BHTelekom vs Eronet vs Mtel vs ostali mobilni operateri

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply

ko nudi najbolje usluge po najnižim cijenama ?

bhtelecom
14
20%
eronet
7
10%
mtel
7
10%
haloo
4
6%
Novotel
38
54%
 
Total votes: 70

User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#5751 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by beni-bu-man »

Vizionar 1985 wrote:
beni-bu-man wrote: hocu ti reci ako sad trosis 30KM samo za internet koji ti je ogranicen na 30GB, zar nije bolje doturiti cenera i rahat
DUO Net paket 40/4 Mb/s , 181 TV kanala (23 HD)
1. do 6. mjeseca 20,90 KM/mj
7. do 24. mjeseca 42,90 KM/mj
Jest ali nemogu. Nezaposlen, itd. Ne bi dalje sto, sta itd.
imas alternativa drugih i jeftinijih

mislim ovo kod Telemacha imas i televiziju za cenku vise sto ti trosis samo za internet
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#5752 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by beni-bu-man »

Vizionar 1985 wrote:E jb-ga. Odmah vrijedzanje, jesam sifra ali nisam ni tolika sifra ni toliko glup. Neznate moju situaciju, stanje itd. Ne bi dalje vise o ovome, sto, sta. Ali eto sifra sam itd. :-)
skontaj se, zar nije bolje dati 20KM za neki normalan internet nego da se jebes s dopunom i hotspotom
User avatar
Sanjarko
Posts: 28398
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#5753 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Sanjarko »

beni-bu-man wrote:
imas alternativa drugih i jeftinijih

mislim ovo kod Telemacha imas i televiziju za cenku vise sto ti trosis samo za internet
Ma znam ja to. A ne bi dalje sto nemogu. Ali eto sifra itd. Pozdrav.
User avatar
Sanjarko
Posts: 28398
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#5754 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Sanjarko »

beni-bu-man wrote:
Vizionar 1985 wrote:E jb-ga. Odmah vrijedzanje, jesam sifra ali nisam ni tolika sifra ni toliko glup. Neznate moju situaciju, stanje itd. Ne bi dalje vise o ovome, sto, sta. Ali eto sifra sam itd. :-)
skontaj se, zar nije bolje dati 20KM za neki normalan internet nego da se jebes s dopunom i hotspotom
Ne bi dalje. A ja to sve dobro kontam.
User avatar
avaks
Posts: 5660
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#5755 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by avaks »

Ako imaš telefonski priključak u kući/stanu onda fakat i BHT ADSL izađe puno povoljnije nego doplate.
Ovo kažem jer ne moraš ići po dopune, ne moraš brinuti oko potrošnje i ne habaš mobitel jer dok je on konstantno na hotspotu pojede bateriju znači da je konstatno i na punjaču pa gori.
Definitivno najgora opcija je tako dopune za internet osim ako ne koristiš kao neki dodatni da ti treba u pokretu i slično.

Na kraju krajeva, imaš na Telemach ponudu u okviru tih 30ak KM, digitalna + telefon i dobiješ "socijalni" internet odnosno pola megabita...
Jest da je pravo sporo ali brate flat je i za sve ove zajebancije će da radi.

Doduše ti najbolje znaš kako i šta ali ako možeš nešto dobro na godišnjem nivou da uzmeš i još da budeš dobar nekih 100+KM vala ne bih puno razmišljao... Pogotovo ako ne radiš kao što kažeš pa onda to dopunjavanje po gigu dnevno izađe kao razbacivanje jbg
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#5756 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by beni-bu-man »

avaks wrote:Ako imaš telefonski priključak u kući/stanu onda fakat i BHT ADSL izađe puno povoljnije nego doplate.
Ovo kažem jer ne moraš ići po dopune, ne moraš brinuti oko potrošnje i ne habaš mobitel jer dok je on konstantno na hotspotu pojede bateriju znači da je konstatno i na punjaču pa gori.
Definitivno najgora opcija je tako dopune za internet osim ako ne koristiš kao neki dodatni da ti treba u pokretu i slično.

Na kraju krajeva, imaš na Telemach ponudu u okviru tih 30ak KM, digitalna + telefon i dobiješ "socijalni" internet odnosno pola megabita...
Jest da je pravo sporo ali brate flat je i za sve ove zajebancije će da radi.

