Veliki Brat 2013
Moderator: anex
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#5852 Re: Veliki Brat 2013
_nevermind_ wrote:Imas pravo. Ava se nece predati do poslijednje minuteAmbrozija wrote:Ma nece Zeljko, ima jos dva dana, svasta se moze desiti sa Avom, tako da sumnjam da ce on_nevermind_ wrote:Sta vam ja rekoh? Sad novo troje u opasoj zoni...
Aneta RAUS!!!
Samo ne Medo![]()
![]()
Malo si me utjesila
Gledaj veceras kad mu samar pukne, sad ce to poslije reklama
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#5853 Re: Veliki Brat 2013
area51 wrote:Top pobjeđuje
e nek si nam reko
- charrrmed
- Posts: 1003
- Joined: 08/06/2009 13:37
#5854 Re: Veliki Brat 2013
area51 wrote:Top pobjeđuje
stvarno?
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#5855 Re: Veliki Brat 2013
U pravu si...ivan-tz wrote:Evo ava se opet preserava kako nece niko za nju glasat a nada se pobjedi, fuj.
Samo mi je zao sto nije ispao jedan od brace jer bi u tom slucaju ovaj drugi imo puno vece sanse da pobjedi. Navijam za njih dvoje mada nema sanse da i jedan pobjedi. Volio bih da pobjedi bilo ko samo ne ava, al' eto nazalost vec se sve vidi to.
A cak je mogla bit i izbacena kad je opalila samar jednom od brace mada to ocito nikome nije ni smetalo...
U tom slucaju, neka Anete, ZARKO RAUS
- charrrmed
- Posts: 1003
- Joined: 08/06/2009 13:37
#5856 Re: Veliki Brat 2013
Ambrozija wrote:
Gledaj veceras kad mu samar pukne, sad ce to poslije reklama
- charrrmed
- Posts: 1003
- Joined: 08/06/2009 13:37
#5857 Re: Veliki Brat 2013
Opasna zona: Soraja, Aneta i Zeljko - dalje su svi tu negdje sa glasovima
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#5858 Re: Veliki Brat 2013
Gledala samAmbrozija wrote:_nevermind_ wrote:Imas pravo. Ava se nece predati do poslijednje minuteAmbrozija wrote:
Ma nece Zeljko, ima jos dva dana, svasta se moze desiti sa Avom, tako da sumnjam da ce on![]()
![]()
Malo si me utjesila
Gledaj veceras kad mu samar pukne, sad ce to poslije reklama
Na nju vise ne zelim rijeci trositi, odmah me aritmija spopadne
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#5859 Re: Veliki Brat 2013
dobro je prošao retard, za ono što joj je rekaocharrrmed wrote:Ambrozija wrote:
Gledaj veceras kad mu samar pukne, sad ce to poslije reklama
Nije normalna, bgm
- charrrmed
- Posts: 1003
- Joined: 08/06/2009 13:37
#5860 Re: Veliki Brat 2013
de balzac wrote:dobro je prošao retard, za ono što joj je rekaocharrrmed wrote:Ambrozija wrote:
Gledaj veceras kad mu samar pukne, sad ce to poslije reklama
Nije normalna, bgm
sta joj rece, nisam cuo? evo sad se grle
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#5861 Re: Veliki Brat 2013
vepar je vrijeđa na najniži mogući način, ne bira riječi. a kod lude ave ponekad proradi i refleks razuma i samopoštovanja
istina, rijetko
i onda - šamarčina 
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#5862 Re: Veliki Brat 2013
Kvazilisac is back
Kako vreba odakle ce Medo doci pa da pocne cmizdriti..
Kako vreba odakle ce Medo doci pa da pocne cmizdriti..
- thesting
- Posts: 277
- Joined: 21/04/2010 12:56
#5863 Re: Veliki Brat 2013
Ako neko izbaci Zeljka onda ce to ona biti sa svojim foliranjem u zavisnosti koliko je to providno sirim masama i sta se sve prikaze u pregledu. Sinoc je toliko folirala da je bas bilo odvratno. Kao place a u ogledalu gleda jel je fino hvata kamera._nevermind_ wrote:
Gledala sam![]()
Na nju vise ne zelim rijeci trositi, odmah me aritmija spopadne
Last edited by thesting on 04/05/2013 23:09, edited 1 time in total.
