Da, to je najveci problem. Zadnja 2-3 dana sam speedrune radio a da nisam ne bih je jos dugo dobioMicah wrote: ↑19/01/2022 13:35Uh, svaka čast. Ja sam odustao kad sam shvatio da se moram oslanjati na RNG da mi se ukažu one audio trake. Nije mi se dalo.
A da se i ja pofalim 71. platinom u Hadesu prekjuče. Fantastična igra, pogotovo u indie sferi gdje je sigurno jedna od najboljih ikada. Ali količina prisutnog pederluka u toj igri, nije realna, samo da vas upozorim![]()
PlayStation 5 - all about
Moderator: Benq
- arnes_king
- Posts: 7655
- Joined: 01/03/2011 00:43
- Location: Bosna
#5826 Re: PlayStation 5 - all about
- ferratilis
- Posts: 8376
- Joined: 25/11/2013 16:48
#5827 Re: PlayStation 5 - all about
Svaka cast, to mi je jedna od najdrazih igara.
Ne branim developere, ali nije do njih, nego je takva mitologija. Anticka Grcka je imala drukcije razumijevanje seksualnosti od danasnjeg. "Boy love" je kod njih bila normalna stvar
https://en.wikipedia.org/wiki/Homosexua ... ent_Greece
- arnes_king
- Posts: 7655
- Joined: 01/03/2011 00:43
- Location: Bosna
#5828 Re: PlayStation 5 - all about
@Micah 71 platina? Dobar si, ja tek imam 14, ali jest da sam ih poceo tek ganjati kako sam PS5 nabavio, a i to ne ganjam u svakoj nego samo ako mi se bas svidi igra pa mi se igra dalje.
-
azdralovic
- Posts: 5113
- Joined: 29/05/2010 21:46
#5829 Re: PlayStation 5 - all about
Ako neko prodaje PS5 jeftino u duhu ovih novosti, javite mi zrtvovat cu se ja sa plejkom
- Micah
- Posts: 900
- Joined: 09/03/2021 17:43
#5830 Re: PlayStation 5 - all about
Sačekaj da izađe Starfield krajem ove godine pa ti se javimazdralovic wrote: ↑19/01/2022 14:24 Ako neko prodaje PS5 jeftino u duhu ovih novosti, javite mi zrtvovat cu se ja sa plejkom
Ma da, i ja sam to istražio, samo što mi se čini da u današnje vrijeme zapadnjaci jedva dočekaju da naprave nešto ovakvo. I onda sam Zagreus je toliko submisivan prema Megari da je ostalo samo da ga voda na povocu ko cuku. A on sin boga, ni više ni manje.ferratilis wrote: ↑19/01/2022 13:54Svaka cast, to mi je jedna od najdrazih igara.![]()
Ne branim developere, ali nije do njih, nego je takva mitologija. Anticka Grcka je imala drukcije razumijevanje seksualnosti od danasnjeg. "Boy love" je kod njih bila normalna stvar
https://en.wikipedia.org/wiki/Homosexua ... ent_Greece
- arnes_king
- Posts: 7655
- Joined: 01/03/2011 00:43
- Location: Bosna
-
NecuVise
- Posts: 2885
- Joined: 10/01/2020 20:02
- Micah
- Posts: 900
- Joined: 09/03/2021 17:43
#5833 Re: PlayStation 5 - all about
Dug je to period, 12 godina od prve platine, ko bi se svega sjetio. Eto, 70. Pt je bio Cuphead koji je, bez obzira koliko šarmantna igra, pakleno težak za platinirati. Da, Souls igre standardno ali se sjećam prolaska Dead Spacea 2 sa 3 sejva. Kakav je to bio adrenalinski rollercoaster.
Ako vidiš moj profil Red Dead Redemption 2 je vjerovatno najrjeđa platina jer zahtijeva toliko truda i utrošenog vremena da to nije normalno. Ali nije nešto što traži ekstra vještinu kao ove skill igre.
-
NecuVise
- Posts: 2885
- Joined: 10/01/2020 20:02
#5834 Re: PlayStation 5 - all about
Ne volim ja platinum trofeje kao što je rdr2 jer kao što si rekao nije sad toliko do vještine koliko je do uloženog vremena. Meni su platine of Sony igara uglavnom dobre jer se većinom svode da uradiš sve zadatke i ponešto posebno pa ne većina mojih platina iz Sony igara, mada i tu bude izuzetno teških zadataka. Ovo se naravno ne odnosi na sve Sony igre, jer recimo uncharted 4 ima bezveze platinum, makar meni.
- Micah
- Posts: 900
- Joined: 09/03/2021 17:43
#5835 Re: PlayStation 5 - all about
Uh, ona sekvenca kad izađeš iz pećine pred kraj pa si kod olupina brodova, to je nešto najteže ikad na crushing težini. Brutalno.NecuVise wrote: ↑19/01/2022 23:06 Ne volim ja platinum trofeje kao što je rdr2 jer kao što si rekao nije sad toliko do vještine koliko je do uloženog vremena. Meni su platine of Sony igara uglavnom dobre jer se većinom svode da uradiš sve zadatke i ponešto posebno pa ne većina mojih platina iz Sony igara, mada i tu bude izuzetno teških zadataka. Ovo se naravno ne odnosi na sve Sony igre, jer recimo uncharted 4 ima bezveze platinum, makar meni.
