Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- thesting
- Posts: 277
- Joined: 21/04/2010 12:56
#5951 Re: Veliki Brat 2013
A ja sam bas mislio da je on vec siguran u svoju pobjedu pa da nece vise cmizdriti. Sreca Zeljko mu svojim nebulozama nije dao da se rasplace, ako ne smugne u ispovjedaonicu da bude siguran da ce ici u pregledu dana.
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#5952 Re: Veliki Brat 2013
Ma nema, Top i Zeljko - best friends
Jos kad Top rece veceras u ispovjedaonici da se sa Zeljkom najbolje opusti, nije tako mogao ni sa Majom V. 
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#5953 Re: Veliki Brat 2013
sad skonto šta ti je ovo_nevermind_ wrote:Eno sad ce opet suze, uz pjesmu Z.Joksimovica ''Ljubavi'' ljubi verude balzac wrote:topu ofirno da se baca ko omladincipa samo nešta pampampampamparampampam
pjevuši
![]()
sve za glasove
Edit:
I Zeljko bi zapjev'o, al' fali mu rijeci
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#5954 Re: Veliki Brat 2013
de balzac wrote:ovaj medo ti je fakat mentolčuj ga što sklada
Bilo nas je deset, sad smo samo sestero, stiiigli smo do super-finale
Zovem seee Zarko, ja imam brata blizancaaa, zove se Zeljko, Zeljko i Zeljko
on me cima kao niko, sta cu ja kad mu ne moze nista, on me voli, al me .ebe sta cu ja kad me keva ubija ako se ja posvadjam sa Zeljkom, mama to vidi na ekranu, lupi mi samar ... OMG
A Top satro umire od smjeha
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#5956 Re: Veliki Brat 2013
Ti kont'o ja presla na ekavicude balzac wrote:sad skonto šta ti je ovo_nevermind_ wrote:Eno sad ce opet suze, uz pjesmu Z.Joksimovica ''Ljubavi'' ljubi verude balzac wrote:topu ofirno da se baca ko omladincipa samo nešta pampampampamparampampam
pjevuši
![]()
sve za glasove
Edit:
I Zeljko bi zapjev'o, al' fali mu rijecija mislio "vjeru"
pa ne kontam šta ti je to
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#5957 Re: Veliki Brat 2013
_nevermind_ wrote:de balzac wrote:ovaj medo ti je fakat mentolčuj ga što sklada
![]()
![]()
![]()
Bilo nas je deset, sad smo samo sestero, stiiigli smo do super-finale
Zovem seee Zarko, ja imam brata blizancaaa, zove se Zeljko, Zeljko i Zeljko
on me cima kao niko, sta cu ja kad mu ne moze nista, on me voli, al me .ebe sta cu ja kad me keva ubija ako se ja posvadjam sa Zeljkom, mama to vidi na ekranu, lupi mi samar ... OMG![]()
![]()
A Top satro umire od smjeha![]()
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#5959 Re: Veliki Brat 2013
Sad Ava sklada: Koliko sam puta tvoje ime zvala, ako ikad sretnemo se mi, ne okreci glavu, budi musko i podji u zagrljaj moj...
Sad Zeljko: Idemo dalje, idemo dalje, budi jaka, mala Ava, mala Ava, ne budi sama
Sad Zeljko: Idemo dalje, idemo dalje, budi jaka, mala Ava, mala Ava, ne budi sama
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#5962 Re: Veliki Brat 2013
Kaze Top, daj sta veselije, a Zeljko dalje sklada:de balzac wrote:ovo je ludilo
Idemo dalje, dos'o sam u Srbija, daj mi malo rakije, da sipam pice, ludilo je pocelo, casa mi je prazna, sta je to bilo konobare, sipaj mi pice i malo rakije, da pomesaaaam...triler je najzesci
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#5963 Re: Veliki Brat 2013
pokuša i top
da učestvuje u koncertu
pa 
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#5964 Re: Veliki Brat 2013
Novopeceni stihoklepac Zeljko nastavlja: Ava pere zube, Ava pere zube, dok nije dosla Soraja sa svojim bijelim zubima, .ebala nam mater svima, dok nismo ukapirali da cetkica tako ne bijeli zube

Last edited by _nevermind_ on 05/05/2013 03:14, edited 1 time in total.
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#5965 Re: Veliki Brat 2013
aneta spava čuje moj glas da li se cima dok spava
top pere sudove ava se umiJa ko jedna stara srpkinja
nema kruha nema kruha samo ima hleba

top pere sudove ava se umiJa ko jedna stara srpkinja
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#5966 Re: Veliki Brat 2013
tragikomicnode balzac wrote:aneta spava čuje moj glas da li se cima dok spava![]()
![]()
top pere sudove ava se umiJa ko jedna stara srpkinjanema kruha nema kruha samo ima hleba
![]()
-
Fauja Singh
- Posts: 2474
- Joined: 07/12/2011 12:40
#5967 Re: Veliki Brat 2013
koji je ovaj Zeljko bilde pa to je strasno
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#5968 Re: Veliki Brat 2013
kad sam skont'o da znam da pevam, nisam prekin'o, idem na karaoke, bicu faca ke ke ke
Ava mi je rekla da ce da umre, a laze, da umre nece, sto lazes, umires
neces, hvala Majo, hvala Majo, jedemo tvoju salatu, nismo hteli, al nisi tu, jescemo je sa mesom 
Ava mi je rekla da ce da umre, a laze, da umre nece, sto lazes, umires
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#5969 Re: Veliki Brat 2013
veparstroga normala wrote:koji je ovaj Zeljko bilde pa to je strasno
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#5970 Re: Veliki Brat 2013
a najvažnije što nevermind noćas mijenja mišljenje
glede kompozitora 
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#5971 Re: Veliki Brat 2013
de balzac wrote:veparstroga normala wrote:koji je ovaj Zeljko bilde pa to je strasnomentol
debil
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#5972 Re: Veliki Brat 2013
_nevermind_ wrote:kad sam skont'o da znam da pevam, nisam prekin'o, idem na karaoke, bicu faca ke ke ke![]()
![]()
Ava mi je rekla da ce da umre, a laze, da umre nece, sto lazes, umiresneces, hvala Majo, hvala Majo, jedemo tvoju salatu, nismo hteli, al nisi tu, jescemo je sa mesom
ava je jela ava je jela
veliki brate veliki brate samo jedno pivce
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#5973 Re: Veliki Brat 2013
ova ava ružna
baš pogana 
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#5974 Re: Veliki Brat 2013
Ma kaaaakvi mijenjati misljenjede balzac wrote:a najvažnije što nevermind noćas mijenja mišljenjeglede kompozitora
A ko mi je alternativa svega ti od ovih sto su ostali u kuci
Kako prevesti na nas boldiranu rijec: ''Ich gönne den Sieg niemandem''
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#5975 Re: Veliki Brat 2013
nevermind odoh ja gute nacht
bis morgen
ubi retard sa
ubi retard sa
