Shahab wrote:
Komšić nije proizvod SDP-ovog medijskog spina. Da je tako klonirali bi novog Komšića a to je kao što smo vidjeli na nedavnom gostovanju Lagumdžije na FTV, unaprijed izgubljen posao. Rahmetli Alija Izetbegović jednom prilikom je komentarisao politička zbivanja i rekao da SDA pobjeđuje jer liči na svoj narod (radi se o tadašnjoj SDA koja nema veze sa današnjom odnarođenom i tajkunskom biznis strankom SDA). E to je tajna Komšićeve snage. Neposredna i spontana komunikacija u kojoj se prepozna prosječni Bosanac. SDP nije proizveo Komšića, nego je lukavi manipulator Lagumdžija iskoristio i prevario Komšića, kako bi uz pomoć njegove popularnosti, pobjedio na prošlim izborima. Komšić je pokazao muškost i karakter kada je napustio SDP i Lagumdžiju, prepoznavši laž i prevaru.
Shahab,
Upravu si ali za razliku od tebe koji to razumiješ, neobrazovana i primitivna masa to vidi iz sasvim drugog ugla i promatra ga kroz prizmu ne ispunjenih obećanja SDP-a. Ljudi koji su glasali za SDP, nisu zaboravili da je Komšić bio dio SDP-ove ponude na tržištu. Porazgovaraj malo sa masom razvučene pamti po tržnicama i pijacama.
kandelabar wrote:
Nikada više ljudi koji su u SDP-u bili ili su još tu neće imati onakvu podršku naroda,tada su imali medije uz sebe,imali su razočaran narod iskoristili su to ali i pokazali da su nesposobni..Komšić se kasno odlijepio od SDP-a i to je to..
Prebogati SDP je tada iskoristio ''momentom mase'' koji i sada postoji u narodu ali vidi se da Komšić uopće ne zna to iskoristiti. Sve što treba uraditi jeste, da se skloni u stranu, prepusti se masi i nekom sposobnijem da odradi posao ali Komšić to ne radi već svojom lijenošću i infantilnim potezima guši ''momentom mase'' unutar svoje partije, a sve to se negativno odražava na birače. Također, unutar svoje partije ima planski ubačen i generiran negativni ljudski resurs, koji mu je u pojedinim Općinama već blokirao partiju.