
Demokratska fronta Željko Komšić
- antimobbing
- Posts: 2693
- Joined: 10/11/2009 22:54
- Location: Gdje je percepcija Dženeta za 2% Koruptokracije, Džehenem za 98% BiH populacije.
#5776 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Mene Komšić podsjeća na onaj crtani film u kojem Gustav reže drva i zaspi, a onda odjednom se probudi, nešto lupi iza'sna, onda opet nastavi žagati drvo i na kraju opet zaspi.


- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#5777 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
antimobbing wrote:Mene Komšić podsjeća na onaj crtani film u kojem Gustav reže drva i zaspi, a onda odjednom se probudi, nešto lupi iza'sna, onda opet nastavi žagati drvo i na kraju opet zaspi.![]()
- Pasiflora
- Posts: 3838
- Joined: 30/03/2007 20:41
- Location: Bolje bi bilo da je malo dalje
#5778 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Stvarno nemam nikakve veze sa DF-om, ali ovi komentari su mi presmjesni. Otprilike kao "a gdje ti je kapa?"weredsf wrote:Berilo i sve stranke u kojima je bio i prelazio su stare, DF ima slogan "vrijeme je za novu politiku", novi ljudi a to nije ni izbliza tacno, nova stranka, stare ekipePasiflora wrote:Kako zoves ono sto radi Ibro Berilo? Pa ko je gori - on koji je bio clan svih stranaka da bi zadrzao nacelnicko mjesto u Trnovu (heeej vukojebina kao Trnovo, koliko li je tek vazno biti nacelnik gradske opstine!?!) ili oni koji ga primaju i kandidiraju. Na posljednjim izborima je bio SDP-ov kandidatweredsf wrote:Tebi je ovo politicko prostituisanje prihvatljivo i ti u tim ljudima vidis nesto novo...???
P.S.
Nisu uspjeli sa razlogom, priliku su imali zar ne.
Pa ljudi dragi vidjecemo.
- shiljak
- Posts: 6496
- Joined: 13/01/2005 11:58
- Location: internet
- vee-jay
- Posts: 9844
- Joined: 22/06/2004 20:50
- Location: --- nisam vise ovdje ---
#5780 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
ja ne znam da li je on u mogucnosti da dostigne 330.000 glasova. vjerujem da nije. ali to mu nije ni potrebno da bi se nakon narednih izbora nasao na vlasti.vivaldi wrote:njegov ucinak je jednostavno mrsav. covjek je godinama u politici, a nikad nije pokazao politicku hrabrost za razliku od zlatka, sulje, baketa, hareta, mileta, covica...nikad!vee-jay wrote:on do sada nije bio u poziciji u kojoj su navedene osobe bile - dakle sef stranke koja je pobjedila na izborima i koja ce biti na vlasti zajedno sa njim na tronu - i samim time mi trenutno jedino mozemo spekulisati o mogucim uspjesima ili neuspjesima Komsica
covjek je izmuzao stotine hiljada maraka plate za sve ove godine, a mi i dalje spekulisemo o njegovim mogucnostima.
nista zivo nije uradio jer boze moj nema moc, ali mu ta nemoc ne smeta da svaki mjesec u dzep stavi 6 milja u zemlji sirotinje, bez da se zacrveni od te svoje nemoci..
ali ti dani su prosli, i on je svoj zenit vec poodavno dostigao. 330.000 glasova je nedostizno vise ikada..
on jos nije onu hrabrost pokazao koja bi od njega napravila "izdajnika" ali nije ni morao. ipak, pokretanjem svoje nove stranke pokazao je neku hrabrost.
- antimobbing
- Posts: 2693
- Joined: 10/11/2009 22:54
- Location: Gdje je percepcija Dženeta za 2% Koruptokracije, Džehenem za 98% BiH populacije.
#5781 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Komšić je lijen i uopće nema novca, tako da na predstojećim izborima neće imati neki izuzetan rezultat. Tokom svih ovih godina, lijenog Komšića je 'prodavao' marketinški tim, infrastruktura i velika novčana sredstva prebogatog SDP-a. Komšić je bio samo zadužen da se smješka, maše rukom masi razvučene pameti i čita nadahnute govore koje su mu drugi pisali. Međutim, sigurno će oduzeti dio birača vladajućoj eliti i dodatno zakomplikovati situaciju. Ovo sve ide u pravcu totalnog financijskog kolapsa.O'zone wrote:antimobbing wrote:Mene Komšić podsjeća na onaj crtani film u kojem Gustav reže drva i zaspi, a onda odjednom se probudi, nešto lupi iza'sna, onda opet nastavi žagati drvo i na kraju opet zaspi.![]()
![]()
- shiljak
- Posts: 6496
- Joined: 13/01/2005 11:58
- Location: internet
#5782 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
kako bi ti to sve znao ako nisi neki sdp-ovac?
