Kikibombona wrote:sarajevoxxxx wrote:Dževlani na pitanje hoće li Nusra Front prekinuti veze sa Al Kaidom:Da li to znači da će Asadov režim pasti ako mi prekinemo veze sa Al Kaidom? Zapad klasificira vojne formacije prema idejama koje odgovaraju zapadu, i to nema veze sa al Kaidom. Svi oni koji su na bilo koji način doživjeli neugodnost od Nusra Fronta mogu se obratiti sudu.U zatvorima Nusra fronta ima dosta vojnih komandanata koji su se borili pod zastavom Nusre...Mi nemamo nikakvih problema sa libanonskom vojskom niti smo u ratu sa njima.Hezbollah je upleo libanonsku vojsku u sirijski rat...Smatramo da nije dozvoljena borba protiv Isila sa Turskom i zapadnom podrškom.![]()
![]()
![]()
Sirija vol. 2
-
zrakomlat
- Posts: 10370
- Joined: 23/09/2012 17:22
#5776 Re: Sirija vol. 2
-
sarajevoxxxx
- Posts: 26435
- Joined: 28/11/2004 08:05
- Location: Sarajevo
#5777 Re: Sirija vol. 2
Pa dobro imao je provala, ali činjenica je da imaš procenat naroda koji razmišlja na njegov način.Neka se dogovaraju.Međunarodna zajednica je pustila Asada da čini masakre, i nakon što je počeo gubiti teritorije dolazi Rusija i počinje konačno priča o političkom rješenju.Znači, mi smo uz Asada ako ima i 1 % šanse da će pobjediti pa makar svaki dan zajedno sa Rusijom pravio velike masakre od Haleba pa do Dere.A nije loše ni političko rješenje ako vidimo da počne gubiti teritoriju.A ako vidimo da možete vi pobjediti onda ćemo vas sve satri i vas i vaš narod kako ga ono zovete, je li ono Sirijci?Kikibombona wrote:sarajevoxxxx wrote:Dževlani na pitanje hoće li Nusra Front prekinuti veze sa Al Kaidom:Da li to znači da će Asadov režim pasti ako mi prekinemo veze sa Al Kaidom? Zapad klasificira vojne formacije prema idejama koje odgovaraju zapadu, i to nema veze sa al Kaidom. Svi oni koji su na bilo koji način doživjeli neugodnost od Nusra Fronta mogu se obratiti sudu.U zatvorima Nusra fronta ima dosta vojnih komandanata koji su se borili pod zastavom Nusre...Mi nemamo nikakvih problema sa libanonskom vojskom niti smo u ratu sa njima.Hezbollah je upleo libanonsku vojsku u sirijski rat...Smatramo da nije dozvoljena borba protiv Isila sa Turskom i zapadnom podrškom.![]()
![]()
![]()
- Kombat
- Posts: 887
- Joined: 06/09/2014 06:29
- Location: Sadaka City
#5778 Re: Sirija vol. 2
sunceKOtepsija wrote:Nusra u akciji
koja gomila kretena - samo bijeli fosfor tu pomaze!
Pa jebeno dijete koje nema 13 godina uhapsise - i ko zna sta su mu radili i je li dijete uopste zivo sada. Nadam se da ce brat koji daje komentar na nasem jeziku ubrzo da se uclani u sehide i da preuzme svoje 72 djevice (factory refurbished) na salteru uprave prihoda....
Last edited by Kombat on 12/12/2015 19:36, edited 1 time in total.
- Challenger__
- Posts: 26509
- Joined: 25/03/2012 09:31
- Location: In weiter Ferne, so nah!
- Contact:
#5779 Re: Sirija vol. 2
Nasuprot toj nakazi - Sirija. Neka se majmun Julani raznese od muke.









#Syria #Damascus Bike Event that happened in Damascus Yesterday.



#Syria With the Participation of 75 companies the Monthly Shopping Festival has started.
Last edited by Challenger__ on 12/12/2015 19:46, edited 1 time in total.
