Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#5901 Re: Veliki Brat 2013
jupiiii
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#5902 Re: Veliki Brat 2013
Ljudi moji, pa je li to mogućeeeeeeeee

-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#5903 Re: Veliki Brat 2013
oleee oleeee ole ole oleklavirdžija wrote:Izbaciše Vendija, garant.
- Eluveitie
- Posts: 2772
- Joined: 15/09/2012 00:13
- Location: Winterfell
#5904 Re: Veliki Brat 2013
jeeeee 
Ava ftw
kad već nema Miće
Ava ftw
kad već nema Miće
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#5905 Re: Veliki Brat 2013
Vendi sa kvazilisca na kvazipjevača.
Bar će joj se Ekrem obradovat...
Bar će joj se Ekrem obradovat...
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#5906 Re: Veliki Brat 2013
E sad mozemo odahnutithesting wrote:Sad smo mirni, ostaju obojica._nevermind_ wrote:To samo zato sto ce biti problem da jedan od njih dvojice pobijedi ako obojica ostanu u superfinaluthesting wrote:
Osim sto zelis da Zarko leti![]()
Meni bi bilo drago da bilo koji od blizanca pobjedi.
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#5908 Re: Veliki Brat 2013
thesting wrote:Cuj Topa dok ispracaju Vendi: Necemo patetiku
šupak
- area51
- Posts: 4383
- Joined: 06/03/2013 13:00
#5909 Re: Veliki Brat 2013
Ja mislim da odmah poslije intervjua sjeda u kombi i pravac Lisovići,farma 
-
dorkcic
- Posts: 776
- Joined: 19/12/2008 20:26
#5910 Re: Veliki Brat 2013
Hihih kako se Slaneta sjebala. 
- KAMI666
- Posts: 1141
- Joined: 02/07/2006 01:45
- Location: Aljaska
#5911 Re: Veliki Brat 2013
Otisla mi plata....idem da tuzim VB

Steta...
Steta...
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#5912 Re: Veliki Brat 2013
u štalu sa krmačamaarea51 wrote:Ja mislim da odmah poslije intervjua sjeda u kombi i pravac Lisovići,farma
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#5913 Re: Veliki Brat 2013
Meni je Marijana kraljica, ne znam sta ce joj ona voditeljica iz Makedonije kad od nje svakako niko ne moze doci do rijeci

-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#5914 Re: Veliki Brat 2013
slanineti je tabut do ponedjeljka 
- dječak sa šibicama
- Posts: 51282
- Joined: 29/06/2011 23:39
#5915 Re: Veliki Brat 2013
Ako su ovi sa Pinka pametni, dovest ce je Ekiju... a onda ce biti haos.area51 wrote:Ja mislim da odmah poslije intervjua sjeda u kombi i pravac Lisovići,farma
Zamisli Vendija, Zloricu, Sasku, Vesnu u istom objektu. Bice evakuacije farmera iz kuce u stalu i kokosinjac.
- area51
- Posts: 4383
- Joined: 06/03/2013 13:00
#5916 Re: Veliki Brat 2013
Ma ovi na farmi su do sredine juna,ima vremena za Vendijadječak sa šibicama wrote:Ako su ovi sa Pinka pametni, dovest ce je Ekiju... a onda ce biti haos.area51 wrote:Ja mislim da odmah poslije intervjua sjeda u kombi i pravac Lisovići,farma
Zamisli Vendi, Zloricu, Sasku, Vesnu u istom objektu. Bice evakuacije farmera iz kuce u stalu i kokosinjac.
Cirkusu nikad kraja
- charrrmed
- Posts: 1003
- Joined: 08/06/2009 13:37
#5917 Re: Veliki Brat 2013
dječak sa šibicama wrote:Ako su ovi sa Pinka pametni, dovest ce je Ekiju... a onda ce biti haos.area51 wrote:Ja mislim da odmah poslije intervjua sjeda u kombi i pravac Lisovići,farma
Zamisli Vendija, Zloricu, Sasku, Vesnu u istom objektu. Bice evakuacije farmera iz kuce u stalu i kokosinjac.
Kad je uspjela biti sa Majom Nikolic u dobrim odnosima, sa svima ce.
- thesting
- Posts: 277
- Joined: 21/04/2010 12:56
#5918 Re: Veliki Brat 2013
Ako vec ne moze Top, vjestica bi mi bila prvi izbor. Mada zna biti i duhovita pa nekad i simpaticna ali je bas dzukela kad nekog napadne. A izrugivanje i imitiranje Milica kako zamuckuje mi je bilo dno dna._nevermind_ wrote:
E sad mozemo odahnuti![]()
![]()
- amiliana
- Posts: 6523
- Joined: 09/04/2013 13:44
#5919 Re: Veliki Brat 2013
Spasena Soraja
Vendi uljez trebala je sa njom i Aneta izletiti a ne Maja Wolk,taman izasla Nikolicka sad Vendi jos da je izasla Aneta s njima ocistila bi se kuca od uljeza za finale
Vendi uljez trebala je sa njom i Aneta izletiti a ne Maja Wolk,taman izasla Nikolicka sad Vendi jos da je izasla Aneta s njima ocistila bi se kuca od uljeza za finale
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#5920 Re: Veliki Brat 2013
Ovu Govnetu mora da stari gura, nisu to samo gledaoci… Na početku VB-a se hvalila kako ju je na prvi festival poslao stari, jer je njegova firma bila glavni sponzor.
Učinilo mi se ko da su ukućani aludiratli na to maloprije u pregledu dana...
Učinilo mi se ko da su ukućani aludiratli na to maloprije u pregledu dana...
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#5921 Re: Veliki Brat 2013
jeste, rekla ava nemam ja bogatog tatu... onda slanineta navalila na nju šta si rekla, šta si rekla... kao nije dobro čula.klavirdžija wrote:Ovu Govnetu mora da stari gura, nisu to samo gledaoci… Na početku VB-a se hvalila kako ju je na prvi festival poslao stari, jer je njegova firma bila glavni sponzor.
Učinilo mi se ko da su ukućani aludiratli na to maloprije u pregledu dana...
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#5922 Re: Veliki Brat 2013
ide uživo na sitelu, koga interesuje
http://prijenosuzivo.weebly.com/sitel-tv.html
Edit: evo sad i na BN-u
http://prijenosuzivo.weebly.com/sitel-tv.html
Edit: evo sad i na BN-u
- charrrmed
- Posts: 1003
- Joined: 08/06/2009 13:37
#5923 Re: Veliki Brat 2013
moda56 wrote:HAHAHAHHAH uljez, uljez mi se uvuko u cvece... uljez, uljez, lepo mu je da izadje nece ....
Uljez mojom dusom gospodari, tera me da radim razne stvari
Naucio sam i ovu i onu od Sindi i zvanicno me stid
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#5924 Re: Veliki Brat 2013
E hvala Bogu, rijesismo i misteriju zvana Aneta 
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#5925 Re: Veliki Brat 2013
meni je mišur
najveća misterija
i tajna njenog faxa
utekla večeras
utekla večeras
