juga 1950.-1990.

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#5751 Re: juga 1950.-1990.

Post by KENJAC »

" Ne dirajte mi Jugoslaviju"
KENJAC
06/05/2017
Forum Klix
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#5752 Re: juga 1950.-1990.

Post by Gojeni H »

KENJAC wrote:" Ne dirajte mi Jugoslaviju"
KENJAC
06/05/2017
Forum Klix
Neka ostane zapisano u historiji.
Seawolf
Posts: 9169
Joined: 14/06/2012 22:59

#5753 Re: juga 1950.-1990.

Post by Seawolf »

KENJAC wrote:...
Koju je provalu imala Duca sa nekom od Sarajevskih grupa? Nesto je izgovorila kako ne treba? Toga nema na guglu!
Pomozite !
Naziv grupe "Elvis J. Kurtovich & His Meteors" je uporno izgovarala kao Elvis Džej ..., umjesto kao sav ostali svijet (uključujući i članove benda) koji je izgovarao Elvis Đi ...

U stvari je Duca jedina ispravno izgovarala.

Mada si ti, možda, mislio na nešto drugo.
User avatar
Edin H.
Posts: 53667
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#5754 Re: juga 1950.-1990.

Post by Edin H. »

Gojeni H wrote:
KENJAC wrote:" Ne dirajte mi Jugoslaviju"
KENJAC
06/05/2017
Forum Klix
Neka ostane zapisano u historiji.
Kenjac na forumu i Kralj Aleksandar prije nego sto je preminuo nakon atentata u Marseju (shatro). 8)
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#5755 Re: juga 1950.-1990.

Post by Gojeni H »

Edin H. wrote: Kenjac na forumu i Kralj Aleksandar prije nego sto je preminuo nakon atentata u Marseju (shatro). 8)
Kenjac i Aleksandar u istom nivou. Samo sto su za Acu slagali ... a i Kenjca jos ustase i VMRO nisu uhakali.
Elem, plus-minus - Kenjac rules.
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#5756 Re: juga 1950.-1990.

Post by KENJAC »

Aca u Marselju reče " Čuvajte mi Jugoslaviju"
...svaka slicnost sa stvarnim likovima i dogadjajima je slucajna !



....šatro .
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#5757 Re: juga 1950.-1990.

Post by KENJAC »

Seawolf wrote:
KENJAC wrote:...
Koju je provalu imala Duca sa nekom od Sarajevskih grupa? Nesto je izgovorila kako ne treba? Toga nema na guglu!
Pomozite !
Naziv grupe "Elvis J. Kurtovich & His Meteors" je uporno izgovarala kao Elvis Džej ..., umjesto kao sav ostali svijet (uključujući i članove benda) koji je izgovarao Elvis Đi ...

U stvari je Duca jedina ispravno izgovarala.

Mada si ti, možda, mislio na nešto drugo.
Sjooo...meniščini nije to
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#5758 Re: juga 1950.-1990.

Post by Maraschino »

User avatar
Edin H.
Posts: 53667
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#5759 Re: juga 1950.-1990.

Post by Edin H. »

Maraschino wrote:
Gledao sam ih ja kad su przili u Hamam baru.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#5760 Re: juga 1950.-1990.

Post by Maraschino »

Edin H. wrote:
Gledao sam ih ja kad su przili u Hamam baru.
Je li se tako zvao onaj restoran gdje su bili redovni? :D
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#5761 Re: juga 1950.-1990.

Post by KENJAC »

Maraschino wrote:
Edin H. wrote:
Gledao sam ih ja kad su przili u Hamam baru.
Je li se tako zvao onaj restoran gdje su bili redovni? :D
Najvise su "przili" u ljetnom kinu Kolobara !
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#5762 Re: juga 1950.-1990.

Post by Maraschino »

KENJAC wrote:
Maraschino wrote:
Edin H. wrote:
Gledao sam ih ja kad su przili u Hamam baru.
Je li se tako zvao onaj restoran gdje su bili redovni? :D
Najvise su "przili" u ljetnom kinu Kolobara !
:thumbup:

pa tu. :D
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#5763 Re: juga 1950.-1990.

