Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
area51
Posts: 4383
Joined: 06/03/2013 13:00

#5851 Re: Veliki Brat 2013

Post by area51 »

Top pobjeđuje
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#5852 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

_nevermind_ wrote:
Ambrozija wrote:
_nevermind_ wrote:Sta vam ja rekoh? Sad novo troje u opasoj zoni...
Aneta RAUS!!!
Samo ne Medo :(
Ma nece Zeljko, ima jos dva dana, svasta se moze desiti sa Avom, tako da sumnjam da ce on :D
Imas pravo. Ava se nece predati do poslijednje minute :lol: :lol:
Malo si me utjesila :D

Gledaj veceras kad mu samar pukne, sad ce to poslije reklama :D
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#5853 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

area51 wrote:Top pobjeđuje

e nek si nam reko :D
User avatar
charrrmed
Posts: 1003
Joined: 08/06/2009 13:37

#5854 Re: Veliki Brat 2013

Post by charrrmed »

area51 wrote:Top pobjeđuje

stvarno? :shock:
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#5855 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

ivan-tz wrote:Evo ava se opet preserava kako nece niko za nju glasat a nada se pobjedi, fuj.
Samo mi je zao sto nije ispao jedan od brace jer bi u tom slucaju ovaj drugi imo puno vece sanse da pobjedi. Navijam za njih dvoje mada nema sanse da i jedan pobjedi. Volio bih da pobjedi bilo ko samo ne ava, al' eto nazalost vec se sve vidi to.
A cak je mogla bit i izbacena kad je opalila samar jednom od brace mada to ocito nikome nije ni smetalo...
U pravu si...
U tom slucaju, neka Anete, ZARKO RAUS :D
User avatar
charrrmed
Posts: 1003
Joined: 08/06/2009 13:37

#5856 Re: Veliki Brat 2013

Post by charrrmed »

Ambrozija wrote:
Gledaj veceras kad mu samar pukne, sad ce to poslije reklama :D

:lol: Nije normalna, bgm
User avatar
charrrmed
Posts: 1003
Joined: 08/06/2009 13:37

#5857 Re: Veliki Brat 2013

Post by charrrmed »

Opasna zona: Soraja, Aneta i Zeljko - dalje su svi tu negdje sa glasovima
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#5858 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Ambrozija wrote:
_nevermind_ wrote:
Ambrozija wrote:
Ma nece Zeljko, ima jos dva dana, svasta se moze desiti sa Avom, tako da sumnjam da ce on :D
Imas pravo. Ava se nece predati do poslijednje minute :lol: :lol:
Malo si me utjesila :D

Gledaj veceras kad mu samar pukne, sad ce to poslije reklama :D
Gledala sam :twisted:
Na nju vise ne zelim rijeci trositi, odmah me aritmija spopadne
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#5859 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

charrrmed wrote:
Ambrozija wrote:
Gledaj veceras kad mu samar pukne, sad ce to poslije reklama :D

:lol: Nije normalna, bgm
dobro je prošao retard, za ono što joj je rekao
User avatar
charrrmed
Posts: 1003
Joined: 08/06/2009 13:37

#5860 Re: Veliki Brat 2013

Post by charrrmed »

de balzac wrote:
charrrmed wrote:
Ambrozija wrote:
Gledaj veceras kad mu samar pukne, sad ce to poslije reklama :D

:lol: Nije normalna, bgm
dobro je prošao retard, za ono što joj je rekao

sta joj rece, nisam cuo? evo sad se grle :D
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#5861 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

vepar je vrijeđa na najniži mogući način, ne bira riječi. a kod lude ave ponekad proradi i refleks razuma i samopoštovanja :roll: istina, rijetko :D i onda - šamarčina :oops:
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#5862 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Kvazilisac is back :twisted:
Kako vreba odakle ce Medo doci pa da pocne cmizdriti..
User avatar
thesting
Posts: 277
Joined: 21/04/2010 12:56

#5863 Re: Veliki Brat 2013

Post by thesting »

_nevermind_ wrote:
Gledala sam :twisted:
Na nju vise ne zelim rijeci trositi, odmah me aritmija spopadne
Ako neko izbaci Zeljka onda ce to ona biti sa svojim foliranjem u zavisnosti koliko je to providno sirim masama i sta se sve prikaze u pregledu. Sinoc je toliko folirala da je bas bilo odvratno. Kao place a u ogledalu gleda jel je fino hvata kamera.
Last edited by thesting on 04/05/2013 23:09, edited 1 time in total.
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#5864 Re: Veliki Brat 2013

Post by DaffyDuck »

ne zna vise ni ovaj Zeljko sta ce od sebe :D
User avatar
vedra nebesa
Posts: 561
Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.

