
Demokratska fronta Željko Komšić
- Orange Revolution
- Posts: 213
- Joined: 04/08/2013 14:00
- Orange Revolution
- Posts: 213
- Joined: 04/08/2013 14:00
- KARDASIJAN
- Posts: 454
- Joined: 30/08/2013 16:22
#5803 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
1.punokosmpolita wrote:Moze li mi neko odgovoriti koliko ce kostati bespotrebna visenedjeljna privatna putesestvija Zeljka Komsica i njegove pratnje po SAD?
I da li ce porezni obveznici ponovo platiti promociju stranke DF koja je u koaliciji sa SDA I Radeljasem dovela do bankrota u Kantonu Sarajevo?
2.nece ponovo,prvi put su preplatili pa ima para na racunu
bezveze ti prica
-
muzicar_iz_parka
- Posts: 3949
- Joined: 02/06/2012 18:59
-
Innovation
- Posts: 4229
- Joined: 23/03/2011 11:58
#5805 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Zna se ko placa Predsjedavajucem Predsjednistva jedne drzave /u ovom slucaju BiH/.kosmpolita wrote:Moze li mi neko odgovoriti koliko ce kostati bespotrebna visenedjeljna privatna putesestvija Zeljka Komsica i njegove pratnje po SAD?
Sta je tu problem?
Zakljucak, ciji.kosmpolita wrote:bespotrebna visenedjeljna privatna putesestvija
- luckylaka
- Posts: 26216
- Joined: 15/01/2010 06:28
#5806 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Kakva bolan bespotrebana pa evo ga danas treba da postavi kamen temeljac replike Sebilja u St.louisu.Znas li ti sta to znaci za buducnost BiH.Bez ovog Sebilja u St.Louis kazu da BiH ne moze ni u Nato ni u E.U.Ne znam jeli tacnokosmpolita wrote:Moze li mi neko odgovoriti koliko ce kostati bespotrebna visenedjeljna privatna putesestvija Zeljka Komsica i njegove pratnje po SAD?
I da li ce porezni obveznici ponovo platiti americku promociju stranke DF koja je u koaliciji sa SDA I Radeljasem dovela do bankrota u Kantonu Sarajevo?
- akcid
- Posts: 1904
- Joined: 09/04/2013 13:49
- Location: Sarajevo
#5807 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Da li je Komšić inicirao izgradnju tog USA sebilja i da li je samoinicijativno došao na njegovo utemeljenje?luckylaka wrote:Kakva bolan bespotrebana pa evo ga danas treba da postavi kamen temeljac replike Sebilja u St.louisu.Znas li ti sta to znaci za buducnost BiH.Bez ovog Sebilja u St.Louis kazu da BiH ne moze ni u Nato ni u E.U.Ne znam jeli tacnokosmpolita wrote:Moze li mi neko odgovoriti koliko ce kostati bespotrebna visenedjeljna privatna putesestvija Zeljka Komsica i njegove pratnje po SAD?
I da li ce porezni obveznici ponovo platiti americku promociju stranke DF koja je u koaliciji sa SDA I Radeljasem dovela do bankrota u Kantonu Sarajevo?
-
Basvod
- Posts: 2098
- Joined: 23/06/2013 08:24
#5808 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Nije problem sto je Komsic otisao, naprotiv to mu je posao.
Al ko je njegovu gospodju poslao da trosi nas novac? Kakvu mi to korist imamo sto domacica i osoba sa srednjom strucnom spremom putuje svijetom? U normalnoj drzavi to bi bio skandal.
Al ko je njegovu gospodju poslao da trosi nas novac? Kakvu mi to korist imamo sto domacica i osoba sa srednjom strucnom spremom putuje svijetom? U normalnoj drzavi to bi bio skandal.
- akcid
- Posts: 1904
- Joined: 09/04/2013 13:49
- Location: Sarajevo
#5809 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
U svakoj državi jedna od najprimitivnijih osobina je prigovaranje nekom na njegovom obrazovnom i radnom statusu. Tvoj post je takođe izraz vrlo niskog stepena pristojnosti, zapravo - papanlukaBasvod wrote:Nije problem sto je Komsic otisao, naprotiv to mu je posao.
Al ko je njegovu gospodju poslao da trosi nas novac? Kakvu mi to korist imamo sto domacica i osoba sa srednjom strucnom spremom putuje svijetom? U normalnoj drzavi to bi bio skandal.
- shiljak
- Posts: 6496
- Joined: 13/01/2005 11:58
- Location: internet
#5810 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Amerika je dakleko.. Je li fino da povede i suprugu za taj važan događaj? Ostao 5-10 dana tamo, kakav je to posao? Političar ima hiljadu beneficija a da predsjednik države nema, ne može povesti suprugu u ameriku?