Post by uglavnomja »

KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#5764 Re: juga 1950.-1990.

Post by KENJAC »

BREAKING NEWS ...........
Necete vjerovat , ali iz dalekog Winipega, sam dobio odgovor na moje neprospavane noci.
Dubravka Duca Markovic je za vrijeme gostovanja Zabranjenog Pusenja naslov pjesme procitala : " Nedelja kad je otiso Haase" sa otegnutim a tako da je poprimilo sasvim drugacije znacenje!
Uf.... odo' na spavanje sad !
User avatar
Edin H.
Posts: 53667
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#5765 Re: juga 1950.-1990.

Post by Edin H. »

Gojeni H wrote:Za zivot u proslosti, sa sjecanjima - zivjeli! :thumbup:

I u to ime:

Dobro si ovu izvukao, lijepa pjesma.

Pjevac bio inzinjer po zanimanju ili nesto tako?
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#5766 Re: juga 1950.-1990.

Post by uglavnomja »

Edin H. wrote:
Gojeni H wrote:Za zivot u proslosti, sa sjecanjima - zivjeli! :thumbup:

I u to ime:

Dobro si ovu izvukao, lijepa pjesma.

Pjevac bio inzinjer po zanimanju ili nesto tako?
magistar masinstva
Seawolf
Posts: 9169
Joined: 14/06/2012 22:59

#5767 Re: juga 1950.-1990.

Post by Seawolf »

uglavnomja wrote:
Edin H. wrote:
Gojeni H wrote:Za zivot u proslosti, sa sjecanjima - zivjeli! :thumbup:

I u to ime:

Dobro si ovu izvukao, lijepa pjesma.

Pjevac bio inzinjer po zanimanju ili nesto tako?
magistar masinstva
Bio je meni asistent na Mehanici fluida.
User avatar
Edin H.
Posts: 53667
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#5768 Re: juga 1950.-1990.

Post by Edin H. »

Seawolf wrote: Bio je meni asistent na Mehanici fluida.
On i Conta iz Pekinske Patke najobrazovaniji muzicari. :D
Seawolf
Posts: 9169
Joined: 14/06/2012 22:59

#5769 Re: juga 1950.-1990.

Post by Seawolf »

Edin H. wrote:
Seawolf wrote: Bio je meni asistent na Mehanici fluida.
On i Conta iz Pekinske Patke najobrazovaniji muzicari. :D
Image
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52760
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#5770 Re: juga 1950.-1990.

Post by Chmoljo »

zar tu pjesmu nije pjevao Gogo, Gogi, kako li već...?
Seawolf
Posts: 9169
Joined: 14/06/2012 22:59

#5771 Re: juga 1950.-1990.

Post by Seawolf »

Chmoljo wrote:zar tu pjesmu nije pjevao Gogo, Gogi, kako li već...?
Jeste, u pravu si ... Suad Jakirlić je bio pjevač na prva tri albuma, a ova pjesma je sa (istoimenog) petog.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52760
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#5772 Re: juga 1950.-1990.

Post by Chmoljo »

ma iskreno, ne sjećam se ja tog Jakirlića, ali negdje u glavi imam da je pjevač Valentina bio Gogi.

onaj spot na kamionu, "Srce dam, dušu dam" znam da je on. a i ova "Ponekad noću", znam da je tik pred rat bila...
Seawolf
Posts: 9169
Joined: 14/06/2012 22:59

#5773 Re: juga 1950.-1990.

Post by Seawolf »

Chmoljo wrote:ma iskreno, ne sjećam se ja tog Jakirlića, ali negdje u glavi imam da je pjevač Valentina bio Gogi.

onaj spot na kamionu, "Srce dam, dušu dam" znam da je on. a i ova "Ponekad noću", znam da je tik pred rat bila...
Sjećaš li ga se sada:

User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52760
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#5774 Re: juga 1950.-1990.

Post by Chmoljo »

ma kakvi, guro tutu u rikverc tada :D
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#5775 Re: juga 1950.-1990.

Post by uglavnomja »



ili ovaj je grad mali za nas



i


Locked