Doduše ti najbolje znaš kako i šta ali ako možeš nešto dobro na godišnjem nivou da uzmeš i još da budeš dobar nekih 100+KM vala ne bih puno razmišljao... Pogotovo ako ne radiš kao što kažeš pa onda to dopunjavanje po gigu dnevno izađe kao razbacivanje jbg
:thumbup:
To mu ja pokusavam objasniti cijelo vrijeme
User avatar
Sanjarko
Posts: 28398
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#5757 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Sanjarko »

Ne bi dalje. Neznate sto, sta itd. Preskocimo o ovome.
User avatar
avaks
Posts: 5660
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#5758 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by avaks »

A razumijemo mi svi da je čovjek u teškoj finansijskoj situaciji i ti fazoni ali ako opet ideš na najskuplju opciju + dodatni troškovi (dopune, hodanje, potrošni materijal - telefon odnosno mobitel koji garantujem na godišnjem nivou moraš da mijenjaš jer nema te baterije da će konstantno handrenje da izdrži) jbg onda...
Taj internet preko stika i ugovori su također ubleha, to valja ako na vikendicu odeš ili treba nekome za posla, čisto mail i slično kada je na putu.
Brate kakav wireless ganjaš na 5Ghz, profi je oprema, nema fule ako nemaš priključak na telefon/kablovsku a fakat ti treba net i toliko trošiš na doplate i zezancije.

4G kada bi došao pa u modem/ruter da ubaciš karticu i furaš i nekako mada daleko smo mi od mobilnog flata i tih ponuda...
User avatar
strongmen
Posts: 555
Joined: 27/01/2018 15:03

#5759 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by strongmen »

u teškoj finansijskoj situaciji, nezaposlen...bla bla
a 30 KM za internet, svaki dan po marku
niđe veze
fakat mu nije dobro
Cupko_
Posts: 795
Joined: 22/01/2015 16:56

#5760 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Cupko_ »

Zona i ne trazi da budes zaposlen da bi ti spojili prikljucak, jedva bi docekali da ih se nazove i u roku od 5 dana bi imao net.
Ja razumijem da mozda imas neke svoje razloge ali onda ne trebas ovdje svaka 2 dana postavljati po 5 postova gdje uporedjujes nesto sto samo ti koristis u tako specificnoj situaciji.

Ne znam koliko si puta do sada pravio neke uporedbe i koliko su ti puta ostali forumasi davali prijedloge, a ti opet po svom. Ako ti to odgovara, onda to koristi i super, ali nemoj opet istu pricu ponavljati :)

Zivio!
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#5761 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by beni-bu-man »

Cupko_ wrote:Zona i ne trazi da budes zaposlen da bi ti spojili prikljucak, jedva bi docekali da ih se nazove i u roku od 5 dana bi imao net.
Ja razumijem da mozda imas neke svoje razloge ali onda ne trebas ovdje svaka 2 dana postavljati po 5 postova gdje uporedjujes nesto sto samo ti koristis u tako specificnoj situaciji.

Ne znam koliko si puta do sada pravio neke uporedbe i koliko su ti puta ostali forumasi davali prijedloge, a ti opet po svom. Ako ti to odgovara, onda to koristi i super, ali nemoj opet istu pricu ponavljati :)

Zivio!
ni telemach ni logosoft mi to nisu trazili, mislim da je to njamanji problem, al et coek nece a prihvati nas prijedlog :-)
User avatar
diablobih
Posts: 8302
Joined: 28/12/2015 02:17

#5762 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by diablobih »

Voli covjek mazohisticki da se muci, umjesto da prikljuci za manje pare vise :D
User avatar
Sanjarko
Posts: 28398
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#5763 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Sanjarko »

Neznate moje stanje itd. Sto, sta. Ko da ja ne bi sebi normalno sve uveo da mi je sve kako treba, i ko da ja neznam da placam najskuplji internet u drzavi. Ali sta cu, nemam izbora radi stanja itd., radi sto sta, a ne bi o tome sta itd. Zato preskocimo o ovome dalju pricu. A onima koji kazu sifra itd. :skoljka:

Skoljka u najmanju ruku. Na svu moju muku ste mi pristali jos i vi, i jos se i ja ogrijesi na vas ko i vi na mene, radi ovoga sta mi sve rekoste. Nemislim tu na sifra jer jesam psihicki bolestan. Nego na ovo kao pricu ovu i ovo sve.

EDIT.
User avatar
Sanjarko
Posts: 28398
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#5765 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Sanjarko »

MTV wrote::roll:
Pa prevrci ocima koliko hoces. Neznas me, neznas moju situaciju, razloge sto nemogu itd. A ovdje me vrijedzas itd., i ne samo ti. Ono fakat ja toliko glup i lud da ne bi uveo normalan internet da mogu i ono fakat necu da ga uvedem jer sam sifra, mazohista itd.

Ali eto kolutajte ocima itd., i dalje opletite.