I nije išao bezveze u USA, nego vidiš da se sastao sa OBAMOM!
A ispod:
- šta će Michaelle, koji je ona faktor?
- Kakva Milanovićeva supruga?
Barack i Michelle Obama stigli na sumit G-20
http://dalje.com/foto.php?id=7&rbr=13112&idrf=560112
Michelle Obama se družila s Milanovićevom suprugom
http://www.rtl.hr/vijesti/novosti/37764 ... lika=91133
I nije išao bezveze u USA, nego vidiš da se sastao sa OBAMOM!
A ispod:
- šta će Michaelle, koji je ona faktor?
- Kakva Milanovićeva supruga?
Barack i Michelle Obama stigli na sumit G-20
http://dalje.com/foto.php?id=7&rbr=13112&idrf=560112
Michelle Obama se družila s Milanovićevom suprugom
http://www.rtl.hr/vijesti/novosti/37764 ... lika=91133
Last edited by shiljak on 30/09/2013 00:26, edited 2 times in total.
-
Basvod
- Posts: 2098
- Joined: 23/06/2013 08:24
#5811 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Ma jel. Pa nek sjedi kuci i necu prigovarati. Kad trosi moj novac imam pravo da prigovaram.akcid wrote:U svakoj državi jedna od najprimitivnijih osobina je prigovaranje nekom na njegovom obrazovnom i radnom statusu. Tvoj post je takođe izraz vrlo niskog stepena pristojnosti, zapravo - papanlukaBasvod wrote:Nije problem sto je Komsic otisao, naprotiv to mu je posao.
Al ko je njegovu gospodju poslao da trosi nas novac? Kakvu mi to korist imamo sto domacica i osoba sa srednjom strucnom spremom putuje svijetom? U normalnoj drzavi to bi bio skandal.
Tito umro.
-
Basvod
- Posts: 2098
- Joined: 23/06/2013 08:24
#5812 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
shiljak wrote:Amerika je dakleko.. Je li fino da povede i suprugu za taj važan događaj? Ostao 5-10 dana tamo, kakav je to posao? Političar ima hiljadu beneficija a da predsjednik države nema, ne može povesti suprugu u ameriku?
I nije išao bezveze u USA, nego vidiš da se sastao sa OBAMOM!
A ispod:
- šta će Michaelle, koji je ona faktor?
- Kakva Milanovićeva supruga?
Barack i Michelle Obama stigli na sumit G-20
http://dalje.com/foto.php?id=7&rbr=13112&idrf=560112
Michelle Obama se družila s Milanovićevom suprugom
http://www.rtl.hr/vijesti/novosti/37764 ... lika=91133
Dok je Milanoviceva zena doktorirala ova "nasa" je pekla ustipke. Michelle da ne spominjem.
Ajd sto je raja Zeljko na srecu i igrarije postao clan Predsjednistva al sto se i gospodja uvalila.
-
Basvod
- Posts: 2098
- Joined: 23/06/2013 08:24
#5813 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Pored toga Milanovic je svoju drzavu uveo u EU a Zeljko nas u PM.
Ja godisnje ovoj drzavi dam 5.000 km doprinosa i jos minimalno toliko kroz poreze, akcize i ostale zahebancije a od drzave nemam nista. I kad se prehladim moram kod privatnika jer u drzavnoj bolnici mogu umrijeti cekajuci.
Ali zato VKV domacica ima tu privilegiju da uzme mojih 10.000 i ode turisticki Ameriku. I jos sam nekulturan ako to spomenem.
Neka ovi "iz vrha" svaki dan zahvale bogu sto je narod okupiran nacionalnim pitanjima jer kad i ako pukne...
Ja godisnje ovoj drzavi dam 5.000 km doprinosa i jos minimalno toliko kroz poreze, akcize i ostale zahebancije a od drzave nemam nista. I kad se prehladim moram kod privatnika jer u drzavnoj bolnici mogu umrijeti cekajuci.
Ali zato VKV domacica ima tu privilegiju da uzme mojih 10.000 i ode turisticki Ameriku. I jos sam nekulturan ako to spomenem.
Neka ovi "iz vrha" svaki dan zahvale bogu sto je narod okupiran nacionalnim pitanjima jer kad i ako pukne...
-
Innovation
- Posts: 4229
- Joined: 23/03/2011 11:58
#5814 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Basvod wrote:Nije problem sto je Komsic otisao, naprotiv to mu je posao.
Al ko je njegovu gospodju poslao da trosi nas novac? Kakvu mi to korist imamo sto domacica i osoba sa srednjom strucnom spremom putuje svijetom? U normalnoj drzavi to bi bio skandal.