-
RepublikanskaGarda
- Posts: 1596
- Joined: 01/05/2015 21:17
#5780 Re: Sirija vol. 2
Khabab, provincija Daraa, paljenje Božičnog drvca




-
zrakomlat
- Posts: 10370
- Joined: 23/09/2012 17:22
#5781 Re: Sirija vol. 2
Baš si naivan Čeli, to su ti kamuflirane iransko-iračke milicije, na bEciklima se slile.Challenger__ wrote:Nasuprot toj nakazi - Sirija. Neka se majmun Julani raznese od muke.
![]()
![]()
Dževlani:U glavni grad Damask slile su se iranske i iračke milicije, građani Damaska nisu navikli na ''latimije'' i ne mogu živjeti sa time.
-
RepublikanskaGarda
- Posts: 1596
- Joined: 01/05/2015 21:17
#5782 Re: Sirija vol. 2
Težak debakl Isilovih zombija prilikom pokušaja kontra-ofanzive u okolici vojnog aerodroma Kuweires, provincija Allepo
18+
http://s3.postimg.org/zb93x8apv/CV_FGMf_Wo_AE9_Aa.jpg
http://s30.postimg.org/is6irqxld/CV_FGGu_Wc_AAk0pw.jpg
18+
http://s3.postimg.org/zb93x8apv/CV_FGMf_Wo_AE9_Aa.jpg
http://s30.postimg.org/is6irqxld/CV_FGGu_Wc_AAk0pw.jpg
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#5783 Re: Sirija vol. 2
Vidim ja sto su se oni ovoliko uzgrebali s kojekakvim izjavama - jaruge ga puse na sve tri strane - u Halebu, u Hami i u Latakiji. Uglavnom, broj kojekakvih izvala, pardon izjava, je proporcionalan pusioni na terenu

-
RepublikanskaGarda
- Posts: 1596
- Joined: 01/05/2015 21:17
#5784 Re: Sirija vol. 2
Kad savoxxx krene sa nusrinim i isisovim uspjesima na terenu onda znaš da je kod "umjerenih" pušionasalik79 wrote:Vidim ja sto su se oni ovoliko uzgrebali s kojekakvim izjavama - jaruge ga puse na sve tri strane - u Halebu, u Hami i u Latakiji. Uglavnom, broj kojekakvih izvala, pardon izjava, je proporcionalan pusioni na terenu![]()
- hellhammer
- Posts: 513
- Joined: 06/01/2015 19:24
#5785 Re: Sirija vol. 2
nadam se da ce ovakvih biti sto vise, sto potorise zemlju sirijsku, samo da se ne vracaju u evropuRepublikanskaGarda wrote:Težak debakl Isilovih zombija prilikom pokušaja kontra-ofanzive u okolici vojnog aerodroma Kuweires, provincija Allepo
18+
http://s3.postimg.org/zb93x8apv/CV_FGMf_Wo_AE9_Aa.jpg
http://s30.postimg.org/is6irqxld/CV_FGGu_Wc_AAk0pw.jpg
-
sarajevoxxxx
- Posts: 26435
- Joined: 28/11/2004 08:05
- Location: Sarajevo
#5786 Re: Sirija vol. 2
Vrhovni komandant iranske Revolucionarne garde pozvao na ukidanje granica sa Irakom, Sirijom, i Libanom.''Te su zemlje središte otpora, i rat u Siriji će odrediti sudbinu islama'', rekao je Džaferi.
- Em2r
- Posts: 1045
- Joined: 05/06/2015 09:53
#5787 Re: Sirija vol. 2
Dzevlani: Ko prdi zlo ne misli.
- Challenger__
- Posts: 26509
- Joined: 25/03/2012 09:31
- Location: In weiter Ferne, so nah!
- Contact:
#5788 Re: Sirija vol. 2
zrakomlat wrote:Baš si naivan Čeli, to su ti kamuflirane iransko-iračke milicije, na bEciklima se slile.Challenger__ wrote:Nasuprot toj nakazi - Sirija. Neka se majmun Julani raznese od muke.
![]()
![]()
Dževlani:U glavni grad Damask slile su se iranske i iračke milicije, građani Damaska nisu navikli na ''latimije'' i ne mogu živjeti sa time.