:kakoste:
User avatar
diablobih
Posts: 8302
Joined: 28/12/2015 02:17

#5766 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by diablobih »

Vizionar 1985 wrote:Neznate moje stanje itd. Sto, sta. Ko da ja ne bi sebi normalno sve uveo da mi je sve kako treba, i ko da ja neznam da placam najskuplji internet u drzavi. Ali sta cu, nemam izbora radi stanja itd., radi sto sta, a ne bi o tome sta itd. Zato preskocimo o ovome dalju pricu. A onima koji kazu sifra itd. :skoljka:

Skoljka u najmanju ruku. Na svu moju muku ste mi pristali jos i vi, i jos se i ja ogrijesi na vas ko i vi na mene, radi ovoga sta mi sve rekoste. Nemislim tu na sifra jer jesam psihicki bolestan. Nego na ovo kao pricu ovu i ovo sve.

EDIT.
Govore ti ljudi da mozes placati manje za flat internet. A ti se odlucio da placas vise za malo nesto interneta.
User avatar
Sanjarko
Posts: 28398
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#5767 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Sanjarko »

diablobih wrote: Govore ti ljudi da mozes placati manje za flat internet. A ti se odlucio da placas vise za malo nesto interneta.
Pa valjda imam jb-ni neki razlog sto nemogu uvesti wi-fi internet, jeftiniji i sto placam i koristim ovaj, skuplji. Sto ja citavo vrijeme i govorim.
User avatar
diablobih
Posts: 8302
Joined: 28/12/2015 02:17

#5769 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by diablobih »

Vizionar 1985 wrote:
diablobih wrote: Govore ti ljudi da mozes placati manje za flat internet. A ti se odlucio da placas vise za malo nesto interneta.
Pa valjda imam jb-ni neki razlog sto nemogu uvesti wi-fi internet, jeftiniji i sto placam i koristim ovaj, skuplji. Sto ja citavo vrijeme i govorim.
Ne znam kakav mozes imati razlog, znaci kao i nezaposlen mozes uzeti. Jedino ako volis da se mucis, onda u redu.
User avatar
Sanjarko
Posts: 28398
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#5770 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Sanjarko »

diablobih wrote:
Vizionar 1985 wrote:
diablobih wrote: Govore ti ljudi da mozes placati manje za flat internet. A ti se odlucio da placas vise za malo nesto interneta.
Pa valjda imam jb-ni neki razlog sto nemogu uvesti wi-fi internet, jeftiniji i sto placam i koristim ovaj, skuplji. Sto ja citavo vrijeme i govorim.
Ne znam kakav mozes imati razlog, znaci kao i nezaposlen mozes uzeti. Jedino ako volis da se mucis, onda u redu.
Pa imam veoma dobar razlog koji ne bi da kazem a mnogi u RL ga znaju. Da nema njega uveo bi ja odavno normalan internet. Pretpostavljate a znate da je pretpostavka majka svih zaj-ba.
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#5771 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by MTV »

Vizionar 1985 wrote:
MTV wrote::roll:
Pa prevrci ocima koliko hoces. Neznas me, neznas moju situaciju, razloge sto nemogu itd. A ovdje me vrijedzas itd., i ne samo ti. Ono fakat ja toliko glup i lud da ne bi uveo normalan internet da mogu i ono fakat necu da ga uvedem jer sam sifra, mazohista itd.

Ali eto kolutajte ocima itd., i dalje opletite.

:kakoste:
Prve tri rijeci se pisu: ne znas, ne znas i ne mogu a vrijedzas se pise vrijeđas (vrijedjas). To si makar mogao nauciti do sada jer imas previse slobodnog vremena.

Ne znam sto si se upalio na rijec sifra i uvrijedio kao neka mlada jer da sam te vrijedjao ja bi otisao u Banovice. Ima ovdje ljudi iznad mene.

