Ne brine mene toliko Hanka... Nije lopov kakvih ima. Mene više brine izborna lista. Naime, na ovoj temi je pisao forumaš
@svježi uštipak i na moje pitanje da li govori u ime DF-a, jednostavno odgovorio "Nemoj nas glasati ako nećeš, svima dobro"

. Na stranu ovaj prepotentno-dječije amaterski marketing, ono što me više brine su stavovi koje je iznio na pdf povjest, a tiče se toga je budala bio ko je bio u ABIH i da to nije trebalo činiti. Jezim se pomisli glasati za takve ljude na listi, jer još jedna stranka dezertera, nein danke

. Utoliko se zaista nadam da to sebi Komšić neće dozovliti, jer mi je i nakana bila da glasam DF upravo radi dokazanog i pokazanog patriotizma tog čovjeka i ljubavi prema BIH. Ostalih razultata , ekonomskih, ulaganja ovo ono, nema nitko, tako da neka mi sad ne dođu sa pričom, kako , eto , nema razultata

. Nema ni dokaza, pa čak ni priče da je ukrao. I to je dovoljno.
Iako ako ima na listama @svježeg uštipka i ljude sa takvim stavovima..
