Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59101 Re: Liverpool FC
Ma trebalo se zabiti u onoj seriji dobrih prilika kada smo ih dobro stisli. Znao sam da će biti peglancije poslije toga.
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#59102 Re: Liverpool FC
Ma Tsimikas je zasrao sa onim zicerom, ono se zabija majstore.
Ox nije igrac za Liverpool i jedva cekam da mu ledja ugledam. Gledaj idiota sta na kraju fuli. Mrs.
Ox nije igrac za Liverpool i jedva cekam da mu ledja ugledam. Gledaj idiota sta na kraju fuli. Mrs.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59103 Re: Liverpool FC
Prilika nije falilo uglavnom. Nadam se da će probiti ovo početkom poluvremena odma, što se bude odmicalo dalje biće teže.
- Edin H.
- Posts: 53570
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#59104 Re: Liverpool FC
Pouka prvog poluvremena - pod hitno Scouser-u povećati platu-ostali nema šanse da daju gol bez njegovih centaršuteva, kornera i slobodnih udaraca.
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#59105 Re: Liverpool FC
Moguce je kod nas sve promasiti izgleda.
Mo ubija, ali ne bi bilo lose nekad probat podvalit loptu nekome na udarac. Mada, obzirom kako se gadja u gol, mozda bi bilo badava.
Gomez me je ugodno iznenadio.
Mo ubija, ali ne bi bilo lose nekad probat podvalit loptu nekome na udarac. Mada, obzirom kako se gadja u gol, mozda bi bilo badava.
Gomez me je ugodno iznenadio.
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#59106 Re: Liverpool FC
Ni Keita nije vala neka sreca. Ocekujem Thiaga i Elliotta u drugom nekad. Napadackih opcija osim Origija i Minamina nemas.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59107 Re: Liverpool FC
Trebaju ozbiljno krenuti po Tchouamenija na ljeto. Nemamo veznjaka koji bi kontrolirao dešavanja na terenu u oba pravca osim Fabinha.
Ox i Keita skupa su vazda promašaj bili. Pogotovo sa defanzivne strane.
Ox i Keita skupa su vazda promašaj bili. Pogotovo sa defanzivne strane.
- MMM1977
- Posts: 6692
- Joined: 15/07/2009 12:56
#59108 Re: Liverpool FC
Ja samo ne znam zašto se Origi ovoliko ignoriše, čak u u situaciji kada je on jedini centralni napadač. A uvijek nešto uradi dobroga
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#59110 Re: Liverpool FC
Vadi ga vise jebo ga nebo i Oxlaid. Veca kurcina nije igrala od Lucasa Leive.
Kakav gromorozan vezni red, fuj.
Kakav gromorozan vezni red, fuj.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59111 Re: Liverpool FC
Počelo se sa ovim beskorisnim Crouch centaršutevima
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#59113 Re: Liverpool FC
Nije dobro ovo. Origi mora ući. A kad Ox izvodi prekide - sve govori o ovom sastavu.
Dobro je da makar Thiago pokuša povezati.
Dobro je da makar Thiago pokuša povezati.
- vaučer
- Posts: 11537
- Joined: 04/08/2009 15:22
#59114 Re: Liverpool FC
Ne vidim ovdje povratak. Sve je na silu i traljavo. Drugi za Norwich mi izgleda izvjesniji.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59115 Re: Liverpool FC
Siuuuuuuuuuuuuuuu
Otkad čekam ovakav gol Manea, koliko pokušava red je bio
Otkad čekam ovakav gol Manea, koliko pokušava red je bio
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#59117 Re: Liverpool FC
AAAAAAAAAAAAAAAA
- MMM1977
- Posts: 6692
- Joined: 15/07/2009 12:56
#59119 Re: Liverpool FC
Čim Ox izađe stvari dođu na svoje mjesto
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#59122 Re: Liverpool FC
Thiago je za Keitu Zidane himself. Jedan od vecih failova pod Kloppom. Nadam se da je njemu i Oxu noga na ljeto.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59124 Re: Liverpool FC
Provukli smo se sa Alissonom ovdje, čini mi se da je van 16 igrao.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59125 Re: Liverpool FC
DIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAZZZZZ
U inat klaunu sa SK.
U inat klaunu sa SK.

