Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Damir Marjanović je jedina pozitivna reformska pojava na političkoj sceni. Po ovakvim potezima se razdvaja laž od iskrene motivacije. Dok se SDP i SDA koruptokracija prepucavaju preko leđa izbezumljenih građana, dok Lagumdžija pravi haos i tenzije u Sarajevu isključujući struju gradskom saobračaju, dotle Marjanović dobrovoljno i besplatno prevozi građane, spušta se među narod. Sušta suprotnost odnarođenoj SDA-SDP koruptokraciji. Ovo je potez u stilu Erdogana. On je vukao ovakve poteze dok je gradio poziciju u politici. Poenta je u neposrednom kontaktu sa narodom.
Jeli on za ovo dobija platu??Mislim jeli mu ovo poso ???Jeli nama boljeg posla ...
Smijesno .... vise nego smijesno ,sve za medije inscenirano ...
haj procitaj ponovo clanak pa nazad ovamo da ostavis komentar, posto nece da usvoje njegovu ostavku covjek pravi sukob interesa i radi sto radi.poslije ovog prekrsaja ga moraju otpustit ako imaju zeru obraza.
inspekcija mu nemoze nista jer voza dzabe , jedino ga mogu taxisti prebit .
Damir Marjanović je jedina pozitivna reformska pojava na političkoj sceni. Po ovakvim potezima se razdvaja laž od iskrene motivacije. Dok se SDP i SDA koruptokracija prepucavaju preko leđa izbezumljenih građana, dok Lagumdžija pravi haos i tenzije u Sarajevu isključujući struju gradskom saobračaju, dotle Marjanović dobrovoljno i besplatno prevozi građane, spušta se među narod. Sušta suprotnost odnarođenoj SDA-SDP koruptokraciji. Ovo je potez u stilu Erdogana. On je vukao ovakve poteze dok je gradio poziciju u politici. Poenta je u neposrednom kontaktu sa narodom.
Jeli on za ovo dobija platu??Mislim jeli mu ovo poso ???Jeli nama boljeg posla ...
Smijesno .... vise nego smijesno ,sve za medije inscenirano ...
Kakvo prostituisanje i ulizivanje, ovo je dno nase politicke scene
Damir Marjanović je jedina pozitivna reformska pojava na političkoj sceni. Po ovakvim potezima se razdvaja laž od iskrene motivacije. Dok se SDP i SDA koruptokracija prepucavaju preko leđa izbezumljenih građana, dok Lagumdžija pravi haos i tenzije u Sarajevu isključujući struju gradskom saobračaju, dotle Marjanović dobrovoljno i besplatno prevozi građane, spušta se među narod. Sušta suprotnost odnarođenoj SDA-SDP koruptokraciji. Ovo je potez u stilu Erdogana. On je vukao ovakve poteze dok je gradio poziciju u politici. Poenta je u neposrednom kontaktu sa narodom.
Jeli on za ovo dobija platu??Mislim jeli mu ovo poso ???Jeli nama boljeg posla ...
Smijesno .... vise nego smijesno ,sve za medije inscenirano ...
Kakvo prostituisanje i ulizivanje, ovo je dno nase politicke scene
Ja sam morao djecu u drugu sobu poslati da ne gledaju ovo.
Ima li ijedan drugi ministar u zadnjih 10 godina jaja da ovako nesto uradi? Samo jedan?
Damir Marjanović je jedina pozitivna reformska pojava na političkoj sceni. Po ovakvim potezima se razdvaja laž od iskrene motivacije. Dok se SDP i SDA koruptokracija prepucavaju preko leđa izbezumljenih građana, dok Lagumdžija pravi haos i tenzije u Sarajevu isključujući struju gradskom saobračaju, dotle Marjanović dobrovoljno i besplatno prevozi građane, spušta se među narod. Sušta suprotnost odnarođenoj SDA-SDP koruptokraciji. Ovo je potez u stilu Erdogana. On je vukao ovakve poteze dok je gradio poziciju u politici. Poenta je u neposrednom kontaktu sa narodom.
Jeli on za ovo dobija platu??Mislim jeli mu ovo poso ???Jeli nama boljeg posla ...
Smijesno .... vise nego smijesno ,sve za medije inscenirano ...
