juga 1950.-1990.
-
KENJAC
- Posts: 4603
- Joined: 26/12/2006 13:10
#5751 Re: juga 1950.-1990.
" Ne dirajte mi Jugoslaviju"
KENJAC
06/05/2017
Forum Klix
KENJAC
06/05/2017
Forum Klix
- Gojeni H
- Posts: 10228
- Joined: 28/04/2012 09:54
#5752 Re: juga 1950.-1990.
Neka ostane zapisano u historiji.KENJAC wrote:" Ne dirajte mi Jugoslaviju"
KENJAC
06/05/2017
Forum Klix
-
Seawolf
- Posts: 9169
- Joined: 14/06/2012 22:59
#5753 Re: juga 1950.-1990.
Naziv grupe "Elvis J. Kurtovich & His Meteors" je uporno izgovarala kao Elvis Džej ..., umjesto kao sav ostali svijet (uključujući i članove benda) koji je izgovarao Elvis Đi ...KENJAC wrote:...
Koju je provalu imala Duca sa nekom od Sarajevskih grupa? Nesto je izgovorila kako ne treba? Toga nema na guglu!
Pomozite !
U stvari je Duca jedina ispravno izgovarala.
Mada si ti, možda, mislio na nešto drugo.
- Edin H.
- Posts: 53667
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#5754 Re: juga 1950.-1990.
Kenjac na forumu i Kralj Aleksandar prije nego sto je preminuo nakon atentata u Marseju (shatro).Gojeni H wrote:Neka ostane zapisano u historiji.KENJAC wrote:" Ne dirajte mi Jugoslaviju"
KENJAC
06/05/2017
Forum Klix
- Gojeni H
- Posts: 10228
- Joined: 28/04/2012 09:54
#5755 Re: juga 1950.-1990.
Kenjac i Aleksandar u istom nivou. Samo sto su za Acu slagali ... a i Kenjca jos ustase i VMRO nisu uhakali.Edin H. wrote: Kenjac na forumu i Kralj Aleksandar prije nego sto je preminuo nakon atentata u Marseju (shatro).
Elem, plus-minus - Kenjac rules.
-
KENJAC
- Posts: 4603
- Joined: 26/12/2006 13:10
#5756 Re: juga 1950.-1990.
Aca u Marselju reče " Čuvajte mi Jugoslaviju"
...svaka slicnost sa stvarnim likovima i dogadjajima je slucajna !
....šatro .
...svaka slicnost sa stvarnim likovima i dogadjajima je slucajna !
....šatro .
-
KENJAC
- Posts: 4603
- Joined: 26/12/2006 13:10
#5757 Re: juga 1950.-1990.
Sjooo...meniščini nije toSeawolf wrote:Naziv grupe "Elvis J. Kurtovich & His Meteors" je uporno izgovarala kao Elvis Džej ..., umjesto kao sav ostali svijet (uključujući i članove benda) koji je izgovarao Elvis Đi ...KENJAC wrote:...
Koju je provalu imala Duca sa nekom od Sarajevskih grupa? Nesto je izgovorila kako ne treba? Toga nema na guglu!
Pomozite !
U stvari je Duca jedina ispravno izgovarala.
Mada si ti, možda, mislio na nešto drugo.
- Edin H.
- Posts: 53667
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#5759 Re: juga 1950.-1990.
Gledao sam ih ja kad su przili u Hamam baru.Maraschino wrote:
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#5760 Re: juga 1950.-1990.
Je li se tako zvao onaj restoran gdje su bili redovni?Edin H. wrote:
Gledao sam ih ja kad su przili u Hamam baru.
-
KENJAC
- Posts: 4603
- Joined: 26/12/2006 13:10
#5761 Re: juga 1950.-1990.
Najvise su "przili" u ljetnom kinu Kolobara !Maraschino wrote:Je li se tako zvao onaj restoran gdje su bili redovni?Edin H. wrote:
Gledao sam ih ja kad su przili u Hamam baru.
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#5762 Re: juga 1950.-1990.
KENJAC wrote:Najvise su "przili" u ljetnom kinu Kolobara !Maraschino wrote:Je li se tako zvao onaj restoran gdje su bili redovni?Edin H. wrote:
Gledao sam ih ja kad su przili u Hamam baru.
pa tu.
