Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59076 Re: Liverpool FC
Jones je zaplatio na spisku protiv Burnleya i Intera, bio je višak koji je te utakmice pratio sa tribine. Malo mi je to čudno s obzirom da je bio starter protiv Leicestera.
Ok, jeste nešto slabije odigrao tu noć, ali malo mi je preoštro bilo prekrižiti ga odma.
Ok, jeste nešto slabije odigrao tu noć, ali malo mi je preoštro bilo prekrižiti ga odma.
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#59077 Re: Liverpool FC
Mislim da bi trebalo:
Alisson
Trent, Matip, Virgil, Grk
Keita - Hendo - Thiago
Salah - Bobby - Mane
Alisson
Trent, Matip, Virgil, Grk
Keita - Hendo - Thiago
Salah - Bobby - Mane
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#59078 Re: Liverpool FC
Ma nemoj zezat Amidja ocajan je bio protiv Leicestera, a prije toga u FA kupu protiv Cardiffa onako bio.AmiĐa_Idriz wrote: ↑19/02/2022 11:56 Jones je zaplatio na spisku protiv Burnleya i Intera, bio je višak koji je te utakmice pratio sa tribine. Malo mi je to čudno s obzirom da je bio starter protiv Leicestera.
Ok, jeste nešto slabije odigrao tu noć, ali malo mi je preoštro bilo prekrižiti ga odma.
Razumijem da je mlad, ali fali konstante. Jednu strasan, drugu ni za kurac.
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#59079 Re: Liverpool FC
Jones odigra jednu slabije, odmah na tribine. Ima ih koje se forsira dok ne zabiju. Malog samo deprimiraju bezveze.
-
convict
- Posts: 3516
- Joined: 10/02/2008 01:20
#59080 Re: Liverpool FC
dolaskom Diaza i povratkom Eliotta dobili smo fine opcije za rotaciju u sredini i napadu uz vec postojecu sirinu u odbrani. Kelleher je fino mijenjao Alissona kad je trebalo kao i Grk Robertsona.
po meni je trenutno najveci problem Trentova pozicija. nije realno da igra svaka 3 dana cijelu utakmicu, a koga tu staviti? ni Gomez ni Milner ne mogu ni blizu dovoljno dobro da ga zamijene.
po meni je trenutno najveci problem Trentova pozicija. nije realno da igra svaka 3 dana cijelu utakmicu, a koga tu staviti? ni Gomez ni Milner ne mogu ni blizu dovoljno dobro da ga zamijene.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59081 Re: Liverpool FC
Ma stoji to, ja sam mislio uglavnom na ovo što @no_sekirli piše, malo mi je grubo ostavljati ga van protokola odma. Ali ako to shvati na pravi način ne mora nužno ni značiti zlo.BHF_Manijak wrote: ↑19/02/2022 13:34
Ma nemoj zezat Amidja ocajan je bio protiv Leicestera, a prije toga u FA kupu protiv Cardiffa onako bio.
Razumijem da je mlad, ali fali konstante. Jednu strasan, drugu ni za kurac.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59082 Re: Liverpool FC
Tu smo sada najkraći definitivno. Zapravo ne kratki već nikakviconvict wrote: ↑19/02/2022 14:07 dolaskom Diaza i povratkom Eliotta dobili smo fine opcije za rotaciju u sredini i napadu uz vec postojecu sirinu u odbrani. Kelleher je fino mijenjao Alissona kad je trebalo kao i Grk Robertsona.
po meni je trenutno najveci problem Trentova pozicija. nije realno da igra svaka 3 dana cijelu utakmicu, a koga tu staviti? ni Gomez ni Milner ne mogu ni blizu dovoljno dobro da ga zamijene.
Pokriti se sa Jamesom i Gomezom do ljeta pa tražiti Tsimikasa sa desnom nogom.
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#59083 Re: Liverpool FC
Gomez ne moze u napadu nista napraviti na desnoj strani, a Milner je malo spor u obrani sa brzim krilima. Jedino sa 3 nazad, ako ce Gomez igrati.
Posudise Necu, ne sumnjam da ce biti to dobro za njegov razvoj. Ako ga ne prodaju na ljeto, onda ce biti dobra zamjena za Trenta.
Posudise Necu, ne sumnjam da ce biti to dobro za njegov razvoj. Ako ga ne prodaju na ljeto, onda ce biti dobra zamjena za Trenta.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59084 Re: Liverpool FC
Prva asocijacija kada se igra protiv Norwicha
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59085 Re: Liverpool FC
Pogodio sam
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#59087 Re: Liverpool FC
Mali mi je risky ovaj sastav. No, klupa je tu. 
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#59090 Re: Liverpool FC
Vala, trebao bi i Virgil malo odmora.
Da se mene pitalo, ovu bi bio na klupi, ipak je Leeds puno opasniji.
Da se mene pitalo, ovu bi bio na klupi, ipak je Leeds puno opasniji.
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#59091 Re: Liverpool FC
Na kojem SK je prenos otac ih jebo???
Edit: Nasao, SK4.
Jonesa je bas sklonio, po meni pretjerano, posebno protiv slabijeg sad protivnika i kad trebas rotirati. Hajde malo sklonuti, odmoriti, ali potpuno 2 utakmice zaredom je bezze malo, slazem se.
Edit: Nasao, SK4.
Jonesa je bas sklonio, po meni pretjerano, posebno protiv slabijeg sad protivnika i kad trebas rotirati. Hajde malo sklonuti, odmoriti, ali potpuno 2 utakmice zaredom je bezze malo, slazem se.
Last edited by BHF_Manijak on 19/02/2022 15:59, edited 1 time in total.
-
kikilika
- Posts: 285
- Joined: 10/01/2011 22:41
#59092 Re: Liverpool FC
fakat, ko prenosi, ako nema na SK dajte link
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#59093 Re: Liverpool FC
Ima, Manijak napisao - SK4
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59094 Re: Liverpool FC
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#59096 Re: Liverpool FC
E moj Cimi... Pa idealno
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#59097 Re: Liverpool FC
I Van Dijk desni, a Matip lijevi stoper? To do sada nije bio slučaj.
Edit: evo sad je sve kao i ranije.
Edit: evo sad je sve kao i ranije.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59098 Re: Liverpool FC
Salah na drogama, 150-ti gol pending... 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#59099 Re: Liverpool FC
Canal+ says Sadio Mané did not want #LFC to celebrate his AFCON win at Anfield today out of respect for his team mate & close friend Mo Salah.
- vaučer
- Posts: 11537
- Joined: 04/08/2009 15:22
#59100 Re: Liverpool FC
Prvi put gledam Diaza u crvenom i ne igra baš dobro. Svi skupa smo pomalo tromi i forsiramo ubačaje umjesto da ih driblamo i pucamo.
