Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- drug_profi
- Posts: 65402
- Joined: 16/07/2012 16:00
#58951 Re: Liverpool FC
Iz Burnleya se pobjedi ne gleda u zube.
- BHF_Manijak
- Posts: 28516
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#58952 Re: Liverpool FC
Tesko izvojevana pobjeda bas, rovovski. Salah dobar osim odluke pri zadnjem pasu/sutu. Alisson beton, kso i kompletna odbrana. Weghorst je jebena mrcina, napatio je drama Matipa.
Firmino je grozan bio, bas grozan.
Firmino je grozan bio, bas grozan.
- Edin H.
- Posts: 53542
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43846
- Joined: 21/05/2012 22:46
#58957 Re: Liverpool FC
Tielemans odbio produženje ugovora, na ljeto ulazi u posljednju godinu. Samo kažem 
- HarunKovac
- Posts: 854
- Joined: 07/02/2015 12:42
#58958 Re: Liverpool FC
Ne bi nam lose dosao nikakoAmiĐa_Idriz wrote: ↑13/02/2022 19:22 Tielemans odbio produženje ugovora, na ljeto ulazi u posljednju godinu. Samo kažem![]()
Pogotovo jer od veznog reda, samo fabinho zna postic gol
- vaučer
- Posts: 11536
- Joined: 04/08/2009 15:22
#58959 Re: Liverpool FC
Prevažni bodovi danas. Samo nastaviti gurati do Etihada, onda šta bude.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43846
- Joined: 21/05/2012 22:46
#58960 Re: Liverpool FC
Otkad priželjkujem vidjeti trio Naby - Fab - Thiago i danas smo vidjeli na kratko. Kako se prebacio na ovu trojku, zaključali loptu i ugasili Burnley. Još se stvorile 3 vrlo dobre prilike.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43846
- Joined: 21/05/2012 22:46
#58961 Re: Liverpool FC
Klupa u novembru, i klupa danas:


- no_sekirli
- Posts: 7003
- Joined: 02/10/2013 18:36
#58962 Re: Liverpool FC
Ja svaku tekmu ocekujem erupciju Firmina, ali nikako da docekam.
Nije mi jasno zbog cega Mane nije dobio zadnjih 15ak minuta, Diaz bi bio puno bolje rjesenje danas.
I pitam se, kako je ovaj Burnley na zadnjem mjestu, imaju odlicnu kontru i odlicnog golmana.
Nije mi jasno zbog cega Mane nije dobio zadnjih 15ak minuta, Diaz bi bio puno bolje rjesenje danas.
I pitam se, kako je ovaj Burnley na zadnjem mjestu, imaju odlicnu kontru i odlicnog golmana.
- drug_profi
- Posts: 65402
- Joined: 16/07/2012 16:00
#58963 Re: Liverpool FC
da, sad i ja skontah.AmiĐa_Idriz wrote: ↑13/02/2022 21:59 Otkad priželjkujem vidjeti trio Naby - Fab - Thiago i danas smo vidjeli na kratko. Kako se prebacio na ovu trojku, zaključali loptu i ugasili Burnley. Još se stvorile 3 vrlo dobre prilike.
- BHF_Manijak
- Posts: 28516
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#58964 Re: Liverpool FC
I dalje sam misljenja da je Naby puno korisniji na protivnickoj trecini, nego li nazad. Danas je imao 2-3 strasne lopte u prostor. Dok s druge strane Firmino je ocajne zadnje pasove davao.
Meni se iskreno ne svidja Nabyevo zatvaranje tj. defanziva, ma sta vi statisticki servirali. Ono sto ja golim okom vidim i ono sto me iritira jeste sto k'o zadnja picka u svaki duel ulazi. Pogledajte snimke i obratite paznju. Svaki 50-50 duel ide na stranu protivnika, jer je lik plasljiv do PM.
