Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
zippoo87
- Posts: 19655
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#57851 Re: Liverpool FC
Nevjerovatno dobra utakmica...kao nekada u dobra stara vremena engleske lige u derbijima...trka i napadi od prve minute.
Bas zadugo nisam gledao bolju utakmicu i kada se sve sabere i oduzme,kao i prilike sa obje strane,ovo je realan ishod.
Nafulali su se i jedni i drugi
Bas zadugo nisam gledao bolju utakmicu i kada se sve sabere i oduzme,kao i prilike sa obje strane,ovo je realan ishod.
Nafulali su se i jedni i drugi
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#57852 Re: Liverpool FC
Jebo im ja mater, evo ovako da se odrazim...
Ne Liverpulu vec FA i komplet sudijskoj organizaciji.
Totaš jeste bio bolji i zaslužili su bod, ako ne i tri.
Ali jebote ako ekipa na terenu odoli napadu i ima sreće, nemoj ti da kreiraš rezultat majkutijebem...
Izgubio je Tirni kontrolu na početku, a svaki kriterij je izgubio nakon Kejnovog pogibeljnog starta, za čiji sretan epilog je zaslužan samo Robo koji je digao težinu sa te noge tako da nije otišla u 100 pizdimaterina.
Alison spasi 5 golova u primi jedan koji nije smio. Ma jebem ti mater Alisone vala i tebi... Primi ono sto se mora primiti, ali odbrani ono sto se mora odbraniti...
Necu vise da komentarisem, necu ni da glasam. Sve panjevi na terenu.
Ne Liverpulu vec FA i komplet sudijskoj organizaciji.
Totaš jeste bio bolji i zaslužili su bod, ako ne i tri.
Ali jebote ako ekipa na terenu odoli napadu i ima sreće, nemoj ti da kreiraš rezultat majkutijebem...
Izgubio je Tirni kontrolu na početku, a svaki kriterij je izgubio nakon Kejnovog pogibeljnog starta, za čiji sretan epilog je zaslužan samo Robo koji je digao težinu sa te noge tako da nije otišla u 100 pizdimaterina.
Alison spasi 5 golova u primi jedan koji nije smio. Ma jebem ti mater Alisone vala i tebi... Primi ono sto se mora primiti, ali odbrani ono sto se mora odbraniti...
Necu vise da komentarisem, necu ni da glasam. Sve panjevi na terenu.
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#57853 Re: Liverpool FC
Brat najjaci!drug_profi wrote: ↑19/12/2021 20:58
Alison spasi 5 golova u primi jedan koji nije smio. Ma jebem ti mater Alisone vala i tebi... Primi ono sto se mora primiti, ali odbrani ono sto se mora odbraniti...
Ma to samo pokazuje kako smrdljivi i ucmali FA radi protekciju nad svojim igracima, majke im jebem idiotske. Za identican start je Pogba dobio crveni kad je satrao Keitu mislim ili koga li vec. Ovo englesko govno od Kanea je ostalo na terenu iz jednog jedinog razloga, a to je jer su debili Englezi zasticeni k'o polarni medjedi.
Fuj.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#57854 Re: Liverpool FC
Ma, kad podvučem sve okolnosti, dobar je i ovaj bod. Napatiće se mnogi sa Conteom.
Što se tiče Citya, ok je to i dalje situacija. 3 boda nisu puno, bitno je do proljeća vrtiti se tu negdje pa ćemo vidjeti.
-
Korovjev
- Posts: 846
- Joined: 17/03/2018 18:42
#57855 Re: Liverpool FC
Luda tekma ali podsjeća na Live pod Klopom do one sezone kad uzeše tituli. Generalno ovakvom igrom se ne osvajaju titule. Isto bih mislio i da je dobio Live.
- Edin H.
- Posts: 53570
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#57856 Re: Liverpool FC
J… ga kad’ ne zna dobro engleski, pa ne razumije.no_sekirli wrote: ↑19/12/2021 19:53 U pravu ste, ono je bio zicer teski, morao ih je sve poslat po cevape, i onda Bobiju na egzekuciju.
