Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102774
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#59576 Re: Liverpool FC
Jeste se natakarili na Salaha.
Pa svi imaju nekad los period, nije robot.
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#59577 Re: Liverpool FC
Ja kežem pola ekipe ograjisalo.
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#59578 Re: Liverpool FC
Ma sve ok, volimo Moa; nego nekad iznervira. 
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#59579 Re: Liverpool FC
Pa kako stiže Vidal ovo!!!?!
- sve_ovo_ja
- Posts: 2154
- Joined: 13/07/2016 11:10
#59580 Re: Liverpool FC
90% utakmica bi ovo bila 3 gola u mreži Intera. Mada momački i od Intera odigrano, da Sanchez nije crveni fasovao prije bi na produzetke otisli.
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#59581 Re: Liverpool FC
Sasvim sam sad siguran da su veceras i penal imali da bi promasili. Repriza utakmice Barcelona - Liverpoola 3:0. Na prazan gol da osutaju melek bi se ukazao.
Ako je trebalo sta prekidati, onda nek to bude na ovaj najbezbolniji nacin. Jebat ih.
Sto se ekipe tice sto prije ih dohavizati. Ovi promasaji zicera vec zabrinjavaju opasno. U zadnjih 6-7 utakmica, pa sigurno da je bilo 10 cistih, totalno cistih situacija.
Ako je trebalo sta prekidati, onda nek to bude na ovaj najbezbolniji nacin. Jebat ih.
Sto se ekipe tice sto prije ih dohavizati. Ovi promasaji zicera vec zabrinjavaju opasno. U zadnjih 6-7 utakmica, pa sigurno da je bilo 10 cistih, totalno cistih situacija.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59582 Re: Liverpool FC
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... Q/viewform
Pošto je poraz, ali prolaz, neka bude jedan top i jedan flop

Pošto je poraz, ali prolaz, neka bude jedan top i jedan flop

Last edited by AmiĐa_Idriz on 12/03/2022 12:33, edited 1 time in total.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59583 Re: Liverpool FC
Ružno ali efikasno na kraju. Ok, hajmo dalje.
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#59584 Re: Liverpool FC
bolje večeras da ne ulazi ništa kad nema štete nego u nekoj sledećoj utakmici. na kraju je bitno da su prošli, utakmica je rutinski odrađena.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59585 Re: Liverpool FC
Salah saying to BT he thinks there was a bit of overconfidence in the team.
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#59586 Re: Liverpool FC
Ma sve ok, dvije stative, prečka, dvije dobre šanse; šta više htjeti. Važno je da smo idalje u takmičenju. Nemam pojma kako glasati. 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59587 Re: Liverpool FC
Valja sad Brightonu, pusti ovo 
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#59588 Re: Liverpool FC
E jebli vas avatari Kenny i Amidja, ne znam vise sta koji pise, kontam sam sa sobom lik prica, koji god. 
-
convict
- Posts: 3516
- Joined: 10/02/2008 01:20
#59589 Re: Liverpool FC
tek sad vidim da je utakmica sa Unitedom odgodjena zbog FA kupa. nije lose, nije mi dobro izgledalo Arsenal i United u 4 dana.
- drug_profi
- Posts: 65418
- Joined: 16/07/2012 16:00
#59590 Re: Liverpool FC
Samo da se sad za Brajton ne sjebu. Oni ce nam mjeru uzet ako im se pruzi prilika.
- no_sekirli
- Posts: 7008
- Joined: 02/10/2013 18:36
#59591 Re: Liverpool FC
Nije pravedno da smo izgubili ovo, ali dobro.
Jota prespavao.
Jota prespavao.
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#59592 Re: Liverpool FC
BHF_Manijak wrote: ↑08/03/2022 23:12 E jebli vas avatari Kenny i Amidja, ne znam vise sta koji pise, kontam sam sa sobom lik prica, koji god.![]()
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#59593 Re: Liverpool FC
gledam sad psg, wijnaldum ni sa klupe ne dobija šansu. kako se zajebo lik.
- Edin H.
- Posts: 53595
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#59594 Re: Liverpool FC
A tupla?saint_mirad wrote: ↑09/03/2022 22:30 gledam sad psg, wijnaldum ni sa klupe ne dobija šansu. kako se zajebo lik.
-
Plunkett
- Posts: 2073
- Joined: 01/06/2020 15:15
#59596 Re: Liverpool FC
Negdje sam naletio da ce on iz PSG na ljeto, Villa ili Newcastle, tako nesto.saint_mirad wrote: ↑09/03/2022 22:30 gledam sad psg, wijnaldum ni sa klupe ne dobija šansu. kako se zajebo lik.
Ko ga jebe, debil ko i coutinho.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59597 Re: Liverpool FC
Ne daj Bože.
Samo ne oni ili Chelsea. O ostalima se da pričati.
- no_sekirli
- Posts: 7008
- Joined: 02/10/2013 18:36
#59598 Re: Liverpool FC
Ja samo ne bih Bayu pozelio.
-
Plunkett
- Posts: 2073
- Joined: 01/06/2020 15:15
#59599 Re: Liverpool FC
Ma realno koga god, ja mislim da u dvije utakmice nece biti problem.
Opusteno
Opusteno
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#59600 Re: Liverpool FC
ni ja ne bih voleo real, oni podignu formu za ovo takmicenje i imaju pobednicki mentalitet. ostali mogu.
