Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#59501 Re: Liverpool FC
Ne bih imao ništa protiv da i United nekad pobijedi. 
- no_sekirli
- Posts: 7008
- Joined: 02/10/2013 18:36
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#59503 Re: Liverpool FC
Neka Boga ti... Vidjeli smo svi na terenu jucer. Imam osjecaj da ovako statisticki mozes svakog predstavit da je ok.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59504 Re: Liverpool FC
U pitanju je sezona kompletna do sada, ne sinoćnja utakmica.
- drug_profi
- Posts: 65419
- Joined: 16/07/2012 16:00
#59505 Re: Liverpool FC
Spasio je sinoc pobjedu.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59506 Re: Liverpool FC
Zadnji poraz na Anfieldu 2017-te godine.
U dresu Southamptona
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#59507 Re: Liverpool FC
Ma opcenito govorim. Mislim da je sasvim dovoljno vremena i prilika imao da se nametne i dokaze, pa i pored povreda.
Jednostavno ljudin nije to to za te pare i iskreno volio bih mu ledja vidjeti, da se otvori prostor za drugu opciju.
Ovako fol imas veznjaka, a nemas.
Na prste jedne ruke mozes nabrojati njegove top utakmice.
Nadam se odlasku i njega i mrtvog Oxa.
- vaučer
- Posts: 11537
- Joined: 04/08/2009 15:22
#59508 Re: Liverpool FC
Iako imam puno strpljenja za igrače, mislim također da je Keita zreo za prodaju. Kao neki utility veznjak - ni blizu Ginija. Kao defanzivni play - stvori bar par zicera protivnicima po utakmici. Kao neki box to box kreator - odigra jednu od pet utakmica na visokom nivou. Na to dodaš ozljede i ne znam o čemu dalje pričati. Možda možemo priuštiti Keitu kao neki luksuz za pogurati tu i tamo, ali nije bio, nit je sad, nit će po meni ikad biti neizostavan dio našeg veznog reda.
-
doboj71
- Posts: 607
- Joined: 21/07/2011 05:20
#59509 Re: Liverpool FC
Sam sebi ne vjerujem da danas navijam za United.Ali bar su im dresovi crveni,bice mi lakse.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59510 Re: Liverpool FC
Niti navijam niti šta očekujem
Mi ako hoćemo titulu moramo otići na Etihad i pobjediti. To je otprilike to.
Mi ako hoćemo titulu moramo otići na Etihad i pobjediti. To je otprilike to.
- drug_profi
- Posts: 65419
- Joined: 16/07/2012 16:00
#59511 Re: Liverpool FC
Izgubice Siti jos negdje koji bod. Bitno je da mi ne izgubimo, mada je to sve teze sto je niz duzi.
- drug_profi
- Posts: 65419
- Joined: 16/07/2012 16:00
#59516 Re: Liverpool FC
Ne treba samo olako uci u utakmicu. Prednost je solidna, ali ce oni ici na sve ili nista.
- no_sekirli
- Posts: 7008
- Joined: 02/10/2013 18:36
#59517 Re: Liverpool FC
Ne vjerujem da ce uci olako. Imali su oni svoje sanse i u Italiji. Nadam se da ce Klopp malo ukociti na pocetku, pustiti ove da se razmasu, a onda kazna u obliku kontre. I onda polako, dugim loptama iz pozadine.drug_profi wrote: ↑07/03/2022 20:54 Ne treba samo olako uci u utakmicu. Prednost je solidna, ali ce oni ici na sve ili nista.
- no_sekirli
- Posts: 7008
- Joined: 02/10/2013 18:36
#59520 Re: Liverpool FC
Trebalo bi ove utakmice jos cesce, samo da coek ne razmislja o ovom sranju oko nas.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59521 Re: Liverpool FC
Italijani pišu da Inter kreće sa Alexisom i Lautarom naprijed, Džeko i Correa klupa.
Drago mi je što Correa neće, pa, bar startati. Mnogo je opasan.
Drago mi je što Correa neće, pa, bar startati. Mnogo je opasan.
- Gerrard
- Posts: 4
- Joined: 24/06/2012 12:55
#59523 Re: Liverpool FC
Nottingham se ne smije potcijeniti, vec su izbacili Arsenal i Leicester na domacem terenu.
Ovo je mozda i prvi duel s njima poslije nesrece?
Ovo je mozda i prvi duel s njima poslije nesrece?
- no_sekirli
- Posts: 7008
- Joined: 02/10/2013 18:36
#59525 Re: Liverpool FC
Interesantna ova postava, bez Hende.

