Sirija vol. 2

Locked
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#5776 Re: Sirija vol. 2

Post by zrakomlat »

Kikibombona wrote:
sarajevoxxxx wrote:Dževlani na pitanje hoće li Nusra Front prekinuti veze sa Al Kaidom:Da li to znači da će Asadov režim pasti ako mi prekinemo veze sa Al Kaidom? Zapad klasificira vojne formacije prema idejama koje odgovaraju zapadu, i to nema veze sa al Kaidom. Svi oni koji su na bilo koji način doživjeli neugodnost od Nusra Fronta mogu se obratiti sudu.U zatvorima Nusra fronta ima dosta vojnih komandanata koji su se borili pod zastavom Nusre...Mi nemamo nikakvih problema sa libanonskom vojskom niti smo u ratu sa njima.Hezbollah je upleo libanonsku vojsku u sirijski rat...Smatramo da nije dozvoljena borba protiv Isila sa Turskom i zapadnom podrškom.
:D :D :D :D
:thumbup: (Promaklo mi ovo u prethodnim dževlanijevim naprdivanjima)
:pisnuo: :pisnuo:
sarajevoxxxx
Posts: 26435
Joined: 28/11/2004 08:05
Location: Sarajevo

#5777 Re: Sirija vol. 2

Post by sarajevoxxxx »

Kikibombona wrote:
sarajevoxxxx wrote:Dževlani na pitanje hoće li Nusra Front prekinuti veze sa Al Kaidom:Da li to znači da će Asadov režim pasti ako mi prekinemo veze sa Al Kaidom? Zapad klasificira vojne formacije prema idejama koje odgovaraju zapadu, i to nema veze sa al Kaidom. Svi oni koji su na bilo koji način doživjeli neugodnost od Nusra Fronta mogu se obratiti sudu.U zatvorima Nusra fronta ima dosta vojnih komandanata koji su se borili pod zastavom Nusre...Mi nemamo nikakvih problema sa libanonskom vojskom niti smo u ratu sa njima.Hezbollah je upleo libanonsku vojsku u sirijski rat...Smatramo da nije dozvoljena borba protiv Isila sa Turskom i zapadnom podrškom.
:D :D :D :D
Pa dobro imao je provala, ali činjenica je da imaš procenat naroda koji razmišlja na njegov način.Neka se dogovaraju.Međunarodna zajednica je pustila Asada da čini masakre, i nakon što je počeo gubiti teritorije dolazi Rusija i počinje konačno priča o političkom rješenju.Znači, mi smo uz Asada ako ima i 1 % šanse da će pobjediti pa makar svaki dan zajedno sa Rusijom pravio velike masakre od Haleba pa do Dere.A nije loše ni političko rješenje ako vidimo da počne gubiti teritoriju.A ako vidimo da možete vi pobjediti onda ćemo vas sve satri i vas i vaš narod kako ga ono zovete, je li ono Sirijci?
User avatar
Kombat
Posts: 887
Joined: 06/09/2014 06:29
Location: Sadaka City

#5778 Re: Sirija vol. 2

Post by Kombat »

sunceKOtepsija wrote:Nusra u akciji

koja gomila kretena - samo bijeli fosfor tu pomaze!

Pa jebeno dijete koje nema 13 godina uhapsise - i ko zna sta su mu radili i je li dijete uopste zivo sada. Nadam se da ce brat koji daje komentar na nasem jeziku ubrzo da se uclani u sehide i da preuzme svoje 72 djevice (factory refurbished) na salteru uprave prihoda....
Last edited by Kombat on 12/12/2015 19:36, edited 1 time in total.
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#5779 Re: Sirija vol. 2

Post by Challenger__ »

Nasuprot toj nakazi - Sirija. Neka se majmun Julani raznese od muke.

:mrgreen:

Image
Image
Image
Image
#Syria #Damascus Bike Event that happened in Damascus Yesterday.

Image
Image
Image
Image
#Syria With the Participation of 75 companies the Monthly Shopping Festival has started.
Last edited by Challenger__ on 12/12/2015 19:46, edited 1 time in total.
RepublikanskaGarda
Posts: 1596
Joined: 01/05/2015 21:17

#5780 Re: Sirija vol. 2

Post by RepublikanskaGarda »

Khabab, provincija Daraa, paljenje Božičnog drvca

Image
Image
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#5781 Re: Sirija vol. 2

Post by zrakomlat »

Challenger__ wrote:Nasuprot toj nakazi - Sirija. Neka se majmun Julani raznese od muke.