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#5864 Re: Veliki Brat 2013
ne zna vise ni ovaj Zeljko sta ce od sebe 
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#5865 Re: Veliki Brat 2013
ovo je tema za nas urbaneKAMI666 wrote:uhh pade mi kamen sa srcade balzac wrote:ne znamKAMI666 wrote:Zar je Farma gledanija od VB??ali, ako je suditi po forumu
VB je tri puta gledaniji
umalo se preseli na njihovu temu
- area51
- Posts: 4383
- Joined: 06/03/2013 13:00
#5866 Re: Veliki Brat 2013
Navodno je procurila "informacija" bliska produkciji( i to ubjedljivo).Možda je patka,ko će ga znaticharrrmed wrote:area51 wrote:Top pobjeđuje
stvarno?
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#5867 Re: Veliki Brat 2013
Finally neko ko vidi stvari onako kao i jathesting wrote:Ako neko izbaci Zeljka onda ce to ona biti sa svojim foliranjem u zavistnosti koliko je to providno sirim masama i sta se sve prikaze u pregledu. Sinoc je toliko folirala da je bas bilo odvratno. Kao place a u ogledalu gleda jel je fino hvata kamera._nevermind_ wrote:
Gledala sam![]()
Na nju vise ne zelim rijeci trositi, odmah me aritmija spopadne
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#5868 Re: Veliki Brat 2013
hajd malo konsenzusa_nevermind_ wrote:Kvazilisac is back![]()
Kako vreba odakle ce Medo doci pa da pocne cmizdriti..
ali i vepar je smeće
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#5869 Re: Veliki Brat 2013
On se samo zaj.bao sto se sa budalom ikako spetljao, to je i sam rekao sinoc u ispovjedaoniciZubizareta wrote:ne zna vise ni ovaj Zeljko sta ce od sebe
- thesting
- Posts: 277
- Joined: 21/04/2010 12:56
#5870 Re: Veliki Brat 2013
Osim sto zelis da Zarko leti_nevermind_ wrote:Finally neko ko vidi stvari onako kao i jathesting wrote:Ako neko izbaci Zeljka onda ce to ona biti sa svojim foliranjem u zavistnosti koliko je to providno sirim masama i sta se sve prikaze u pregledu. Sinoc je toliko folirala da je bas bilo odvratno. Kao place a u ogledalu gleda jel je fino hvata kamera._nevermind_ wrote:
Gledala sam![]()
Na nju vise ne zelim rijeci trositi, odmah me aritmija spopadne
![]()
![]()
Meni bi bilo drago da bilo koji od blizanca pobjedi.
P.S. podsjeti me sa tom recenicom na Milicevu pjesmu "Baj baj moja malena".
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#5871 Re: Veliki Brat 2013
To samo zato sto ce biti problem da jedan od njih dvojice pobijedi ako obojica ostanu u superfinaluthesting wrote:
Osim sto zelis da Zarko leti![]()
Meni bi bilo drago da bilo koji od blizanca pobjedi.
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#5872 Re: Veliki Brat 2013
Moze konsezus da se slazem sa pola tvoje konstatacijede balzac wrote:hajd malo konsenzusa_nevermind_ wrote:Kvazilisac is back![]()
Kako vreba odakle ce Medo doci pa da pocne cmizdriti..ava je slučaj, to smo se skoro svi složili.
ali i vepar je smeće
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#5873 Re: Veliki Brat 2013
topa će hercika
strefiti
- dječak sa šibicama
- Posts: 51298
- Joined: 29/06/2011 23:39
#5874 Re: Veliki Brat 2013
Top bi sada najradije da ode spasavati ljude iz poplava u Indiji, za glasove.
Ko je preostao?
Ko je preostao?
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#5875 Re: Veliki Brat 2013
ti ko dodik_nevermind_ wrote:Moze konsezus da se slazem sa pola tvoje konstatacijede balzac wrote:hajd malo konsenzusa_nevermind_ wrote:Kvazilisac is back![]()
Kako vreba odakle ce Medo doci pa da pocne cmizdriti..ava je slučaj, to smo se skoro svi složili.
ali i vepar je smeće