Tako je. Na backilama iransko-iračke rafidije, a uz njiha, pješe, šebihe.
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#5789 Re: Sirija vol. 2
A medzusije, a medzusije?!!!Challenger__ wrote:zrakomlat wrote:Baš si naivan Čeli, to su ti kamuflirane iransko-iračke milicije, na bEciklima se slile.Challenger__ wrote:Nasuprot toj nakazi - Sirija. Neka se majmun Julani raznese od muke.
![]()
![]()
Dževlani:U glavni grad Damask slile su se iranske i iračke milicije, građani Damaska nisu navikli na ''latimije'' i ne mogu živjeti sa time.![]()
Tako je. Na backilama iransko-iračke rafidije, a uz njiha, pješe, šebihe.
- japin_mutapi
- Posts: 11829
- Joined: 11/06/2011 19:00
- Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.
#5790 Re: Sirija vol. 2
pacovčina i zlikovacsarajevoxxxx wrote:
Portali Hezbollaha danas objavili slike 7 pripadnika Hezbollaha koji su poginuli u Siriji.Muhamed Nasif Sebuni pripadnik Hezbollaha koji je nedavno poginuo
-
emillio estevez
- Posts: 2016
- Joined: 27/05/2009 20:06
- Location: http://www.klix.ba/vijesti/bih/rasema-h ... /120430110
-
sarajevoxxxx
- Posts: 26435
- Joined: 28/11/2004 08:05
- Location: Sarajevo
#5793 Re: Sirija vol. 2
13 pripadnika Hezbollah koji su poginuli u Siriji a čija imena je Hezbollah danas objavio na svojim portalima:


-
sarajevoxxxx
- Posts: 26435
- Joined: 28/11/2004 08:05
- Location: Sarajevo
#5794 Re: Sirija vol. 2
Ismail Zahidbur drugi pripadnik iranske Revolucionarne garde čije ime se danas našlo na pro-iranskim portalima a koji je poginuo u Siriji:


- japin_mutapi
- Posts: 11829
- Joined: 11/06/2011 19:00
- Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.
#5795 Re: Sirija vol. 2
deratizacija
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#5796 Re: Sirija vol. 2
I uposlenici "Sanitacije" umiru.japin_mutapi wrote:deratizacija
-
sarajevoxxxx
- Posts: 26435
- Joined: 28/11/2004 08:05
- Location: Sarajevo
#5797 Re: Sirija vol. 2
Baš suprotno, onaj ko ima razloga za brigu su režim i ekipa koja ga spašava, koja ne zna je li pošla ili došla.Prvo izjavili kako su došli na unište Isil, a onda jučer ruski ministar odbrane izjavi kako Isil drži pod kontrolom 70 % Srije.Znači nakon tri mjeseca ruskih zračnih udara saznali smo da Isil drži pod kontrolom 70 % Sirije, i to valjda više nego kada su oni došli u Siriju.Tada se baratalo ciframa od 60 % sirijske teritorijesalik79 wrote:Vidim ja sto su se oni ovoliko uzgrebali s kojekakvim izjavama - jaruge ga puse na sve tri strane - u Halebu, u Hami i u Latakiji. Uglavnom, broj kojekakvih izvala, pardon izjava, je proporcionalan pusioni na terenu![]()
Plus slagali, lažu cijeli svijet, svi izvještaji svih strana pokazuju da Rusi bombarduju opoziciju odnosno civile, i civilne objekte.Nigdje Isila, ni na mapi.Dakle, lažu, otvoreno lažu, i to gore i od Turske i od Koalicije.
A onda najbolje tek dolazi, to samo ima kod Rusa
Pa onda otvoreno zaratili sa Ankarom, otvoreno prijete Ankari, Ankara im kriva što im sektaši ginu na jugu Haleba, što i pored tolike vojne nadmoći ne mogu ništa, čak šta više gube i teritorije koje je režim držao prije dolaska Rusa.