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
-
KENJAC
- Posts: 4603
- Joined: 26/12/2006 13:10
#5764 Re: juga 1950.-1990.
BREAKING NEWS ...........
Necete vjerovat , ali iz dalekog Winipega, sam dobio odgovor na moje neprospavane noci.
Dubravka Duca Markovic je za vrijeme gostovanja Zabranjenog Pusenja naslov pjesme procitala : " Nedelja kad je otiso Haase" sa otegnutim a tako da je poprimilo sasvim drugacije znacenje!
Uf.... odo' na spavanje sad !
Necete vjerovat , ali iz dalekog Winipega, sam dobio odgovor na moje neprospavane noci.
Dubravka Duca Markovic je za vrijeme gostovanja Zabranjenog Pusenja naslov pjesme procitala : " Nedelja kad je otiso Haase" sa otegnutim a tako da je poprimilo sasvim drugacije znacenje!
Uf.... odo' na spavanje sad !
- Edin H.
- Posts: 53667
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#5765 Re: juga 1950.-1990.
Dobro si ovu izvukao, lijepa pjesma.Gojeni H wrote:Za zivot u proslosti, sa sjecanjima - zivjeli!
I u to ime:
Pjevac bio inzinjer po zanimanju ili nesto tako?
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#5766 Re: juga 1950.-1990.
magistar masinstvaEdin H. wrote:Dobro si ovu izvukao, lijepa pjesma.Gojeni H wrote:Za zivot u proslosti, sa sjecanjima - zivjeli!
I u to ime:
Pjevac bio inzinjer po zanimanju ili nesto tako?
-
Seawolf
- Posts: 9169
- Joined: 14/06/2012 22:59
#5767 Re: juga 1950.-1990.
Bio je meni asistent na Mehanici fluida.uglavnomja wrote:magistar masinstvaEdin H. wrote:Dobro si ovu izvukao, lijepa pjesma.Gojeni H wrote:Za zivot u proslosti, sa sjecanjima - zivjeli!
I u to ime:
Pjevac bio inzinjer po zanimanju ili nesto tako?
- Edin H.
- Posts: 53667
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#5768 Re: juga 1950.-1990.
On i Conta iz Pekinske Patke najobrazovaniji muzicari.Seawolf wrote: Bio je meni asistent na Mehanici fluida.
-
Seawolf
- Posts: 9169
- Joined: 14/06/2012 22:59
#5769 Re: juga 1950.-1990.
Edin H. wrote:On i Conta iz Pekinske Patke najobrazovaniji muzicari.Seawolf wrote: Bio je meni asistent na Mehanici fluida.

- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52760
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#5770 Re: juga 1950.-1990.
zar tu pjesmu nije pjevao Gogo, Gogi, kako li već...?
-
Seawolf
- Posts: 9169
- Joined: 14/06/2012 22:59
#5771 Re: juga 1950.-1990.
Jeste, u pravu si ... Suad Jakirlić je bio pjevač na prva tri albuma, a ova pjesma je sa (istoimenog) petog.Chmoljo wrote:zar tu pjesmu nije pjevao Gogo, Gogi, kako li već...?
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52760
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#5772 Re: juga 1950.-1990.
ma iskreno, ne sjećam se ja tog Jakirlića, ali negdje u glavi imam da je pjevač Valentina bio Gogi.
onaj spot na kamionu, "Srce dam, dušu dam" znam da je on. a i ova "Ponekad noću", znam da je tik pred rat bila...
onaj spot na kamionu, "Srce dam, dušu dam" znam da je on. a i ova "Ponekad noću", znam da je tik pred rat bila...
-
Seawolf
- Posts: 9169
- Joined: 14/06/2012 22:59
#5773 Re: juga 1950.-1990.
Sjećaš li ga se sada:Chmoljo wrote:ma iskreno, ne sjećam se ja tog Jakirlića, ali negdje u glavi imam da je pjevač Valentina bio Gogi.
onaj spot na kamionu, "Srce dam, dušu dam" znam da je on. a i ova "Ponekad noću", znam da je tik pred rat bila...
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52760
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#5774 Re: juga 1950.-1990.
ma kakvi, guro tutu u rikverc tada 
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#5775 Re: juga 1950.-1990.
ili ovaj je grad mali za nas
i
