Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#59601 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

+ Carlo, pa čovjek Kloppa vrti oko malog prsta redovno.

Bjež tamo, prizvaćemo ih na kraju :mrgreen:
User avatar
Edin H.
Posts: 53595
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#59602 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

no_sekirli wrote: 09/03/2022 23:09 Ja samo ne bih Bayu pozelio.
Oni su trubadur žešći :oops:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#59603 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Inter Milan fans leave classy gesture at Anfield’s Hillsborough memorial before Champions League tie
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#59604 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Matip igrac mjeseca u ligi potpuno zasluzeno. Aferim!
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#59605 Re: Liverpool FC

Post by saint_mirad »

po prikazanom do sada, matip zaslužuje da na kraju bude u timu sezone.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#59606 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

saint_mirad wrote: 11/03/2022 14:25 po prikazanom do sada, matip zaslužuje da na kraju bude u timu sezone.
:thumbup: jedan je blackenbauer!
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#59607 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

zomri wrote: 11/03/2022 13:33 Matip igrac mjeseca u ligi potpuno zasluzeno. Aferim!


:kiss:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#59608 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »



...
User avatar
no_sekirli
Posts: 7008
Joined: 02/10/2013 18:36

#59609 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Yebale ga pare i ugovor u sred sezone. Neka se potrudi da uzmemo jos koji trofej, pare ce same doci. Ili iz Liverpoola ili iz nekog drugog kluba.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#59610 Re: Liverpool FC

Post by saint_mirad »

ljudi iz kluba ispadaju teške stipse i dugoročno će mnogo izgubiti ako ne mogu zadržati igrače tipa salah, a koje je sam klub podigao u svetsku klasu.

ovakvom politikom još kad ode klopp vraćaju se u borbu za top 4.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#59611 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Razumijem i klub i njega.
User avatar
drug_profi
Posts: 65419
Joined: 16/07/2012 16:00

#59612 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

17 miliona razlike godišnje između sada i onoga što on hoće. 68 miliona za 4 godine.
Ima li još salaha na trzistu za te pare?
User avatar
Edin H.
Posts: 53595
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#59613 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Može li mu Gini šta završiti? :D
User avatar
MMM1977
Posts: 6700
Joined: 15/07/2009 12:56

#59614 Re: Liverpool FC

Post by MMM1977 »

drug_profi wrote: 11/03/2022 22:33 17 miliona razlike godišnje između sada i onoga što on hoće. 68 miliona za 4 godine.
Ima li još salaha na trzistu za te pare?
Ne mora biti Salaha, ima Diaza. Jebo li ga ugovor, zato ove zadnje utakmice igra zaqrac
User avatar
drug_profi
Posts: 65419
Joined: 16/07/2012 16:00

#59615 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

MMM1977 wrote: 11/03/2022 22:36
drug_profi wrote: 11/03/2022 22:33 17 miliona razlike godišnje između sada i onoga što on hoće. 68 miliona za 4 godine.
Ima li još salaha na trzistu za te pare?
Ne mora biti Salaha, ima Diaza. Jebo li ga ugovor, zato ove zadnje utakmice igra zaqrac
Igra on za qurac jer je upao u tu fazu. Ko sto i svake sezone upada. Ali zato kad je kako treba, nosi ekipu i spasava utakmice.
Diaz i Salah su samo na izgled slicni igraci, a ekipi trebaju i Diaz i Salah i neko kao Jota/Mane/Bobi/Origi
User avatar
vaučer
Posts: 11539
Joined: 04/08/2009 15:22

#59616 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

To koliko traži u Liverpoolu neće dobiti. A ne izgleda spreman za komptomis. Ako to znači da ide - sretno mu. Treba sačekati da ode Mbappe pa ga udati u PSG.
User avatar
MMM1977
Posts: 6700
Joined: 15/07/2009 12:56

#59617 Re: Liverpool FC

Post by MMM1977 »

Ne kažem ja da su isti ili slični nego komentarišem odnos prema igri u zadnje vrijeme, kod Salaha sve nešto nonšalantno a Diaz gine na terenu. Ginuo je i za Porto bez obzira što je bio za 2 klase bolji od ostalih.

Naravno da treba riješiti njegov ugovor ali ne po svaku cijenu jer će to shebati hemiju ekipe, ne može on imati 500k a Jota 150k (lupam cifre), odmah bi tu došlo još hrpu zahtjeva drugih igrača i eto problema.