Pa onda Asad nije toliko bitan koliko njihovi interesi, a onda opet bombarduju opoziciju, a Isil im tamo zauzima Mehin, zauzima strateška mjesta u okolini Haleba itd.Isil neprijatelj a sasvim normalno im probija linije, zauzima gradove, a Izrael prijatelj i saveznik koji je opet glavni ''neprijatelj'' Damasku i svim drugim arapima, dok oni sasvim uredno sarađuju sa izraelom.
Rusi, i to je očigledno uzeli su keš da odrade posao.Rekli prvo tri mjeseca, a onda skontali da je stvar daleko ozbiljnija, a sve što se poslije izdešavalo je bilo naravno neplanski.Mislili su lako zaraditi milijarde petro-dolara koje daju zemlje zaljeva, a onda se sve iskomplikovalo, zato i ne trebaju čuditi ove kontradiktorne izjave ruskih zvaničnika, koji ne znaju ni protiv koga ratuju, niti imaju bilo kakvu strategiju, bitna je cifra na bankovnom računu koja se povečala kod par likova koji su i započeli sve ovo sa vojnom intervencijom, i fazon je samo da se što bezbolnije izvuku iz cijelog ovog haosa i ništa drugo.
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#5798 Re: Sirija vol. 2
Ko ce ovo citat'...Jesi l' spomen'o saudijski Hizbullah?sarajevoxxxx wrote:Baš suprotno, onaj ko ima razloga za brigu su režim i ekipa koja ga spašava, koja ne zna je li pošla ili došla.Prvo izjavili kako su došli na unište Isil, a onda jučer ruski ministar odbrane izjavi kako Isil drži pod kontrolom 70 % Srije.Znači nakon tri mjeseca ruskih zračnih udara saznali smo da Isil drži pod kontrolom 70 % Sirije, i to valjda više nego kada su oni došli u Siriju.Tada se baratalo ciframa od 60 % sirijske teritorijesalik79 wrote:Vidim ja sto su se oni ovoliko uzgrebali s kojekakvim izjavama - jaruge ga puse na sve tri strane - u Halebu, u Hami i u Latakiji. Uglavnom, broj kojekakvih izvala, pardon izjava, je proporcionalan pusioni na terenu![]()
![]()
Plus slagali, lažu cijeli svijet, svi izvještaji svih strana pokazuju da Rusi bombarduju opoziciju odnosno civile, i civilne objekte.Nigdje Isila, ni na mapi.Dakle, lažu, otvoreno lažu, i to gore i od Turske i od Koalicije.
A onda najbolje tek dolazi, to samo ima kod RusaPrvo izjave takvu glupost da FSA ne postoji, to je bilo ono na početku intervencije.Pa onda da postoje, pa onda opet ne postoje, ona je teroristička organizacija koju Amman treba svrstati na listu terorističkih organizacija , pa onda opet kao Rusi ih ni manje ni više nego naoružavaju i na njihovoj strani se bori 5000 FSA boraca.
Pa onda otvoreno zaratili sa Ankarom, otvoreno prijete Ankari, Ankara im kriva što im sektaši ginu na jugu Haleba, što i pored tolike vojne nadmoći ne mogu ništa, čak šta više gube i teritorije koje je režim držao prije dolaska Rusa.
Pa onda Asad nije toliko bitan koliko njihovi interesi, a onda opet bombarduju opoziciju, a Isil im tamo zauzima Mehin, zauzima strateška mjesta u okolini Haleba itd.Isil neprijatelj a sasvim normalno im probija linije, zauzima gradove, a Izrael prijatelj i saveznik koji je opet glavni ''neprijatelj'' Damasku i svim drugim arapima, dok oni sasvim uredno sarađuju sa izraelom.
Rusi, i to je očigledno uzeli su keš da odrade posao.Rekli prvo tri mjeseca, a onda skontali da je stvar daleko ozbiljnija, a sve što se poslije izdešavalo je bilo naravno neplanski.Mislili su lako zaraditi milijarde petro-dolara koje daju zemlje zaljeva, a onda se sve iskomplikovalo, zato i ne trebaju čuditi ove kontradiktorne izjave ruskih zvaničnika, koji ne znaju ni protiv koga ratuju, niti imaju bilo kakvu strategiju, bitna je cifra na bankovnom računu koja se povečala kod par likova koji su i započeli sve ovo sa vojnom intervencijom, i fazon je samo da se što bezbolnije izvuku iz cijelog ovog haosa i ništa drugo.