Ne pjevaju navijači bez veze …pass the ball to Bobby and he’d score…
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#57857 Re: Liverpool FC
Rezultati za Villu:


Rezultati za Newcastle:



Spoiler
Show



Spoiler
Show




-
convict
- Posts: 3516
- Joined: 10/02/2008 01:20
#57858 Re: Liverpool FC
a jesu vala i nagurali utakmica u decembar. sljedeca u nedjelju pa opet u utorak, jos i kup prije toga.
ko je ovaj mali quansah sto je bio na klupi danas? nisam cuo za njega ranije.
ko je ovaj mali quansah sto je bio na klupi danas? nisam cuo za njega ranije.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#57859 Re: Liverpool FC
Stoper, tek prešao u U23 skoro.
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#57861 Re: Liverpool FC
Sad opet gledam prilike i golove. Ne mogu se oteti utisku da su jako lose veceras radili ofsajd zamke. Znas da imaju strijele naprijed, prebrza ekipa i da nisi iskoristio to i postavio ekipu kao ranijih godina - gdje su fantasticno upravo ofsajd zamkama remetili koncepciju Tottenhama.
Veceras se nijednog haman ofsajda ne sjeca. Mozda jedan.
OK ima i do (ne)uigranosti Matip/Konate para, ali opet moglo se na treningu to malo odradit.
Ne sjecam se da su i pokusavali to veceras, nekako se stice dojam da je svak svakog igraca ganjao, ne braneci se poziciono. Oba gola su pala jer se gledao igrac, a ne linija. Prvi put Konate/Robertson, drugi put Matip. Bezze, a na korak su oba gola bila od ofsajda.
Veceras se nijednog haman ofsajda ne sjeca. Mozda jedan.
OK ima i do (ne)uigranosti Matip/Konate para, ali opet moglo se na treningu to malo odradit.
Ne sjecam se da su i pokusavali to veceras, nekako se stice dojam da je svak svakog igraca ganjao, ne braneci se poziciono. Oba gola su pala jer se gledao igrac, a ne linija. Prvi put Konate/Robertson, drugi put Matip. Bezze, a na korak su oba gola bila od ofsajda.
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#57862 Re: Liverpool FC
Jbga, nesto se i protivnik pita.BHF_Manijak wrote: ↑19/12/2021 22:31 Sad opet gledam prilike i golove. Ne mogu se oteti utisku da su jako lose veceras radili ofsajd zamke. Znas da imaju strijele naprijed, prebrza ekipa i da nisi iskoristio to i postavio ekipu kao ranijih godina - gdje su fantasticno upravo ofsajd zamkama remetili koncepciju Tottenhama.
Veceras se nijednog haman ofsajda ne sjeca. Mozda jedan.
OK ima i do (ne)uigranosti Matip/Konate para, ali opet moglo se na treningu to malo odradit.
Ne sjecam se da su i pokusavali to veceras, nekako se stice dojam da je svak svakog igraca ganjao, ne braneci se poziciono. Oba gola su pala jer se gledao igrac, a ne linija. Prvi put Konate/Robertson, drugi put Matip. Bezze, a na korak su oba gola bila od ofsajda.
Znaju oni jako dobro da nasi igraju uvijek visoko i da nas protivnik moze razbiti samo ukoliko izbjegnu ofsajd. Tako nam je Villa uvalila 7 komada, tako su i ovi 2, a realno, 'ladno su mogli bar jos 2.
-
sarayewo
- Posts: 765
- Joined: 08/07/2003 00:00
#57863 Re: Liverpool FC
Sudijska kradja nevidjena... crveni za Kanea, ono je penal i drugi zuti za Emersona, sasvim druga utakmica bi bila.
Na stranu to, znam da nam je kompletna sredina promijenjena ali sam zbog Keite urlao na TV juce... direktno je kriv za oba gola, prvo se prepao Winksovog starta kod prvog gola, a kod drugog ispao kao malo dijete na presingu i dao Winksu pola terena prazno. Cak je i Klopp u intervjuu prokomentarisao kako se onakvi golovi zaustavljaju u vezi, a ne kod golmana. I generalno je bio sav metljiav, spor na lopti, sport bez lopte, viska poteza, gubljenje lopti stalno. Ja bih ga na poluvremenu izvadio...
Kad gleda covjek njegove highlights is Njemacke, kontas igrac, ali definitino nije za ritam u EPL i za Liverpool, vjerujem da bi blistao u Spaniji ili Italiji gdje se ovo meljanje lopte dopusta.