Ovo je jasna poruka nove politike koja dolazi, potpuno suprotna stereotipima koje su ustanovili bahati i korumpirani tipovi iz SDA i SDP. Šta poručuje Marjanović? Svrha bavljenja politikom je HIZMET svome narodu. U internoj komunikaciji SDA i SDP narod i građane nazivaju "svjetinom". Neobrazovanoj i primitivnoj nekadašnjoj fukari i marginalcima koji su partijskim nepotizmom postali SDA-SDP političkom klasom i oligarhijom, ne pada na pamet da čine HIZMET građanima, a jedan mladi naučnik sa etabliranom međunarodnom akademskom karijerom, dobrovoljno i besplatno prevozi građane Sarajeva, vlastitim automobilom, u periodu potpunog kolapsa gradskog saobračaja, kao simbola nesposobnosti SDA-SDP vladavine.
Damir Marjanović je jedina pozitivna reformska pojava na političkoj sceni. Po ovakvim potezima se razdvaja laž od iskrene motivacije. Dok se SDP i SDA koruptokracija prepucavaju preko leđa izbezumljenih građana, dok Lagumdžija pravi haos i tenzije u Sarajevu isključujući struju gradskom saobračaju, dotle Marjanović dobrovoljno i besplatno prevozi građane, spušta se među narod. Sušta suprotnost odnarođenoj SDA-SDP koruptokraciji. Ovo je potez u stilu Erdogana. On je vukao ovakve poteze dok je gradio poziciju u politici. Poenta je u neposrednom kontaktu sa narodom.
Jeli on za ovo dobija platu??Mislim jeli mu ovo poso ???Jeli nama boljeg posla ...
Smijesno .... vise nego smijesno ,sve za medije inscenirano ...
Kakvo prostituisanje i ulizivanje, ovo je dno nase politicke scene
Nevjerovatno kakvu si glupost sada izvalio,i to jos nazvati prostituisanje je krajnje bezobrazno,ovdje izgleda ljudi dolaze i pisu da bi zadovoljili svoju sujetu i nagomilane frustracije,covjek izasao sa svojim vozilom da BESPLATNO prevozi gradjane i to je lose,valjda to sto je objavljeno tj. medijski popraceno,pa izvinuces al on je ipak ministar(i to posten) u KS,zasto svi nisu izasli i to uradili,ZASTO??,zasto su dozvolili da se ovo sve desi,kolaps grada,ZASTO??,sve propada i urusava se i to je uredu,ljudi nam se smiju moj "reufe" al tebi smeta ministar,pa zato nam i jeste ovako,pljuj na sve pozitivno a negativno,ma samo nek mene ne diraju pa nek se svjet srusi,a u svjetu se za "sitnice" skupi po 100.000 ljudi na protestima,ovdje ne mozes skupiti ni 100 ljudi,dobro nam sta li
Nevjerovatno kakvu si glupost sada izvalio,i to jos nazvati prostituisanje je krajnje bezobrazno,ovdje izgleda ljudi dolaze i pisu da bi zadovoljili svoju sujetu i nagomilane frustracije,covjek izasao sa svojim vozilom da BESPLATNO prevozi gradjane i to je lose,valjda to sto je objavljeno tj. medijski popraceno,pa izvinuces al on je ipak ministar(i to posten) u KS,zasto svi nisu izasli i to uradili,ZASTO??,zasto su dozvolili da se ovo sve desi,kolaps grada,ZASTO??,sve propada i urusava se i to je uredu,ljudi nam se smiju moj "reufe" al tebi smeta ministar,pa zato nam i jeste ovako,pljuj na sve pozitivno a negativno,ma samo nek mene ne diraju pa nek se svjet srusi,a u svjetu se za "sitnice" skupi po 100.000 ljudi na protestima,ovdje ne mozes skupiti ni 100 ljudi,dobro nam sta li
[/quote]
Mozda si zaboravio da je on ministar u ovoj vladi, da njegova stranka cini parlamentarnu vecinu u kantonalnoj skupstini i on hlado izadje da skuplja politicke poene time sto ce se vozikati gradjane okolo????
