Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
BHF_Manijak wrote: ↑13/03/2022 16:14
Ma ovo je bukvalno sahovska partija.
Mah, prdimahovina za 18/19
Kad nisam obolio ono proljeće.
Jos mi ona 2cm u glavi jebo je lopta...
Jos frapantnije je kako ono izbijanje nije Salaha zakacilo i odbilo se u gol.
A tek ono s Leicesterom, cekas, kontas evo ga i onda mrtvi Kompany...
BHF_Manijak wrote: ↑13/03/2022 16:45
Jos mi ona 2cm u glavi jebo je lopta...
Jos frapantnije je kako ono izbijanje nije Salaha zakacilo i odbilo se u gol.
A tek ono s Leicesterom, cekas, kontas evo ga i onda mrtvi Kompany...
11.7 milimetara*
A za Leicester se ja nisam kidao ko vi, nisam to proljeće ništa pratio od Cityevih utakmica
The ongoing stand-off over a new deal isn’t about him feeling tempted to embark on a fresh challenge or experience life elsewhere. The 29-year-old hasn’t had his head turned by a rival. This is about money, respect and recognition.
Fenway Sports Group are still determined to retain Salah’s services, but not at any price. They are prepared to make Salah the highest-paid player in the club’s history.
Fenway Sports Group won’t completely demolish the wage structure that has served #Liverpool so well to tie Mohamed Salah down to a new contract.
Ma jedino da mu se ponudi bonus za potpis u kešu odjednom, a plata da ostane u rasponu predviđenih.
I klubu dobro i Salahu dobro, a i lakse ce ga biti prodati ako mu padne forma i zavrsi na klupi.
Sto se Ginija tice, ne znam. Pomijesane emocije. Ako bi se dzabalesku mogao dovesti sto da ne, za manje para boljeg sigurno ne mogu dovesti, a jos da je uhodan u sistem.
S druge strane volio bih nesto mladje, poletnije, energicnije.
A Gini kao neka verzija back upa, sto Vaucer rece kao Milner, sto da ne, ako bi on pristao na tu ulogu.
Gini je za klasu bolji igrac od Keite, Jonesa, Oxa ….
Samo je Fabihno bolji na DM, Hendo i on bi trebali da se rotiraju u vezi.
Ako ga mogu dovesti, bilo bi nerazumno da ga odbiju.
Ne volim vraćanja na staro. Mislim, nemam ništa loše protiv Wijnalduma, štaviše, jedan od dražih igrača iz ove Klopp ere. Nekako mi je on simbol početka preporoda pod Jurgenom. Ali ono, mi smo nastavili dalje, on je nastavio dalje, ne vidim iskreno potrebu da ga vraćamo.
Daj nekog Tchouamenija, Tielemansa...osvježenja a i materijala za budućnost.
Barcelona have stalled talks with Gavi as they can’t come to an agreement. Liverpool are watching the situation develop with his contract expiring next summer. [@ffpolo]