-
sarajevoxxxx
- Posts: 26435
- Joined: 28/11/2004 08:05
- Location: Sarajevo
#5799 Re: Sirija vol. 2
Merkel:Isključujemo mogućnost bilo kakve saradnje sa Asadom u borbi protiv Isila.
-
sarajevoxxxx
- Posts: 26435
- Joined: 28/11/2004 08:05
- Location: Sarajevo
#5800 Re: Sirija vol. 2
Hehe pa koje dobio tri milijarde dolara od Saudije? Šta kaže Nasrallah, neće na naše vojnike imati uticaja saudijski kešsalik79 wrote:Ko ce ovo citat'...Jesi l' spomen'o saudijski Hizbullah?sarajevoxxxx wrote:Baš suprotno, onaj ko ima razloga za brigu su režim i ekipa koja ga spašava, koja ne zna je li pošla ili došla.Prvo izjavili kako su došli na unište Isil, a onda jučer ruski ministar odbrane izjavi kako Isil drži pod kontrolom 70 % Srije.Znači nakon tri mjeseca ruskih zračnih udara saznali smo da Isil drži pod kontrolom 70 % Sirije, i to valjda više nego kada su oni došli u Siriju.Tada se baratalo ciframa od 60 % sirijske teritorijesalik79 wrote:Vidim ja sto su se oni ovoliko uzgrebali s kojekakvim izjavama - jaruge ga puse na sve tri strane - u Halebu, u Hami i u Latakiji. Uglavnom, broj kojekakvih izvala, pardon izjava, je proporcionalan pusioni na terenu![]()
![]()
Plus slagali, lažu cijeli svijet, svi izvještaji svih strana pokazuju da Rusi bombarduju opoziciju odnosno civile, i civilne objekte.Nigdje Isila, ni na mapi.Dakle, lažu, otvoreno lažu, i to gore i od Turske i od Koalicije.
A onda najbolje tek dolazi, to samo ima kod RusaPrvo izjave takvu glupost da FSA ne postoji, to je bilo ono na početku intervencije.Pa onda da postoje, pa onda opet ne postoje, ona je teroristička organizacija koju Amman treba svrstati na listu terorističkih organizacija , pa onda opet kao Rusi ih ni manje ni više nego naoružavaju i na njihovoj strani se bori 5000 FSA boraca.
Pa onda otvoreno zaratili sa Ankarom, otvoreno prijete Ankari, Ankara im kriva što im sektaši ginu na jugu Haleba, što i pored tolike vojne nadmoći ne mogu ništa, čak šta više gube i teritorije koje je režim držao prije dolaska Rusa.
Pa onda Asad nije toliko bitan koliko njihovi interesi, a onda opet bombarduju opoziciju, a Isil im tamo zauzima Mehin, zauzima strateška mjesta u okolini Haleba itd.Isil neprijatelj a sasvim normalno im probija linije, zauzima gradove, a Izrael prijatelj i saveznik koji je opet glavni ''neprijatelj'' Damasku i svim drugim arapima, dok oni sasvim uredno sarađuju sa izraelom.
Rusi, i to je očigledno uzeli su keš da odrade posao.Rekli prvo tri mjeseca, a onda skontali da je stvar daleko ozbiljnija, a sve što se poslije izdešavalo je bilo naravno neplanski.Mislili su lako zaraditi milijarde petro-dolara koje daju zemlje zaljeva, a onda se sve iskomplikovalo, zato i ne trebaju čuditi ove kontradiktorne izjave ruskih zvaničnika, koji ne znaju ni protiv koga ratuju, niti imaju bilo kakvu strategiju, bitna je cifra na bankovnom računu koja se povečala kod par likova koji su i započeli sve ovo sa vojnom intervencijom, i fazon je samo da se što bezbolnije izvuku iz cijelog ovog haosa i ništa drugo.