Mozda ti je sada jasnije zasto je ovo klasicno spinovanje i prostitucija
Nevjerovatno kakvu si glupost sada izvalio,i to jos nazvati prostituisanje je krajnje bezobrazno,ovdje izgleda ljudi dolaze i pisu da bi zadovoljili svoju sujetu i nagomilane frustracije,covjek izasao sa svojim vozilom da BESPLATNO prevozi gradjane i to je lose,valjda to sto je objavljeno tj. medijski popraceno,pa izvinuces al on je ipak ministar(i to posten) u KS,zasto svi nisu izasli i to uradili,ZASTO??,zasto su dozvolili da se ovo sve desi,kolaps grada,ZASTO??,sve propada i urusava se i to je uredu,ljudi nam se smiju moj "reufe" al tebi smeta ministar,pa zato nam i jeste ovako,pljuj na sve pozitivno a negativno,ma samo nek mene ne diraju pa nek se svjet srusi,a u svjetu se za "sitnice" skupi po 100.000 ljudi na protestima,ovdje ne mozes skupiti ni 100 ljudi,dobro nam sta li
Mozda si zaboravio da je on ministar u ovoj vladi, da njegova stranka cini parlamentarnu vecinu u kantonalnoj skupstini i on hlado izadje da skuplja politicke poene time sto ce se vozikati gradjane okolo????
Mozda ti je sada jasnije zasto je ovo klasicno spinovanje i prostitucija[/quote]
ne nego si ti zaboravio, njegova stranka ne cini parlamentarnu vecinu (DF).
Last edited by crysis on 01/10/2013 10:02, edited 1 time in total.
dede merdzane wrote:
Ja sam morao djecu u drugu sobu poslati da ne gledaju ovo.
Ima li ijedan drugi ministar u zadnjih 10 godina jaja da ovako nesto uradi? Samo jedan?
I ja sam morao pokriti oci i zacepiti usi svojoj!
A propos ministara.
Nema ih,dede, nema bavu se ljudi svojim poslovima zgrtanja para i lopovlucima svih kategorija. A ovde iaju svoje pulene da svesrdno pljuju po covjeku koji je nicim izazvan poceo (gle cuda, đaba) vozati raju s kraj na kraj grada.
KARDASIJAN wrote:
Nevjerovatno kakvu si glupost sada izvalio,i to jos nazvati prostituisanje je krajnje bezobrazno,ovdje izgleda ljudi dolaze i pisu da bi zadovoljili svoju sujetu i nagomilane frustracije,covjek izasao sa svojim vozilom da BESPLATNO prevozi gradjane i to je lose,valjda to sto je objavljeno tj. medijski popraceno,pa izvinuces al on je ipak ministar(i to posten) u KS,zasto svi nisu izasli i to uradili,ZASTO??,zasto su dozvolili da se ovo sve desi,kolaps grada,ZASTO??,sve propada i urusava se i to je uredu,ljudi nam se smiju moj "reufe" al tebi smeta ministar,pa zato nam i jeste ovako,pljuj na sve pozitivno a negativno,ma samo nek mene ne diraju pa nek se svjet srusi,a u svjetu se za "sitnice" skupi po 100.000 ljudi na protestima,ovdje ne mozes skupiti ni 100 ljudi,dobro nam sta li
Ne sekiraj se. Ne troši energiju na SDA seljake. Koruptokracija je uplašena za svoje pozicije. Raznim stranačkim aparatčicima istina nije bitna, svaki njihov post je motiviran strahom od gubitka parazitskih privilegija. Ovo je sjajan potez i gesta političara koji nagovještava promjene u Kantonu Sarajevo. Budi siguran da su građani prepoznali ovu gestu. Konkretnu i iskrenu. SDA i SDP laži poput "zlatnih kašika" i "država za čovjeka" potrošile su svoju upotrebnu vrijednost. Dolazi vrijeme moderne proevropske politike. Damir Marjanović je simbol te nove politike koja će donijeti pravdu ovome nesretnom društvu.
