Demokratska fronta Željko Komšić

Post Reply
User avatar
Pasiflora
Posts: 3838
Joined: 30/03/2007 20:41
Location: Bolje bi bilo da je malo dalje

#5951 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Pasiflora »

Corto Maltese wrote:Tvoji pokušaji da šukneš Komšiću na račun njegovog dugogodišnjeg podpredsjednikovanja u SDP BiH su perfidni.
Ili si krivo quotao ili me nisi razumio... ako te zanima, pogledaj jos malo moje postove :)
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#5952 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

Styling wrote:
Banksy wrote:
Styling wrote:
Ne bi se komšić ni sada odlijepio da se nisu međudobno posvađali (da ne upotrijebim grublji izraz) zbog talova u Reviconu.
Revicon, šta je to, talovi, ne razumijem?

Pričaj nam nešto o tome, o čemu se radi ... :?
Google it, pa će ti se samo kazati. Nisam ja ovdje da te edukujem.
Bolje da nam ti kažeš o čemu se radi, iz prve ruke. Revicon, to je neka firma bliska SDP-u? Ima nekog nezakonitog poslovanja tu, jel ... ?
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#5953 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Havatar »

Pasiflora wrote:
Corto Maltese wrote:Tvoji pokušaji da šukneš Komšiću na račun njegovog dugogodišnjeg podpredsjednikovanja u SDP BiH su perfidni.
Ili si krivo quotao ili me nisi razumio... ako te zanima, pogledaj jos malo moje postove :)
Pominjala si sve mutne radnje SDP ciji je Komsic bio clan i koje su izvrsene dok je on bio clan stranke pa je vjerovatno na to mislio.
User avatar
Pasiflora
Posts: 3838
Joined: 30/03/2007 20:41
Location: Bolje bi bilo da je malo dalje

#5954 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Pasiflora »

lerdi wrote:Nevezano za rad Hanke Vjezović i njene poteze o kojim zaista znam malo da bi bilo šta sudio želim istaći slijedeće. ... Opet kažem ja lično ne znam o kakvim se grijesima radi, osim onog smrtnog što je napustila SDP :oops: , pa da mogu suditi i volio bih kad bi neko zaista pobrojao sve te stvari pa da vidimo koji su to i koliki su zaista.
Slazem se sa tobom, hajmo je spaliti na lomaci zbog... cega ono?
Sve ti je to sa Hankom presipanje iz supljeg u prazno, meni se cini. Zena se među prvima javno suprostavila velikom vođi i aman-zaman hajmo je pojesti!
Ja sam nekoliko puta ovjde na temi trazila da bilo ko iznese bilo kakve dokaze i nista. Sve samo rekla-kazala.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#5955 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

Styling wrote: Hanka je, za razliku od navedene dvojice, ipak unuverzitetski profesor i trebala bi biti neka moralna vertikala i društvu i studentima koje podučava.
Kad smo kod moralnih vertikala i profesura, Zlatko ono bi univerzitetski profesor, a? :mrgreen:
User avatar
Pasiflora
Posts: 3838
Joined: 30/03/2007 20:41
Location: Bolje bi bilo da je malo dalje

#5956 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Pasiflora »

Havatar wrote:
Pasiflora wrote:
Corto Maltese wrote:Tvoji pokušaji da šukneš Komšiću na račun njegovog dugogodišnjeg podpredsjednikovanja u SDP BiH su perfidni.
Ili si krivo quotao ili me nisi razumio... ako te zanima, pogledaj jos malo moje postove :)
Pominjala si sve mutne radnje SDP ciji je Komsic bio clan i koje su izvrsene dok je on bio clan stranke pa je vjerovatno na to mislio.
Valjda nije tako shvatio :roll: . Te stvari su se desile i niko od nas nije ni lud ni gluh pa da se sada pravimo da nismo znali. Komsic je (valjda) i otisao jer vise nije htio biti dio SDP-ovske prljavstine.
Iz nekog razloga ja mu zaista vjerujem. Mozda sam ocajna pa ne vidim nikoga drugog ko bi eventualno HTIO pokusati ovu zemlju okrenuti u pravom pravcu. Nadam se da ce Zeljko uspjeti. Ili bilo ko drugi samo da nam zivoti vise pocnu liciti na ljudske...
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#5957 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Styling »

lerdi wrote: Nisi već si tu da spinuješ i pljuješ. Ukoliko nekoga optužuješ za nešto onda bar budi toliko pristojan/na pa obrazloži te optužbe. Ovo što ti radiš je dno dna.
To zašto sam ja tu se tebe ne tiče. Savjet za ubuduće: prije nego što se ospeš na nekoga, provjeri dobro činjenice i zarovi malo ispod površine.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#5958 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Styling »

