliki Brat 2013
Uh kad vidim kako Zeljko jede i ja bih mogla sad pomfrita sa colom (zero)de balzac wrote:keine träume noch_nevermind_ wrote:Haj haj, bolje idi spavati, nego da mi ga blatis po forumude balzac wrote:nevermind odoh ja gute nachtbis morgen
![]()
ubi retard sa![]()
gute nacht, träum was schönesrazbudiše me, ogladnih
Sta ti jedes?
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#5984 Re: Veliki Brat 2013
nisam skontao, ja mislio ti pitaš šta znači goennen 
-
Fauja Singh
- Posts: 2474
- Joined: 07/12/2011 12:40
#5985 Re: Veliki Brat 2013
nisam upratio sta inace rade iza ovih drvenih vrata. maloprije ovaj bilde sjedio a sad vidim ava.
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#5986 Re: Veliki Brat 2013
reis mit meeresfruechte 
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#5987 Re: Veliki Brat 2013
pušestroga normala wrote:nisam upratio sta inace rade iza ovih drvenih vrata. maloprije ovaj bilde sjedio a sad vidim ava.
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#5988 Re: Veliki Brat 2013
Znam sta znaci, ali mi nemamo tu rijec, vec moras objasniti znacenje te rijeci citavom nasom recenicom, kao sto si ti napisao.de balzac wrote:nisam skontao, ja mislio ti pitaš šta znači goennen
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#5989 Re: Veliki Brat 2013
ostalo od ručka
i tiramisu (tvornički) 
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#5990 Re: Veliki Brat 2013
Na ja, nicht so mein dingde balzac wrote:reis mit meeresfruechte
-
Fauja Singh
- Posts: 2474
- Joined: 07/12/2011 12:40
#5991 Re: Veliki Brat 2013
ja mislio neka prostorija bez kamera tipa za bacit drkicude balzac wrote:pušestroga normala wrote:nisam upratio sta inace rade iza ovih drvenih vrata. maloprije ovaj bilde sjedio a sad vidim ava.
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#5992 Re: Veliki Brat 2013
samo da ga ova vjestica ne nahmunji u kombi 
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#5993 Re: Veliki Brat 2013
često je tako. ja si i prevodim uglavnom kontekstualno_nevermind_ wrote:Znam sta znaci, ali mi nemamo tu rijec, vec moras objasniti znacenje te rijeci citavom nasom recenicom, kao sto si ti napisao.de balzac wrote:nisam skontao, ja mislio ti pitaš šta znači goennen
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#5994 Re: Veliki Brat 2013
neumoljiv je_nevermind_ wrote:samo da ga ova vjestica ne nahmunji u kombi
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#5995 Re: Veliki Brat 2013
de balzac wrote:često je tako. ja si i prevodim uglavnom kontekstualno_nevermind_ wrote:Znam sta znaci, ali mi nemamo tu rijec, vec moras objasniti znacenje te rijeci citavom nasom recenicom, kao sto si ti napisao.de balzac wrote:nisam skontao, ja mislio ti pitaš šta znači goennenali, svejedno
maternji govorim bolje od francuza
neuporedivo bolje
usuđujem se tvrditi
i od mišura
Ti ako pricas kao sto pises
Samo neznam
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#5996 Re: Veliki Brat 2013
Sto ti je karakter co'ekde balzac wrote:neumoljiv je_nevermind_ wrote:samo da ga ova vjestica ne nahmunji u kombipogazi je
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#5997 Re: Veliki Brat 2013
mišur je jedina kompetentna da ocijeni
sigurno bih
imala zamjerki, budući da je stroga
a neznam
šta je našla u onom pijanisti
kakva je ovo alkemija kod ave
čime maže facu 
a neznam
kakva je ovo alkemija kod ave
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#5998 Re: Veliki Brat 2013
MeŠČini tozom od kaVede balzac wrote:mišur je jedina kompetentna da ocijenisigurno bih
imala zamjerki, budući da je stroga
![]()
a neznamšta je našla u onom pijanisti
![]()
kakva je ovo alkemija kod avečime maže facu
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#5999 Re: Veliki Brat 2013
Evo saviše se svi..hajmo se i mi razilaziti..
Laku noc
Laku noc
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#6000 Re: Veliki Brat 2013
kave, veliš_nevermind_ wrote:MeŠČini tozom od kaVede balzac wrote:mišur je jedina kompetentna da ocijenisigurno bih
imala zamjerki, budući da je stroga
![]()
a neznamšta je našla u onom pijanisti
![]()
kakva je ovo alkemija kod avečime maže facu
evo ga, schwarz-weiss
träume schön