Nevjerovatno kakvu si glupost sada izvalio,i to jos nazvati prostituisanje je krajnje bezobrazno,ovdje izgleda ljudi dolaze i pisu da bi zadovoljili svoju sujetu i nagomilane frustracije,covjek izasao sa svojim vozilom da BESPLATNO prevozi gradjane i to je lose,valjda to sto je objavljeno tj. medijski popraceno,pa izvinuces al on je ipak ministar(i to posten) u KS,zasto svi nisu izasli i to uradili,ZASTO??,zasto su dozvolili da se ovo sve desi,kolaps grada,ZASTO??,sve propada i urusava se i to je uredu,ljudi nam se smiju moj "reufe" al tebi smeta ministar,pa zato nam i jeste ovako,pljuj na sve pozitivno a negativno,ma samo nek mene ne diraju pa nek se svjet srusi,a u svjetu se za "sitnice" skupi po 100.000 ljudi na protestima,ovdje ne mozes skupiti ni 100 ljudi,dobro nam sta li
Mozda si zaboravio da je on ministar u ovoj vladi, da njegova stranka cini parlamentarnu vecinu u kantonalnoj skupstini i on hlado izadje da skuplja politicke poene time sto ce se vozikati gradjane okolo????
Mozda ti je sada jasnije zasto je ovo klasicno spinovanje i prostitucija[/quote]
NIKAD,nisam ja nista zaboravio,on je BIVSI(iako mu ne odobravaju)ministar jer se ne slaze sa politikom ove vlade,nazalost u pravu si kada kazes da DF cini parl.vecinu(nes(p)retna H.V.)to nema veze sa D.M.,al i to ce se vrlo brzo rjesiti,nema ovo veze sa spinovanjem a i drugi su to mogli "iskoristiti" za spinovanje kako ti kazes pa nisu,meni je ovo cisto "humanizam na djelu" i nista drugo,sve ostalo su pokvarene insinuacije na temu D.M.
Nevjerovatno kakvu si glupost sada izvalio,i to jos nazvati prostituisanje je krajnje bezobrazno,ovdje izgleda ljudi dolaze i pisu da bi zadovoljili svoju sujetu i nagomilane frustracije,covjek izasao sa svojim vozilom da BESPLATNO prevozi gradjane i to je lose,valjda to sto je objavljeno tj. medijski popraceno,pa izvinuces al on je ipak ministar(i to posten) u KS,zasto svi nisu izasli i to uradili,ZASTO??,zasto su dozvolili da se ovo sve desi,kolaps grada,ZASTO??,sve propada i urusava se i to je uredu,ljudi nam se smiju moj "reufe" al tebi smeta ministar,pa zato nam i jeste ovako,pljuj na sve pozitivno a negativno,ma samo nek mene ne diraju pa nek se svjet srusi,a u svjetu se za "sitnice" skupi po 100.000 ljudi na protestima,ovdje ne mozes skupiti ni 100 ljudi,dobro nam sta li
Mozda si zaboravio da je on ministar u ovoj vladi, da njegova stranka cini parlamentarnu vecinu u kantonalnoj skupstini i on hlado izadje da skuplja politicke poene time sto ce se vozikati gradjane okolo????
Mozda ti je sada jasnije zasto je ovo klasicno spinovanje i prostitucija
ne nego si ti zaboravio, njegova stranka ne cini parlamentarnu vecinu (DF).[/quote]
KARDASIJAN wrote:
Nevjerovatno kakvu si glupost sada izvalio,i to jos nazvati prostituisanje je krajnje bezobrazno,ovdje izgleda ljudi dolaze i pisu da bi zadovoljili svoju sujetu i nagomilane frustracije,covjek izasao sa svojim vozilom da BESPLATNO prevozi gradjane i to je lose,valjda to sto je objavljeno tj. medijski popraceno,pa izvinuces al on je ipak ministar(i to posten) u KS,zasto svi nisu izasli i to uradili,ZASTO??,zasto su dozvolili da se ovo sve desi,kolaps grada,ZASTO??,sve propada i urusava se i to je uredu,ljudi nam se smiju moj "reufe" al tebi smeta ministar,pa zato nam i jeste ovako,pljuj na sve pozitivno a negativno,ma samo nek mene ne diraju pa nek se svjet srusi,a u svjetu se za "sitnice" skupi po 100.000 ljudi na protestima,ovdje ne mozes skupiti ni 100 ljudi,dobro nam sta li
Ne sekiraj se. Ne troši energiju na SDA seljake. Koruptokracija je uplašena za svoje pozicije. Raznim stranačkim aparatčicima istina nije bitna, svaki njihov post je motiviran strahom od gubitka parazitskih privilegija. Ovo je sjajan potez i gesta političara koji nagovještava promjene u Kantonu Sarajevo. Budi siguran da su građani prepoznali ovu gestu. Konkretnu i iskrenu. SDA i SDP laži poput "zlatnih kašika" i "država za čovjeka" potrošile su svoju upotrebnu vrijednost. Dolazi vrijeme moderne proevropske politike. Damir Marjanović je simbol te nove politike koja će donijeti pravdu ovome nesretnom društvu.
