cetmi wrote:Zanimljivi su ovi teroristi. Previše me posjećaju na naše teroriste iz Patriotske lige. Majica, jaknice, patike, farmerke.
Civili bježe od njih, jer su neobrijani, u sviju brade preko 2cm.
Pa tebe nije stid lagati cak o osobnom opredjeljenju (hinjis da nisi wahabit!!!) pa onda nije chudno da u svojim prevarama ides i dalje, poredeci ove haridzijske zlotvore sa patriotskom ligom!!!
Samo bestidni lazovi i manipulatori mogu to komparirati. Ideologija koja nadahnjuje ove zlocince koje ovdje zdusno podrzavas, osim ko zna koliko u siriji, ubila je (samo u zadnjih 48 sati) bombasima extra 39 ljudi u Pakistanu, 25 u Iraku, 6 u Erbilu i konacno 50 u Nigeriji (i to studenata, na spavanju!!!). Ovo sam samo ovlas pokupio iz naslova, mozda ima jos. Pogledaj i 3 dana prije toga prvu seriju explozija i koliko ljudi su ubili.
Bas zbog angazmana u siriji, dobri bosnjani moraju hitno istrijebiti ovo smece iz Bosne, sutra ce biti kasno.
Pod hitno da se srusi taj Mesdzidi Dirar (ta dzamija sto je podize supcina koji je svetu zemlju nazvao po svojoj porodici) i tamo napravi parking. Ako ne, imacemo ovo sve u bosni koja im je sada samo baza za odmor izmedju akcija. Zlo koje wahabiti svakodnevno cine nadrasta svaku mogucu toleranciju.