:mrgreen:

Image
Image
Baš si naivan Čeli, to su ti kamuflirane iransko-iračke milicije, na bEciklima se slile.
Dževlani:U glavni grad Damask slile su se iranske i iračke milicije, građani Damaska nisu navikli na ''latimije'' i ne mogu živjeti sa time.
RepublikanskaGarda
Posts: 1596
Joined: 01/05/2015 21:17

#5782 Re: Sirija vol. 2

Post by RepublikanskaGarda »

Težak debakl Isilovih zombija prilikom pokušaja kontra-ofanzive u okolici vojnog aerodroma Kuweires, provincija Allepo

18+
http://s3.postimg.org/zb93x8apv/CV_FGMf_Wo_AE9_Aa.jpg
http://s30.postimg.org/is6irqxld/CV_FGGu_Wc_AAk0pw.jpg
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#5783 Re: Sirija vol. 2

Post by salik79 »

Vidim ja sto su se oni ovoliko uzgrebali s kojekakvim izjavama - jaruge ga puse na sve tri strane - u Halebu, u Hami i u Latakiji. Uglavnom, broj kojekakvih izvala, pardon izjava, je proporcionalan pusioni na terenu :thumbup: :syria:
RepublikanskaGarda
Posts: 1596
Joined: 01/05/2015 21:17

#5784 Re: Sirija vol. 2

Post by RepublikanskaGarda »

salik79 wrote:Vidim ja sto su se oni ovoliko uzgrebali s kojekakvim izjavama - jaruge ga puse na sve tri strane - u Halebu, u Hami i u Latakiji. Uglavnom, broj kojekakvih izvala, pardon izjava, je proporcionalan pusioni na terenu :thumbup: :syria:
Kad savoxxx krene sa nusrinim i isisovim uspjesima na terenu onda znaš da je kod "umjerenih" pušiona :D , takvu strast prilikom ISIS-ovih uspjeha nad Sirijskom vojskom ne mogu usporedit ni sa kikijevom ljubavi prema kurdima :D
User avatar
hellhammer
Posts: 513
Joined: 06/01/2015 19:24

#5785 Re: Sirija vol. 2

Post by hellhammer »

RepublikanskaGarda wrote:Težak debakl Isilovih zombija prilikom pokušaja kontra-ofanzive u okolici vojnog aerodroma Kuweires, provincija Allepo

18+
http://s3.postimg.org/zb93x8apv/CV_FGMf_Wo_AE9_Aa.jpg
http://s30.postimg.org/is6irqxld/CV_FGGu_Wc_AAk0pw.jpg
nadam se da ce ovakvih biti sto vise, sto potorise zemlju sirijsku, samo da se ne vracaju u evropu
sarajevoxxxx
Posts: 26435
Joined: 28/11/2004 08:05
Location: Sarajevo

#5786 Re: Sirija vol. 2

Post by sarajevoxxxx »

Vrhovni komandant iranske Revolucionarne garde pozvao na ukidanje granica sa Irakom, Sirijom, i Libanom.''Te su zemlje središte otpora, i rat u Siriji će odrediti sudbinu islama'', rekao je Džaferi.
User avatar
Em2r
Posts: 1045
Joined: 05/06/2015 09:53

#5787 Re: Sirija vol. 2

Post by Em2r »

Dzevlani: Ko prdi zlo ne misli.
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#5788 Re: Sirija vol. 2

Post by Challenger__ »

zrakomlat wrote:
Challenger__ wrote:Nasuprot toj nakazi - Sirija. Neka se majmun Julani raznese od muke.

:mrgreen:

Image
Image
Baš si naivan Čeli, to su ti kamuflirane iransko-iračke milicije, na bEciklima se slile.
Dževlani:U glavni grad Damask slile su se iranske i iračke milicije, građani Damaska nisu navikli na ''latimije'' i ne mogu živjeti sa time.
:lol:

Tako je. Na backilama iransko-iračke rafidije, a uz njiha, pješe, šebihe.

:mrgreen:
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#5789 Re: Sirija vol. 2

Post by salik79 »

Challenger__ wrote:
zrakomlat wrote:
Challenger__ wrote:Nasuprot toj nakazi - Sirija. Neka se majmun Julani raznese od muke.