Zlatne kasike jesu lazi ali vase posto je i onaj koji je nosio zlatnu kasiku po gradu kad je uhvacen u lazi priznao da to nikad nije izjavljeno i to je laz finansirana od evropskih drzava prvenstveno Njemacke.
...laz finansirana od evropskih drzava prvenstveno Njemacke.
'bote, kao Srbi devedesetih
urota, citav svijet protiv nas...
To je stvarna agenda SDA. Guranje našeg naroda u konfrontaciju sa evropskim okruženjem. To SDA "begovi" rade samo zbog straha od pravne države koja se uspostavlja primjenom evropskih standarda i normi. Njima odgovara samoizolacija, autocenzura, autizam,...oni prave društvo prema modelu bliskoitočnih porodičnih diktatura, ali prema balkanskoj verziji, ciganluk društvo siromašnih i neobrazovanih koje će na kraju ličiti na jednu veliku buvlju pijacu. To je pravo antievropsko lice SDA, gdje će SDA "begovi" i "prinčevi" doživotno vladati a "fukara", "svjetina", "raja" finansirati njihovu vlast od svoje muke i nesreće.
...laz finansirana od evropskih drzava prvenstveno Njemacke.
'bote, kao Srbi devedesetih
urota, citav svijet protiv nas...
Ko finansira Brkana je opste poznata stvar posto njegovi finansijeri to postavljaju javno na internet a posto je on sam priznao da je ovo u vezi zlatnih kasika laz jasno je zbog cega ga finansiraju.
Shahab wrote:
Damir Marjanović je jedina pozitivna reformska pojava na političkoj sceni. Njegovo vrijeme neupitno dolazi. Danas je dobio nekoliko hiljada glasova. Po ovakvim potezima se razdvaja laž od iskrene motivacije. Dok se SDP i SDA koruptokracija prepucavaju preko leđa izbezumljenih građana, dok Lagumdžija pravi haos i tenzije u Sarajevu isključujući struju gradskom saobračaju, dotle Marjanović dobrovoljno i besplatno prevozi građane, spušta se među narod. Sušta suprotnost odnarođenoj SDA-SDP koruptokraciji.
Ovo je jasna poruka nove politike koja dolazi, potpuno suprotna stereotipima koje su ustanovili bahati i korumpirani tipovi iz SDA i SDP. U internoj komunikaciji SDA i SDP narod i građane nazivaju "svjetinom". Neobrazovanoj i primitivnoj nekadašnjoj fukari i marginalcima koji su partijskim nepotizmom postali SDA-SDP političkom klasom i oligarhijom, ne pada na pamet da čine HIZMET građanima, a jedan mladi naučnik sa etabliranom međunarodnom akademskom karijerom, dobrovoljno i besplatno prevozi građane Sarajeva, vlastitim automobilom, u periodu potpunog kolapsa gradskog saobračaja, kao simbola nesposobnosti SDA-SDP vladavine.
To je stvarna agenda SDA. Guranje našeg naroda u konfrontaciju sa evropskim okruženjem. To SDA "begovi" rade samo zbog straha od pravne države koja se uspostavlja primjenom evropskih standarda i normi. Njima odgovara samoizolacija, autocenzura, autizam,...oni prave društvo prema modelu bliskoitočnih porodičnih diktatura, ali prema balkanskoj verziji, ciganluk društvo siromašnih i neobrazovanih koje će na kraju ličiti na jednu veliku buvlju pijacu. To je pravo antievropsko lice SDA, gdje će SDA "begovi" i "prinčevi" doživotno vladati a "fukara", "svjetina", "raja" finansirati njihovu vlast od svoje muke i nesreće.
Koruptokracija je uplašena za svoje pozicije. Raznim stranačkim aparatčicima istina nije bitna, svaki njihov post je motiviran strahom od gubitka parazitskih privilegija. Ovo je sjajan potez i gesta političara koji nagovještava promjene u Kantonu Sarajevo. Budi siguran da su građani prepoznali ovu gestu. Konkretnu i iskrenu. SDA i SDP laži poput "zlatnih kašika" i "država za čovjeka" potrošile su svoju upotrebnu vrijednost. Dolazi vrijeme moderne proevropske politike. Damir Marjanović je simbol te nove politike koja će donijeti pravdu ovome nesretnom društvu.