A rekao sam ti sifra zato sto:
- imas jeftiniji npr GoFree 10 KM 3 GB onda flat na 128kbps ali ti je mrsko prosetat do trafike a imas cijeli dan na raspolaganju. Tu stedis nekih 20KM mjesecno ili 240 KM godisnje sto je za tvoju "bijedu" znacajna usteda.
- Quotas samog sebe (mrsko ti Edit izvrsiti) sto na forumu izgleda da pricas sam sa sobom. U prethodnom postu stavis EDIT na kraju posta kao da pokazes da to znas a ne znas, ili pokusavas da mafijas nesto...
- iznosis doktorske disertacije oko Mozile za koje 99% forumasa zaboli drska od metle (em mu bookmarks ovakav te mu onakav, te ikona lijevo te ikona desno), te vodena te vatrena lija te brza te nije brza.
- svaki drugi dan iznosis neke analize u GB na ovom ili onom operateru a kod nas se stanje ne mijenja mjesecima
- nakon demanta da mozes 3 operatera prikljuciti sa statusom nezaposlen, prestao si ponavljat u svojim postovima da si nezaposlen
- jednom ti je jedan lik htio pokloniti mobitel koji je 5 puta bolji od nekog tvog kineza kojeg koristis i przis bateriju na hotspotu a ti ne mogu ja to, pricao sa svojima, gubim privatnost, doce mi kuci aaa uuu upomoc. Jesi ti odrasla osoba ili neki klinac od 13 godina?! Ili ne znas kako ide dostava...
- otvaras temu gdje komentiras velicinu reklame na klixu, te mi veliko, ogromno, moze manje al da bude ovdje i ovdje pa si sve to crtao u paintu kao neko dijete od 3 godine...


I sta zakljuciti po tvom pisanju ovdje je da imas previse slobodnog vremena kojeg mozes puno pametnije potrositi jer su te i po drugim temama poceli izbjegavati. A sta tek zakljuciti o tebi sem da si postao jedan obican troll. Pazi molim te ja ga "vrijedzam", otkad je iznosenje cinjenica vrijedjanje?!

Eto nama svima divno krasno svi zaposleni, svi prijavljeni, i plata nam najmanje 2000 eura... e moj ti.
User avatar
semirsar
Posts: 9030
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#5772 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by semirsar »

Svojevremeno je negdje, valjda mu se omaklo, postavio svoju dijagnozu, kad odes na guglj i vidis... no comment, zato sam i prestao komentarisat' njegove postove.
Lakse je poslusat' samog sebe, tebi govorim @MTV, pazi dobro, :mrgreen: sam si rek'o FOE je majka ovog foruma, kuzis. :thumbup:
Jbg, nijesam navik'o na, od nekih meni dragih forumasa, toliki nedostatak empatije prema bilo kome bez obzira koliko oni "teski" bili
Kao sto @Vizionar 1985 rece, ne znamo njegovu situaciju, ponudili ste mu moguca rjesenja, pa je najbolje suzdrzati se daljnjeg komentara o njemu, sam neka donese odluku.
User avatar
diablobih
Posts: 8302
Joined: 28/12/2015 02:17

#5773 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by diablobih »

Vizionar 1985 wrote:Pa imam veoma dobar razlog koji ne bi da kazem a mnogi u RL ga znaju. Da nema njega uveo bi ja odavno normalan internet. Pretpostavljate a znate da je pretpostavka majka svih zaj-ba.
Tesko da imas ikakav razlog, jedino ako ne zelis mjesecno da placas net, vec zelis dnevno sto opet mozes isto odvajati dnevno tu marku i manje, umjesto da ubijas telefone sa konstantim hotspotovima i svoj dzep finansijski sto skupim 3G netom sto kupovanjem novih mobitela.
User avatar
Sanjarko
Posts: 28398
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#5774 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Sanjarko »

