MTV wrote:...
Prve tri rijeci se pisu: ne znas, ne znas i ne mogu a vrijedzas se pise vrijeđas (vrijedjas). To si makar mogao nauciti do sada jer imas previse slobodnog vremena.
Pa meni svejedno kako se pisu i svejedno mi za pravila lingvisticka. Jb-te ne pisemo ovdje doktorate i slicno. Drugo imam mozda ko zna i disleksiju.
Ne znam sto si se upalio na rijec sifra i uvrijedio kao neka mlada jer da sam te vrijedjao ja bi otisao u Banovice. Ima ovdje ljudi iznad mene.
Nisam se ni upalio na rijec sifra nego na to sto mi na muku pristajete.
A rekao sam ti sifra zato sto:
- imas jeftiniji npr GoFree 10 KM 3 GB onda flat na 128kbps ali ti je mrsko prosetat do trafike a imas cijeli dan na raspolaganju. Tu stedis nekih 20KM mjesecno ili 240 KM godisnje sto je za tvoju "bijedu" znacajna usteda.
Ovo je tacno ali u Zenici bas nema svuda da se kupi, ni dopuna ni kartica, gledao sam a nemogu da ganjam dopune i kad bi kupio karticu a poslije kada se potrosi je samo dobar za otvaranje recimo ovog foruma jer je po istoj brzini kao i sto sam imao od Mtel-a preko stika.
- Quotas samog sebe (mrsko ti Edit izvrsiti) sto na forumu izgleda da pricas sam sa sobom. U prethodnom postu stavis EDIT na kraju posta kao da pokazes da to znas a ne znas, ili pokusavas da mafijas nesto...
Nije mi mrsko raditi a objasnio sam vec i sto to radim. Da povezem nekoliko postova u jednu misao, cjelinu. Lakse tako, barem meni.
- iznosis doktorske disertacije oko Mozile za koje 99% forumasa zaboli drska od metle (em mu bookmarks ovakav te mu onakav, te ikona lijevo te ikona desno), te vodena te vatrena lija te brza te nije brza.
Kakve disertacije par postova na temi samo napisao odkako su je pokvarili, nikakve disertacije i bakaraci.
- svaki drugi dan iznosis neke analize u GB na ovom ili onom operateru a kod nas se stanje ne mijenja mjesecima
Pa zanima me gdje mogu vise da dobijem a i ovdje nisam puno pisao nego samo kada mi izadze u aktivnim temama. Najvise na politici pisem. A znam danima nista uopste.
- nakon demanta da mozes 3 operatera prikljuciti sa statusom nezaposlen, prestao si ponavljat u svojim postovima da si nezaposlen
Pa nezaposlen, u teskoj situaciji, i sami mozete pretpostaviti u kakvoj sam situaciji za koju mnogi u RL znaju a ne bi o njoj ovdje uopste.
-jednom ti je jedan lik htio pokloniti mobitel koji je 5 puta bolji od nekog tvog kineza kojeg koristis i przis bateriju na hotspotu a ti ne mogu ja to, pricao sa svojima, gubim privatnost, doce mi kuci aaa uuu upomoc. Jesi ti odrasla osoba ili neki klinac od 13 godina?! Ili ne znas kako ide dostava...
Pa istih razloga ni to nisam. Nisam ni spominjao doce kuci, au upomoc itd. To ti mi podmeces. Ja sam htjeo ali nisam mogao iz razloga koje ja imam a ti nemas pojma koji su.
- otvaras temu gdje komentiras velicinu reklame na klixu, te mi veliko, ogromno, moze manje al da bude ovdje i ovdje pa si sve to crtao u paintu kao neko dijete od 3 godine...
Pa sta ako sam otvorio temu o tome. Dao sugestiju, kako da poboljsaju itd. I jesam crtao u pejntu jer ja nemam nista od softvera drugih niti alata za rad pa radim sa onim sta imam.
I sta zakljuciti po tvom pisanju ovdje je da imas previse slobodnog vremena kojeg mozes puno pametnije potrositi jer su te i po drugim temama poceli izbjegavati. A sta tek zakljuciti o tebi sem da si postao jedan obican troll. Pazi molim te ja ga "vrijedzam", otkad je iznosenje cinjenica vrijedjanje?!
Pa sta nezaposleno lice, koje je mentalni bolesnik i ujedno fizicki bolesnik da radi. Radim ono sta mogu da radim. Ako vecini smetam i ako odluce da im smetam evo ja cu napustiti profil i necu vise dolaziti na forum uopste. Ima i drugih foruma itd.
Eto nama svima divno krasno svi zaposleni, svi prijavljeni, i plata nam najmanje 2000 eura... e moj ti.
Gdje sam ja to rekao. Opet mi podmeces. Znam ja prilicno dobro da smo mi svi u ovoj drzavi naj-bali i da smo u problemima, neko vecim, neko manjim, i da se svako o svom jadu pozabavio.