- mc-twin
- Posts: 4423
- Joined: 18/04/2009 23:47
#5836 Re: PlayStation 5 - all about
Steta 20$ koje dadoh na RDR2. Nikako mi ne "leze". Nego,jel neko kupovao NFS ultimate bundle,valja li cemu?
-
Coldplay1
- Posts: 166
- Joined: 06/11/2021 16:16
-
Tabakmalac
- Posts: 1206
- Joined: 26/12/2019 23:32
#5838 Re: PlayStation 5 - all about
Po pitanju storytelling-a od Rockstara, mislio sam da je GTA IV nenadjebiv, ali RDR2 me je bukvalno doveo do suza na kraju. RDR2 je must play za one koji vole priču u igri. Gameplay zna biti spor u momentima, što se i ja slažem, ali nemoj da te to sprječava da ne završiš RDR2.
- mc-twin
- Posts: 4423
- Joined: 18/04/2009 23:47
-
MarkoIvkovic
- Posts: 732
- Joined: 19/01/2021 20:29
#5840 Re: PlayStation 5 - all about
isti sam takav bio kad je tek izasao za PC, igrao 4 dana po sat max nije mi nikako legla, nakon pola godine opet tako i kad sam presao odredeni dio onda je postalo haos zanimljivo
- addem
- Posts: 2863
- Joined: 13/02/2004 00:00
#5841 Re: PlayStation 5 - all about
RDR 2 je jedna od najboljih igara ikada napravljenih. S ovim se slaže svjetska gaming kritika. Nekome ni Kum ne odgovara kao film al je kritika rekla da je jedan od najboljih ikada snimljenih.
- arnes_king
- Posts: 7655
- Joined: 01/03/2011 00:43
- Location: Bosna
#5842 Re: PlayStation 5 - all about
EDIT: ipak stara vijest,...
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#5843 Re: PlayStation 5 - all about
Ni meni nije legla, jesam je presao, ali sam bas brzo isao samo da je zavrsim. Istrazivanje nula bodova. Prvi put krenuo igrati zavrsio prvu epizodu i okanio se.
Nakon par mjeseci opet pokusao i zavrsio sve za cetiri dana.
Dok npr witcher3 sam ulupao 180 sati
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#5844 Re: PlayStation 5 - all about
Konacno pazarih i spdermana, jesu li ga prilagodjavali za ps5?
- arnes_king
- Posts: 7655
- Joined: 01/03/2011 00:43
- Location: Bosna
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#5846 Re: PlayStation 5 - all about
Miles morales kupio uz ps5, ovog sad na snizenju uhvatio za 16$
- Micah
- Posts: 900
- Joined: 09/03/2021 17:43
#5847 Re: PlayStation 5 - all about
Neki kažu da će ovo uticati samo na nove projekte što bi značilo da već postojeći kao Diablo IV bi mogli biti na PS-u. Sony je danas izjavio da očekuje od MS-a da poštuje postojeće ugovore. To znači da će ovu generaciju Sony nekako izgurati ali već sljedeću je mrtav. I svima nama bi to olakšalo kupovinu sljedeće konzole.
- beriberi
- Posts: 129
- Joined: 25/11/2020 23:06
#5848 Re: PlayStation 5 - all about
Opet bih prije uzeo plejku jer sam uz nju odrasto i na njoj su igre koje me fakat zanimaju, bez COD-a bih moro preživjet. Naravno ako Sony nastavi i/ili poboljša svoju politiku sa 1st party igrama.
Da se razumijemo, nemam ja ništa protiv xbox-a, ako se bude imalo novca uzeo bih sigurno obje konzole, zašto da ne, al’ svakako više uživam u story driven igrama, tako da za mene lično to ne znači da bih mijenjao “tim”.
Btw., meni je teže pala kupovina Bethesde/Zenymaxa jer tu ima puno više igara koje su mi interesantne.
Sve u svemu, dao bog zdravlja i para pa da se obje konzole upare ispod TV-a, a ni TV nek ne bude loš
Da se razumijemo, nemam ja ništa protiv xbox-a, ako se bude imalo novca uzeo bih sigurno obje konzole, zašto da ne, al’ svakako više uživam u story driven igrama, tako da za mene lično to ne znači da bih mijenjao “tim”.
Btw., meni je teže pala kupovina Bethesde/Zenymaxa jer tu ima puno više igara koje su mi interesantne.
Sve u svemu, dao bog zdravlja i para pa da se obje konzole upare ispod TV-a, a ni TV nek ne bude loš
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#5849 Re: PlayStation 5 - all about
Spiderman marvelov iz 2018 15 dolara trenutno. Isplati li se dati te pare i kakva je igra ?
-
Loooki23
- Posts: 5
- Joined: 20/01/2022 22:29
#5850 Re: PlayStation 5 - all about
Pozdrav, kupio sam ps5 digitalni, pa me zanima gdje da napravim račun da bih mogao kupovati igrice i ostalo, ako može neko da mi to detaljno objasni, nov sam u ovome. Hvala unaprijed.