- antimobbing
- Posts: 2693
- Joined: 10/11/2009 22:54
- Location: Gdje je percepcija Dženeta za 2% Koruptokracije, Džehenem za 98% BiH populacije.
#5783 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Nisam ali zaista ne trebaš biti puno pametan da to shvatiš.
-
sour cherry
- Posts: 4015
- Joined: 21/12/2012 20:57
#5784 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Nisu bili u stanju dati bosanski naziv stranci.Propašće ko žeton.
-
weredsf
- Posts: 3089
- Joined: 22/09/2013 10:43
#5785 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
antimobbing wrote:Nisam ali zaista ne trebaš biti puno pametan da to shvatiš.
-
sour cherry
- Posts: 4015
- Joined: 21/12/2012 20:57
#5786 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Nisi me shvatio.Ko to u Bosni govori 'fronta'?Genije wrote:stranka bosanske akcije
socijal bosanska partija
savez za bosansku budućnost
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#5787 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Hrvatisour cherry wrote:Nisi me shvatio.Ko to u Bosni govori 'fronta'?Genije wrote:stranka bosanske akcije
socijal bosanska partija
savez za bosansku budućnost
- vivaldi
- Posts: 7308
- Joined: 16/08/2008 15:56
#5788 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
pa mislim da njemu treba bas jeben rezultat da bi usao u vlast, jer su mu sanse za manjinsko partenrstvo manje nego bilo kome drugom. On ima vrlo zajeban problem - koga bi on predstavljao? Ciju kvotu u vlasti bi popunjavao, a vlast je tacno podjeljena u kvote!?vee-jay wrote:ja ne znam da li je on u mogucnosti da dostigne 330.000 glasova. vjerujem da nije. ali to mu nije ni potrebno da bi se nakon narednih izbora nasao na vlasti.
on jos nije onu hrabrost pokazao koja bi od njega napravila "izdajnika" ali nije ni morao. ipak, pokretanjem svoje nove stranke pokazao je neku hrabrost.
njegova dosadasnja popularnost je dovela i do nekih drugih stvari - prva stvar je sto on nema prirodnih koalicionih partnera, ali to je umjetnicki utisak. Puno je veci problem, sto ga hdz sasvim sigurno nece. Samim tim nece ga ni snsd zbog partnertsva sa hdz-om kome je upravo komsic svojim izborom kumovao. SDA nije nikada bila protiv komsica, ali su stalno ponavaljali da su protiv preglasavanja sto mu ga dodje na isto. Cak i fahro ponavlja kako nije u redu ovakav nacin izbora. SDP je napustio tako da ne vjerujem da je i njima drag.
pritom on objektivno nema nikakvog dodatnog miraza - ovi pomenuti imaju jaku veze sa susjedima, turskom, rusijom..
sto se tice price o izdajama, to je subjektivna stvar jer je i zeljko za mnoge veleizdajnik
sto se tice hrabrosti, indikativno je da je pokazao u fotofinisu drugog mandata, kada se vise ne moze kandidovati.
- KARDASIJAN
- Posts: 454
- Joined: 30/08/2013 16:22
#5789 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
bas mi se zbog tog svidja ovo sve oko DF,mozda utopijski ali "sami protiv svih"vivaldi wrote:pa mislim da njemu treba bas jeben rezultat da bi usao u vlast, jer su mu sanse za manjinsko partenrstvo manje nego bilo kome drugom. On ima vrlo zajeban problem - koga bi on predstavljao? Ciju kvotu u vlasti bi popunjavao, a vlast je tacno podjeljena u kvote!?vee-jay wrote:ja ne znam da li je on u mogucnosti da dostigne 330.000 glasova. vjerujem da nije. ali to mu nije ni potrebno da bi se nakon narednih izbora nasao na vlasti.
on jos nije onu hrabrost pokazao koja bi od njega napravila "izdajnika" ali nije ni morao. ipak, pokretanjem svoje nove stranke pokazao je neku hrabrost.
njegova dosadasnja popularnost je dovela i do nekih drugih stvari - prva stvar je sto on nema prirodnih koalicionih partnera, ali to je umjetnicki utisak. Puno je veci problem, sto ga hdz sasvim sigurno nece. Samim tim nece ga ni snsd zbog partnertsva sa hdz-om kome je upravo komsic svojim izborom kumovao. SDA nije nikada bila protiv komsica, ali su stalno ponavaljali da su protiv preglasavanja sto mu ga dodje na isto. Cak i fahro ponavlja kako nije u redu ovakav nacin izbora. SDP je napustio tako da ne vjerujem da je i njima drag.
pritom on objektivno nema nikakvog dodatnog miraza - ovi pomenuti imaju jaku veze sa susjedima, turskom, rusijom..
sto se tice price o izdajama, to je subjektivna stvar jer je i zeljko za mnoge veleizdajnik
sto se tice hrabrosti, indikativno je da je pokazao u fotofinisu drugog mandata, kada se vise ne moze kandidovati.