Banksy wrote:
Styling wrote: Hanka je, za razliku od navedene dvojice, ipak unuverzitetski profesor i trebala bi biti neka moralna vertikala i društvu i studentima koje podučava.
Kad smo kod moralnih vertikala i profesura, Zlatko ono bi univerzitetski profesor, a? :mrgreen:
Skretanje sa teme neće ublažiti činjenice. O Zlatku ćemo na temi SDP.
User avatar
lerdi
Posts: 3511
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#5959 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by lerdi »

Styling wrote:
lerdi wrote: Nisi već si tu da spinuješ i pljuješ. Ukoliko nekoga optužuješ za nešto onda bar budi toliko pristojan/na pa obrazloži te optužbe. Ovo što ti radiš je dno dna.
To zašto sam ja tu se tebe ne tiče. Savjet za ubuduće: prije nego što se ospeš na nekoga, provjeri dobro činjenice i zarovi malo ispod površine.
Tiče me se čim moram čitati nebuloze koje pišeš. Hvala na savjetu a evo i jednog za tebe da ne ostanem dužan. Kada nekog optužuješ za bilo šta iznesi činjenice koje mogu potkrijepiti tu optužbu. U protivnom samo ispadaš smiješan i zloban. ;)
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#5960 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

Styling wrote:
Banksy wrote:
Styling wrote: Hanka je, za razliku od navedene dvojice, ipak unuverzitetski profesor i trebala bi biti neka moralna vertikala i društvu i studentima koje podučava.
Kad smo kod moralnih vertikala i profesura, Zlatko ono bi univerzitetski profesor, a? :mrgreen:
Skretanje sa teme neće ublažiti činjenice. O Zlatku ćemo na temi SDP.
Vratimo se temi.
Revicon :mrgreen:
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#5961 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Styling »

lerdi wrote:
Styling wrote:
lerdi wrote: Nisi već si tu da spinuješ i pljuješ. Ukoliko nekoga optužuješ za nešto onda bar budi toliko pristojan/na pa obrazloži te optužbe. Ovo što ti radiš je dno dna.
To zašto sam ja tu se tebe ne tiče. Savjet za ubuduće: prije nego što se ospeš na nekoga, provjeri dobro činjenice i zarovi malo ispod površine.
Tiče me se čim moram čitati nebuloze koje pišeš. Hvala na savjetu a evo i jednog za tebe da ne ostanem dužan. Kada nekog optužuješ za bilo šta iznesi činjenice koje mogu potkrijepiti tu optužbu. U protivnom samo ispadaš smiješan i zloban. ;)
A, što bih ja to s tobom dijelila činjenice?! I to, ovako, javno na forumu!
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#5962 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Styling »

Banksy wrote:
Vratimo se temi.
Revicon :mrgreen:
Tema nije Revicon. Tema je DF. :D
User avatar
Pasiflora
Posts: 3838
Joined: 30/03/2007 20:41
Location: Bolje bi bilo da je malo dalje

#5963 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Pasiflora »

Styling wrote:A, što bih ja to s tobom dijelila činjenice?! I to, ovako, javno na forumu!
Styling wrote:Tema nije Revicon. Tema je DF. :D
Ti imas velike usi i nos i celava si. Necu ti reci kako znam, ali tvrdim da je istina :skoljka:
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#5964 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Styling »

Pasiflora wrote:
Styling wrote:A, što bih ja to s tobom dijelila činjenice?! I to, ovako, javno na forumu!
Styling wrote:Tema nije Revicon. Tema je DF. :D
Ti imas velike usi i nos i celava si. Necu ti reci kako znam, ali tvrdim da je istina :skoljka:
:D :D :D imam i bradavicu na nosu....i metlu....i crni šiljati šešir...

Ha! Očito sam te dobro barnula. Ja nisam nikoga optužila da je lopov, samo sam rekla da su se ljudi posvađali oko zajedničke firme.
User avatar
lerdi
Posts: 3511
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#5965 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by lerdi »

Styling wrote:
A, što bih ja to s tobom dijelila činjenice?! I to, ovako, javno na forumu!
Pa što onda javno tvrdiš da je Hanka dobila kofer para? :D

Ko god te poslao, a neko jeste nemoj da lažeš da nije jer će ti porasti nos :D, dobro se zajebao. Haj vozdra i pozdravi svoje u centrali. ;)
User avatar
Pasiflora
Posts: 3838
Joined: 30/03/2007 20:41
Location: Bolje bi bilo da je malo dalje

#5966 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Pasiflora »

Styling wrote:Ha! Očito sam te dobro barnula.
Ne mozes ti mene barnuti, vjeruj mi.
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#5967 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Innovation »

Pasiflora wrote: Ti imas velike usi i nos i celava si. Necu ti reci kako znam, ali tvrdim da je istina :skoljka:
:hm: Da nije slucajno :fazlija: ? :skoljka:
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#5968 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Styling »

Pasiflora wrote:
Styling wrote:Ha! Očito sam te dobro barnula.
Ne mozes ti mene barnuti, vjeruj mi.
A, da se vratimo temi?!
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#5969 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Styling »

lerdi wrote:
Styling wrote:
A, što bih ja to s tobom dijelila činjenice?! I to, ovako, javno na forumu!
Pa što onda javno tvrdiš da je Hanka dobila kofer para? :D