#5865 Re: Veliki Brat 2013

Post by vedra nebesa »

KAMI666 wrote:
de balzac wrote:
KAMI666 wrote:Zar je Farma gledanija od VB?? :?
ne znam :? ali, ako je suditi po forumu 8-) VB je tri puta gledaniji :-D
uhh pade mi kamen sa srca :D umalo se preseli na njihovu temu :D
ovo je tema za nas urbane :stolica1:
User avatar
area51
Posts: 4383
Joined: 06/03/2013 13:00

#5866 Re: Veliki Brat 2013

Post by area51 »

charrrmed wrote:
area51 wrote:Top pobjeđuje

stvarno? :shock:
Navodno je procurila "informacija" bliska produkciji( i to ubjedljivo).Možda je patka,ko će ga znati
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#5867 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

thesting wrote:
_nevermind_ wrote:
Gledala sam :twisted:
Na nju vise ne zelim rijeci trositi, odmah me aritmija spopadne
Ako neko izbaci Zeljka onda ce to ona biti sa svojim foliranjem u zavistnosti koliko je to providno sirim masama i sta se sve prikaze u pregledu. Sinoc je toliko folirala da je bas bilo odvratno. Kao place a u ogledalu gleda jel je fino hvata kamera.
Finally neko ko vidi stvari onako kao i ja
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#5868 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

_nevermind_ wrote:Kvazilisac is back :twisted:
Kako vreba odakle ce Medo doci pa da pocne cmizdriti..
hajd malo konsenzusa :P ava je slučaj, to smo se skoro svi složili.
ali i vepar je smeće :oops:
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#5869 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Zubizareta wrote:ne zna vise ni ovaj Zeljko sta ce od sebe :D
On se samo zaj.bao sto se sa budalom ikako spetljao, to je i sam rekao sinoc u ispovjedaonici
User avatar
thesting
Posts: 277
Joined: 21/04/2010 12:56

#5870 Re: Veliki Brat 2013

Post by thesting »

_nevermind_ wrote:
thesting wrote:
_nevermind_ wrote:
Gledala sam :twisted:
Na nju vise ne zelim rijeci trositi, odmah me aritmija spopadne
Ako neko izbaci Zeljka onda ce to ona biti sa svojim foliranjem u zavistnosti koliko je to providno sirim masama i sta se sve prikaze u pregledu. Sinoc je toliko folirala da je bas bilo odvratno. Kao place a u ogledalu gleda jel je fino hvata kamera.
Finally neko ko vidi stvari onako kao i ja
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Osim sto zelis da Zarko leti :)
Meni bi bilo drago da bilo koji od blizanca pobjedi.

P.S. podsjeti me sa tom recenicom na Milicevu pjesmu "Baj baj moja malena".
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#5871 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

thesting wrote:
Osim sto zelis da Zarko leti :)
Meni bi bilo drago da bilo koji od blizanca pobjedi.
To samo zato sto ce biti problem da jedan od njih dvojice pobijedi ako obojica ostanu u superfinalu :wink:
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#5872 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

de balzac wrote:
_nevermind_ wrote:Kvazilisac is back :twisted:
Kako vreba odakle ce Medo doci pa da pocne cmizdriti..
hajd malo konsenzusa :P ava je slučaj, to smo se skoro svi složili.
ali i vepar je smeće :oops:
Moze konsezus da se slazem sa pola tvoje konstatacije :D
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#5873 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

topa će hercika :roll: strefiti
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51298
Joined: 29/06/2011 23:39

#5874 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

Top bi sada najradije da ode spasavati ljude iz poplava u Indiji, za glasove.

Ko je preostao?
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#5875 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

_nevermind_ wrote:
de balzac wrote:
_nevermind_ wrote:Kvazilisac is back :twisted:
Kako vreba odakle ce Medo doci pa da pocne cmizdriti..
hajd malo konsenzusa :P ava je slučaj, to smo se skoro svi složili.
ali i vepar je smeće :oops:
Moze konsezus da se slazem sa pola tvoje konstatacije :D
ti ko dodik :oops: :D
Locked