Ako mu je cilj da igra samo za pare nek ide u Newcastle
User avatar
drug_profi
Posts: 65419
Joined: 16/07/2012 16:00

#59618 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Slazem se ja u tome, ali se mozda moze naci kompromis, npr plata ti je ista, a evo ti sad bonus za potpis od npr.40 miliona na racun.
Ili ako ima za 40 miliona Salah/Messi/Aguero u nastajanju negdje
User avatar
no_sekirli
Posts: 7008
Joined: 02/10/2013 18:36

#59619 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Ja cisto sumnjam da ce dobiti 500K kod nas, bio on Salah, Haaland ili Mbape. Ali svatko moze traziti ono sta misli da zasluzuje, tu nema nikakvog spora.

Meni samo idu na zivce izjave svakih mjesec, dva dana, od igraca ili menadzera vezano za te stvari. Imas frajeru vazeci ugovor jos godinu i pol, progovoris li ti ili tvoj menadzer o tome u sred sezone kada se lomi dosta toga, dobijes novcanu kaznu.
Pa i ja imam ugovor u firmi gdje pise da je placa poslovna tajna, cak imaju i odredbe za kazne.
Ovako samo zicaju sibicari kruha preko pogace. Mnogima se to obilo o glavu, i toga moraju biti svjesni.
User avatar
MMM1977
Posts: 6700
Joined: 15/07/2009 12:56

#59620 Re: Liverpool FC

Post by MMM1977 »

Njemu je već ponuđen maksimum ako ne i preko toga, 400k sedmično što je duplo više u odnosu na oni što ima danas i bio bi apsolutno najplaćeniji igrač. Vaj Dijk na drugom mjestu sa 220k.

Koliko je besmislen njegov zahtjev se može vidjeti i iz Donje tabele i isto se može vidjeti kakve probleme bi to prouzrokovalo.

Image
User avatar
no_sekirli
Posts: 7008
Joined: 02/10/2013 18:36

#59621 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

drug_profi wrote: 11/03/2022 22:47 Slazem se ja u tome, ali se mozda moze naci kompromis, npr plata ti je ista, a evo ti sad bonus za potpis od npr.40 miliona na racun.
Ili ako ima za 40 miliona Salah/Messi/Aguero u nastajanju negdje
Evo, sasvim razuman prijedlog za kompromis. Sad 40 ili 50, nije ni bitno.
User avatar
drug_profi
Posts: 65419
Joined: 16/07/2012 16:00

#59622 Re: Liverpool FC

Post by drug_profi »

Katastrofa koliko je Robo placen.... :shock:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#59623 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Kakav raspored plata, nerealno!
Svaka cast Milneru, ali ne moze imati isto kao nosioc veze ala Henderson ili vise od Robertsona ili Manea.
Keita vise od Manea, Jote, Matipa itd...

Nekima treba prepolovit primanja, drugima to nadomjestiti.

Salaha vrijedi zadrzati makar do kraja ugovora, tad ce imati 32, onda nek ide gdje hoce .Sigurno nece biti isti igrac kao sad, a ustedio si eto tih 68 miliona, ako vec ne zele da ga plate koliko zeli.
Prodavao ga ne bih sigurno, ali ne bih ni produzio na 5 godina, jer placati ga 12-13 miliona s 33-34 godine je previse.
Zajebana situacija kako god.

Sanjam neki boom da naprave, tipa objave Haaland to Liverpool ili Mbappe, ono da se trese sve, ali s ovim vlasnicima to sigurno necu docekati.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#59624 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Milner je došao kao free agent, stoga i takva plata. Plus je tada stigao kao cijenjen igrač, projektovan za tog nosioca.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#59625 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

drug_profi wrote: 11/03/2022 23:07 Katastrofa koliko je Robo placen.... :shock:
Ovo je podatak prije zadnjeg ugovora koji je potpisao. Tih 50k je imao kada je tek stigao, sada je na 100k.

Mada, kada prelistaš platne spiskove drugih klubova, sve ove plate su neki "drugi razred", ako se mogu tako nazvati. Naravno, dosta je tu i bonusa na koje se naslanjaju.

Možda se nekome sviđa a nekome ne, ali recimo ovaj segment kako FSG radi mi je vrhunski. I zato ih apsolutno razumijem zašto vagaju Salahove zahtjeve.
Post Reply