Izvrsna utakmica. Ne znam kome od njih dati bodove. Znam za Konatea, a ostale cu morati probrati. Ox vjerovatno + Origi.
Taki je propustio da blokira korner kod njihovog vodstva. Mozda najslabiji na terenu veceras, ali nista katastrofalno da bih mu dao negativan bod.
Mali Morton odigrao sasvim korektno svoju prvu startnu utakmicu i to na San Siru. Bice on igrac.
Interesantno je bilo vidjeti i ovu igru bez napadaca. Cuvanje rezultata. Da vidimo moze li to.
Klop vrhunski odradio sve, jer MIlan ipak nije takva rupa da je u ravni sa Brugge-om ili Young Boysima. Samo su naletili na grupu smrti.