-
Innovation
- Posts: 4229
- Joined: 23/03/2011 11:58
- shiljak
- Posts: 6496
- Joined: 13/01/2005 11:58
- Location: internet
#5816 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Basvod, najjednostavnije što mogu reći je - tako je svugdje u svijetu. Ovo što ti pričaš je isto kao da kažeš da ne treba ni predsjedniku ni nikome ko ide na poslovni put platiti troškove.. jer eto kao nisu zaslužili itd..
- luckylaka
- Posts: 26216
- Joined: 15/01/2010 06:28
#5817 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
U ime drzave BiH zadatak je obavljen.U to ime-zivjeli

-
dede merdzane
- Posts: 515
- Joined: 21/03/2013 10:11
#5818 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Sumnjam da je "tvoja".Basvod wrote: Dok je Milanoviceva zena doktorirala ova "nasa" je pekla ustipke.
- shiljak
- Posts: 6496
- Joined: 13/01/2005 11:58
- Location: internet
- shiljak
- Posts: 6496
- Joined: 13/01/2005 11:58
- Location: internet
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#5821 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
kao da je estradna zvijezda
- shiljak
- Posts: 6496
- Joined: 13/01/2005 11:58
- Location: internet
#5822 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
možda i zapjeva, ko zna 
- Maystor
- Posts: 5598
- Joined: 16/07/2007 22:59
- Location: Unknown
#5823 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Naravno da si nekulturan, to naprosto izvire iz tvojih postova. Pozivaš se na nepostojeće standarde proglašavajući skandaloznim to što je supruga predsjednika države otputovala s njim na tako bizaran vašarski događaj kao što je Generalna skupština UN. Vrijeđaš ženu bez ikakvog osnova.Basvod wrote:Pored toga Milanovic je svoju drzavu uveo u EU a Zeljko nas u PM.
Ja godisnje ovoj drzavi dam 5.000 km doprinosa i jos minimalno toliko kroz poreze, akcize i ostale zahebancije a od drzave nemam nista. I kad se prehladim moram kod privatnika jer u drzavnoj bolnici mogu umrijeti cekajuci.
Ali zato VKV domacica ima tu privilegiju da uzme mojih 10.000 i ode turisticki Ameriku. I jos sam nekulturan ako to spomenem.![]()
Neka ovi "iz vrha" svaki dan zahvale bogu sto je narod okupiran nacionalnim pitanjima jer kad i ako pukne...
- Shahab
- Posts: 1997
- Joined: 01/05/2007 08:31
- Location: mahala
#5824 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
http://www.klix.ba/vijesti/bih/ministar ... 31001001#6
Damir Marjanović je jedina pozitivna reformska pojava na političkoj sceni. Njegovo vrijeme neupitno dolazi. Danas je dobio nekoliko hiljada glasova. Po ovakvim potezima se razdvaja laž od iskrene motivacije.
Dok se SDP i SDA koruptokracija prepucavaju preko leđa izbezumljenih građana, dok Lagumdžija pravi haos i tenzije u Sarajevu isključujući struju gradskom saobračaju, dotle Marjanović dobrovoljno i besplatno prevozi građane, spušta se među narod. Sušta suprotnost odnarođenoj SDA-SDP koruptokraciji. Ovo je potez u stilu Erdogana. On je vukao ovakve poteze dok je gradio poziciju u politici. Poenta je u neposrednom kontaktu sa narodom.
Damir Marjanović je jedina pozitivna reformska pojava na političkoj sceni. Njegovo vrijeme neupitno dolazi. Danas je dobio nekoliko hiljada glasova. Po ovakvim potezima se razdvaja laž od iskrene motivacije.
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#5825 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Jeli on za ovo dobija platu??Mislim jeli mu ovo poso ???Jeli nama boljeg posla ...Shahab wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/ministar ... 31001001#6
Damir Marjanović je jedina pozitivna reformska pojava na političkoj sceni. Po ovakvim potezima se razdvaja laž od iskrene motivacije.Dok se SDP i SDA koruptokracija prepucavaju preko leđa izbezumljenih građana, dok Lagumdžija pravi haos i tenzije u Sarajevu isključujući struju gradskom saobračaju, dotle Marjanović dobrovoljno i besplatno prevozi građane, spušta se među narod. Sušta suprotnost odnarođenoj SDA-SDP koruptokraciji. Ovo je potez u stilu Erdogana. On je vukao ovakve poteze dok je gradio poziciju u politici. Poenta je u neposrednom kontaktu sa narodom.
Smijesno .... vise nego smijesno ,sve za medije inscenirano ...





