Sarajevo Construction

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Haris.ba
Posts: 35278
Joined: 08/09/2005 20:08

#5801 Re: Sarajevo Construction

Post by Haris.ba »

mayab wrote:Ne posjećujem tu pijacu, subotom kupujemo na Otoci, bas mi bude žao onih svih prodavača, zima, puše vjetar, iako je jedna strana zatvorena! Stvarno bi bilo humano zatvoriti i prednju stranu, u zimskom periodu, a i voće i povrće često bude "opaljno" mrazom, kad doneses kući u toplo, pokaže se...
I onda će dići cijenu zakupa da bi opravdali poboljšanje objekta. I onda će što manje zakupaca imati računice da tamo prodaju...
User avatar
Logovan
Posts: 102743
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5802 Re: Sarajevo Construction

Post by Logovan »

Image
skyscrapercity
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#5803 Re: Sarajevo Construction

Post by Cossack »

Image

https://www.klix.ba/biznis/privreda/rad ... 80316053#4

A ovdje bijahu toliko priče da se nikada neće napraviti :mrgreen:
User avatar
Thorgerson
Posts: 9900
Joined: 15/04/2015 11:26

#5807 Re: Sarajevo Construction

Post by Thorgerson »

Cossack wrote:Image

https://www.klix.ba/biznis/privreda/rad ... 80316053#4

A ovdje bijahu toliko priče da se nikada neće napraviti :mrgreen:
Pa iskreno ne znam fkt kako ce ga zavrsiti za godinu i po. Jer toliko im je jos ostalo vremena.
Koliko vidim ni prvi sprat nisu poceli, a koliko ono ima 26 spratova?!

To znaci da sada moraju stancati po sprat i po za 30 dana u prosjeku. I to sve da bude zavrseno, stolarija, podovi, instalacije?! Ne znam, moje misljenje da ce probiti rok i to debelo. Ali eto nadam se da grijesim.
User avatar
So What!
Posts: 11871
Joined: 19/04/2011 01:35
Location: Charming, CA

#5808 Re: Sarajevo Construction

Post by So What! »

Izgradnja zgrade MZ Hrasno Brdo i ambulante - 28. 03. 2018. @ AnelZ (SSC)

Image
User avatar
Dope_Man
Posts: 8021
Joined: 03/06/2016 16:31

#5810 Re: Sarajevo Construction

Post by Dope_Man »

Masala... zavrsise par stotina metara pjesackih staza za manje od 5 godina. Impresivno.
User avatar
Logovan
Posts: 102743
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5812 Re: Sarajevo Construction

Post by Logovan »

Pa završite više mater vam. :zid: Joj jebem ti koliko rade u pm, tačno mi se zgadilo.
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#5813 Re: Sarajevo Construction

Post by Cossack »

Image

https://www.klix.ba/biznis/pogledajte-k ... /180329104

Bijahu komentara da se nikada neće otvoriti :)
User avatar
thekupus
Posts: 7387
Joined: 25/06/2011 22:38

#5814 Re: Sarajevo Construction

Post by thekupus »

Cossack wrote:Image

https://www.klix.ba/biznis/pogledajte-k ... /180329104

Bijahu komentara da se nikada neće otvoriti :)
Pa i nije se još otvorio


A ovo je, pretpostavljam, prikaz budućeg izgleda sobe. Još ni jedna soba ne izgleda ovako?
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#5815 Re: Sarajevo Construction

Post by Cossack »

thekupus wrote:
Cossack wrote:Image

https://www.klix.ba/biznis/pogledajte-k ... /180329104

Bijahu komentara da se nikada neće otvoriti :)
Pa i nije se još otvorio


A ovo je, pretpostavljam, prikaz budućeg izgleda sobe. Još ni jedna soba ne izgleda ovako?
Naravno da nije ali je otvorenje zakazano za maj što je ogromna razlika u odnosu na "nikada".
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#5816 Re: Sarajevo Construction

Post by DaffyDuck »

Nema sanse da to bude maj.
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#5817 Re: Sarajevo Construction

Post by DaffyDuck »

Logovan wrote:
Pa završite više mater vam. :zid: Joj jebem ti koliko rade u pm, tačno mi se zgadilo.
Opstina je zapocela vise projekata za koje nije imala novac i rade u etapama: malo po malo. Ili taman jos pred izbore da se zavrsava. Isto je i sa parkom ispred zgrade opstine. Nije do izvođača.
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#5818 Re: Sarajevo Construction

Post by Cossack »

Image

https://www.klix.ba/biznis/privreda/sa- ... #komentari

Odlična vijest. Još jedan poznati lanac hotela dolazi u Sarajevo 8-) :bih:

P.S. Ko ono reče da ga ne znaju ni prodati? :mrgreen:
User avatar
So What!
Posts: 11871
Joined: 19/04/2011 01:35
Location: Charming, CA

#5820 Re: Sarajevo Construction

Post by So What! »

BREAKING NEWS: Uklanja se Stupska pijaca.

Ja mislim da šta god nikne na tom mjestu ne može biti gore od onog rugla.

Image

Image
User avatar
So What!
Posts: 11871
Joined: 19/04/2011 01:35
Location: Charming, CA

#5821 Re: Sarajevo Construction

Post by So What! »

Upravna zgrada NOS BiH na Stupu - 31. 03. 2018. @ mm80

Image

Image
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#5822 Re: Sarajevo Construction

Post by bitanga_sa_otesa »

So What! wrote:Upravna zgrada NOS BiH na Stupu - 31. 03. 2018. @ mm80
sta je nos? zgrada nekad bila restoran elektrodistribucije sarajevo.
BadBoy
Posts: 9606
Joined: 01/11/2005 21:55

#5823 Re: Sarajevo Construction

Post by BadBoy »

bitanga_sa_otesa wrote:
So What! wrote:Upravna zgrada NOS BiH na Stupu - 31. 03. 2018. @ mm80
sta je nos? zgrada nekad bila restoran elektrodistribucije sarajevo.
Nezavisni operator sistema (http://www.nosbih.ba/?AspxAutoDetectCookieSupport=1)

Ti preskočio cijelu reorganizaciju elektroenergetskog sektora u BiH :D
User avatar
So What!
Posts: 11871
Joined: 19/04/2011 01:35
Location: Charming, CA

#5824 Re: Sarajevo Construction

Post by So What! »

bitanga_sa_otesa wrote:
So What! wrote:Upravna zgrada NOS BiH na Stupu - 31. 03. 2018. @ mm80
sta je nos? zgrada nekad bila restoran elektrodistribucije sarajevo.
NOS BiH
Od 2005. godine Nezavisni operator sistema u Bosni i Hercegovini (NOSBiH) upravlja sistemom prijenosa električne energije u BiH u svrhu osiguranja kontinuiranog snadbijevanja električnom energijom po definiranim standardima kvaliteta za dobrobit građana BiH.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#5825 Re: Sarajevo Construction

Post by bitanga_sa_otesa »

BadBoy wrote:
Nezavisni operator sistema (http://www.nosbih.ba/?AspxAutoDetectCookieSupport=1)

Ti preskočio cijelu reorganizaciju elektroenergetskog sektora u BiH :D
ja mislio punionica nitra :lol:
Image
a ono opet neka imaginarna firma za smjestaj uhljeba i neradnika :run:
Post Reply