:mrgreen:

Image
Image
Baš si naivan Čeli, to su ti kamuflirane iransko-iračke milicije, na bEciklima se slile.
Dževlani:U glavni grad Damask slile su se iranske i iračke milicije, građani Damaska nisu navikli na ''latimije'' i ne mogu živjeti sa time.
:lol:

Tako je. Na backilama iransko-iračke rafidije, a uz njiha, pješe, šebihe.

:mrgreen:
A medzusije, a medzusije?!!! :mrgreen:
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11829
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#5790 Re: Sirija vol. 2

Post by japin_mutapi »

sarajevoxxxx wrote:
Portali Hezbollaha danas objavili slike 7 pripadnika Hezbollaha koji su poginuli u Siriji.Muhamed Nasif Sebuni pripadnik Hezbollaha koji je nedavno poginuo

Image
pacovčina i zlikovac
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#5791 Re: Sirija vol. 2

Post by sunceKOtepsija »

:lol: :lol: :lol:
Image
emillio estevez
Posts: 2016
Joined: 27/05/2009 20:06
Location: http://www.klix.ba/vijesti/bih/rasema-h ... /120430110

#5792 Re: Sirija vol. 2

Post by emillio estevez »

sunceKOtepsija wrote::lol: :lol: :lol:
Image
:thumbup:


https://m.youtube.com/watch?v=yiKFYTFJ_kw

To je danas vec standard.
sarajevoxxxx
Posts: 26435
Joined: 28/11/2004 08:05
Location: Sarajevo

#5793 Re: Sirija vol. 2

Post by sarajevoxxxx »

13 pripadnika Hezbollah koji su poginuli u Siriji a čija imena je Hezbollah danas objavio na svojim portalima:

Image
sarajevoxxxx
Posts: 26435
Joined: 28/11/2004 08:05
Location: Sarajevo

#5794 Re: Sirija vol. 2

Post by sarajevoxxxx »

Ismail Zahidbur drugi pripadnik iranske Revolucionarne garde čije ime se danas našlo na pro-iranskim portalima a koji je poginuo u Siriji:

Image
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11829
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#5795 Re: Sirija vol. 2

Post by japin_mutapi »

deratizacija
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#5796 Re: Sirija vol. 2

Post by salik79 »

japin_mutapi wrote:deratizacija
I uposlenici "Sanitacije" umiru.
sarajevoxxxx
Posts: 26435
Joined: 28/11/2004 08:05
Location: Sarajevo

#5797 Re: Sirija vol. 2

Post by sarajevoxxxx »

salik79 wrote:Vidim ja sto su se oni ovoliko uzgrebali s kojekakvim izjavama - jaruge ga puse na sve tri strane - u Halebu, u Hami i u Latakiji. Uglavnom, broj kojekakvih izvala, pardon izjava, je proporcionalan pusioni na terenu :thumbup: :syria:
Baš suprotno, onaj ko ima razloga za brigu su režim i ekipa koja ga spašava, koja ne zna je li pošla ili došla.Prvo izjavili kako su došli na unište Isil, a onda jučer ruski ministar odbrane izjavi kako Isil drži pod kontrolom 70 % Srije.Znači nakon tri mjeseca ruskih zračnih udara saznali smo da Isil drži pod kontrolom 70 % Sirije, i to valjda više nego kada su oni došli u Siriju.Tada se baratalo ciframa od 60 % sirijske teritorije :-)

Plus slagali, lažu cijeli svijet, svi izvještaji svih strana pokazuju da Rusi bombarduju opoziciju odnosno civile, i civilne objekte.Nigdje Isila, ni na mapi.Dakle, lažu, otvoreno lažu, i to gore i od Turske i od Koalicije.

A onda najbolje tek dolazi, to samo ima kod Rusa :-) Prvo izjave takvu glupost da FSA ne postoji, to je bilo ono na početku intervencije.Pa onda da postoje, pa onda opet ne postoje, ona je teroristička organizacija koju Amman treba svrstati na listu terorističkih organizacija , pa onda opet kao Rusi ih ni manje ni više nego naoružavaju i na njihovoj strani se bori 5000 FSA boraca.

Pa onda otvoreno zaratili sa Ankarom, otvoreno prijete Ankari, Ankara im kriva što im sektaši ginu na jugu Haleba, što i pored tolike vojne nadmoći ne mogu ništa, čak šta više gube i teritorije koje je režim držao prije dolaska Rusa.

