I onda će dići cijenu zakupa da bi opravdali poboljšanje objekta. I onda će što manje zakupaca imati računice da tamo prodaju...mayab wrote:Ne posjećujem tu pijacu, subotom kupujemo na Otoci, bas mi bude žao onih svih prodavača, zima, puše vjetar, iako je jedna strana zatvorena! Stvarno bi bilo humano zatvoriti i prednju stranu, u zimskom periodu, a i voće i povrće često bude "opaljno" mrazom, kad doneses kući u toplo, pokaže se...
Sarajevo Construction
- Haris.ba
- Posts: 35278
- Joined: 08/09/2005 20:08
#5801 Re: Sarajevo Construction
- Logovan
- Posts: 102743
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#5802 Re: Sarajevo Construction

skyscrapercity
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#5803 Re: Sarajevo Construction

https://www.klix.ba/biznis/privreda/rad ... 80316053#4
A ovdje bijahu toliko priče da se nikada neće napraviti
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
- Thorgerson
- Posts: 9900
- Joined: 15/04/2015 11:26
#5807 Re: Sarajevo Construction
Pa iskreno ne znam fkt kako ce ga zavrsiti za godinu i po. Jer toliko im je jos ostalo vremena.Cossack wrote:
https://www.klix.ba/biznis/privreda/rad ... 80316053#4
A ovdje bijahu toliko priče da se nikada neće napraviti
Koliko vidim ni prvi sprat nisu poceli, a koliko ono ima 26 spratova?!
To znaci da sada moraju stancati po sprat i po za 30 dana u prosjeku. I to sve da bude zavrseno, stolarija, podovi, instalacije?! Ne znam, moje misljenje da ce probiti rok i to debelo. Ali eto nadam se da grijesim.
- So What!
- Posts: 11871
- Joined: 19/04/2011 01:35
- Location: Charming, CA
#5808 Re: Sarajevo Construction
Izgradnja zgrade MZ Hrasno Brdo i ambulante - 28. 03. 2018. @ AnelZ (SSC)


- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
- Dope_Man
- Posts: 8021
- Joined: 03/06/2016 16:31
#5810 Re: Sarajevo Construction
Masala... zavrsise par stotina metara pjesackih staza za manje od 5 godina. Impresivno.
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
- Logovan
- Posts: 102743
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#5812 Re: Sarajevo Construction
Pa završite više mater vam.
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
- thekupus
- Posts: 7387
- Joined: 25/06/2011 22:38
#5814 Re: Sarajevo Construction
Pa i nije se još otvorioCossack wrote:
https://www.klix.ba/biznis/pogledajte-k ... /180329104
Bijahu komentara da se nikada neće otvoriti
A ovo je, pretpostavljam, prikaz budućeg izgleda sobe. Još ni jedna soba ne izgleda ovako?
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#5815 Re: Sarajevo Construction
Naravno da nije ali je otvorenje zakazano za maj što je ogromna razlika u odnosu na "nikada".thekupus wrote:Pa i nije se još otvorioCossack wrote:
https://www.klix.ba/biznis/pogledajte-k ... /180329104
Bijahu komentara da se nikada neće otvoriti
A ovo je, pretpostavljam, prikaz budućeg izgleda sobe. Još ni jedna soba ne izgleda ovako?
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#5816 Re: Sarajevo Construction
Nema sanse da to bude maj.
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#5817 Re: Sarajevo Construction
Opstina je zapocela vise projekata za koje nije imala novac i rade u etapama: malo po malo. Ili taman jos pred izbore da se zavrsava. Isto je i sa parkom ispred zgrade opstine. Nije do izvođača.Logovan wrote:Pa završite više mater vam.Joj jebem ti koliko rade u pm, tačno mi se zgadilo.
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#5818 Re: Sarajevo Construction

https://www.klix.ba/biznis/privreda/sa- ... #komentari
Odlična vijest. Još jedan poznati lanac hotela dolazi u Sarajevo
P.S. Ko ono reče da ga ne znaju ni prodati?
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
- So What!
- Posts: 11871
- Joined: 19/04/2011 01:35
- Location: Charming, CA
#5820 Re: Sarajevo Construction
BREAKING NEWS: Uklanja se Stupska pijaca.
Ja mislim da šta god nikne na tom mjestu ne može biti gore od onog rugla.


Ja mislim da šta god nikne na tom mjestu ne može biti gore od onog rugla.


- So What!
- Posts: 11871
- Joined: 19/04/2011 01:35
- Location: Charming, CA
#5821 Re: Sarajevo Construction
Upravna zgrada NOS BiH na Stupu - 31. 03. 2018. @ mm80




- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#5822 Re: Sarajevo Construction
sta je nos? zgrada nekad bila restoran elektrodistribucije sarajevo.So What! wrote:Upravna zgrada NOS BiH na Stupu - 31. 03. 2018. @ mm80
-
BadBoy
- Posts: 9606
- Joined: 01/11/2005 21:55
#5823 Re: Sarajevo Construction
Nezavisni operator sistema (http://www.nosbih.ba/?AspxAutoDetectCookieSupport=1)bitanga_sa_otesa wrote:sta je nos? zgrada nekad bila restoran elektrodistribucije sarajevo.So What! wrote:Upravna zgrada NOS BiH na Stupu - 31. 03. 2018. @ mm80
Ti preskočio cijelu reorganizaciju elektroenergetskog sektora u BiH
- So What!
- Posts: 11871
- Joined: 19/04/2011 01:35
- Location: Charming, CA
#5824 Re: Sarajevo Construction
NOS BiHbitanga_sa_otesa wrote:sta je nos? zgrada nekad bila restoran elektrodistribucije sarajevo.So What! wrote:Upravna zgrada NOS BiH na Stupu - 31. 03. 2018. @ mm80
Od 2005. godine Nezavisni operator sistema u Bosni i Hercegovini (NOSBiH) upravlja sistemom prijenosa električne energije u BiH u svrhu osiguranja kontinuiranog snadbijevanja električnom energijom po definiranim standardima kvaliteta za dobrobit građana BiH.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#5825 Re: Sarajevo Construction
ja mislio punionica nitraBadBoy wrote:
Nezavisni operator sistema (http://www.nosbih.ba/?AspxAutoDetectCookieSupport=1)
Ti preskočio cijelu reorganizaciju elektroenergetskog sektora u BiH

a ono opet neka imaginarna firma za smjestaj uhljeba i neradnika