U jednoj od utakmica, mislim da je Tottenham, na taj nacin je primljen i gol, jer je lik polovicno usao u duel i povukao se. Imas s jedne strane recimo Jordana ili Milnera, koji idu glavom na kopacku, i imas Nabya koji se povlaci.
Meni se iskreno ne svidja Nabyevo zatvaranje tj. defanziva, ma sta vi statisticki servirali. Ono sto ja golim okom vidim i ono sto me iritira jeste sto k'o zadnja picka u svaki duel ulazi. Pogledajte snimke i obratite paznju. Svaki 50-50 duel ide na stranu protivnika, jer je lik plasljiv do PM.
U jednoj od utakmica, mislim da je Tottenham, na taj nacin je primljen i gol, jer je lik polovicno usao u duel i povukao se. Imas s jedne strane recimo Jordana ili Milnera, koji idu glavom na kopacku, i imas Nabya koji se povlaci.
- no_sekirli
- Posts: 7003
- Joined: 02/10/2013 18:36
#58965 Re: Liverpool FC
Problem i jeste taj sto sa trojcem Fab-Keita-Thiago se dobije puno prema naprijed, ali zato su Keita i Thiago u obrani tanjez.
Sto je rekao Manijak, bas se vidi da sa rezervom ulaze u duel.
Ali jebga, ne moze i jare i pare
Sto je rekao Manijak, bas se vidi da sa rezervom ulaze u duel.
Ali jebga, ne moze i jare i pare
- BHF_Manijak
- Posts: 28516
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#58966 Re: Liverpool FC
Ma Thiago i nije toliko, ako nista srcan je, bori se, iako cesto glupe faule uradi. Ali kod Nabya se bas vidi da frajer pobjegne od duela i povuce se.no_sekirli wrote: ↑14/02/2022 13:19 Problem i jeste taj sto sa trojcem Fab-Keita-Thiago se dobije puno prema naprijed, ali zato su Keita i Thiago u obrani tanjez.
Sto je rekao Manijak, bas se vidi da sa rezervom ulaze u duel.
Ali jebga, ne moze i jare i pare![]()
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43846
- Joined: 21/05/2012 22:46
#58967 Re: Liverpool FC
Pa Thiaga smo baš i kritikovali dosta prošle sezone zbog onog divljeg ulijetanja u duele. Tad je puno glupih kartona kupio. Ove sezone je popravio to dosta.
Ali stoji sve što ste napisali. Hvala Bogu sada imamo dosta kombinacija u veznom redu za podrediti protivniku. Kada hoćemo kontrolu, kad se hoćemo tući, kada hoćemo biti okomitiji/direktniji...
Ali stoji sve što ste napisali. Hvala Bogu sada imamo dosta kombinacija u veznom redu za podrediti protivniku. Kada hoćemo kontrolu, kad se hoćemo tući, kada hoćemo biti okomitiji/direktniji...
- no_sekirli
- Posts: 7003
- Joined: 02/10/2013 18:36
#58968 Re: Liverpool FC
Ako bude Hendo zdrav za Intera, ja bih njega od starta, uz Faba i Thiaga. Trebat ce iskustva i muda na sredinj.
Kasnije kako se bude tekma razvijala neka Klopp i uvodi nove snage.
Kasnije kako se bude tekma razvijala neka Klopp i uvodi nove snage.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43846
- Joined: 21/05/2012 22:46
#58969 Re: Liverpool FC
Ovog ljeta pripreme na Dalekom Istoku 
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#58971 Re: Liverpool FC
visoka linija odbrane je high risk high reward.
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#58972 Re: Liverpool FC
Očekivan podatak. Protiv Burnlija su stalno bili na ivici, ali skoro svaku zamku su kako treba napravili.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#58973 Re: Liverpool FC
Ostale Rafine kanafe negdje u klubu 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43846
- Joined: 21/05/2012 22:46
#58974 Re: Liverpool FC
Virgilovih ruku djelo.
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#58975 Re: Liverpool FC
Da se i ja presvučem na avataru. 