Ko god te poslao, a neko jeste nemoj da lažeš da nije jer će ti porasti nos :D, dobro se zajebao. Haj vozdra i pozdravi svoje u centrali. ;)
Evo, selame i tebe moji iz centrale. :-D
dede merdzane
Posts: 515
Joined: 21/03/2013 10:11

#5970 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by dede merdzane »

Styling wrote:
Pasiflora wrote:
Styling wrote:Ha! Očito sam te dobro barnula.
Ne mozes ti mene barnuti, vjeruj mi.
A, da se vratimo temi?!
Slazem se. Dakle, Revicon je SDP-ova firma?
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#5971 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Styling »

dede merdzane wrote:
Slazem se. Dakle, Revicon je SDP-ova firma?
Pitaj predsjednika DF-a.
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#5972 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Innovation »

dede merdzane wrote: Slazem se. Dakle, Revicon je SDP-ova firma?
:nene:
BIOGRAFIJA
Marin Ivanišević, predsjedavajući
Gradskog vijeća Grada Sarajeva /nekad davno/
ROĐEN: 25. oktobra 1958. Sarajevo
BRAČNI STATUS: Oženjen
NACIONALNOST: Hrvat

OBRAZOVANJE:
-Vanjska trgovina, dipl. oecc
-Viša komercijalna škola, komercijalista
-Leadership, specijalizacija

PROFESIONALNO ISKUSTVO:
1982-1988.
komercijalist–INKOP Priboj predstavništvo Sarajevo
1988-1992.direktor marketinga–Košarkaški savez BiH
1993-1994.marketing menadžer–PIK Opuzen
1994-1997.konzultant PROGRES d.o.o. Zagreb
1997.-sada direktor REVICON d.o.o.
za poslovni konzalting Sarajevo-član profesionalnih udruženja: JAFIS,
Savez računovođa, revizora i financijskih djelatnika BiH, SEEPAD, Udruženje ekonomista Sarajevo, Udruženje internih revizora, Udruženje poreznih savjetnika
-predsjednik UO KK Željezničar,članLION’S Club
-glavni urednik stručnog časopisa “Porezni sajetnik”
-autor većeg broja članaka iz oblasti računovodstva, analize poslovanja i tržišta kapitala
-instruktor-trener iz oblasti financijskog menadžmenta
-sportski radnik, košarkaški sudac

POLITIČKI ANGAŽMAN:
Gradski vijećnik i predsjedavajući Gradskog vijeća Grada Sarajeva i vijećnik u
Općinskom vijeću Općine Novo Sarajevo u mandatu 2004.-2008.

POZNAVANJE JEZIKA: engleski i ruski

Ovo je gazda. :oops: :ruza:
User avatar
Maystor
Posts: 5598
Joined: 16/07/2007 22:59
Location: Unknown

#5973 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Maystor »

Styling wrote:SDP kakav god je naopak, oni su bar dosljedni i gone svoju politiku. Hanka je uzela mandat i napustila stranku (kako licemjerno) i otvoreno trguje svojim glasom u parlamentu, zar treba nešto više. Ako je izašla iz stranke onda je trebala biti dovoljno poštena da vrati i mandat. Ne, slatka para. Kad je trebalo srušiti SDP-SBB vladu, ona i Backović su dobili po kofer para.
Styling wrote:
Pasiflora wrote:
Styling wrote:2. Stojim iza toga da nije osoba koju bih slijedila jer se ponaša ko uvrijeđena mlada i njegovo razmišljanje je više usmjereno ka osveti nego nekom jedinstvenom konceptu koji bi pokrenuo stvari koji on, btw, nema.
- Ko je osoba koju bi ti slijedio/la?
U našem trenutnom političkom establišmentu ne vidim nikoga takvog.
Image
User avatar
Maystor
Posts: 5598
Joined: 16/07/2007 22:59
Location: Unknown

#5974 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Maystor »

imali smo priliku čitati umne konstrukcije novoučlanjene na forumu u kojem nam objašnjava kako je SDP primjer dosljednosti u politici, kako je Hanka uzela kofer para zajedno sa Zaimom i kako je Željko napustio SDP zbog tala u reviconu. :mrgreen:
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#5975 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sabina1 »

Innovation wrote:
dede merdzane wrote: Slazem se. Dakle, Revicon je SDP-ova firma?
:nene:
BIOGRAFIJA
Marin Ivanišević, predsjedavajući
Gradskog vijeća Grada Sarajeva /nekad davno/
ROĐEN: 25. oktobra 1958. Sarajevo
BRAČNI STATUS: Oženjen
NACIONALNOST: Hrvat
Ko bi rekao da su Ivanišević Marin i Čović Dragan nekada bili iste nacionalnosti ? I jedan i drugi su se nekad izjašnjavali kao - Jugoslaveni :oops: .
Post Reply