Na stranu to, znam da nam je kompletna sredina promijenjena ali sam zbog Keite urlao na TV juce... direktno je kriv za oba gola, prvo se prepao Winksovog starta kod prvog gola, a kod drugog ispao kao malo dijete na presingu i dao Winksu pola terena prazno. Cak je i Klopp u intervjuu prokomentarisao kako se onakvi golovi zaustavljaju u vezi, a ne kod golmana. I generalno je bio sav metljiav, spor na lopti, sport bez lopte, viska poteza, gubljenje lopti stalno. Ja bih ga na poluvremenu izvadio...
Kad gleda covjek njegove highlights is Njemacke, kontas igrac, ali definitino nije za ritam u EPL i za Liverpool, vjerujem da bi blistao u Spaniji ili Italiji gdje se ovo meljanje lopte dopusta.
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#57864 Re: Liverpool FC
U pravu si 100%.sarayewo wrote: ↑20/12/2021 15:19 Sudijska kradja nevidjena... crveni za Kanea, ono je penal i drugi zuti za Emersona, sasvim druga utakmica bi bila.
Na stranu to, znam da nam je kompletna sredina promijenjena ali sam zbog Keite urlao na TV juce... direktno je kriv za oba gola, prvo se prepao Winksovog starta kod prvog gola, a kod drugog ispao kao malo dijete na presingu i dao Winksu pola terena prazno. Cak je i Klopp u intervjuu prokomentarisao kako se onakvi golovi zaustavljaju u vezi, a ne kod golmana. I generalno je bio sav metljiav, spor na lopti, sport bez lopte, viska poteza, gubljenje lopti stalno. Ja bih ga na poluvremenu izvadio...
Kad gleda covjek njegove highlights is Njemacke, kontas igrac, ali definitino nije za ritam u EPL i za Liverpool, vjerujem da bi blistao u Spaniji ili Italiji gdje se ovo meljanje lopte dopusta.
Bas sam neki dan naletio na isjecke Stevenovih tacklova. I divio se par minuta koje je poteze lik radio.
I onda ona pobjegulja od Keite sinoc onako reagira, i jos kao fol podje sepati 2,7 metara
Steven bi iz one situacije izvukao gol sansu iz kontre za nas.
Keita je fula teska, za EPL nije nikako.
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#57865 Re: Liverpool FC
Kako god, Totaš je bio bolji i to je zapravo problem.
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#57866 Re: Liverpool FC
problem je i što je falio ceo prvi vezni red i još vvd pride.
- Edin H.
- Posts: 53570
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#57867 Re: Liverpool FC
Klinac su bolji, ovo bi bila rutinska pobjeda oslabljenog Liverpoola sa normalnim sudijom. Ovaj je dao tragikomičnom Tottenhamu vjetar u leđa i vjerovatno oteo Liverpoolu šampionsku titulu.
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#57868 Re: Liverpool FC
Ne smije to da fali. Ali to je pitanje za vlasnike.
Sezona po sezona, prolaze godine ti propustas priliku da se boris za trofej jer nisi htio kupiti JEDNOG igraca.
Lani stoper, sada veznjak, dogodine napadac... i prodjose svi vozovi.
Sezona po sezona, prolaze godine ti propustas priliku da se boris za trofej jer nisi htio kupiti JEDNOG igraca.
Lani stoper, sada veznjak, dogodine napadac... i prodjose svi vozovi.
- no_sekirli
- Posts: 7007
- Joined: 02/10/2013 18:36
#57869 Re: Liverpool FC
Ne bih se bas slozio da su bili bolji. Pa vec u drugoj minuti je Robo fulao cisti zicer glavom sa penala.
Od onih par kontri, jedna, a mozda i 2 su bile ofsajd koji bi bio dosudjen da su zabili.
Zbog lose sredine, Trent nije smio igrati visoko pa je i to bio jedan od problema, koji je odmah implicirao i losije pozicije za Salaha.
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#57872 Re: Liverpool FC
Ima li sta za Roberstona, jesu debili zasjedali.
I kakva je situacija s koronasima? Mogu li bar do vikenda biti spremni?
I kakva je situacija s koronasima? Mogu li bar do vikenda biti spremni?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#57873 Re: Liverpool FC
Vjerojatno 3 utakmice. U tom slučaju će propustiti Chelsea.
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#57874 Re: Liverpool FC
Pa majku jebali k'o da ga je polomio.
Dobi li ista naknadno smetljar Pickford prosle godine, nakon sto je haman covjeku karijeru okoncao?!
Dobi li ista naknadno smetljar Pickford prosle godine, nakon sto je haman covjeku karijeru okoncao?!
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#57875 Re: Liverpool FC
Bolje da ti ne govorim... 