- shiljak
- Posts: 6496
- Joined: 13/01/2005 11:58
- Location: internet
- Corto Maltese
- Posts: 7180
- Joined: 15/11/2005 08:47
- Location: Sarajevo
- Contact:
#5791 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Protiv svih, osim Radončića.KARDASIJAN wrote: bas mi se zbog tog svidja ovo sve oko DF,mozda utopijski ali "sami protiv svih"
- KARDASIJAN
- Posts: 454
- Joined: 30/08/2013 16:22
#5792 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
I Radoncica,konstatacija Z.Komsica da on trenutno nije a nije, ne abolira istog za prethodne ako ih je bilo, u sustini to uopste neznaci da tu postoji bilo sta pa ni koaliranje,tako da ti komentar nije na mjestuCorto Maltese wrote:Protiv svih, osim Radončića.KARDASIJAN wrote: bas mi se zbog tog svidja ovo sve oko DF,mozda utopijski ali "sami protiv svih"
- Adriatic
- Posts: 3422
- Joined: 03/07/2008 12:32
- Location: Šeher
#5793 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Stvarno otkud naziv "fronta"
Ima li neko od ovih partijskih predstavnika da nam objasni?
Ima li neko od ovih partijskih predstavnika da nam objasni?
- Corto Maltese
- Posts: 7180
- Joined: 15/11/2005 08:47
- Location: Sarajevo
- Contact:
#5794 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Naravno da komentar nije na mjestu, onakav kakvog si ga ti pročitao. U pitanju je čista ironija.KARDASIJAN wrote:I Radoncica,konstatacija Z.Komsica da on trenutno nije a nije, ne abolira istog za prethodne ako ih je bilo, u sustini to uopste neznaci da tu postoji bilo sta pa ni koaliranje,tako da ti komentar nije na mjestuCorto Maltese wrote:Protiv svih, osim Radončića.KARDASIJAN wrote: bas mi se zbog tog svidja ovo sve oko DF,mozda utopijski ali "sami protiv svih"
Naime, po Komšićevim izjavama, datim nakon izlaska iz Zlatka Lagumdžije, DF nije protiv nikoga posebno, jer nikad nikoga posebno ne spominje, nego se potpuno usmjerio na borbu protiv zamišljenog neprijatelja.
Neprijatelj koji ne uzvraća udarce je najbolji neprijatelj.
-
rajvosa1
- Posts: 787
- Joined: 02/06/2008 02:04
#5795 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Protiv svih osim SDA-ove Vlade Kantona Sarajevo. Tamo je nasa Hanka, rodila je majka, na braniku SDA Vlade koju vise ni SDa nece.Corto Maltese wrote:Protiv svih, osim Radončića.KARDASIJAN wrote: bas mi se zbog tog svidja ovo sve oko DF,mozda utopijski ali "sami protiv svih"
-
Basvod
- Posts: 2098
- Joined: 23/06/2013 08:24
#5796 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
A ko je platio gospodji Komsic put u Ameriku i sta ce ona tamo?
-
rajvosa1
- Posts: 787
- Joined: 02/06/2008 02:04
#5797 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Kako ko je platio? Pa poreski obveznici.Basvod wrote:A ko je platio gospodji Komsic put u Ameriku i sta ce ona tamo?
- shiljak
- Posts: 6496
- Joined: 13/01/2005 11:58
- Location: internet
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#5799 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Jedini učesnik Generalne skupštine UN iz regiona, čijih fotografija sa bračnim parom Obama nema na zvaničnim prezentacijama je predsedavajući Predsedništva BiH Željko Komšić.
-
dede merdzane
- Posts: 515
- Joined: 21/03/2013 10:11
#5800 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Ganut sam brigom ekavicara.Havatar wrote:Jedini učesnik Generalne skupštine UN iz regiona, čijih fotografija sa bračnim parom Obama nema na zvaničnim prezentacijama je predsedavajući Predsedništva BiH Željko Komšić.