MTV wrote:...
Prve tri rijeci se pisu: ne znas, ne znas i ne mogu a vrijedzas se pise vrijeđas (vrijedjas). To si makar mogao nauciti do sada jer imas previse slobodnog vremena.
Pa meni svejedno kako se pisu i svejedno mi za pravila lingvisticka. Jb-te ne pisemo ovdje doktorate i slicno. Drugo imam mozda ko zna i disleksiju.
Ne znam sto si se upalio na rijec sifra i uvrijedio kao neka mlada jer da sam te vrijedjao ja bi otisao u Banovice. Ima ovdje ljudi iznad mene.
Nisam se ni upalio na rijec sifra nego na to sto mi na muku pristajete.
A rekao sam ti sifra zato sto:
- imas jeftiniji npr GoFree 10 KM 3 GB onda flat na 128kbps ali ti je mrsko prosetat do trafike a imas cijeli dan na raspolaganju. Tu stedis nekih 20KM mjesecno ili 240 KM godisnje sto je za tvoju "bijedu" znacajna usteda.
Ovo je tacno ali u Zenici bas nema svuda da se kupi, ni dopuna ni kartica, gledao sam a nemogu da ganjam dopune i kad bi kupio karticu a poslije kada se potrosi je samo dobar za otvaranje recimo ovog foruma jer je po istoj brzini kao i sto sam imao od Mtel-a preko stika.
- Quotas samog sebe (mrsko ti Edit izvrsiti) sto na forumu izgleda da pricas sam sa sobom. U prethodnom postu stavis EDIT na kraju posta kao da pokazes da to znas a ne znas, ili pokusavas da mafijas nesto...
Nije mi mrsko raditi a objasnio sam vec i sto to radim. Da povezem nekoliko postova u jednu misao, cjelinu. Lakse tako, barem meni.
- iznosis doktorske disertacije oko Mozile za koje 99% forumasa zaboli drska od metle (em mu bookmarks ovakav te mu onakav, te ikona lijevo te ikona desno), te vodena te vatrena lija te brza te nije brza.
Kakve disertacije par postova na temi samo napisao odkako su je pokvarili, nikakve disertacije i bakaraci.
- svaki drugi dan iznosis neke analize u GB na ovom ili onom operateru a kod nas se stanje ne mijenja mjesecima
Pa zanima me gdje mogu vise da dobijem a i ovdje nisam puno pisao nego samo kada mi izadze u aktivnim temama. Najvise na politici pisem. A znam danima nista uopste.
- nakon demanta da mozes 3 operatera prikljuciti sa statusom nezaposlen, prestao si ponavljat u svojim postovima da si nezaposlen
Pa nezaposlen, u teskoj situaciji, i sami mozete pretpostaviti u kakvoj sam situaciji za koju mnogi u RL znaju a ne bi o njoj ovdje uopste.
-jednom ti je jedan lik htio pokloniti mobitel koji je 5 puta bolji od nekog tvog kineza kojeg koristis i przis bateriju na hotspotu a ti ne mogu ja to, pricao sa svojima, gubim privatnost, doce mi kuci aaa uuu upomoc. Jesi ti odrasla osoba ili neki klinac od 13 godina?! Ili ne znas kako ide dostava...
Pa istih razloga ni to nisam. Nisam ni spominjao doce kuci, au upomoc itd. To ti mi podmeces. Ja sam htjeo ali nisam mogao iz razloga koje ja imam a ti nemas pojma koji su.
- otvaras temu gdje komentiras velicinu reklame na klixu, te mi veliko, ogromno, moze manje al da bude ovdje i ovdje pa si sve to crtao u paintu kao neko dijete od 3 godine...
Pa sta ako sam otvorio temu o tome. Dao sugestiju, kako da poboljsaju itd. I jesam crtao u pejntu jer ja nemam nista od softvera drugih niti alata za rad pa radim sa onim sta imam.
I sta zakljuciti po tvom pisanju ovdje je da imas previse slobodnog vremena kojeg mozes puno pametnije potrositi jer su te i po drugim temama poceli izbjegavati. A sta tek zakljuciti o tebi sem da si postao jedan obican troll. Pazi molim te ja ga "vrijedzam", otkad je iznosenje cinjenica vrijedjanje?!
Pa sta nezaposleno lice, koje je mentalni bolesnik i ujedno fizicki bolesnik da radi. Radim ono sta mogu da radim. Ako vecini smetam i ako odluce da im smetam evo ja cu napustiti profil i necu vise dolaziti na forum uopste. Ima i drugih foruma itd.
Eto nama svima divno krasno svi zaposleni, svi prijavljeni, i plata nam najmanje 2000 eura... e moj ti.
Gdje sam ja to rekao. Opet mi podmeces. Znam ja prilicno dobro da smo mi svi u ovoj drzavi naj-bali i da smo u problemima, neko vecim, neko manjim, i da se svako o svom jadu pozabavio.
User avatar
Sanjarko
Posts: 28398
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#5775 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Sanjarko »

semirsar wrote:Svojevremeno je negdje, valjda mu se omaklo, postavio svoju dijagnozu, kad odes na guglj i vidis... no comment, zato sam i prestao komentarisat' njegove postove.
Lakse je poslusat' samog sebe, tebi govorim @MTV, pazi dobro, :mrgreen: sam si rek'o FOE je majka ovog foruma, kuzis. :thumbup:
Jbg, nijesam navik'o na, od nekih meni dragih forumasa, toliki nedostatak empatije prema bilo kome bez obzira koliko oni "teski" bili
Kao sto @Vizionar 1985 rece, ne znamo njegovu situaciju, ponudili ste mu moguca rjesenja, pa je najbolje suzdrzati se daljnjeg komentara o njemu, sam neka donese odluku.
Pa hvala im, ali niko ne zna nista o meni, niti ja o vama, sto, zasto itd. I bas me zanima gdje sam ja koga vrijedzao itd. Jednom mi se omaklo kad je ona neka mislim Sara nesto napisala i izvinuo sam joj se. Jesam bolestan itd., ali nisam skroz puko, i jos se drzim koliko toliko.

Ja cu ako vam smetam i napustiti forum da vam raj i idilu nekvarim. Nije to problem.
Post Reply