Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
thesting
Posts: 277
Joined: 21/04/2010 12:56

#5951 Re: Veliki Brat 2013

Post by thesting »

A ja sam bas mislio da je on vec siguran u svoju pobjedu pa da nece vise cmizdriti. Sreca Zeljko mu svojim nebulozama nije dao da se rasplace, ako ne smugne u ispovjedaonicu da bude siguran da ce ici u pregledu dana.
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#5952 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Ma nema, Top i Zeljko - best friends :D Jos kad Top rece veceras u ispovjedaonici da se sa Zeljkom najbolje opusti, nije tako mogao ni sa Majom V. :D
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#5953 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

_nevermind_ wrote:
de balzac wrote:topu ofirno da se baca ko omladinci :D pa samo nešta pampampampamparampampam :oops: pjevuši :oops:
sve za glasove :oops:
Eno sad ce opet suze, uz pjesmu Z.Joksimovica ''Ljubavi'' ljubi veru :D

Edit:
I Zeljko bi zapjev'o, al' fali mu rijeci :D
sad skonto šta ti je ovo :? ja mislio "vjeru" :? pa ne kontam šta ti je to :D
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#5954 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

de balzac wrote:ovaj medo ti je fakat mentol :roll: čuj ga što sklada :roll:
:lol: :lol: :lol:
Bilo nas je deset, sad smo samo sestero, stiiigli smo do super-finale

Zovem seee Zarko, ja imam brata blizancaaa, zove se Zeljko, Zeljko i Zeljko
on me cima kao niko, sta cu ja kad mu ne moze nista, on me voli, al me .ebe sta cu ja kad me keva ubija ako se ja posvadjam sa Zeljkom, mama to vidi na ekranu, lupi mi samar ... OMG :lol: :lol:

A Top satro umire od smjeha :cry: :cry:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#5955 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

puko :shock: vepar :D
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#5956 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

de balzac wrote:
_nevermind_ wrote:
de balzac wrote:topu ofirno da se baca ko omladinci :D pa samo nešta pampampampamparampampam :oops: pjevuši :oops:
sve za glasove :oops:
Eno sad ce opet suze, uz pjesmu Z.Joksimovica ''Ljubavi'' ljubi veru :D

Edit:
I Zeljko bi zapjev'o, al' fali mu rijeci :D
sad skonto šta ti je ovo :? ja mislio "vjeru" :? pa ne kontam šta ti je to :D
Ti kont'o ja presla na ekavicu :D
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#5957 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

_nevermind_ wrote:
de balzac wrote:ovaj medo ti je fakat mentol :roll: čuj ga što sklada :roll:
:lol: :lol: :lol:
Bilo nas je deset, sad smo samo sestero, stiiigli smo do super-finale

Zovem seee Zarko, ja imam brata blizancaaa, zove se Zeljko, Zeljko i Zeljko
on me cima kao niko, sta cu ja kad mu ne moze nista, on me voli, al me .ebe sta cu ja kad me keva ubija ako se ja posvadjam sa Zeljkom, mama to vidi na ekranu, lupi mi samar ... OMG :lol: :lol:

A Top satro umire od smjeha :cry: :cry:
:D :D htio upravo napisati
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#5958 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

evo i ava reve :lol: :lol:
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#5959 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Sad Ava sklada: Koliko sam puta tvoje ime zvala, ako ikad sretnemo se mi, ne okreci glavu, budi musko i podji u zagrljaj moj... :lol: :lol: :lol:

Sad Zeljko: Idemo dalje, idemo dalje, budi jaka, mala Ava, mala Ava, ne budi sama :shock:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#5960 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

ovo je ludilo :lol:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#5961 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

delirium tremens :shock:
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#5962 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

de balzac wrote:ovo je ludilo :lol:
Kaze Top, daj sta veselije, a Zeljko dalje sklada:
Idemo dalje, dos'o sam u Srbija, daj mi malo rakije, da sipam pice, ludilo je pocelo, casa mi je prazna, sta je to bilo konobare, sipaj mi pice i malo rakije, da pomesaaaam...triler je najzesci :lol: :lol:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#5963 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

pokuša i top :oops: da učestvuje u koncertu :oops: pa :odustajem:
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#5964 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Novopeceni stihoklepac Zeljko nastavlja: Ava pere zube, Ava pere zube, dok nije dosla Soraja sa svojim bijelim zubima, .ebala nam mater svima, dok nismo ukapirali da cetkica tako ne bijeli zube :lol: :lol:
Last edited by _nevermind_ on 05/05/2013 03:14, edited 1 time in total.
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#5965 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

aneta spava čuje moj glas da li se cima dok spava :lol: :lol:
top pere sudove ava se umiJa ko jedna stara srpkinja :roll: nema kruha nema kruha samo ima hleba :lol: :lol:
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#5966 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

de balzac wrote:aneta spava čuje moj glas da li se cima dok spava :lol: :lol:
top pere sudove ava se umiJa ko jedna stara srpkinja :roll: nema kruha nema kruha samo ima hleba :lol: :lol:
tragikomicno :lol: :lol: :lol:
Fauja Singh
Posts: 2474
Joined: 07/12/2011 12:40

#5967 Re: Veliki Brat 2013

Post by Fauja Singh »

koji je ovaj Zeljko bilde pa to je strasno
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#5968 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

kad sam skont'o da znam da pevam, nisam prekin'o, idem na karaoke, bicu faca ke ke ke :lol: :lol:
Ava mi je rekla da ce da umre, a laze, da umre nece, sto lazes, umires :D neces, hvala Majo, hvala Majo, jedemo tvoju salatu, nismo hteli, al nisi tu, jescemo je sa mesom :lol:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#5969 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

stroga normala wrote:koji je ovaj Zeljko bilde pa to je strasno
vepar :D mentol :D debil :D
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#5970 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

a najvažnije što nevermind noćas mijenja mišljenje :wink: glede kompozitora :D
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#5971 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

de balzac wrote:
stroga normala wrote:koji je ovaj Zeljko bilde pa to je strasno
vepar :D mentol :D debil :D
:fight:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#5972 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

_nevermind_ wrote:kad sam skont'o da znam da pevam, nisam prekin'o, idem na karaoke, bicu faca ke ke ke :lol: :lol:
Ava mi je rekla da ce da umre, a laze, da umre nece, sto lazes, umires :D neces, hvala Majo, hvala Majo, jedemo tvoju salatu, nismo hteli, al nisi tu, jescemo je sa mesom :lol:
:lol: :lol:

ava je jela ava je jela :D veliki tanjir veliki tanjir u moje ruke :D biće pun :lol:
veliki brate veliki brate samo jedno pivce :lol: slomiću ti kameru :lol:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#5973 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

ova ava ružna :roll: baš pogana :oops:
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#5974 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

de balzac wrote:a najvažnije što nevermind noćas mijenja mišljenje :wink: glede kompozitora :D
Ma kaaaakvi mijenjati misljenje
A ko mi je alternativa svega ti od ovih sto su ostali u kuci :roll:

Kako prevesti na nas boldiranu rijec: ''Ich gönne den Sieg niemandem''
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#5975 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

nevermind odoh ja gute nacht :sleep: bis morgen :zzzz:

ubi retard sa :lala:
Locked