Pa onda Asad nije toliko bitan koliko njihovi interesi, a onda opet bombarduju opoziciju, a Isil im tamo zauzima Mehin, zauzima strateška mjesta u okolini Haleba itd.Isil neprijatelj a sasvim normalno im probija linije, zauzima gradove, a Izrael prijatelj i saveznik koji je opet glavni ''neprijatelj'' Damasku i svim drugim arapima, dok oni sasvim uredno sarađuju sa izraelom.

Rusi, i to je očigledno uzeli su keš da odrade posao.Rekli prvo tri mjeseca, a onda skontali da je stvar daleko ozbiljnija, a sve što se poslije izdešavalo je bilo naravno neplanski.Mislili su lako zaraditi milijarde petro-dolara koje daju zemlje zaljeva, a onda se sve iskomplikovalo, zato i ne trebaju čuditi ove kontradiktorne izjave ruskih zvaničnika, koji ne znaju ni protiv koga ratuju, niti imaju bilo kakvu strategiju, bitna je cifra na bankovnom računu koja se povečala kod par likova koji su i započeli sve ovo sa vojnom intervencijom, i fazon je samo da se što bezbolnije izvuku iz cijelog ovog haosa i ništa drugo.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#5798 Re: Sirija vol. 2

Post by salik79 »

sarajevoxxxx wrote:
salik79 wrote:Vidim ja sto su se oni ovoliko uzgrebali s kojekakvim izjavama - jaruge ga puse na sve tri strane - u Halebu, u Hami i u Latakiji. Uglavnom, broj kojekakvih izvala, pardon izjava, je proporcionalan pusioni na terenu :thumbup: :syria:
Baš suprotno, onaj ko ima razloga za brigu su režim i ekipa koja ga spašava, koja ne zna je li pošla ili došla.Prvo izjavili kako su došli na unište Isil, a onda jučer ruski ministar odbrane izjavi kako Isil drži pod kontrolom 70 % Srije.Znači nakon tri mjeseca ruskih zračnih udara saznali smo da Isil drži pod kontrolom 70 % Sirije, i to valjda više nego kada su oni došli u Siriju.Tada se baratalo ciframa od 60 % sirijske teritorije :-)

Plus slagali, lažu cijeli svijet, svi izvještaji svih strana pokazuju da Rusi bombarduju opoziciju odnosno civile, i civilne objekte.Nigdje Isila, ni na mapi.Dakle, lažu, otvoreno lažu, i to gore i od Turske i od Koalicije.

A onda najbolje tek dolazi, to samo ima kod Rusa :-) Prvo izjave takvu glupost da FSA ne postoji, to je bilo ono na početku intervencije.Pa onda da postoje, pa onda opet ne postoje, ona je teroristička organizacija koju Amman treba svrstati na listu terorističkih organizacija , pa onda opet kao Rusi ih ni manje ni više nego naoružavaju i na njihovoj strani se bori 5000 FSA boraca.

Pa onda otvoreno zaratili sa Ankarom, otvoreno prijete Ankari, Ankara im kriva što im sektaši ginu na jugu Haleba, što i pored tolike vojne nadmoći ne mogu ništa, čak šta više gube i teritorije koje je režim držao prije dolaska Rusa.

Pa onda Asad nije toliko bitan koliko njihovi interesi, a onda opet bombarduju opoziciju, a Isil im tamo zauzima Mehin, zauzima strateška mjesta u okolini Haleba itd.Isil neprijatelj a sasvim normalno im probija linije, zauzima gradove, a Izrael prijatelj i saveznik koji je opet glavni ''neprijatelj'' Damasku i svim drugim arapima, dok oni sasvim uredno sarađuju sa izraelom.

Rusi, i to je očigledno uzeli su keš da odrade posao.Rekli prvo tri mjeseca, a onda skontali da je stvar daleko ozbiljnija, a sve što se poslije izdešavalo je bilo naravno neplanski.Mislili su lako zaraditi milijarde petro-dolara koje daju zemlje zaljeva, a onda se sve iskomplikovalo, zato i ne trebaju čuditi ove kontradiktorne izjave ruskih zvaničnika, koji ne znaju ni protiv koga ratuju, niti imaju bilo kakvu strategiju, bitna je cifra na bankovnom računu koja se povečala kod par likova koji su i započeli sve ovo sa vojnom intervencijom, i fazon je samo da se što bezbolnije izvuku iz cijelog ovog haosa i ništa drugo.
Ko ce ovo citat'...Jesi l' spomen'o saudijski Hizbullah?
sarajevoxxxx
Posts: 26435
Joined: 28/11/2004 08:05
Location: Sarajevo