...laz finansirana od evropskih drzava prvenstveno Njemacke.
'bote, kao Srbi devedesetih
urota, citav svijet protiv nas...
To je stvarna agenda SDA. Guranje našeg naroda u konfrontaciju sa evropskim okruženjem. To SDA "begovi" rade samo zbog straha od pravne države koja se uspostavlja primjenom evropskih standarda i normi. Njima odgovara samoizolacija, autocenzura, autizam,...oni prave društvo prema modelu bliskoitočnih porodičnih diktatura, ali prema balkanskoj verziji, ciganluk društvo siromašnih i neobrazovanih koje će na kraju ličiti na jednu veliku buvlju pijacu. To je pravo antievropsko lice SDA, gdje će SDA "begovi" i "prinčevi" doživotno vladati a "fukara", "svjetina", "raja" finansirati njihovu vlast od svoje muke i nesreće.
Ako ce evropa dan pred popis da poziva Bosnjake da se ne izjasne tako i ako na svim popisima i u Bosni i u Srbiji i u Crnoj Gori ona zahtjeva i aktivno ucestvuje u raslojavanju Bosnjaka onda nam oni nisu nikakvi prijatelji niti treba da nam oni budu uzor . Ako isto tako vrse pritisak samo na bosnjacke politicare a ne kazu nista na ekstremizam srpskih i hrvatskih politicara onda nam nije interes da sa njima imamo bilo sta posto je jasno da sve to rade iz ciste mrznje prema muslimanima posto je to jedini razlog da i dalje tolerisu politike Srba i Hrvata koje se po nicemu ne razlikuju od Tudjmanovih i Milosevicevih vec postoji kontinuitet. Ti si prije ddva dana podrzavao Radoncica i pisao ode njemu a posto ti se nije svidjelo ono sto je rekao kod Senada Hadzifejzovica sad si krenuo da isto radis i sa Komsicem tako da samo ti nemoj nekog da analiziras.
Nevjerovatno kakvu si glupost sada izvalio,i to jos nazvati prostituisanje je krajnje bezobrazno,ovdje izgleda ljudi dolaze i pisu da bi zadovoljili svoju sujetu i nagomilane frustracije,covjek izasao sa svojim vozilom da BESPLATNO prevozi gradjane i to je lose,valjda to sto je objavljeno tj. medijski popraceno,pa izvinuces al on je ipak ministar(i to posten) u KS,zasto svi nisu izasli i to uradili,ZASTO??,zasto su dozvolili da se ovo sve desi,kolaps grada,ZASTO??,sve propada i urusava se i to je uredu,ljudi nam se smiju moj "reufe" al tebi smeta ministar,pa zato nam i jeste ovako,pljuj na sve pozitivno a negativno,ma samo nek mene ne diraju pa nek se svjet srusi,a u svjetu se za "sitnice" skupi po 100.000 ljudi na protestima,ovdje ne mozes skupiti ni 100 ljudi,dobro nam sta li
Mozda si zaboravio da je on ministar u ovoj vladi, da njegova stranka cini parlamentarnu vecinu u kantonalnoj skupstini i on hlado izadje da skuplja politicke poene time sto ce se vozikati gradjane okolo????
Mozda ti je sada jasnije zasto je ovo klasicno spinovanje i prostitucija[/quote]
koja je njegova stranka?
Last edited by safran on 01/10/2013 11:16, edited 1 time in total.
Hajd manite šuplje... ima li DF neki odgovor na ovu situaciju ili bar da kvalitetno napadne ove na vlasti? Ili će se nastaviti politika nezamjeranja... Hanka je sa SDA u vlasti KS, SDP je bivša predsjednikova stranka pa ih nećemo napadati, Radončić nije u tenderima
Drugo, postoji li neka vizija za slučaj da DF bude faktor odlučivanja poslije 2014.? Da li postoji bilo kakva strategija rezanja budžetskih korisnika i sanacije javnih preduzeća? Ili se mislite tući sa vladajućim strankama za glasove džabojeda, dok se za glasove radnika u realnom sektoru i nezaposlenih niko ne bori?