#5799 Re: Sirija vol. 2

Post by sarajevoxxxx »

Merkel:Isključujemo mogućnost bilo kakve saradnje sa Asadom u borbi protiv Isila.
sarajevoxxxx
Posts: 26435
Joined: 28/11/2004 08:05
Location: Sarajevo

#5800 Re: Sirija vol. 2

Post by sarajevoxxxx »

salik79 wrote:
sarajevoxxxx wrote:
salik79 wrote:Vidim ja sto su se oni ovoliko uzgrebali s kojekakvim izjavama - jaruge ga puse na sve tri strane - u Halebu, u Hami i u Latakiji. Uglavnom, broj kojekakvih izvala, pardon izjava, je proporcionalan pusioni na terenu :thumbup: :syria:
Baš suprotno, onaj ko ima razloga za brigu su režim i ekipa koja ga spašava, koja ne zna je li pošla ili došla.Prvo izjavili kako su došli na unište Isil, a onda jučer ruski ministar odbrane izjavi kako Isil drži pod kontrolom 70 % Srije.Znači nakon tri mjeseca ruskih zračnih udara saznali smo da Isil drži pod kontrolom 70 % Sirije, i to valjda više nego kada su oni došli u Siriju.Tada se baratalo ciframa od 60 % sirijske teritorije :-)

Plus slagali, lažu cijeli svijet, svi izvještaji svih strana pokazuju da Rusi bombarduju opoziciju odnosno civile, i civilne objekte.Nigdje Isila, ni na mapi.Dakle, lažu, otvoreno lažu, i to gore i od Turske i od Koalicije.

A onda najbolje tek dolazi, to samo ima kod Rusa :-) Prvo izjave takvu glupost da FSA ne postoji, to je bilo ono na početku intervencije.Pa onda da postoje, pa onda opet ne postoje, ona je teroristička organizacija koju Amman treba svrstati na listu terorističkih organizacija , pa onda opet kao Rusi ih ni manje ni više nego naoružavaju i na njihovoj strani se bori 5000 FSA boraca.

Pa onda otvoreno zaratili sa Ankarom, otvoreno prijete Ankari, Ankara im kriva što im sektaši ginu na jugu Haleba, što i pored tolike vojne nadmoći ne mogu ništa, čak šta više gube i teritorije koje je režim držao prije dolaska Rusa.

Pa onda Asad nije toliko bitan koliko njihovi interesi, a onda opet bombarduju opoziciju, a Isil im tamo zauzima Mehin, zauzima strateška mjesta u okolini Haleba itd.Isil neprijatelj a sasvim normalno im probija linije, zauzima gradove, a Izrael prijatelj i saveznik koji je opet glavni ''neprijatelj'' Damasku i svim drugim arapima, dok oni sasvim uredno sarađuju sa izraelom.

Rusi, i to je očigledno uzeli su keš da odrade posao.Rekli prvo tri mjeseca, a onda skontali da je stvar daleko ozbiljnija, a sve što se poslije izdešavalo je bilo naravno neplanski.Mislili su lako zaraditi milijarde petro-dolara koje daju zemlje zaljeva, a onda se sve iskomplikovalo, zato i ne trebaju čuditi ove kontradiktorne izjave ruskih zvaničnika, koji ne znaju ni protiv koga ratuju, niti imaju bilo kakvu strategiju, bitna je cifra na bankovnom računu koja se povečala kod par likova koji su i započeli sve ovo sa vojnom intervencijom, i fazon je samo da se što bezbolnije izvuku iz cijelog ovog haosa i ništa drugo.
Ko ce ovo citat'...Jesi l' spomen'o saudijski Hizbullah?
Hehe pa koje dobio tri milijarde dolara od Saudije? Šta kaže Nasrallah, neće na naše vojnike imati uticaja saudijski keš :lol: oni će sasvim ljudski i teškim naporom prebroditi to iskušenje sa milijardama dolara, i njihove duše će izaći čiste iz tog pakla, i užasa.Hej molim te, valja sve to uredno potrošiti, još kaže ostat će naši vojnici postojani :-) uredno će sebi nabaviti najmodernija vojna vozila, milione komada municije, desetine hiljada pušaka, uredno i pedentno potrošiti svaki dolar od gradnje vojne bolnice, kasarne, pa do nabavka savremene vojne opreme. :-)
Locked